Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1041. hozzászólás - 2013.11.03. 15:43:08 (Válasz Offsboy #1039 hozzászólására.)
Nekem ebből az eventből több mint 30 millió LE extra profitom volt, ekkora jutalmat nem hoz a többi event.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.67
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1042. hozzászólás - 2013.11.03. 15:51:34 (Válasz Ariel #1041 hozzászólására.)
Gondolom azért, mert 30pp-re tudtál váltani, ami legmagasabb szintűként valóban nagy előny, emiatt a te helyzeted elég speciális.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1043. hozzászólás - 2013.11.03. 16:30:52
Gyenge kariknak maga az esemenyben való részvétel roppant nagy tap.
Pontszám: 6.84
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1044. hozzászólás - 2013.11.03. 16:36:28 (Válasz Ariel #1041 hozzászólására.)
Te találtad ki az eventet és Te profitálsz belőle az egyik legjobban? Micsoda véletlen ...

(Bocs, de ezt nem lehetett kihagyni.)
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 8.01
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1045. hozzászólás - 2013.11.03. 16:59:51
4 erősnek mondható karakterem van. Egyikkel sem csináltam, mert egyszerűen csak halálra szopattam magam vele!
Az event alapötlete nagyon jó, az ellenfelek erősségének és a jutalmaknak a belövése egyszerűen botrányos!
Gyakorlatilag "megvettem" a 2 relikviát és lesz@rtam az egészet!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.32
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1046. hozzászólás - 2013.11.03. 17:05:15 (Válasz Little Richie #1044 hozzászólására.)
amit nem O talalt ki, abbol is az egyik, aki a legjobban profital, ahogy nezem a karakteret. szoval ez a hozzaszolasod aljas es kicsinyes.
az, hogy a zafirok jol jartak vele, hogy az egyik tagjuk az event alapotletet adta, valoszinusitheto, de ez is csak erre az egy eventre szolt, kovetkezoben eltunik ez az elonyuk.

ha kovetkezo alkalomra kijavitjak a gyerekbetegsegeit, az egyik legerdekesebb event lehet.
Pontszám: 7.10
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1047. hozzászólás - 2013.11.03. 17:09:55 (Válasz Koklerke #1046 hozzászólására.)
Azért írtam a zárójeles részt, magas labda volt. Nekem mind a három karakterem profitált az eventből így vagy úgy. Egyébként pedig nem sajnálom Arieltől, remélem még több ilyen ötlete lesz, az elképzelésben nem volt hiba.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.02
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1048. hozzászólás - 2013.11.03. 17:50:08 (Válasz Koklerke #1046 hozzászólására.)
Idézet: Koklerke - 2013.11.03. 17:05:15
az, hogy a zafirok jol jartak vele, hogy az egyik tagjuk az event alapotletet adta, valoszinusitheto


Nem látom, hogy a zafírok hol profitáltak volna abból, hogy én adtam az alapötletet.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.81
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1049. hozzászólás - 2013.11.03. 17:53:40 (Válasz Offsboy #1042 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2013.11.03. 15:51:34
Gondolom azért, mert 30pp-re tudtál váltani, ami legmagasabb szintűként valóban nagy előny, emiatt a te helyzeted elég speciális.

A xenók ellen is 30pp-re váltok, mégsem hoznak ennyi LE-t.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.81
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1050. hozzászólás - 2013.11.03. 18:46:07 (Válasz Kocos #1043 hozzászólására.)
végre...
Pontszám: 6.46
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1051. hozzászólás - 2013.11.03. 18:46:10
Nálam is elég plusz az event Alig vesztek csatát, pörögnek a küldetések, relikviák megvannak, stb., jó ez. A medál jutalom nem hat meg
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.60
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1052. hozzászólás - 2013.11.03. 19:55:42
Koklerke!
Akkor aki ésszerű döntés miatt(nulla jutalom, ami még mindig kimondottan frusztrál), az kapjon kompenzációt, már amennyiben legalább annyi fáradtságot vesz magán hogy majd egy erre a célra nyitott topicban bejelenti ez iránti igényét. Ha ez nem sikerül záros határidőn belül akkor nem foghatja arra hogy csak azért nem vett részt az eventen mert mérlegelte az ár/érték arányt, egyszerűen nem érdekli az egész. A jutalmazás viszont legyen megváltoztatva mert ez röhej, nem győzöm hangsúlyozni.
Azazel!
Tudom hogy az 1400 győzelem is már a vicc kategória, és keveseket érint, de aki olyan beállítottságú mint én és nem szeret abszolút vesztesként levonulni a harcmezőről annak ez a hajszálnyi és egyben irreális esély is jó érzéssel tölti el a lelkivilágát, függetlenül attól hogy ahogyan azt mondod, az 1100 győzelem is erősen túlzó és határozottan nehezen teljesíthető.
Ariel!
Neked csak gratulálni tudok,hogy egyike vagy azon keveseknek, akik profitálni tudtak ezen a nevetséges eventen.
A vesztes csatáim száma részemről bőven elfogadható volt, de amíg normál portyákból nem ritka a 16000LE bevétel, addig itt ennyiket kaptam:
Te nyerted a csatát, jutalmad 3675 lélekenergia és 43 TP!
Számoljunk csak átlag 10000/portyával, az 1200 csata alatt 12millió.
3675*1200 az 4410000. A deficitem az ~7,6 millió, ami igencsak húzós összeg, nem utolsó sorban igen rövid idő alatt léptem közben 2 szintet, ami megint csak eléggé idegesítő. Szerintem bőven túlsúlyban van a hozzám hasonló deficittel végzők száma, mint a hozzád hasonló nagy nyerteseké.
LanMaffia!
A küldetések pörögnek? Egy kritikus ütés/varázslat küldit portyákból percek alatt lezavarok, itt soha nem tudtam egy nap alatt a kettőt letudni, kivéve ha másnapra 2 kritikus ütés kellett még a küldiből, és kezdhettem a varázslatost. Én ezt nem nevezném pörgésnek.
A relikviák nekem is megvannak, mert megvettem őket(legalábbis az egyiket, ami kellett).
A medál jutalom senkit nem hat meg, ha dupla ennyi végleges TÖ-t adna, akkor lenne normális egyébként de akkor sem ez a lényeg. Sokkal inkább az, hogy ha valaki egy versenyt elkezd, és megtesz minden tőle telhetőt ami jelen esetben átlagon felüli teljesítményt kíván minden téren, akkor jól esik neki ha azt értékelik. Ez esetben nem a díj minősége a fontos, hanem az hogy az első helyen végezhess.
Amúgy ahogy az előbb is, most is csak a BU eventet tudnám példaként felhozni. Két napom ment rá, nem három hetem. A két nap úgy ment el, hogy érdekes és izgalmas, folyamatos tevékenységet igényelt, nem azzal hogy 12-14csata, utána egy óra állatgyógyítás, majd megint 12-14csata és még egy óra állatgyógyítás(meg persze a saját gyógyításom), mindezt 65 csatáig, három héten keresztül minden nap. Ez nem event, ez szenvedés.
A Bolygó ura eventen korrekt jutalmazás volt, itt egy jó nagy lópikula. Nem utolsó sorban a BU nem igényelt majd 500 őskövet, mint ez...
A hasonlítás alapja pedig azért a BU, mert az az event kívánta meg eddig a legtöbb belefektetett munkát/erőforrást, de ott volt is miért. Ez a jelenlegi event ellenben a Végzetúr játék szégyene, és ha korrekció nélkül marad akkor részemről az első szög a koporsójában. Nem fogok ez miatt karitörléssel fenyegetőzni, stbstb, de részemről ezzel az eventtel a játék eddigi varázsa megtört. Ezt teszi 3 hét szenvedés, amit játékkal is tölthetne az ember. És még ha a szándék legkisebb jele sem látszik hogy ezt valahogyan is kárpótolják, az egy újabb pofáncsapással ér fel, ami nem jó ómen általában. Nem csak én érzem ezt, mert nem csak én játszottam ezzel az eventtel. Sok játékkal játszottam eddigi pályafutásom alatt, sokat hagytam abba egy idő után, mert miután az első ilyen "töréspontot" megéli az ember egy játékban, az után valahogy sokkal kritikusabban tekint az egészre. Aztán jön még egy melléfogás, utána előbb-utóbb egy utolsó. Így lehet szép lassan a süllyesztőbe juttatni egy játékot, a teszteletlen azonnal kiadott újításokkal(teljesen mindegy hogy hanyagság vagy jó szándék által vezérelve), a hibák nem, vagy nem megfelelő javításával(mint például hogy az állataim eddig a percig brutális mértékben sebződnek, de miért???), és az eredeti koncepcióhoz való makacs és értelmetlen ragaszkodással. Jobb lett volna egy újabb térkép, majd valamikor később egy tisztességesen elkészített és kiegyensúlyozott hordák harca a későbbiekben, mert ezt most nagyon kár volt így berakni.
Pontszám: 6.95
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1053. hozzászólás - 2013.11.03. 20:32:53 (Válasz Zoole #1052 hozzászólására.)
Kérdeznék valamit : Tudtad már az első eventes csatád előtt,mik lesznek a feltételek,jutalmak stb. ? Tudhattad, nem volt titok. Ha nem tudtad, nem a beho hibája,nyilvános volt időben.Ha tudtad,és ezek tudatában belevágtál, ahogy írod,abban bízva,hogy menetközben majd "alakul",ez a te saját döntésed,nem róhatod fel senkinek,hogy menetközben mégsem változott.(Ami egyébként erősen unfair lett volna a kimaradókkal szemben).

Az utólagos kompenzáció nem jó ötlet, szűrd ki azokat akik NEM lustaságból, nemtörődömségből nem eventeztek,hanem valóban a fenti okok miatt,és csak őket "kompenzáld"...ezt a gyakorlatban hogyan oldanád meg?

Senki nem tartott stukkert senki fejéhez,azért hogy részt vegyen az eventen,akarata ellenére. Ez, akárhogy csűrjük-csavarjuk, tény marad.
Bevállaltad,mert hittél valamit,kockáztattál,nem jött be.




MOD.

Én, kiskarival v1-en ugyanúgy simán ölöm a klónokat..kiváncsiságból, 11-ből 11.
A hozzászólást Azazel módosította 2013.11.03. 21:05:40-kor
Báró Samedi
Pontszám: 6.27
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1054. hozzászólás - 2013.11.03. 22:16:28 (Válasz Zoole #1052 hozzászólására.)
Ha nem pörögnek a kritikusos küldetések, akkor gondolom alacsony lehet a turbód. Vagy nem ügyelsz rá, hogy épp azon legyen, amilyen küldit csinálsz.
Pontszám: 6.45
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1055. hozzászólás - 2013.11.03. 22:22:16
Szerintem nem csak én nem tudtam az első csatánál mire lehet számítani hanem senki, gyanítom sajnos beleértve ebbe a fejlesztőket is. Az első néhány nap ha jól emlékszem a hibák többé-kevésbé sikerült javításáról, a portyalimit változtatgatásáról és a jutalmakhoz való harcok számának állítgatásáról szólt, esetleg tévednék? Vagy csak neked nem rémlik az event ezen jelentéktelen részlete? Netán én tehetnék erről is, valamint ezek után ne reménykedjek benne hogy a végére megpróbálnak valami normális eventet/annak jutalmazását összehozni ebből az elfuserált izéből? Nincs kőbe vésve egyelőre ennek a félkész egyúttal félresikerült eventnek a programkódja, és mivel alapvetően ésszerűtlen hogy így maradjon úgy érzem joggal reméltem hogy lesz majd valami hajlandóság az eddigi színvonalra való felhozatalára. Eddig az égvilágon semmi kifogásom/problémám nem volt a játékkal, úgy láttam megpróbálják a lehető legmagasabb színvonalon működtetni, de akkor tévedtem, sajnálom hogy hangot adtam az elégedetlenségemnek.
A kompenzálást hogy oldanám meg ki kapja? Tök egyszerűen kiírnám a napi rutinoknál a hírekhez hogy aki kimaradt az eventből taktikai megfontolás miatt, és 1 héten belül regisztrálja magát(beírja a nicknevét az egyszerűség kedvéért, és a világot) egy erre nyitott topicba, az kap 20 templomkristályt, 20 kiégett őskövet 20 dukátot, egyet a jelenlegi leggyengébb jutalomból, azt csókolom. Aki ezt sem tudja kivitelezni, mert éppen nyaral ez alatt a hét alatt aminek rendkívül nagy a valószínűsége, és nem azért nem lép be a játékba ez időszak alatt mert nem érdekli, az megkapja a fentebb említett cuccok 1/4 részét, -medál. A jelenlegi jutalom tulajdonságösszeg bónuszát megkétszerezik és végleges lesz nem átmeneti. Nem utolsó sorban egy 1300-1400 győzelmes szinttel elérhetővé teszik a legmagasabb jutalmat a rubin horda tagjai számára is, ami szerintem egyáltalán nem minősül annak mint ha ingyen kapnánk. Mindez talán kivitelezhetetlen? Mi az ami akadályt állítana ennek megvalósításában? Nem lenne jobb érzés ez bármely játékosnak, mint a mostani anomália? Kerülne ez bárkinek is bármibe, okozna neki fájdalmat? Ha nem, akkor mi a probléma?
Pisztolyt nem fogtak senki tarkójához, ez így van. De ha van valami esemény, akkor jóhiszeműen, reménykedve annak kiegyensúlyozottságában és ésszerűségében(netán hibátlan működésében) részt szeretne venni rajta a játékosok azon rétege akit a legkisebb mértékben is foglalkoztat ez a játék, nem pedig pihenőre rakni a kariját egy hónapra amíg felhalmozza a szükséges csp-t, amit utána lezavar egy nap alatt és újabb egy hónap pihenő. És még egyszer mondom, egy a már működése közben is módosított, erősen prototípus jellegű event esetében szerintem joggal várhattam el hogy a végére normális szintre javítják, nem lehetetlen dolgokban reménykedtem hogy egy évek óta jól működő eseményen csak úgy hipp-hopp változtassanak kizárólag az én kedvemért.
Pontszám: 5.42
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1056. hozzászólás - 2013.11.03. 22:33:19
Bpetya75!
A kritikus varázslatom turbózva jelenleg 641, a kritikus ütés 739, ez szerintem nem kevés, a turbó ezekből mindössze 101 pontot számít jelenleg. Lehet hogy ez a probléma valóban, mert ez nem számottevő része a szakértelmeknek. A turbóra, akárcsak az egyes tevékenységekhez való öltözködésre azért szoktam figyelni, amit az engem támadó kevesek előszeretettel ki is szoktak használni mert amikor átöltözök a mostanában már fél napokat is igénybe vevő epikusölésnek(ami szintén stagnált az event miatt), akkor érdekes mód megszaporodik a látogatási rátájuk irányomban.
Annyira elvetemült meg nem vagyok hogy 4 percenként kétszer váltsak öltözetet órákon át, aki támad azt így se, úgy se fogom tudni legyőzni, legfeljebb nagyobb kárt okozok neki célirányos öltözékben. Egyelőre
Pontszám: 7.23
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1057. hozzászólás - 2013.11.03. 22:48:22 (Válasz Zoole #1056 hozzászólására.)
Nálam az összérték kicsit kevesebb, mint 20%-át teszi ki a turbó, vagyis 4-5%-kal nagyobb részt, mint nálad, így a krit varis küldi 12 pp, a krit ütés meg 11-12 a klónokon. Mivel csak lájtosan nyomom, ezt az eredményt jónak nevezem
Pontszám: 7.41
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1058. hozzászólás - 2013.11.03. 22:52:23
Nem volt kötelező részt venni, ahogy többen nem is vettek részt. Előre lehetett tudni a jutalmakat, néhány csatát kipróbáltál, nem jött be, befejezted.

Az én fejemhez nem tartott senki fegyvert, hogy vegyek részt a "játékban", így nem is tettem. Az, hogy közben sokaknak jó volt, mert nem tudnak úgy portyázni, ahogy "mi" a középmezőnyben , külön örülök, lévén így sikerélményük volt, az pedig a játék egészére vonatkozóan hasznos:). Természetesen ennek ellenére csalódott vagyok, hiszen nem tudtam hozzájárulni , csak kis mértékben a gyémánt játékához.

Mindamellett azzal, hogy pénzen megvehetővé vált a két relikvia (melyet egyébként 1100 győzelemmel sem lehetett "kiváltani" ), igen rossz döntés volt szerintem. Biztosan lehetett pénzt keresni vele fejlesztői oldalról , de az én esetemben a költségek lassan már olyan méreteket öltenek (kényszertápolok), ami a bevételeimet tekintve nem nevezhető normálisnak . Engem a folyamatos vásárolható tápok lehetősége általában inkább a játék abbahagyására ösztönöz, mintsem a folytatására. Természetesen nem tudom ez mennyire általános. Elképzelhetőnek tartom azt is, hogy pont azért érdemes ilyen formában a "játékhoz kötni" a játékost, hogy még nehezebben hagyja ott azt a karaktert, amelyre százezreket költött.

Nekem a végzetúr egy nagyon jó hobbynak bizonyult, remélem ez így is marad. Időt tudtam rá szánni eddig is, egyedül az anyagi oldala az, ami megfoghatja a dolgot.
Pontszám: 8.38
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1059. hozzászólás - 2013.11.03. 23:02:30 (Válasz Maci #1058 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2013.11.03. 22:52:23
Engem a folyamatos vásárolható tápok lehetősége általában inkább a játék abbahagyására ösztönöz, mintsem a folytatására. Természetesen nem tudom ez mennyire általános. Elképzelhetőnek tartom azt is, hogy pont azért érdemes ilyen formában a "játékhoz kötni" a játékost, hogy még nehezebben hagyja ott azt a karaktert, amelyre százezreket költött.

Nekem a végzetúr egy nagyon jó hobbynak bizonyult, remélem ez így is marad. Időt tudtam rá szánni eddig is, egyedül az anyagi oldala az, ami megfoghatja a dolgot.


Maximálisan egyetértek veled. A nyáron majdnem abba is hagytam a játékot, annak ellenére, hogy ha nem is százezreket, de közel százezret beleöltem már a karakterbe. Az az igazság, hogy elkezdtem keresgélni a hasonló játékok között, és még csak közel ilyen jót sem találtam egyelőre.

Az minden esetre nálam is nagy hátránya a VU-nak, hogy egyre drágábbá kezd válni. Bár fel lehet fogni a józan gondolkodás próbájaként is: Annyit költeni rá, amennyi futja
Pontszám: 8.06
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1060. hozzászólás - 2013.11.03. 23:30:54
Na igen, ebben egyet kell értsek(csak az anyagiakra való részre gondolok ), mert már tényleg kezd kicsit irreális méreteket ölteni a dolog. Úgy terveztem eddig, hogy a saját szintemen belül a legjobbak közé kerüljek idővel, ez viszont meglehetősen költséges tevékenység, mindezt azért hogy 3-4 embernél erősebb karim lehessen. Ami őskőért vehető, és segítséget nyújt ebben azt rendszerint meg is veszem, de akárhonnan nézem ez mégiscsak egy böngészős játék, aminél azért egy normális mmo kicsit más feelinget tud nyújtani, és lassacskán olcsóbb lesz nála. Már akinek persze. Régen a runes of magicbe 2-3kilót öltem alaphangon, előtte a metin2be kb a felét, de nem okozott különösebb problémát dönteni az abbahagyásukról mikor felhúztak valami baromsággal. Böngészősből az első volt a bitefight amibe számolatlanul öltem a pénzt, össze nem tudnám számolni mennyimbe került hogy a szerón csak Am@zon legyen nálam erősebb, aki egyébként egy meglehetősen csinos lány volt akivel jóban voltam, és szerencsére nem konkurencia. Neki viszont nem kellett dolgoznia, így jobb volt az időbeli előnye miatt. A mágia mestereit is elkezdtem, magamnak és az asszonynak is megvettem mindent amit lehetett az elején, aztán abbamaradt néhány lehetetlen küldetés miatt. Rengeteg játékra költöttem irreális összegeket, ha nagyon megerőltetném magam talán fel is tudnám mind sorolni, de amikor valamiért megelégeltem egy perc se kellett a karakter/account törlése opció aktiválásához, illetve az egyszerűen otthagyásához. Szeretek játszani, jelenleg is egy raklap játékot tolok nem csak ezt. Hagy ne mondjam hogy a warthunderrel fele ennyi pénzből el lehet játszani(már akinek, egy két kivétellel minden prémgépem megvan+465 nap prém, ilyenek ), nem utolsó sorban mint nemrég rájöttem azok képesek visszahozni az árukat is. Láttam már az enyémnél hitványabb wot accountot 700 euróért is elmenni, ez bizony elgondolkodtatott^^ Egy böngészőst viszont csak törölni tudsz, nem képvisel értéket. A lényeg hogy arra akartam csak kilyukadni, hogy senkit nem fog a játékhoz kötni az hogy mennyit költött rá, de egy idő után az ár/érték arány gondolkodóba ejtheti. Nem azt mondom, nem rossz játék a VU, kimondottan szeretem, és kitartóan tolom évek óta. Vannak hosszútávú céljaim benne, de minél több a vásárlási lehetőség, ami ahogy mondod kényszertáp, annál inkább taszít engem is az egész dolog. Kéthavonta 5pénz+amikor jutalom jár a befizetés mellé 10az elméleti határ amit egy böngészősre elköltenék,mostmár(válság van, mit csináljak? ) de az utóbbi időkben ezt kénytelen vagyok átlépni ami nem tetszik, cserébe csak egy adott szinten stagnálok azokhoz képest akik ennek a dupláját beletolják, mert ez az egyetlen játék amivel játszanak. Annyiból viszont "értékálló", befektetés gyanánt is megfelelő felsőkategóriás szórakozást is megengedhet magának az ember, mert ez akármilyen jó játék, böngészős marad, egy lassan kihaló kategória.
Pontszám: 6.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!