Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8081. hozzászólás - 2009.06.06. 22:48:49 (Válasz winnie #8080 hozzászólására.)
Kösziköszi a gyors választ,azért nem értettem mert először láttam a % előtt egy +-t is, ami nincs ott, este van már nagyon:)
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8082. hozzászólás - 2009.06.07. 10:40:26
kinetikus Detonáció plusz Gramgan Csontpálcája...megérik az esetleges befektetést? a Kinetikusra nemnagyon akarok kidobni követ de a Gramagan cuccán erősen gondolkodok csak áhhh nemtom...nemnagyon szertem az iylen varázslás tápoló cuccokat(pedig tudom hoyg az a buli) de inkább közelharc párti vagyok és sajnálnám kidobni a Legendás tőrömet(jó az a 21 támadás)

szóval erröl érdeklődnék én itten...ha esetleg valki felsorakoztatna pár érvet pro és kontra a témában azzal lehet az én döntésem is eccerűbb volna...köszönöm köszönöm
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8083. hozzászólás - 2009.06.07. 10:53:03
Pro:
Sokkal több sebzés
Több tulra ad pontot(még ha közelharci is vagy,az iq miatt megéri)
+10% kritvari sem rossz...
Kontra:
Gyengébb leszel közelharcban

Asszem ennyi :-)
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8084. hozzászólás - 2009.06.07. 11:07:13
hajaj...nehéz a döntés...ottvannak a csontpálci után az adamantitcuccok...azok elég szépen rászórnak a támadás védekezésre bár áhhh...lehet bevállalom az IQ meg a Tau miatt csak azé 30 őskő az 30 őskő...

bár nemtom az a baj hogy a fegyver alapsebzése se túl nagy mondjuk alegendás tőrnél nagyobb az tény...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8085. hozzászólás - 2009.06.07. 11:13:40 (Válasz Dr_Faktor #8084 hozzászólására.)
Mindenképpen megéri. Nem tudom küldetésekkel, hogy állsz, de állatba is sebezni kell majd, az ezzel a fegyver-spell kombinációval a legkönnyebb, illetve a fegyver (amellett, hogy nagyon tápos) később is jó lesz manakonstrukcióhoz is, hiszen 22 mágiát ad.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8086. hozzászólás - 2009.06.07. 11:18:10
nahigen a küldetések azokhoz valóban jól fog jönni hát akkor asszem megveszem...úgyis közkedvelt kis motyó..de a kinetikust kihagyom...ha majd állatot kell nyúzni jó lesz a szikraeső is(remélem)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.50
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8087. hozzászólás - 2009.06.07. 11:45:35
Több kérdésem is lenne. Próbálom röviden összefoglalni őket.

Na most, vannak olyan epikus relikviák, amik egy-egy szakértelmet is növelnek. De ha az illetőnek nincs még meg az adott szakértelme, vajon akkor is növeli azt?

Az ilyen tárgyak közé tartoznak: Smaragd Kufár (kereskedelem), Transzcendális Gyűrű (transzcendális projekció), detektorgyűrű (szubtéri érzékelés), Facsaró (lélekenergia sajtolás), A Megnyugvás lánca (meggyőzőkészség)... stb.

Továbbá van két TÉRKAPUS gyűrű, ami szintén szakértelmeket növelnek: északi gyűrű (spektrális manipuláció), felhőgyűrű (elementáris fúzió).

Aztán, minden epikus relikviának van egy alapszintje. Pl: tökéletes gyűrű (30)... stb. Ez az alapszint valóban számít? Mármint, az ilyen relikviákra csak licitálni lehet. Hogy akkor most nem enged a gép licitálni rá, ha még nem elég magas a szintem?

Várjunk csak, ezzel kapcsolatban eszembe jutott még egy kérdés. Az aukciós házból is csak akkor hozhatok el tárgyakat, ha min. 30-as szintű vagyok? Mivel ugye ott is a legalacsonyabb szintű tárgy 30-as szintű.

A hozzászólást Destroyer96 módosította 2009.07.12. 19:18:54-kor
Pontszám: 7.50
utáltHudson SealFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8088. hozzászólás - 2009.06.07. 14:16:38
Hogyan tudok a legegyszerübben blog-oldalt,vgy saját weboldalt csinálni,ahová betudom másolni a játék linkjét,s igy talán uj játékosokra s tudok szert tenni.
Pontszám: 4
utáltHudson SealFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8089. hozzászólás - 2009.06.07. 14:21:14
Még annyit Szeretnék,hogy,én vidékröl utazok fel a jövöhéten tartandó Végzetúr találkozora.Olvastam hgy kedvezményes lessz a vidékieknek a vasuti jegy.A kedvezmény igénylést hol tudom megtenni,vgy hogy kapom vissza a jegyem bizonyos százalékát?
Pontszám: 4
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8090. hozzászólás - 2009.06.07. 22:58:21
megint én nem kapok választ? na, még egyszer, hátha:

1. tapasztalatok szerint mennyi LE sajtolható egy magas szintű állatból? mármint mondjuk egy 50-es alapszintű, 25. szintre fejlesztett dögből? felteszem, hogy az alapszint növeli a kapott LE-t, nem? mert annak idején a 4-5. szintű 60-asra fejlesztett 14000-et adott:) sajtolt már effélét valaki?

2. ha már itt vagyok. valaki elárulná, hogy miért van több karakter nyakában áldott froglok lánc? ez: Szint: 29, 5%-al több LE jár a küldetések teljesítéséért. valamiről baromira lemaradtam vagy ennek semmi értelme?
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8091. hozzászólás - 2009.06.07. 23:07:46 (Válasz winnie #8090 hozzászólására.)
Az elsőre talán egy okosabb válaszol

A második pedig roppant egyszerű....amikor felveszed a küldetésért járó jutalmat, akkor 5%-al többet kapsz (ilyen még jópár epikus bizsu is) tehát: alap jutalom*1,05
Remélem elég pontos választ adtam...már késő van

Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8092. hozzászólás - 2009.06.07. 23:09:34 (Válasz winnie #8090 hozzászólására.)
semmi értelme hosszú távon hordani, csak hát csinos...
meg elfeledkezik róla az ember lánya néha
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8093. hozzászólás - 2009.06.07. 23:47:45 (Válasz Piciklon #8091 hozzászólására.)
értem én, de hát akkor veszem fel, ha küldetést adok le, arra a 3 másodpercre. utána a lehető leghaszontalanabb tárgy, hisz semmit sem ad. inkább akkor egy 10. szintű, nem?

mondjuk, ha szerepjátékos megoldás van és valóban jól néz ki, akkor nem szóltam
Pontszám: 5
utáltHudson SealFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8094. hozzászólás - 2009.06.08. 04:32:31
UGYLÁTOM HOGY NEM KAPTAM VÁLASZT TEGNAP 14.25-ÓTA AMIKOR FELTETTEWM EGY SZÁMOMRA FONTOS KÉRDÉST.AKKOR MINEK KÉRDEZEK ITT VALAMIT IS HA SEMMI VÁLASZ!!!
Akkor már megsem kérdezem hgy a játékkal kapcsolatba-mi az hogy fertözés-hogy tudom a fertözést megszüntetni!!!!!!!!Jó lenne ha még a mai nap mindkét kérdésemre választkapnák,mert más megkapja a választ,én meg nem!!!
Pontszám: 1.44
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8095. hozzászólás - 2009.06.08. 06:15:57 (Válasz Hudson Seal #8094 hozzászólására.)
küzdhetsz ellene szint*300LE az ára a 19. szint után... és olyan hogy elborítja az elméd ideges,vérszomjas leszel tőle ... mi lesz ha legyőzöd? még senkise tudja de s1-en nemsokára kiderül max 1hónap
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8096. hozzászólás - 2009.06.08. 06:35:25 (Válasz Magum #8095 hozzászólására.)
Én nem is válaszoltam volna ilyen stílusú kérdésre. Nyilvánvaló, hogy őt már legyőzte a fertőzés.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8097. hozzászólás - 2009.06.08. 06:41:18
ti nem látjátok ezt 1 kicsit rasszistának?
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=4279
Sir Berger V1
1db 6ágú csillag ékeskedik a karakter lapján...
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8098. hozzászólás - 2009.06.08. 08:19:39 (Válasz Hudson Seal #8094 hozzászólására.)
Kérdezd meg Miklóséktól privátban, hogyis megy a vonatos dolog.Weboldalt meg egyszem hirdetésért fölösleges csinálnod, mert a semmiért a kutya sem fogja megnézni,illeszd be fórum aláirásnak és kész.Amúgy meg gugli a barátod millió helyen megtudod nézni, hogyan kell nekiállni.
Jah és nagy levegő
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
közellenségKissonenFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8099. hozzászólás - 2009.06.08. 09:21:45
Üdv

Csináltam egy új szövetséget V1-en mikor hagyják jóvá kb?
Pontszám: 5
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8100. hozzászólás - 2009.06.08. 09:57:52
Pár nap. Nekem is 4 nap volt.
V2: Psychoid
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője