Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1741. hozzászólás - 2008.11.03. 23:10:57 (Válasz Mxgy #1740 hozzászólására.)
Amire épp rendezed. Szint, tul. összeg, szakértelemösszeg, szerzett LE diff, stb. Az alapbeállítás szint, ezen belül tul. összeg (ha a szint azonos), ezen belül szakértelemösszeg (ha a tul. összeg is azonos), ezen belül LE diff (ha a szakértelemösszeg is azonos)... stb. De sok jelentősége nincs, mert ha bizonyos dolog szerint rendezed, teljesen más képet mutathat, pl. LE diff. szerint rendezve az első helyezett most egy 8. szintű végzetúr
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1742. hozzászólás - 2008.11.04. 00:28:57 (Válasz Csabatatrai2 #1736 hozzászólására.)
Nem tiltott, csekkold Gotenkset.
Pontszám: 5
népszerűTkuzmaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1743. hozzászólás - 2008.11.04. 07:37:08
A mai napon létrejött a szövetségem. Arról már sehol nem találtam infót, hogyan tudom meghívni a leendő tagokat. Hogyan?
Pontszám: 5
fórumozóSnakeyFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1744. hozzászólás - 2008.11.04. 08:07:05
Mi, vagy ki az a Darkin. Es mit kell kezdeni vele, mar annyit gondolgokztam de nem jovok ra.
Pontszám: 1.31
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1745. hozzászólás - 2008.11.04. 08:07:48
Sajnos úgy veszem észre, hogy egyre többen hagyják abba a játékot, nemtudom ti észrevettétek-e ezt. Mint gondolom mindenki, a valamilyen szempontból jelentősebb csatáimat megőrzöm, és néha visszanézek, hogy hol tart az adott karakter. Az eredmény elszomorító: a többségénél habár 1-2 hete még azonos szinten voltunk, de azóta nem nagyon léptek szintet az emberkék, és sokaknál van, hogy ugyan 2 hete azonos szinten csatáztunk, de az akkori ellenfél mostanáig se lépett azóta szintet.

Nektek is van hasonló tapasztalatotok?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1746. hozzászólás - 2008.11.04. 08:21:19 (Válasz Snakey #1744 hozzászólására.)
Idézet: Snakey - 2008.11.04. 08:07:05
Mi, vagy ki az a Darkin. Es mit kell kezdeni vele, mar annyit gondolgokztam de nem jovok ra.

Használd a gyorskeresőt, csak helyesen írd be a nevét.
Pontszám: 7.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1747. hozzászólás - 2008.11.04. 08:57:18
Én egy dolgot nem értek. Azok a klánok mit csinálnak, ahol tele van a lélekkút? Miért nem építik bele valamelyik épületbe? Mind inaktívvá váltak, esetleg nem vették észre, hogy át kell adni a szavazatot valakinek az építéshez, vagy egyszerűen csak nem érdekli őket?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1748. hozzászólás - 2008.11.04. 09:41:32 (Válasz Ricardo #1747 hozzászólására.)
Szerintem (és jegyzem meg ez nem feltétlenül válasz) egyszerre mind a három. (részleges)inaktivitás és/vagy nem olvasnak (számos példa bizonyítja) és/vagy nem érdekli őket...
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1749. hozzászólás - 2008.11.04. 10:46:42 (Válasz Mortimer #1745 hozzászólására.)
Sajnos én is észlelem az inaktívvá válást és a kilépést is, már saját szövetségemen belül is.
Valószínűleg a folyamatos portyák és háborúk farmolása , az állandó gépközelség szükségessé válása, a magánélet, vagy a pihentség rovására menő játék, nem fér bele többeknek. Ez érthető és logikus is. Egyesek lehet, hogy az új világ indulásával egy sikeresebb karaktert szeretnének, felvértezve az itteni tudással, de többet nem hajlamosak már költeni rá. Mások csak abbahagyják, rossz szájízzel, vagy némi nosztalgiával.
Nem ismerek módszert a mostani rendszer mellett, ennek a folyamatnak a megváltoztatására.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 7.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1750. hozzászólás - 2008.11.04. 12:56:28
Sziasztok!

Vettem némi őskövet. Netes OTP utalás, tehát azonnali és közvetlen. Szóval kb. 1 órája ott a pénz, de nincs itt a kő...
Mi az átfutási tapasztalat?
Előre köszi a választ!

U.i.: vágyálmom a bankkártyás fizetés, azonnali kőhullással!
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1751. hozzászólás - 2008.11.04. 13:04:31 (Válasz Zaccmester #1750 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2008.11.04. 12:56:28
Sziasztok!

Vettem némi őskövet. Netes OTP utalás, tehát azonnali és közvetlen. Szóval kb. 1 órája ott a pénz, de nincs itt a kő...
Mi az átfutási tapasztalat?
Előre köszi a választ!

U.i.: vágyálmom a bankkártyás fizetés, azonnali kőhullással!


Talán ez banktól, de leginkább könyvelőtől függő dolog
A banki átutalásra írták is, hogy néhány napos várakozási idővel számolni kell... jó esetben csak egy-kettővel.... de odaér a kő!
Csak nyisd ki az ablakot, nehogy a kitörjön, mikor behullik a küldemény!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1752. hozzászólás - 2008.11.04. 13:08:29 (Válasz Khetty #1751 hozzászólására.)
Jelen esetben nincs várakozási idő, az átutalás visszaigazolva 1óra40perce.
Azonos bank, online utalás!

Azé ablakot már kinyitom.

Kiegészítés:
jó volt a tipp, behullottak a kavicsok!
Megválaszolom magam: 2 óra elég volt a megérkezéshez.

Jó játékot!
A hozzászólást Zaccmester módosította 2008.11.04. 13:30:42-kor
Pontszám: 5
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1753. hozzászólás - 2008.11.04. 13:46:57
Na végig olvastam a fórumot, de egyszerűen nem találok arra választ hogy milyek állat a jobb, illetve hogy kell számolni az állatka szintjét.
Mire is gondolok van egy 2100LE-be volt az idomitása most 6-os szintű állatka
És van egy új állatka ami 4200LE-be kerülne idomitani.

Kérdés melyik a jobb erősebb és miért?


Amit eddig letudtam szűrni de ez is csak találgatás az alapján a jelenleg lévő 6-os szintű állatkám eredetileg 13-as és ennek megfelelően véd illetve sebez (+/- random, egyébb tényezők), és az új az egy 14-es lenne. De ez csak találgatás.
Kaphatnék ez ügyben egy pontos választ.?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1754. hozzászólás - 2008.11.04. 13:54:52 (Válasz Alienkiller #1753 hozzászólására.)
Sajnos egyértelműen az alacsonyabb szintű, de több szintet lépett a jobb, mivel a sebzésfelfogásnál az állat lépett szintje számít, nem az abszolút. (Ha ezt korábban tudom, jóval eredményesebb lennék - nem szabad lecserélni az állatot!)

Az abszolút magasabb szintűnek viszont több életpontja van, de ez két okból lényegtelen:
1. Ha sokat portyázol, gyorsan szintet lép, és maxra gyógyul
2. Az állatot nem lehet megölni... szóval ha le is sebzik, max. nem megy veled csatába, és bármikor felgyógyíthatod.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1755. hozzászólás - 2008.11.04. 13:55:36 (Válasz Alienkiller #1753 hozzászólására.)
Az állat alap szintje (saját kútfőből, de szerintem helyes):
idomítás költsége/300

Az össz szint ugye adódik. Elvileg az össz szint ha egyenlő, akkor egyformák a csatában. Ami különbözni fog:
- ÉP: Alap ÉP az állat alapszintje*5, ennyi lesz neki beidomítás után, tehát mikor nálad 1. szintű. Utána szintlépésenként annyi ÉP-t kap amennyi az alap szintje volt.
- elnyelés: ezt írták a fórumon, illetve wikiben is benne van, csak a lépett szintek számítanak, az alap szint nem. (ezt nem tudom)
Pontszám: 7.67
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1756. hozzászólás - 2008.11.04. 14:00:22
Mortimer Necronis Köszönöm a gyors választ. Engem valójában az érdekel melyik mennyit bír sebezni, illetve elnyelni, hogy mennyi az ÉP az nem, ha jól tudom az nem befolyásolja azt a két értéket. Amúgy meg pusztuljon amelyik nem bírja az iramot . De akkor ezek szerint a magasabb szintű a jobb. És az hogy többe bekerül csak az ÉP-t befolyásolja a védekezési és támadási szintjét nem.
Pontszám: 5
fórumozóDaedraNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1757. hozzászólás - 2008.11.04. 15:03:08
Hol tudom megadni milyen képességeket használjak csatában? Nem láttam sehol hol lehet ezt megadni. Mágus karakterem van de csak ütögetni akar a buzogányával
Pontszám: 5
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1758. hozzászólás - 2008.11.04. 15:04:10
Ezt nem lehet sehol se beállítani...akkor fogsz varázslatot is csinálni ha veszel egyet és használatba helyezed!
Pontszám: 6
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1759. hozzászólás - 2008.11.04. 15:05:11
Láttam pár játékosnál hogy már több mint 800győzelmük van és még mindig csak 7-8 szintűek...ezt hogy csinálják??
Pontszám: 5
fórumozóDaedraNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1760. hozzászólás - 2008.11.04. 15:07:21
Használatba helyeztem a varázslatot, de soha nem használja és az miatt vesztek mindig.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!