Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
981. hozzászólás - 2013.10.28. 15:22:30
Kedves Maszk!
Teljesen egyetértek azzal(mint gondolom szinte mindenki), hogy az event jutalmazása enyhén szólva is gyalázatos. Az lenne a minimum, hogy permanens tulajdonságösszeg növekedést adjanak a medálok, mert ez így egy vicc. Rengeteg erőforrást emészt fel mindenkinél ez az event, gyakorlatilag egy nulla jutalomért. Nyomtam én is mint a hülyegyerek, mert reménykedtem benne hogy ezen azért korrigálnak, mert kissé hihetetlennek tűnt hogy ilyen bagatell díj várható mindössze az event végén. Tévedtem, úgy tűnik. Tanultam belőle, a következő hordák harcából, és az azt követő összes többiből is kimaradok. Szeretem az eventeket, szeretek versengeni is, nem utolsó sorban játszani, de az nem normális hogy az összes felhalmozott erőforrás szükséges ahhoz hogy normális helyen végezzen az ember, és a jutalom cserébe csak egy nagy nulla, ami még annak a feelingjét is jelentősen lerontja hogy megint sikerült a lehetséges maximumot kihoznom az eventből. Persze kizárólag akkor, ha a rubin horda nem kerül az utolsó helyre mint ahogy az jelen állás szerint nagyon is esélyes. Az se annyira szimpatikus hogy ennyi őskövet emészt fel ez az esemény,mert bár minden nap megveszem a háborús csomagokat, de annak tartalmát szépen bele is kell ölni az eventbe. Nagyon kéne ezen az egészen korrigálni, mert lassan már magára a játékra is káros hatása van ennek az elfuserált eventnek.
Pontszám: 8.25
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
982. hozzászólás - 2013.10.28. 17:18:29 (Válasz Zoole #981 hozzászólására.)
Abban teljesen egyetértek veletek, hogy érdemes lenne az event jutalmazását átgondolni. Az utolsó Landragór alatt ezt értem el (jóval könnyebb csaták eredményeként):

Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+51 Erő, +51 Támadás, +51 Védekezés, +51 Egészség, +51 IQ, +51 Mágia, +51 Taumaturgia
145 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)
(Ha nem veszed át most a jutalmat, a következő szintlépésedkor automatikusan beírásra kerül)Átveszem a jutalmat
Fertőzésem lecsökkentem 5%-kal
(A fertőzés-jutalmat alacsony szintű karakterek is átvehetik, ők annyival alacsonyabbról fogják kezdeni a fertőzés elleni küzdelmet)

Ehhez képest a +8-as ideiglenes medál nagyon gyenge. A 2 relikvia hasznos, de háborús csomag nélkül megszerezhetetlen.

Ennek ellenére élvezem az eventet, igaz néha csikorog a fogam amikor 10-20 ÉP-vel nyeri meg a csatát a klón.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 7.05
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
983. hozzászólás - 2013.10.28. 17:49:17
Nekem se lesz ez a kedvenc eventem. De legalább lesz értelme a következő és az utána lévő hordák harcának. Ugyan is én nem egy eventből akarom összeszedni a relikviákat.

Nektek ha meglesz a két új relik, akkor a következőn már nem is indultok?

Annyiban egyetértek veletek, hogy a térképesnél azért egy arany reliket összelehetett szedni kisebb megerőltetéssel. Ez most itt kimarad....
Pontszám: 7.21
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
984. hozzászólás - 2013.10.28. 18:13:29
Én sem szánok rá semennyi követ...

717 győzelem
47 trófea


Abban a 8 napban még összejön az 1100 győzelem és csókolom.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.53
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
985. hozzászólás - 2013.10.28. 21:34:29 (Válasz Lújzi04 #983 hozzászólására.)
De indulok, ha nem hoznak be új relikeket akkor majd a trófeákat kuponokra váltom.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 7.83
népszerűDraak HoggeldeFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
986. hozzászólás - 2013.10.29. 06:10:40
Nálatok működik az event?
Nálam tegnap este óta csak a karika futkos körbe az ablakban.
Draak Hoggelde (V1, Azúr Légió)
Pontszám: 7
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
987. hozzászólás - 2013.10.29. 09:02:12 (Válasz Draak Hoggelde #986 hozzászólására.)
Nálam működött reggel.
Pontszám: 7.43
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
988. hozzászólás - 2013.10.29. 09:27:17 (Válasz Draak Hoggelde #986 hozzászólására.)
Van eseménypontod? Akkor csinál ilyet, ha az elfogyott.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.53
népszerűDraak HoggeldeFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
989. hozzászólás - 2013.10.29. 13:43:43 (Válasz Kvnoemi #988 hozzászólására.)
A csudába! Figyelmetlen voltam.
Draak Hoggelde (V1, Azúr Légió)
Pontszám: 7
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
990. hozzászólás - 2013.10.29. 18:03:48
Event alap elgondolása jó ,, csak át kell dolgozni úgy 79% át dolgozni

Jó lenne ha KŐ nélkül is el érhető lenne a tárgyak.

Akkor színesíteni lehetne , hogy mindig mást tennének be ,,amit itt van azt 100KŐÉRT event végeztével meg lehetne venni

Nem kellene vakon csatázni stb

Szóval arról kéne szólnia ami a címe -- HORDÁK HARCA
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.35
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
991. hozzászólás - 2013.10.29. 20:54:02 (Válasz Utolsó_Lovag #990 hozzászólására.)
Morcos leszek, ha event után odaadják 100 kavicsért amit event alatt 200-ért adnak.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 7.73
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
992. hozzászólás - 2013.10.29. 21:05:21
Igazán lehangoló, hogy itt a nagy tervezgetés közepette meg lett oldva végül, hogy az ismételhető küldetések pörögjenek ezerrel, de az eszébe se jutott a játékvezetésnek, hogy talán akkor a rendes küldetéseknek is működniük kellene. (Nekem most az állatsebzős nem megy) Ez már nagyon sokadik figyelmetlenség / értelmetlen szívatás ebben az eventben, ami nagyon nincs egálban az event költségével. Javaslom ezt a fejlesztést ne írjátok fel a dicsőségfalra, a több tízéves tapasztalat mellé.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.58
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
993. hozzászólás - 2013.10.29. 21:41:35 (Válasz Little Richie #992 hozzászólására.)
Én azt szűrtem le az eddigiekből,hogy jó kis event lenne ez,csak a jószándékból elkövetett kapkodás lett a veszte.
Mert az ötlet jó,a megvalósítás iránya is jó,de túl sok átgondolatlan rész van benne,(már felsorultuk itt szinte mindet),ami annak köszönhető,hogy nekünk,játékosoknak szerettek volna adni valamit.Igen,hiba volt nem a tesztvilágon elindítani először,hiba volt azt gondolni,hogy nem vártunk volna szivesen a következő térkép eventig az újdonságra, de mindenki hibázhat,és hibázik is mindenki.
Ez nem fizetett hirdetés( egyelőre ),és nincs kék hordás karakterem se, csak már annyit ócsároltuk (én is) , szerettem volna ebből a szemszögből is megmutatni a dolgokat.

Azért,ami most jön,nem leszek túl népszerű, de nem muszáj résztvenni rajta , én sem teszem, mert már az elején láttam,hogy így,ebben a formában nem éri meg nekem.
Báró Samedi
Pontszám: 7.04
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
994. hozzászólás - 2013.10.29. 21:58:07 (Válasz Azazel #993 hozzászólására.)
Én a másik oldalt látom. Gyorsan cseréljük ki a full ingyenes eventet egy fizetősre, mert a szeptemberi akció és karácsony között gondolom visszaesik az őskő vásárlás. Amivel nincs semmi gond, okos húzás cégvezetői részről, csak akkor minőséget adjanak már a fizetős szolgáltatásért. Én nem értek a programozáshoz, de itt nem apró részletek lettek elrontva, hanem: a pontszámolás, az ellenfelek ereje, a relikviák. Ez tulajdonképpen a teljes event.

Ettől függetlenül nem vágom fel az ereimet, még csak nem is fenyegetek törléssel, csupán szerettem volna jelezni, hogy ez az event méltatlanul gyengén kivitelezett a végzetúr többi eventjéhez képest és úgy egészében a Beholder kft eddigi játékaihoz képest.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 8.05
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
995. hozzászólás - 2013.10.29. 22:05:06 (Válasz Little Richie #994 hozzászólására.)
Oké.
Ettől függetlenül azért vigyük a pompomlányokat szurkolni Rex-nek, legalább szórakozzunk kicsit,ha már ő talált benne valamit
Báró Samedi
Pontszám: 6.30
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
996. hozzászólás - 2013.10.30. 06:24:35 (Válasz Azazel #993 hozzászólására.)
Csatlakozom a népszerűtlenségi versenyhez, szerintem sem olyan rossz event ez. Ki kell nőnie a gyerekbetegségeit, és teljesen oké lesz a dolog.

Persze vitatható az elfogulatlanságom, hiszen zafír vagyok. Minden esetre nekem tetszik. Épp a minap gondolkodtam el azon, hogy régebben 15 pp-n is időnként túlcsordultam, mert ritkán portyáztam 20-nál többet egy nap. Most, hogy bejött egy újabb pp-faló event, már nincs ilyen gondom, ez például tetszik ebben az újításban. Az őskőigény mondjuk tényleg nagy. Jó lenne egy kísérlet arra, hogy vajon kisebb őskőigény mellett nem érné-e meg jobban mindkét félnek.
Pontszám: 7.45
fórumozóPity.pang75Nő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
997. hozzászólás - 2013.10.30. 09:44:25
Én csak ennyit tennék hozzá, az előttem szólókhoz:

Mivel ez egy PP-re épülő event, kicsit viccesnek találom a háborús csomag tartalmát.
3 portyapont, na ez már döfi.
Pontszám: 5
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
998. hozzászólás - 2013.10.30. 10:04:41 (Válasz Pity.pang75 #997 hozzászólására.)
Na igen. Teljesen jogos észrevétel.
Pontszám: 8.61
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
999. hozzászólás - 2013.10.30. 10:15:31
Napi 6...20 őskőért.

27-es mega esszenciával+20 esszenciával is "csak" 17,5 pp jön naponta, 30 pp-n 47,5, 15-ön 32,5 portya per nap (ha melléveszem, hogy hány valóságformázás esszenciát kell emiatt elhasználni, meg mennyi követ bedobni, akkor sem lehet teljesíteni a napi 65 győzelmet...kicsit ferdít a dolog...mert ha lenne elég erőforrás, akkor egy szavam nem lenne, de így más tészta (tudom-tudom van hűségszilánk, napi ajánlat, de még így is ferdít)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.78
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1000. hozzászólás - 2013.10.30. 13:32:55
Vicces a top 15 felének lesz meg az 1100 győzelem. Én Miklósék helyében át értékelném a jutalmazást.... 30 pp-s beálitás horror, 15 pp beállítással meg nincs meg a kért érték. A következőbe bele kéne rakni a szubplazma használatot, és tök szupi lenne az event. Az ötlet jó, de a jutalmazás dolgot át kéne alakítani, mert nagyon karcsú.
A hozzászólást Shutruk Nahhunte módosította 2013.10.30. 13:57:30-kor
трамвай-инженер
Pontszám: 7.11
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!