Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűZogmundFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
921. hozzászólás - 2008.10.14. 07:46:51 (Válasz Balor #889 hozzászólására.)
Idézet: Balor - 2008.10.13. 13:27:44
Portyázás menüpont alatt mindnig százalékosan nyerhető LE alapján jelenik meg a rangsor. Valószínűleg az történik, hogy a 100%-os zsákmányért támadható Végzeturaknál kevesebb LE van, mint a többieknél, akiktől 1.5-2x-es LE-t rabolsz. Ők pedig nincsenen rajta a portyalistán, mert csak 20-80%-osak, és értelemszerűen a többség a nagyobb elszívás érdekében inkább őket támadja.


Ez elég érdekes, mert én jónéhányszor 0 LE-t szereztem a portyalistáról választott ellenféltől, pedig nálam 4-500 volt.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
922. hozzászólás - 2008.10.14. 08:19:38 (Válasz Zogmund #921 hozzászólására.)
Idézet: Zogmund - 2008.10.14. 07:46:51
Idézet: Balor - 2008.10.13. 13:27:44
Portyázás menüpont alatt mindnig százalékosan nyerhető LE alapján jelenik meg a rangsor. Valószínűleg az történik, hogy a 100%-os zsákmányért támadható Végzeturaknál kevesebb LE van, mint a többieknél, akiktől 1.5-2x-es LE-t rabolsz. Ők pedig nincsenen rajta a portyalistán, mert csak 20-80%-osak, és értelemszerűen a többség a nagyobb elszívás érdekében inkább őket támadja.


Ez elég érdekes, mert én jónéhányszor 0 LE-t szereztem a portyalistáról választott ellenféltől, pedig nálam 4-500 volt.


Nem. a % azt jelenti, hogy amennyiben rabolsz tőle és van is mit rabolni tőle, akkor a teljes mennyiség adoptt százalékát rabolod csak el. Nyilván ettől lehet, hogy 0 LE-vel táborozik és 0-nak akármennyi százaléka 0, de ezt a portyalistában nem fogják jelezni, hogy kit érdemes támadni, mert van nála LE és kit nem.
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
923. hozzászólás - 2008.10.14. 08:20:11 (Válasz _WHITE_ #919 hozzászólására.)
Idézet: _WHITE_ - 2008.10.14. 07:17:16
Szeretnék én is kérdezni az állatszerzéssel kapcsolatban...Írja az esélyeket ugye minnél magasabb a csapdakészítés annál nagyobb az esélye az állatszerzésnek. Van olyan ismerős akinek egyből elsőre 1-es csapdakészítéssel sikerült, de van olyan akinek 4-es és napok óta semmi. Van valami kell még hozzá, idomítás is tanulva van, ami még kapcsolatos ezzel de ennyi...


Ez pusztán random. Az egyiknek bejött, a másiknak még nem.
Pontszám: 7.50
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
924. hozzászólás - 2008.10.14. 08:47:41
Egy, inkább csak amolyan költői kérdést tennék fel a tisztelt nagyérdeműnek:
Miért támad meg valaki, ha 0 LE van nála?
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
925. hozzászólás - 2008.10.14. 08:51:30
Szervusztok!

Ha én lettem volna, akkor főleg azért, hogy Tp-t kapjak... :-D és ha levernek, akkor ne veszítsek LE-t. :-D
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.50
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
926. hozzászólás - 2008.10.14. 08:53:23 (Válasz Awenhai #925 hozzászólására.)
Hmm... És az miért jó? Hogy hamarabb szintet lépj, miközben nem fejlődtél semmit?
Pontszám: 7.50
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
927. hozzászólás - 2008.10.14. 08:59:57 (Válasz Necronis #924 hozzászólására.)
Én még arra tippelek, hogy csak le akarja üttetni magát, hogy nyugodtan vadászhasson, ne támadhassák. Amúgy az ajándék TP is jól jön!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.67
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
928. hozzászólás - 2008.10.14. 09:00:54 (Válasz Necronis #926 hozzászólására.)
Szervusztok!

Nem szeretek portyázgatni... de ugyebár van pár küldetés, amit anélkül nem teljesíthetünk. Így meglehet a Tp, az ellenfél pedig nem bukik a fejlődéséből.

Ha a LE miatt megyek portyázni nagyritkán, akkor azért van nálam LE.

Zsolesz, ez eddig nem is jutott eszembe... Kösz az ötletet! Vadászat ELŐTT még nem portyáztam. :-D
A hozzászólást Awenhai módosította 2008.10.14. 09:02:25-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
929. hozzászólás - 2008.10.14. 09:14:46 (Válasz Awenhai #928 hozzászólására.)
Természetesen ez jó taktika, én is csináltam már, de azért akkor is van nálam 20-30 LE. Soha nem 0, és pihenni sem szoktam 0-val. Egyszerűen azért, mert 30 körüli LE-ből 3-4-et veszítek, ha veszítek, de ha nyerek azért jöjjön már valami LE is, ne csak TP. Nagyon nem szeretem amikor TP-t kapok de LE-t nem. Legjobb az amikor sok LE-t kapok de TP-t nem Sajnos ilyen már nincs egy ideje, alacsony szinten még előfordult.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
930. hozzászólás - 2008.10.14. 09:25:13
nem kapom vissza a tulajdonság minuszokat segítségnyújtás után. Már eltelt kb 24 óra ami szerintem több mint 15 perc! Megis az jelenik meg, hogy éppen segítséget nyujtok, de nem szerepel kinek, nem is tudom visszavonni és a tulajdonságaim minuszba vannak...most ussetek!
Mit lehet tenni, hogy visszakapjam a tulajdonságaimat?


Volt egy hiba, amit már javítottunk, hogy a segítségnyújtásnál beragadtak az átadott tulajdonságok. Akinél még ez van, az írjon e-mailt (már működik a végzeturas mail újból), vagy írjon üzenetet nekem.
Pontszám: 5.50
népszerűtlenTaaposMDFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
931. hozzászólás - 2008.10.14. 09:27:19
Helló! Először is nemtudok soha a segitség opcionál "beszélgetni" mert aztirja megszakad a kapcsolat. Másodszor jó lenne ha megoldanátok hogy emeltdíjjas hívással is befizethessünk!
Pontszám: 5
népszerűtlenTaaposMDFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
932. hozzászólás - 2008.10.14. 09:33:04 (Válasz Zogmund #921 hozzászólására.)
Hi! Csak annyi hogy volt amikor 300LE-szereztem egy harcba de volt olyan is nálam volt 3300LE és csak 24-et tudtak tőlem szivni egy csatába, vagy 200LE volt nálam és 54-et szivtak el. Szoval tényleg random az egész!:)
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Klánháború
933. hozzászólás - 2008.10.14. 09:36:27
Sziasztok. Megpróbáltam utánanézni az eddigi hozzászólásokban, és úgy ahogy össze is állt a kép, de a tisztánlátás miatt megkérdezem: Ha klánháborút vívunk, és én 30PP-s változatban vagyok, akkor ott sem támadhatok lefelé? Mert mi van ha csak egy velem azonos szintű van az ellenfél klánjában? Vele lejátszom azt hali? Mielőtt megkapnám a felháborodott "veled egy szinten támadj!"(azért vagyok a 30PP-s változaton, mert az én szintemen akarok támadni) hozzászólásokat kitérnék még valamire, például, ha egy kisebb szövi üzen hadat nekünk! Pépesre verik a klánom kisebb tagjait, aztán fütyörészve távoznak, és én még csak meg se emelhetem a tőröm. Na az tényleg kellemetlen!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
934. hozzászólás - 2008.10.14. 09:44:20 (Válasz TaaposMD #932 hozzászólására.)
Szervusztok!

Idézet: TaaposMD - 2008.10.14. 09:33:04
Hi! Csak annyi hogy volt amikor 300LE-szereztem egy harcba de volt olyan is nálam volt 3300LE és csak 24-et tudtak tőlem szivni egy csatába, vagy 200LE volt nálam és 54-et szivtak el. Szoval tényleg random az egész!:)


Nem egészen random, de mivel te nem látod, hogy aktuálisan mennyi LE-je van az áldozatnak, ezért tűnik randomnak. Amikor 24-et szívott el tőled a támadód, neki sem volt több. Emellé van egy másik korlát, amely szerint a megtámadott LE-ja csak egy bizonyos maximális százalékkal csökkenhet, ebbe nem beszámítva a gyémántbónuszt. A második esetben a támadód gyémánt lehetett, és mindent vitt, amit a gép engedett.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
irritálóNosferatu81Férfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
935. hozzászólás - 2008.10.14. 13:07:40
Azt szeretném kérdezni,hogy van-e lehetőség körüzenetet küldeni a szövetségen belül?
Ha nincs,trevbe van véve,hogy lesz előbb utóbb?
Pontszám: 5
népszerűRepro
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
936. hozzászólás - 2008.10.14. 13:10:58 (Válasz Nosferatu81 #935 hozzászólására.)
Idézet: Nosferatu81 - 2008.10.14. 13:07:40
Azt szeretném kérdezni,hogy van-e lehetőség körüzenetet küldeni a szövetségen belül?
Ha nincs,trevbe van véve,hogy lesz előbb utóbb?


Most pont nem találom, de valahol írta Miklós, hogy ott van a fórum, használjuk azt, mert a végén mindenki körüzenetben kommunikál egymással.

UPDATE
Meg is van:

Szövetségen belüli körüzenetre van mód?
Tudom, hogy más játékban van ilyen, de a dolog ott sem igazán müködött, mivel mindenki a körüzenettel kommunikált, és a fórumot senki sem használta. Az üzenet nálunk a személyes kommunikáció eszköze, a közérdekű dolgokra ott van a szövi belső fóruma.
A hozzászólást Repro módosította 2008.10.14. 13:12:50-kor
Repro - Moroflex (V1)
Gomba - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Repro - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 5
népszerűZogmundFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
937. hozzászólás - 2008.10.14. 16:20:52 (Válasz Craslorg #922 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2008.10.14. 08:19:38


Nem. a % azt jelenti, hogy amennyiben rabolsz tőle és van is mit rabolni tőle, akkor a teljes mennyiség adoptt százalékát rabolod csak el. Nyilván ettől lehet, hogy 0 LE-vel táborozik és 0-nak akármennyi százaléka 0, de ezt a portyalistában nem fogják jelezni, hogy kit érdemes támadni, mert van nála LE és kit nem.


Óóó, pedig igazán kiírhatnák, akkor teljesen ellustulhatnék, nem kellene folyton totózni, hogy kit üssek.
Pontszám: 5
kedvencSoleilFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
938. hozzászólás - 2008.10.14. 18:27:16
Sziasztok!

ma délután ez az esemény várt: Ma, 17:27 Gratulálok, a 3. szintre léptél!

ami érdekes: legutóbb reggel 8 körül ment le az uccsó vadászatam, se én nem támadtam senkit, se más nem támadott engem. még csak be sem léptem akkor. meg tudja valaki mondani, hogy mégis, akkor hogyan sikerült akkor szintet lépnem?
köszi!
Pontszám: 5
népszerűMiltropaxFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
939. hozzászólás - 2008.10.14. 18:31:30
Üdv mindenkinek!
Nem ide kapcsolódik,de nem tudom,hogy hol tudnám megkérdezni:
Nem tudom már napok óta elérni a Beholder.hu honlapot,így a Sárkányölő lapot sem!
Nem tudjátok,hogy mi az oka?
Várom mielőbbi válaszotokat!
Pontszám: 5
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
940. hozzászólás - 2008.10.14. 18:45:56
Szeretném megkérdezni, hogy a kémgömb tulajdonképpen milyen bónuszokat ad. Látható vele az ellenfelem jelenlegi Le-je?

Szeretnék tudni róla mindent! A választ előre is köszönöm,

Csirguz
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője