Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
utáltKutyiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6121. hozzászólás - 2009.03.21. 09:31:22
Beírtam, köszönöm, remélem történni fog valami.
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6122. hozzászólás - 2009.03.21. 09:40:31
Hali,
nekem olyna kérdésem lenne, hogy V3-on van ez a küldetés:
Zsákmányoljanak tőled legalább 100 LE-t úgy, hogy te támadsz!

Namármost prémium tag vagyok és veszitettem 11 LE-t egy portyában, ha matematikai tudásom nem csal és helyesek az infórmációim akkor tizedét vesztem annak amit zsákmányolnak tőlem, ebben az esetben 105 és 114 LE között zsákmányolt a másik, de nem teljesült a küldetés.

Aktív votl a küldi, az volt felvéve.

Vagy mit nem számoltam bele?

Köszi
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6123. hozzászólás - 2009.03.21. 09:45:25 (Válasz Kutyi #6121 hozzászólására.)
Nem írtad be, cserébe beszemeteltél más topikba is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6124. hozzászólás - 2009.03.21. 09:46:07 (Válasz Kundi #6122 hozzászólására.)
Olvasd át még egyszer mit írtál.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6125. hozzászólás - 2009.03.21. 10:14:34 (Válasz Mortimer #6124 hozzászólására.)
Átolvastam.

Mi nem tiszta?

Megkérdeztem mit nem számoltam bele, hogy nem teljesült a küldetés?

A zsákményoljanak tőled az nálam nem az, hogy veszíts!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6126. hozzászólás - 2009.03.21. 10:18:39 (Válasz Kundi #6125 hozzászólására.)
11-et vesztettél. Abból sehogyse fog 100-at nyerni az ellenfél.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.03.21. 10:19:47-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6127. hozzászólás - 2009.03.21. 10:21:59 (Válasz Mortimer #6126 hozzászólására.)
De prémiusként nem tizedét vesztem?
A hozzászólást Kundi módosította 2009.03.21. 10:22:56-kor
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6128. hozzászólás - 2009.03.21. 10:29:51
Már hogy vesztenéd a tizedét?Ezt honnan veszed???
Pontszám: 5.40
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6129. hozzászólás - 2009.03.21. 11:12:27
Köszönöm a konstruktív hozzászolásokat!

Egy ilyen egyszerű kérdésre, hogy mit nem számoltam bele nem az a helyes válasz, hogy honnét veszem, vagy hogy olvasd át mégegyszer. Ha nem tudjátok akkor nem kell okoskodni.

Csak kb. 1 óra forumböngészést akartam megspórólni, hátha válaszol valaki konstruktívan segitőkészen, aki tudja fejből, nekem ezzel sok időt megtakarítva, dehát ugye láthatóan ez nem az a közönség.

Idézet: Miklós Re: világ3
164. hozzászólás - 2009.01.16. 13:50:52
"Ha valaki egy prémiumos játékost támad, akkor az a LE-t ugyanúgy megkapja, viszont a prémiumos a szokásos LE-nek csak a 10%-kát veszti el.
Ha egy prémiumos támadás során veszít, akkor a szokásos LE-nek csak a 20%-kát veszíti el."

A helyes válasz az lett volna, hogy ha te támadsz akkor 20% át bukod, nem 10% át a zsákmányoltnak, azért nem sikerült.
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6130. hozzászólás - 2009.03.21. 11:17:06 (Válasz Kundi #6127 hozzászólására.)
Prémiumosként a 10%-át vonják le tőled a veszteségnek, ha téged támadnak. De ha te támadsz, és úgy veszítesz, akkor 20%-ot. Tehát ha támadás során veszítesz 11 Le-t, akkor az ellenfél kb. 55 le-t nyer. (mindez persze csak a v3-ra érvényes.)
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.50
utáltKutyiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6131. hozzászólás - 2009.03.21. 12:09:15
Kérlek titeket segítsen már valaki, nem tudok kisebb szintü végzeturat támadni, háborúban vagyunk így fontos lenne. Portya menüpont alatt nincs meg a beállítás, már vagy2 -3 hónapja állítottam be a pp-t, most ez a pont nem jőn elő , operátort nem találok és ez most fontos lenne. Köszönöm. Már írtam privát üziket is de még nem jött segítség. Előre is köszi.
Karakterem neve: Gaborn
Pontszám: 1.80
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6132. hozzászólás - 2009.03.21. 12:16:05
Muszáj ezzel teleszemetelni az összes topikot?
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6133. hozzászólás - 2009.03.21. 12:24:41 (Válasz Danka33 #6109 hozzászólására.)
Mi köze a randomnak ahhoz, hogy kiírja-e az eseményekben a kiégett őskő megtalálását, vagy nem?
Elvileg automatikusan ki kellene írnia.
Ha a hozzászólásomból nem világlott ki, akkor elmondom, hogy találtam kiégett őskövet, a karakterlapomon is nőtt a kiégett őskövek száma.
Akkor nem tettem volna fel a kérdést, ha nem is találtam volna őskövet. Mivel viszont nem írta ki, ezért tettem fel a kérdést, hátha gond van valamivel.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
fórumozóJerryleeFérfi
Végzetúr tehetség
236 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6134. hozzászólás - 2009.03.21. 12:29:10
Kundi, nem tudom, minek kell ennyire bonyolitani a dolgot...az van, hogy én se tudom, hogy a tizedét veszited-e a LE-nek, ha prémium vagy, de nem is az a lényeg, hanem az, hogy AZ EFFEKTIV LE-veszteséged kell legyen 100. Ismerem a küldit és ha prémium vagy, ha nem el kell szivjanak tőled 100 ( vagy több ) LE-t. Pont
"Vidám és jó volt, s tán konok,
Ha bántották vélt igazában,
Szeretett enni s egyben-másban
Istenhez is hasonlított"
Pontszám: 5
fórumozóJerryleeFérfi
Végzetúr tehetség
236 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6135. hozzászólás - 2009.03.21. 12:34:01 (Válasz Ezüstszél #6133 hozzászólására.)
Ezüstszél, a randomnak az égadta világon nincs semmi köze ahoz, hogy kiirja-e a rendszer vagy nem azt, hogy kiégett őskövet találtál. Viszont előfordul néha, hogy nem irja ki az eseményeknél, velem is megesett már. Ez viszont nem jelenti azt, hogy HIBA lenne. Csak egyszerűen a rendszer "elfelejti" jelenteni Neked. Viszont azonnal hozzászámolja a többihez, tehát az őskövet a kiirás hiánya ellenére megkapod.

Remélem kielégitő a válasz
"Vidám és jó volt, s tán konok,
Ha bántották vélt igazában,
Szeretett enni s egyben-másban
Istenhez is hasonlított"
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6136. hozzászólás - 2009.03.21. 12:52:09 (Válasz Jerrylee #6135 hozzászólására.)
Hali, köszi a megnyugtatást, a válasz kielégítő.
Én sem gondoltam, hogy a randomnak bármi köze lenne hozzá, csak válaszoltam egy korábbi hozzászólásra, ahol a problémára annyi volt a válasz, hogy "Nem szeret a random." Ezt egy kicsit furának tartottam...
Ahogy írtam is, láttam, hogy a kiégett ősköveket megkaptam, csak fura volt, hogy nem írja ki az eseményekben.
De megnyugtattál, hogy ez általánosan is előfordul. Szóval minden oké.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6137. hozzászólás - 2009.03.21. 14:02:12
Sziasztok.

Kaptam ma egy ilyen üzit:

A napokban indult 1 jó kis magánjáték amiben a fejlesztések határtalanok,1ft-ot nem kell fizetni érte,az eddigi lemaradás behozható és a játék élvezetes és vicces!
A játék a ti ízlésetek szeriint alakul!
Ha kedvet kaptál a leírtak alapján és kipróbálnád
itt regisztrálhatsz:http://hosts.dimatarhely.hu/lovagharc.hu/
Ezt az üzenetet add tovább barátaidnak és ismerőseidnek hogy minél többet tudomást szerezzenek róla!
A játék főoldala még készűl a regisztráció utáni belépésnél már majdnem ész a játék!
Bármi problémád lenne itt írj nekem

Irjak Miklóséknak vagy hagyjam,mert hát ez reklám,csak előbb gondoltam megkérdezem itt.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
irritálóKagemushaFérfi
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6138. hozzászólás - 2009.03.21. 14:19:11
Elkészítettünk egy régóta kért fejlesztést: ha valaki törli a karakterét egy világon a Beállításoknál, akkor az ősköveit átadhatja egy másik világon levő karakterének. Csak azonos usernévhez és emailhez tartozó karakterek között lehet így őskövet átadni, és csak az egyik karakter törlésekor.
A szabad őskő csereberélést a karakterek között továbbra sem tervezzünk, mert ez túl sok visszaéléssel járna.

Időhiány miatt töröltem a karakterem a 3. viláról, azonban semmilyen lehetőség nem volt az őskövek átadására! Orvosolható vagy így jártam?
Szálka leszek a szemedben meg a körmöd alatt, hát vigyázz, mit kérdezel vagy mondasz... egyébként pedig: "Szabadságot Tibetnek!"
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6139. hozzászólás - 2009.03.21. 15:17:16 (Válasz PottomPanna #6137 hozzászólására.)
Írj nyugodtan, mi már néhányan felvilágosítottuk a terjesztőt, hogy bármilyen reklámhoz szükség van a játékvezetés engedélyére, ez pedig nem hiszem hogy megtörtént.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóHatsuyukiNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6140. hozzászólás - 2009.03.21. 16:08:17
Egyik világról ha letörlöm a karakteremet, annak az ősköveit hogy tudom átadni egy másik világon lévőnek? Ezt már biztosan sokan kérdezték bocsi.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!