Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
841. hozzászólás - 2013.10.19. 07:46:57
Gyémántként és viszonylag erős karakterként ,duplán meg lettem szívatva.
Esély nincs megszerezni a legerősebb medál normál játékmenettel.
A számolási módszer a kevesebb létszámú hordáknak kedvez.
Erős karakterek minden 6-7 csatánként van 1 veresége 30 pp-n.Viszont a 700 csatát ami reálisan elérhető nem lehet megcsinálni ilyen beállítással.1100ről inkább nem is mondok semmit.
Ez eléggé paradox helyzet.Aki folyamatosan játszik és elkölti az erőforrásait azok ismét hátrányba kerültek a csak eventen aktívkodókkal szemben.
Vissza lehet nézni az elmúlt másfél évben volt-e olyan nap,hogy nem léptem be játszani.
Az ötlet jó,nagyságrendekkel jobb mint a térkép volt,de több olyan módosítással hogy ne azok legyenek hátrányban akik sokat és folyamatosan játszanak,ráadásul még a karakterük is erősebb az átlagnál egy kicsivel.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 8.78
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
842. hozzászólás - 2013.10.19. 08:35:11 (Válasz Kiaphet #841 hozzászólására.)
Már Rubinba sincs értelme tolni Hiába kicsi a rubin társadalom
V1 en még gyógyital kategóriában se lehetséges már top 1 nek lenni mert van aki már 3 nap alatt több, mint 700 gyógyitalt hörpintett fel egészségére , biztosan megéri a plusz 8 mindenre ilyen áron
Pontszám: 7.67
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
843. hozzászólás - 2013.10.19. 12:09:12
Meddig tart ez az "event"?
Pontszám: 5.90
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
844. hozzászólás - 2013.10.19. 17:42:00 (Válasz Nagy02 #843 hozzászólására.)
valahol mintha 5.-ét láttam volna
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 6.80
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
845. hozzászólás - 2013.10.19. 17:47:24 (Válasz Nagy02 #843 hozzászólására.)
Kinek meddig
Győzelmeid száma: 243
Egész pontosan 300 győzelemig fogok vele foglalkozni.
Pedig az volt a terv hogy gőzerővel mindent bevetve nyomni fogom....
Tehát egész pontosan legkésőbb hétfőn számomra véget ér.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 6.95
népszerűMisi12Férfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
846. hozzászólás - 2013.10.19. 18:16:14
Én már elég régóta játszok(asszem a v2 kezdésekor itt voltam már és csatlakoztam is) Nekem is az a véleményem sok mindent ki lehet hozni ebből, de hogy az utolsó érjen el 1100 győzelmet. Én nem nagyon vásárlok őskövet, de azért 1100 győzelmet elérni kicsit sok, inkább túlzás... Elsők meg +8 tulajdonság mindenre egy kicsit erős karakter lesz belőle...
Gyémánt vagyok és mióta csatlakoztam egyszer se nyertem a hordával semmit. Többet így nem is írok erről... Most se lesz másképp. Nagyon úgy néz ki most is utolsók leszünk..... HA így folytatódik tovább nem küszködök érte, mivel sok tp-t kapunk és kevés le-t erre meg 1100 győzelmet érjünk el. Ha több dolog eshetne ki a csaták során, mondjuk + portya pontok akkor megérné vagy más dolgok is akkor jobb lenne. Számítások szerint meddig fog tartani az event? Ha 1-2 hónapi között kb akkor talán rámegyek az 1100 győzelemre,de különben nem....
Pontszám: 6.85
népszerűShimrod85Férfi
Végzetúr tehetség
194 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
847. hozzászólás - 2013.10.19. 18:35:51 (Válasz Misi12 #846 hozzászólására.)
Az esemény során a hordák 3 héten keresztül küzdenek azért, hogy minél nagyobb területet elhódíthassanak vetélytársaiktól.
Pontszám: 6.98
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
848. hozzászólás - 2013.10.19. 20:07:56
Sajnos csatlakozom gyémántként semmi esély,
................................................................................ ....................
Én már elég régóta játszok(asszem a v2 kezdésekor itt voltam már és csatlakoztam is) Nekem is az a véleményem sok mindent ki lehet hozni ebből, de hogy az utolsó érjen el 1100 győzelmet. Én nem nagyon vásárlok őskövet, de azért 1100 győzelmet elérni kicsit sok, inkább túlzás... Elsők meg +8 tulajdonság mindenre egy kicsit erős karakter lesz belőle...
Gyémánt vagyok és mióta csatlakoztam egyszer se nyertem a hordával semmit. Többet így nem is írok erről... Most se lesz másképp. Nagyon úgy néz ki most is utolsók leszünk..... HA így folytatódik tovább nem küszködök érte, mivel sok tp-t kapunk és kevés le-t erre meg 1100 győzelmet érjünk el. Ha több dolog eshetne ki a csaták során, mondjuk + portya pontok akkor megérné vagy más dolgok is akkor jobb lenne. Számítások szerint meddig fog tartani az event? Ha 1-2 hónapi között kb akkor talán rámegyek az 1100 győzelemre,de különben nem....
................................................................................ ...........................


Mivel van 1 ZAFIR karim is van össze hasonlításra alapom--

ZAFIRRAL 100-ból 2db vereség de az is azért mert nehézkes látni hol tart az élet pont.

GYÉMÁNTTAL 10-BŐL 6 VERSÉG

MIKLÓS mivel igen népes tábor a gyémánt jó lenne nem elvenni a kedvüket
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2013.10.19. 20:16:41-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.83
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
849. hozzászólás - 2013.10.19. 20:14:44 (Válasz Shimrod85 #847 hozzászólására.)
Akkor mikor kezdődött?
Pontszám: 6.12
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
850. hozzászólás - 2013.10.19. 20:19:05
az elején mindenki gyémánt akart lenni mert azok fognak nyerni.
most meg ők adják fel elsőnek.miért csináljuk úgy hogy nekik jó legyen?
akkor csináljuk úgy hogy a smaragdnak legyen jó
vagy csináljuk úgy hogy a rubinnak legyen jó
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5.53
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
851. hozzászólás - 2013.10.19. 20:19:55 (Válasz Nagy02 #849 hozzászólására.)
Napi rutin oldalon ha elolvasnád ami oda van írva ...

Hordák Harca hamarosan!
Végzetúr Hordák Harca Jövő hét kedden 10 órakor indul a Végzetúr vadonatúj eseménye, a Hordák Harca! Az esemény során a hordák 3 héten keresztül küzdenek azért, hogy minél nagyobb területet elhódíthassanak vetélytársaiktól. Az eseménypontokat (ehhez csak vadászni kell) már pénteken ... Tovább
2013. Október 09.

Csak azért így másoltam be, hogy kicsit legyen min gondolkozni így este
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2013.10.19. 20:20:38-kor
Pontszám: 6.84
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
852. hozzászólás - 2013.10.19. 20:23:11
sok embert nem értek
annyi idő alatt míg beírja a kérdést, oda léphetne és elolvashatná a választ.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5.53
népszerűMisi12Férfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
853. hozzászólás - 2013.10.19. 20:48:17 (Válasz Noodlee #850 hozzászólására.)
Én nem azt mondtam, hogy a gyémánt nyerjen.én csak megemlítettem, hogy gyémánttal sose nyertem semmit és ahogy nézem egy világon se nyert gyémánt horda valamit, ha igen kérem javítson ki valaki! Lehet jobb lenne Landragór eventhez viszonyított valami dolgot kitalálni, hogy ne a horda hovatartozás számítson ennyire.(első horda mondjuk kapna egy kis díjat, ami valami kis plusszt ad azt kész). Néhányan mondják minek adjuk fel. Én nem adom fel, de 1100 győzelmet aratni, mikor még vesztünk is. Még az 1100 vadászat se kevés, de hogy 1100 portya pontot szerezni 3 hét alatt és abból mind győzelem, az kicsit nagyon sok. Egy event alatt se arattam még 1100 győzelmet!!!! Eddig minden eventet reálisnak tartottam és teljesíthetőnek, ezt valahogyan első ránézésre teljesíthetetlennek tartom. Majd a végén megmondom a véleményemet. Lehet megpróbálok a gyógyitalos top10-be kerülni majd közben ütöm az entitásokat azt kész. Majd még eldöntöm....
Pontszám: 6.85
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
854. hozzászólás - 2013.10.19. 20:52:35
én arra gondoltam mi lenne ha a meglévő eventek közül kerülne valamelyik a térkép helyére?
Lenne egy nagy szavazás és amelyik nyer az kerülne a térkép helyére.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5.52
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
855. hozzászólás - 2013.10.19. 21:46:21
Noodlee, szerintem ne visszafelé haladjunk a fejlesztéssel. Jó lesz ez az event is majd következőre, ez most elég hirtelen jött, tele van hibával, nehéz mint a disznó de legalább nem két kufárcsata van egymás után, mert akkor meg az lenne a baj. Én se élvezem hogy meglehetősen hosszú időt vesz igénybe a 65 csata lenyomása, azt végképp nem hogy az állatsebződés még mindig horrorisztikus mértékű, maximum 12 csatát tudok lenyomni úgy hogy az állataim az ájulás szélére kerülnek. De legalább ez miatt böngésztem kicsit a leltáramban és lett egy állatgyógyítás öltözetem is amivel már 3600akat gyógyítok a dögökön. Így is meglehetősen sokára gyógyulnak fel, de más esetekben jól fog jönni.
Ahogy néztem, V3on nagyjából mindenki nyomja a támadási és támadhatósági határaimon belül, úgyhogy összességében azért nem olyan népszerűtlen event.
Misi12, gyémánttal azért én már nyertem pár eventet, egyáltalán nem rossz horda. Ha zavar akkor válts hordát, én rendszeresen szoktam ha szükségét érzem bár elsősorban ez az üthető célpontok miatt van. Jelenleg rubin vagyok, egy darabig maradok is mert eddig ez vált be a leginkább. Nem mondanám kifizethetetlennek, vagy elérhetetlen lehetőségnek a hordaváltást főleg annak tekintetében hogy ingyenes őskőszerzésre azért van néhány lehetőség a játékon belül. Az 1100 győzelem valóban sok, de teljesíthető. Más kérdés, hogy érdemes-e görcsölni rajta. +8 minden tulajdonságra ÁTMENETILEG egy lópikula. Ráadásul aki ez miatt százszámra issza a gyógyitalokat, az csinálja a legjobban, főleg hogy ennyiből kétszer több maradandó tulajdonságösszeget vehet akár. Egyedül a hordatrófeák és a templomkristály az, amiért megéri szenvedni.
Pontszám: 6.95
népszerűShimrod85Férfi
Végzetúr tehetség
194 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
856. hozzászólás - 2013.10.19. 22:02:27 (Válasz Zoole #855 hozzászólására.)
Ne felejsd el a dukátot! Nektek nem nagy szám de v5-ön nem jár az ismétlökre, így kaptunk egy kis v1-2 lightot!
Pontszám: 7.97
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
857. hozzászólás - 2013.10.19. 22:37:19
azt nem mondtam, hogy nem jó.
csak sokan ellene vannak és felvetődött bennem ez a gondolat.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 6.04
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
858. hozzászólás - 2013.10.20. 01:42:28


Ez az event jó lenne csak 2 ÓRIÁSI BIBIJE VAN.

1,Mivel a hordák regisztrált játékosát számolja nem a TÉNYLEGESSEN JÁTSZÓ KARAKTEREKET, EZÉRT A SOK HALOTT KARIK MIATT nem LESZ reális A végeredmény

2,AZOKNAK LESZ JÓ AKIK PÉNZZEL KI VANNAK TÖMVE , MERT AZOK MEGVEHETIK l a hordatrófeákat

SZÓVAL megint távolodunk az eredeti VÉGZETÚR JÁTÉK NEMES ELVÉTŐL

IGAZSÁGOS AZ LENNE HA MOST LEZÁRNÁK EZT ÉS MINDENKI MEG KAPNÁ A MAXIMUM JUTALMAT 8 TUL. PONTOT..VALAMINT a Kalandkódexet



És (tudom éssel nem kezdünk mondatot ) már egyszer tárgyalt --HALOTT karikat el távolitanátok ,,igencsak élvezetessé válna.

ui:Van itt is 1 lehetőség amivel bármelyik horda meg tudná nyerni ,,de ez titkos

De ha látjátok a lényegét annak amit ide firkantottam rá jöttök
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2013.10.20. 01:54:01-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.42
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
859. hozzászólás - 2013.10.20. 02:00:32 (Válasz Utolsó_Lovag #858 hozzászólására.)
Teso a halott karik nem játszanak ezért az eventben sem nyernek egy nyíves csatát sem , szerintem reggel majd ha kialszod magad olvasd vissza megint mekkora baromságot sikerült ide "rittyentened "

No én mára le is tudtam a kötelezőt , megvan kavics nélkül az első relik kuponom , most már jobbat alszok
Pontszám: 6.84
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
860. hozzászólás - 2013.10.20. 02:09:12
Idézet: Utolsó_Lovag - 2013.10.20. 01:42:28


És (tudom éssel nem kezdünk mondatot )


Nem tudok belekötni a hozzászólásba, de ez nekem is megragadta a figyelmemet. És-sel kezdeni a mondatot, hallatlan szemtelenség.

Nekem a többi részével mind tartalmilag, mind esztétikailag, mind a használt színekre vonatkozóan nincs más észrevételem. Ül az egész.
Pontszám: 8.05
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!