Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A koponyazúzó erkölcsi dilemmája
241. hozzászólás - 2008.09.25. 22:35:55 (Válasz Melkon #238 hozzászólására.)
Azért adnak irreálisan sokat ócsóér' hogy megvedd; ez nyilvánvaló. Nekik ez (már) csak bittologatás.

Az ősköves cuccok által biztosított bónuszok, ha összevetjük a mostani tulajdonságösszegekkel és a csaták már-már irreálisan magas randomjával jelenleg (3. szintig) lóxart sem érnek. Egy szál buzogánnyal bőrpáncélban lazán el lehet verni mindenkit. Ráadásul ha magas tulajdonságösszeged és pozitív nyert LE különbséged van a kutya se fog támadni -a 3 nap alatt 4-5 támadást kaptam idáig és mindet őskőcuccostól; szóval ők is pontosan tudják hogy az nem biztosíték semmire. Ha magasabb szinten nem száll el a normál és az ősköves tárgyak közti különbség akkor szerintem minden rendben van ezzel.

Máshol viszont van vagy lehet probléma: éppen azért mert az őskőből nagy mennyiség is viszonylag olcsón szerezhető a rendszer elég gyors anyagcseréjű. Nem a heti 6 őskővel a prémiumért hanem azzal hogy a dolog direkt arra van kihegyezve (no offense ez üzleti logika) hogy minél több embernek minél hamarabb durranjon el az agya attól hogy a random rendszeresen ráhozza a szopószériát és kezdjen el veszteninemtudásában nyakra-főre őskőért minden szemetet összevásárolni (amit ráadásul pár szint múlva már le is cserélhet mert beérik tulajdonságban a normál eszközök; a játék elején még gyorsak a szintlépések).

Szóval csak önfegyelemmel; a véletlen sorozatoknál abban az egy dologban lehet bízni hogy hosszú távon a folyamat balanszos és nem szabad általános következtetéseket levonni abból hogy éppen melyik végén vagy.
Pontszám: 5.75
népszerűAbbadFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
242. hozzászólás - 2008.09.25. 22:52:36 (Válasz Alienkiller #218 hozzászólására.)
Ez nem jott be, hiaba vesztettem tobb portyabol is osszesen tobb, mint 200LEt, nem fogadta el a kuldit. Ez nem igy mukodik, ugy latszik egyszerre kell elveszteni 200at.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A koponyazúzó erkölcsi dilemmája
243. hozzászólás - 2008.09.25. 22:55:07 (Válasz Gort #237 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2008.09.25. 22:05:46

Hidd el lehetetlen olyanra megcsinálni, hogy a több ezer játékos mind 100 százalékig elégedett legyen. Miért nem fogadod el úgy ahogy van?


Status quo vagy fejlodes? Melyik a kivant allapot?

Miert gondolod, hogy a jelen helyzet tokeletes? Mert igy talalta ki a Beholder? Ok mindent atgondoltak? Itt hirtelenjeben sok ember gondolkozik a teman... talan lehet benne esszeruseget talalni.

Amugy azzal a reszevel egyetertek, hogy nincs tokeletes megoldas. De esetleg kozelithetunk hozza.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
5 tp
244. hozzászólás - 2008.09.25. 23:10:14
Mitol fugg, hogy hany tp-t kapok portyazaskor? Hogyan lehet elerni, hogy 5-ot kapjak?
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A koponyazúzó erkölcsi dilemmája
245. hozzászólás - 2008.09.26. 00:02:02 (Válasz Melkon #238 hozzászólására.)
Rendben lehiggadtam, bocsánatot kérek. De tényleg nem értelek. Ha olcsón adják az előnyöket az rossz, ha drágán az jó?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
246. hozzászólás - 2008.09.26. 00:24:24
"Kutasd fel Drakint!" ezt a küldetést hogy oldjam meg?
Pontszám: 3
mindenki kedvenceLucifer's_AngelNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
247. hozzászólás - 2008.09.26. 01:40:05
Szia:) Sok barátomnak elküldtem a linket amivel regisztrálhat, és mindenkitől ezt a választ kapom:
Szia! Szívesen regisztrálnék, de nem enged...folyton azt írja, hogy az ajánlóba beírt játékos (v karakter?) nem létezik...
ezt küldtem el:
> http://www.vegzetur.hu/?kar=1857
"Én onnan jöttem ahová te majd mész....
A Ködbe vesző hídhoz, ahol elválik tested és a lelked
És megmutatkozik igazi valód"
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A koponyazúzó erkölcsi dilemmája
248. hozzászólás - 2008.09.26. 02:41:44 (Válasz Gort #245 hozzászólására.)
csak a szintedtől függ, nem randomizált, a TP-k fixen jönnek.
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A koponyazúzó erkölcsi dilemmája
249. hozzászólás - 2008.09.26. 03:19:17 (Válasz Blackjack #248 hozzászólására.)
Idézet: Blackjack - 2008.09.26. 02:41:44
csak a szintedtől függ, nem randomizált, a TP-k fixen jönnek.


Koszi! Az ellenfel szintjetol is fugg?
Pontszám: 5
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
250. hozzászólás - 2008.09.26. 07:17:40
Szerettem volna venni őskövet számlaszámról de az otp-t nem fogadja el, számot kér helyette mi a teendő?
Pontszám: 5
népszerűtlenRobarTigezFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
251. hozzászólás - 2008.09.26. 07:18:38
Szerintem a keresd fel Drakint = táamd meg Drakionnal...kivéve ha te vagy Drakin, akkor tényleg ciki küldetést kaptál:D
RobarTigez, a bárd, ki egy újabb történetet...dalol s regél néked.
Pontszám: 5
fórumozójohhaFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
252. hozzászólás - 2008.09.26. 08:55:48
Hány szinttel magasabb játokost kell megtámadnom (portyáznom), hogy 5 tp kapjak?
Üdv. Johha
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
253. hozzászólás - 2008.09.26. 09:20:46
Hány szinttel magasabb játokost kell megtámadnom (portyáznom), hogy 5 tp kapjak?


A TP nem csak attól függ, hogy az ellenfeled magasabb szintű-e nálad, hanem függ a te szintedtől is, és elsősorban ez a meghatározó.

Szerettem volna venni őskövet számlaszámról de az otp-t nem fogadja el, számot kér helyette mi a teendő?


Le tudnád írni részletesen a problémát e-mailben, esetleg a live chaten?

Szia:) Sok barátomnak elküldtem a linket amivel regisztrálhat, és mindenkitől ezt a választ kapom:
Szia! Szívesen regisztrálnék, de nem enged...folyton azt írja, hogy az ajánlóba beírt játékos (v karakter?) nem létezik...


Sajnos rábukkantunk egy ilyen hibára, hogy az ilyen linkeken nem látszik az ajánló karakter mező. A megoldás, hogy simán belépsz a www.vegzetur.hu oldalra, és ott regisztrálsz. Az ajánló karakter rovatot pedig vagy kitöltöd, vagy nem. A probléma megoldásán egyébként dolgozunk.

"Kutasd fel Drakint!" ezt a küldetést hogy oldjam meg?


Olvasgassátok a legendát, és lépjetek szinteket.

mikor lessz világ 2


Még csak most indult a világ1. A világ 2 még kicsit odébb van.

Vagy inkább ne filózzak ezen és éljen a koponyazúzó?


Vedd meg, és ne filózzál. Pár szó ehhez az őskő témához. Az őskő két ok miat olcsó, egyrészt, hogy ne az ára tartson vissza valaki attól, hogyha szeretne némi pluszt adni a játékához. Másrészt, az ősköves cuccok az elején kisebb bónuszokat adnak, és kevés őskőbe kerülnek. Egy ősköves cuccokban levő ember nem fog tutira megvarni egy nem őskövest, de mondjuk az 50 % helyett, lesz neki 60 % esélye a sikerre. Hosszabb távon az ősköves cuccok több bónuszt fognak adni, de több őskőbe is kerülnek. A különbség is nőni fog kicsit a nem őskő és őskő között, de mivel a cuccok pár szint múlva elévülnek, ezért az is számít, hogy melyik szinten végzed az összehasonlítást.
A hozzászólást Zoli módosította 2008.09.26. 10:10:52-kor
Pontszám: 7.50
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
254. hozzászólás - 2008.09.26. 09:22:10
1. Drakint majd szintlépéskor találhatod meg valószínűleg.
2. 5 TP-s porty majd magasabb szintű végzeturak összecsapásakor jöhet, szóval ez a két küldi pihenős
3. sírtok, hogy nem lehet ingyé' őskövet kapni? De lehet, csak építeni kéne rendesen. Van egy olyan épület, amit ugyan őskőből VAGY kiéget őskőből kell építeni, és szintlépéskor őskövet ad.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 8
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
255. hozzászólás - 2008.09.26. 09:26:44
Lenne egy kerdesem a kuldikkel kapcsolatban. Eddig ezeket csinaltam meg, mint most mar rajottem nem igazan jo sorrendben:

Győzz 5 olyan portyában, amit te kezdeményezel! Jutalom: 50 lélekenergia.
Válaszolj helyesen 30 kvízkérdésre! Jutalom: 100 lélekenergia.
Sebezz egyetlen harci körben legalább 30 életpontot! Jutalom: 150 lélekenergia.
Portyázz úgy, hogy legalább 30% mínuszt kapsz tulajdonságaidra, és arass győzelmet! Jutalom: 200 lélekenergia.

Jelenleg van harom:
- 3 apro szorny (ez aktiv)
- portyazas soran 5 tp
- 3 jonak ertekelt kviz

Az utolsoval megszivattam magam, mert epp elotte tettem fel tobbet, jelenleg meg vagy 70re kell valaszolnom, hogy ujabb harmat tehessek fel. Persze ez idovel megvan, igaz ha tudok rola, akkor mar kesz lenne.

Apro szorny. Talan ezzel kellett volna kezdeni? Elso ket szinten viszonylag sok jott, most az utobbi 50 vadaszatbol csak 1. Lesznek meg kesobb is ilyen nevu szornyek?

Portyazast, 5 tp. Ez elegge irrealisnak tunik, mert addig 1-3 szinten 1-1 jott. Meg ha ezentul szintenkent novekszik is egyel, akkor is 4 szint, ami eleg sok ido. Ha meg valaki benne van szint alapjan a top 50ben, akkor az sem lehetseges, hogy nala magasabb szintut gyozzon le (persze ez nem biztos, hogy plusz tp)

Osszesegeben szerintem kicsit jobb lett volna, ha konyebben lehet haladni a kuldikkel a jatekot nem ismero embereknek (tesztelok ugye tudtak, hogy mi mikor jon - es igy joval elorebb lehet lenni, mert a 5 tp kivetelevel egyik sem teljesithetetlen jelenleg). Persze ha tobb kuldit lehet megoldani egy egy szinten, akkor kuldetesenkent kevesebb (pl szintfuggo) tp jart volna.

Meg valami: random - nekem kicsit fura, hogy a kuldik es a bolti keszlet fix. Csatakbol jovo tp is az. De pl a vadaszat soran jelenleg 9-108 le jon. OK, hosszu tavon kiegyenlitodik, de pont itt lenne jo, hogy fixen lehessen szamolni. Multkor 1000ert venni akartam valamit, kiszamoltam, hogy az eddigi csatag atlaga alapjan pont eleg a cselekves a vadaszatra, erre atlag alatt jott a LE, es csak 900 jott ossze, amit kenytelen voltam olyanra elkolteni, amire nem is akartam. Ez nem is lenne gond, DE ez kb a masodik szinten az osszes vadaszat fele volt, ami kicsit sok. Ha fixen jon a LE, akkor is van benne kockazat, mert ha valaki megtamad es lever, akkor szinten bukta van. Ok, legyen random, de ennel kicsit arnyaltabb. 9-108 helyett inkabb, melynek atlaga a 3. szinten kb 40 szerintem jobb volna 30 + d20.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
256. hozzászólás - 2008.09.26. 09:53:54
Ja, es aminek egyatalan nem kellene randomnak lenni: gyogyital, manaital. Szerintem eleve nem eri meg megvenni, de mivel ma az elso par csatan komoly szivas volt vegulis ugy dontottem, hogy megveszem. Sejtettem, hogy 300 LE nem gof visszajonni, de most van idom csatazni, legalabb lesz par. Erre 80-150 gyogyulas 88 lett, amit ket csatabol le is vertek, melyeket persze jol be is buktam (mondjuk ez nem ide tartozik).
En nem teszteltem a jatekot, es hosszu tavon talan jok a gyogyitalok, de jelenleg sok ertelme nincs. Eleve ertelmetlen dolgot meg ugye minek beletenni
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
257. hozzászólás - 2008.09.26. 10:03:20 (Válasz Tündibündike #256 hozzászólására.)
Hát; én pl. már több gyógyitalt is vettem hogy bírjam a csatákat és nekem is mindig a random alsó felében volt a gyógyult ép; talán 103 volt a max. amit egy hajtásra adott. Szerintem gyógyitalt jelenleg csak magas VÉDdel és/vagy a zafírok sebzéscsökkentő képessége mellett, jól megválasztott portyacélpontok esetén érdemes venni mert úgy van esély arra hogy egy adaggal 3-4 csatát is ki lehessen bírni és abból az ára valószínűleg bejön, + ha szerencsés vagy több is.
Pontszám: 5
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
258. hozzászólás - 2008.09.26. 10:34:39
Gyógyitalt/varázsitalt akkor érdemes venni, ha valamelyik tényező nagyon lecsökkent, míg a másik nem, és ez zavarna a portyázásban. Ha pl. 250 LE-ért veszel egy varázsitalt, amiből átlag 4 portyát tudsz nyomatni az energialövedékkel, ÉS ebből a 4 portyából visszajön a 250 LE, akkor megéri. Egyébként nem.

Apró szörnyek mindig jönnek, maximum a magasabb szinten jövő apróság több LE-t ad, mint a mostaniak.

Ezeket a küldiket meg a tesztelők sem ismerték, mert csak a második bétában kerültek be, és eddig nemigen jutottunk. Szóval még nekünk is van meglepi bőven.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 7.50
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
259. hozzászólás - 2008.09.26. 10:38:56 (Válasz Leanthil #258 hozzászólására.)
Idézet: Leanthil - 2008.09.26. 10:34:39
Ezeket a küldiket meg a tesztelők sem ismerték, mert csak a második bétában kerültek be, és eddig nemigen jutottunk. Szóval még nekünk is van meglepi bőven.


Ok, akkor csak szokas szerint rosszul dontottem a sorrendet illetoen Azt meg hogy ki volt tesztelo azt nem tudom, bar rad tippeltem volna, mert mostanaban nagyon hanyagolod az OVt
Pontszám: 5
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
260. hozzászólás - 2008.09.26. 10:40:26
Hali! velem azonos szintű karaktert ütöttem, győztem, kaptam lóerőt (LE) TP viszont nem? miért?
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!