Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűtlenSzilacFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
681. hozzászólás - 2008.10.05. 17:50:52
A kérdésem az lenne, hogy most ha nekem 5-ös a vezetőkészségem, akkor 2 állatom lehet egyszerre? Továbbá, ha ez a 2 állat megvan, akkor tudom mindkettőt csatába hívni? Mindkettő harcolhat? (Az ŐV-n egyszerre több szolga is követhetett, itt mi a helyzet?)
Pontszám: 2.50
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
682. hozzászólás - 2008.10.05. 18:15:25 (Válasz Szilac #681 hozzászólására.)
Igen, több állatod lehet, de egyszerre mindig csak egy mehet veled a csatába (választhatsz/cserélgetheted).
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.50
fórumozóIdontLiveFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
683. hozzászólás - 2008.10.05. 18:22:59
A kérdésem az lenne, hogy a karakterlapomon az "elnyelés" rész mellett a kis információs kérdőjel miért inaktív ? továbbá az hogy az "Állatod a harcban azon kívül, hogy sebzi ellenfeledet, képes a téged ért sebzés egy részét is kivédeni!" mit takar pontosan ?
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
684. hozzászólás - 2008.10.05. 18:25:27 (Válasz IdontLive #683 hozzászólására.)
Az a kis kérdőjel nem inaktív, vidd rá az egeret és várj egy másodpercet, akkor feljön egy kis információs ablak
Az állatod harcban csökkenti a téged ért sebzést, hogy mennyivel az nem ismert pontosan
Pontszám: 7.75
fórumozóGebyNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
685. hozzászólás - 2008.10.05. 18:50:24
Az lenne a kérdésem, hogy mért van az, hogy mikor felteszek egy kérdést, visszadobják, hogy hibás. Ez már a második kérdésem volt, amit így visszadobtak, de nem tudom, hogy mi benne a hiba. Nincs arra valamilyen lehetőség, hogy aki hibásként jelöli meg, attól megkérdezni, hogy mégis miért? Mert nagyon zavaró, hogy háromszor is átnézem, hogy biztosan az-e a válasz és egyéb, és mégsem fogadják el...

Bocsi, ha már előttem valakinek volt ilyen problémája, én amit itt átböngésztem oldalakon még senki nem tette fel ezt a kérdést, ha mégis, akkor elnézést kérek.
Pontszám: 4.33
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
686. hozzászólás - 2008.10.05. 18:53:17 (Válasz Geby #685 hozzászólására.)
Van erről egy külön topic, A kvíz értékelésének rendszeréről címmel, javaslom, olvasd el, mit írt erről Miklós. Itt a linkje is:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,39.0
A hozzászólást Miklós módosította 2008.10.06. 08:44:39-kor
Pontszám: 8.33
irritálóBlasphemyaNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
687. hozzászólás - 2008.10.05. 18:55:30
Ki vagy mi az a Drakin? csak, egy kis segítségre lenne szükségem
" Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, kedvesen és megbocsájtóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném."
Pontszám: 1.36
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
688. hozzászólás - 2008.10.05. 18:57:03 (Válasz Blasphemya #687 hozzászólására.)
GYIK:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,40.0
Kicsit bővebben:
"Kaptam egy küldetést, hogy találjam meg Drakint/Hordaparancsnokot. Nem tudom hol keressem.
Vannak küldetések, melyeket csak akkor teljesíthetsz, ha elérsz egy bizonyos szintet, és a legendában olvasol róla. "
A hozzászólást Necronis módosította 2008.10.05. 18:58:02-kor
Pontszám: 8.80
irritálóBlasphemyaNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
689. hozzászólás - 2008.10.05. 19:31:20 (Válasz Necronis #688 hozzászólására.)
Oh, köszi, akkor új küldetést kérek.
" Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, kedvesen és megbocsájtóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném."
Pontszám: 5.67
fórumozóGebyNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
690. hozzászólás - 2008.10.05. 19:49:05
Ohh... ne haragudjatok, nem vettem észre a másik topicot. Azért a linket köszönöm szépen És még egyszer bocsi az idióta kérdésért
Pontszám: 5.33
fórumozóMister AmnéziaFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
691. hozzászólás - 2008.10.05. 19:56:15
Sziasztok 2 kérdésem van.
Az első az h lehet-e egyszerre 2 varázsltot használni, a második az h lehet-e csak ezekkel harcolni??

Előre is köszönöm Mister Amnézia
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
692. hozzászólás - 2008.10.05. 20:00:02 (Válasz Mister Amnézia #691 hozzászólására.)
Lehet két (vagy több) varázslatod de csak egyet használsz a harcban, amelyiket "bekészíted" a tárgyaid között.
Nem tudsz csak varázslattal harcolni, varázslatot csak az első körben lősz (és az ellenfeled is ha van neki), utána mindenképp jön a közelharc, ami három körből áll. Fegyvert nem is tudsz kivenni a kezedből csak ha cseréled másikra.
Pontszám: 9.17
utáltIandorFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
693. hozzászólás - 2008.10.05. 22:23:13
Hallo!
Állatos kérdésem van: Az állatok között van használhatósági/ hasznossági különbség? Ha igen mi a sorrend?
Mert az egyik állatnak 1200, a másiknak 2100LE az idomítása.
Köszi
Pontszám: 5
fórumozóKandriskaFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
694. hozzászólás - 2008.10.06. 00:14:00
az ellenfelemnek egy sima buzogánya van ami 2-9ig sebez. Kristálya nincs, semmi extra tul.összeg 154.

mégis okozott nekem egyszer 26 aztán 19sebzést. Hogy lehetséges ez egy sima buzogánnyal??

melyik tényező csinál a játékban egy max 9es sebzésű fegyverből 26bevitt sebzést? ez háromszorosa a fegyveréenk az azért kicsit sok.
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
695. hozzászólás - 2008.10.06. 06:04:28
Szervusztok!

Első gondolatom, hogy rubin, és az Ereje magasabb az átlagnál, esetleg te portyáztál még emellé hátrányokkal. A tulajdonságok különbsége is beszámít szerintem a sebzések nagyságába.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
696. hozzászólás - 2008.10.06. 08:04:20 (Válasz Kandriska #694 hozzászólására.)
Az erő, a támadás és a random, valamint a védekezés a legfőbb összetevői. Képzelj el egy extrém helyzetet, ahol a random nagy értéket "dob" a támadásra, ami az alap támadással együtt sokkal meghaladja a védekezést ("túlüt"). Ez sebzésbónuszban nyilánul meg. Ugyanúgy nagyot dob a fegyver sebzésére is, plusz még hozzá jön a az erőbónusz, stb.
A támadás és sebzés képlete nem ismert, de simán jöhetnek magas sebzések akár többször egymás után is. Ugyanez (extrém helyzet) igaz a "nem találok/keveset sebzek" szériára is.
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
697. hozzászólás - 2008.10.06. 08:31:05 (Válasz Iandor #693 hozzászólására.)
A magasabb szintűt több LE beidomítani. Más különbség nincs. Az alacsonyabb szintű majd aportyázások alatt szintet lép.
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
698. hozzászólás - 2008.10.06. 08:49:47
Idézet: tramenes - 2008.10.05. 10:38:55
A méregfelhő extra hatását (-3erő) növeli a magas taumaturgia vagy az csak a sebzésre vonatkozik?

Igen, de ilyen kis módosítónál ez a kerekítés miatt nem lesz észrevehető. Ha egy varázslat -20 támadást vagy hasonlót ad (lesz ilyen) ott már számítani fog a taumaturgia.

Idézet: Fmate - 2008.10.05. 10:51:02
Próbáltam keresni,de egyszerűen túl sok a találat...Szóval,nemrég kerültem 3. szintre,és egy ideje nem kapok kvízkérdéseket.Van vmi szabály ami eddig elkerülte a figyelmemet?Egyetlen helyes válasz hiányzik a küldimhez,jó lenne befejezni.

Van a vadászatod alatt egy gomb, kérdőív kitöltése... töltsd ki, és utána kapod a kvízkérdést.

Idézet: Nagy sas - 2008.10.05. 11:30:59
Sziasztok!
az lenne a kérdésem ha prémium tag leszek akkor ugye lehet kariképet feltölteni ! és ez meddig érvényes ? tehát a kép addig marad amíg a tagság le nem jár?

Megmarad véglegesen. Ha üzenetbe kéred a választ, akkor üzenetben is kérdezz...

Idézet: Iandor - 2008.10.05. 22:23:13
Az állatok között van használhatósági/ hasznossági különbség? Ha igen mi a sorrend?
Mert az egyik állatnak 1200, a másiknak 2100LE az idomítása.
Köszi

Minden állatnak van egy ún. alapszintje. Az alapszinttől függ, hogy mennyi beidomítani, mennyi életpontja lesz, mennyire jól harcol stb. Tehát a nehezebben idomítható állat táposabb is.
Pontszám: 5
fórumozóIdontLiveFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
699. hozzászólás - 2008.10.06. 08:59:28
Le van valahol az írva hogy mennyi az alap ÉP regeneráció ? (Ha igen akkor hol ?)
Másrészt, az is le van írva hogy müködik ? (Értem ezalatt hogy milyen módszerrel regenerál pl.: 1ÉP/perc vagy 1%ÉP/5perc vagy hogyan ?)
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
700. hozzászólás - 2008.10.06. 09:22:10
Idézet: IdontLive - 2008.10.06. 08:59:28
Le van valahol az írva hogy mennyi az alap ÉP regeneráció ? (Ha igen akkor hol ?)
Másrészt, az is le van írva hogy müködik ? (Értem ezalatt hogy milyen módszerrel regenerál pl.: 1ÉP/perc vagy 1%ÉP/5perc vagy hogyan ?)


Egységnyi idő alatt a max. ÉP-d X %-át regenerálod. Éppen ezért jó a magas egészség, mivel az több max. ÉP-t jelent, vagyis egységnyi idő alatt többet gyógyulsz. A pontos számokat nem tudom, majd Miklós leírja, ha akarja.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője