Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1321. hozzászólás - 2014.05.08. 21:59:29
McMad pedig jól látja és igaza is van igaz hogy a példát elnagyolta de egyébként nagyon jól meg lehet érteni. DE nektek is igazatok van és szerintem onnan füstöl a dolog hogy ugyan több szövetségben vannak gyémánt karakterek amik kiegyenlítenék a harcot de a szövetségük miatt nem a gyémánt hordának gyűjtik a jutalmat azaz hiába gyémánt ha a szövetsége nem az akkor a másik 3 hordának gyűjtik a pontot ezzel maguk alatt fűrészelve a fát jó kis patt helyzet minél többet győznek annál rosszabbak az esélyeik a stat szerint!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 8.19
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1322. hozzászólás - 2014.05.08. 23:26:20
Valahol olvastam,h nem kell a 900 csata hanem a 700 is elég.
Ez valós,ugye!?
Nem lett javítva ha igaz.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.15
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1323. hozzászólás - 2014.05.08. 23:45:32
Igaz amennyiben nem gyémánt vagy mert oda lehet hogy az is kevés!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 6.91
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1324. hozzászólás - 2014.05.09. 08:41:31
Nagyon örülök ennek az esélytelen helyzetnek én is, az előző hordák harcában azért szívtam mert rubin hordában voltam, most meg azért mert rubin hordában vagyok, de gyémánt szöviben...remélem a következő hordák harcánál is kifejlesztenek valami újítást, ami bizonyos játékosok számára totálisan ellehetetleníti a gyémánt hordamedálhoz való hozzájutást, bármit is csinálnak. Az az egyetlen ami még kicsit vigasztal, hogy minden jel arra utal hogy nagyon magasról nem érdekli Miklósékat hogy szinte kivétel nélkül minden játékos permanens bónuszt adó medált szeretne jutalomként, így csak átmeneti hátrány lesz a jutalmam a többi eventezővel szemben aki nem gyémánt szövetségben tartózkodik ez idő alatt.
Pontszám: 8.69
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1325. hozzászólás - 2014.05.09. 10:13:38
Csak most tudom kezdeni az eventet, bocs ha már feltették és megválaszolták ezt a kérdést, de van valami kommunikációs lehetőség a hordámmal, hogy ne össze-vissza támadjunk? (Rubin)
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.50
népszerűFőispánFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1326. hozzászólás - 2014.05.09. 12:18:53 (Válasz Máté96 #1325 hozzászólására.)
Tudtommal nincs kommunikáció,vagy stratégia a Rubin táborban.

Itt szeretném elsőként megragadni a lehetőséget és gratulálni a Gyémánt horda tagjainak a 3 mező/ nap csúcsteljesítményhez!
Szerintem ez az eddigi negatív rekord.

Van esetleg egy 37.mező,amit csak a Gyémántok látnak?
Pontszám: 6.50
népszerűSkizmesterFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1327. hozzászólás - 2014.05.09. 12:35:53 (Válasz Főispán #1326 hozzászólására.)
Az a gond hogy ez nem a gyémánt hordásokon múlik, hanem a gyémánt szövetségek tagjain. Hiába aktív egy gyémánt, ha pl smaragd szövetségben van.
Tetszik érteni?
Pontszám: 8.33
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1328. hozzászólás - 2014.05.09. 12:52:54
Kíváncsi vagyok rá, hogy amikor a gyémánt területek teljesen eltűnnek majd a térképről akkor a vezetőség beismeri-e vajon, hogy ismét egy fejlesztési rendellenesség tanúi lehetünk, ami miatt természetesen búcsúzhatunk el a normális jutalmazás lehetőségétől, vagy szépen körülírva megmagyarázzák majd hogy a gyémánt szövetségek tagjai minden stratégiai érzék és agy nélküli barmok, ezért ez a csodás eredmény.
Pontszám: 8.26
népszerűJoleeBindoFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1329. hozzászólás - 2014.05.09. 12:53:27 (Válasz Skizmester #1327 hozzászólására.)
Ne mond nekem, hogy több aktív gyémánt van nem gyémánt szövetségben, mint bármelyik másik horda ugyanígy levetítve
Ez a játékosokon múlik és kész.
Illetve a gyémántok védelmében: ők szegények némi nehezítéssel indultak ennek neki, mivel kb annyi inaktív gyémánt karakter van elfekvőbe mint az összes többi horda együttvéve. Na jó, ez túlzás, de arányaiban erősen több. Na de hát istenem, nem muszáj gyémántnak lenni.

És igen, ha jól tudom a teljes rubin stratégia úgy néz ki (egyetlen ilyen beírást láttam):
Minden rubin üsse az alsó két sort.

Na ha ránézel Máté, láthatod mennyire követik ezt a rubinok.
Egy kis segítség kezdőknek és újrakezdőknek.
Egy általam is erősen támogatott javaslat a varázslói mágiáról.
V1 - Arcadius
Pontszám: 7.80
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1330. hozzászólás - 2014.05.09. 12:56:39
No úgy látom, hogy a Zafírok megen nyerni fognak + a rubin sííímán lehet 2.
Attól függ, hogy a gyémánt mennyire obatja szét kínjában az eléggé szétszórt, ebből kifolyólag kis százalékos területeket birtokló smaragdokat. :S
Ezt egy objektív jövőkép elemzésnek szántam (smaragd szövi tagként).
SENKI ne dőljön be a jelenlegi pontállásnak!
Kieg.: A százalékok beszédesebbek...
A hozzászólást McMad módosította 2014.05.09. 12:59:37-kor
Pontszám: 8.20
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1331. hozzászólás - 2014.05.09. 13:11:42 (Válasz Zoole #1328 hozzászólására.)
Idézet: Zoole - 2014.05.09. 12:52:54
Kíváncsi vagyok rá, hogy amikor a gyémánt területek teljesen eltűnnek majd a térképről akkor a vezetőség beismeri-e vajon, hogy ismét egy fejlesztési rendellenesség tanúi lehetünk, ami miatt természetesen búcsúzhatunk el a normális jutalmazás lehetőségétől, vagy szépen körülírva megmagyarázzák majd hogy a gyémánt szövetségek tagjai minden stratégiai érzék és agy nélküli barmok, ezért ez a csodás eredmény.


Pont ezt akartam írni, kíváncsi vagyok hány nap kell még ahhoz, hogy a vezetőség beismerje, hogy totál félre van számolva az egész.
Örülök, hogy nem csak én látom így.
Pontszám: 7.87
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1332. hozzászólás - 2014.05.09. 14:24:53 (Válasz Kwisatz #1331 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2014.05.09. 13:11:42
...totál félre van számolva az egész....

X mező %-os értéke: Eventrajt óta oda leadott támadás / eventrajt óta leadott össz támadásmennyiség x 100.
Ez azért nehéz elszámolni.
Viszont meg lehet figyelni, hogy kinek vannak erős százalékai X területen - akinek 0,akármennyi a többi területen jellemzően (zafír).
A gyémánt is érdekesen fog alakulni, mert nincs mit védeniük, ergo irgalmatlan támadásdömpinget fognak produkálni pár szoros mezőn -> azokon időlegesen erősek is lesznek.
Ám ahogy egyre nyúlnak tovább, úgy fog csökkenni az erős mező %-a, hiszen az össz ütéshez képest (nő) az erős területre nem adnak több támadást -> csökken az előny rajta.
Rágógumi effektus: nyújtod - vékonyodik, gyengül.
Vagy háborús példa: 20 hadosztály sok egy völgy védelmére. No de egy kontinensnyi frontvonalon elosztva igencsak áttörhető.
Pontszám: 8.20
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1333. hozzászólás - 2014.05.09. 14:38:53 (Válasz McMad #1332 hozzászólására.)
Én bírom amit mondasz és tök logikus is, de nem erről van szó
A Te okfejtésed helytálló lenne egyenlő feltételek mellett (pl. rubin vs zafír mezők), de a gyémánt nem emiatt lóg ki a sorból.
Pontszám: 7.87
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1334. hozzászólás - 2014.05.09. 15:19:57 (Válasz Kwisatz #1333 hozzászólására.)
Kwis, ha összeadod, akkor a gyémántoknak is ugyan úgy 100%-uk van a térképen, mint a többieknek.
Mivel a zafírok a saját %-aikat az alsó 2 sorba helyezték el zömében, és a többiek nem táamdják őket, így nem igazán értem milyen összeesküvés elméletekről hablatyoltok, amikor ez szimpla matek.
Amelyik hordában kevesebben vannak, az a horda nyert kb erről szól az event...
Pontszám: 6.32
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1335. hozzászólás - 2014.05.09. 15:47:39 (Válasz Birka #1334 hozzászólására.)
Ezt kiegészíteném azzal, hogy kisebb - tehet könnyebben összefogható, kevesebb melléütés.
Ha pl. 100 főből 20 (1/5-e) nincs "irányítva", az nem baj HA a konkurens 500 főjéből 100+ ütöget mellé (1/5-énél több).
Kieg.: Ez az event arról szól (kicsit más megfogalmazásban), hogy a hordák méretéhez képest mennyire összefoghatók. Ennyire.
Illetve mennyi a hordalétszámhoz képest a taktikai érzékkel megáldott 1-1 hordában.
Pl. sírva is fakadhattam volna (ha komolyabban lenne érdemes venni pl. a medált), amikor egyik szövitársam bejelentette: végigütötte a zafír területeket /jellemzően nem kiírás szerint ütött 1 mezőt kivéve/. :-O
Hurrá...
A hozzászólást McMad módosította 2014.05.09. 15:53:21-kor
Pontszám: 7.30
kedvencBachtassFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1336. hozzászólás - 2014.05.09. 16:58:28
Ha utolsó nap kilépek a gyémánt szöviből akkor megkapom azt a jutalmat amit a smaragd horda kap?
Pontszám: 7.50
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1337. hozzászólás - 2014.05.09. 17:12:58 (Válasz Bachtass #1336 hozzászólására.)
Event közben nincs hordaváltás. Plusz nem a te hordád számít, hanem a szövetségedé.
Pontszám: 8.36
kedvencBachtassFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1338. hozzászólás - 2014.05.09. 17:14:06
Nem váltok hordát mert smaragd vagyok csak gyémánt szövetségben
Pontszám: 7.50
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1339. hozzászólás - 2014.05.09. 17:15:23
Nem láttam, hogy panaszkodott volna valaki, hogy hol a fétis az eventből. Vagy csak elkerülte a figyelmem?
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 7.06
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1340. hozzászólás - 2014.05.09. 17:17:38 (Válasz McMad #1335 hozzászólására.)
Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de én nem tudok zafír stratégiáról. Egyszerűen csak azt csináltam, amit az előző HH-n, és ezt javasoltam a szövitársaimnak is.

Ha valami változik, valaki szólhatna, ha tényleg van zafír stratégia

Egyébként egy térkép van az összes szervernek, nem? Csak mert én úgy látom, hogy a smaragdok tolják a legjobban eddig.
Pontszám: 8.36
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!