Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1641. hozzászólás - 2015.06.28. 14:35:45 (Válasz Bíborhold #1640 hozzászólására.)
nem vásároltam meg, hanem toplistan végeztem első helyen az utolsó két hh eventen na nem gyógyitalozásban persze

és a többieknek lehetősége lesz rá , mert az új eventben is megszerezhető lenne minden ami most ebbe a hh eventben (H ogy szivasd magad H alálra)

Akkor mi értelme is van az egész eventnek , napi szinten csinálhatod szb néven minek a kettő párhuzamosan egyszerre ?
lesz napi 70 pp d legkevesebb hogy mindegyiket tudd csinálni?

mondjuk lehet ha van v5 ön inspirációd még

minden esetre sokad magammal sokkal jobban szerettünk volna valami újat izgalmasat ismeretlent csinálni mint a napi rutint más néven ...

és mint az Miklós írta az új eventben is megszerezhető marad a trófea

jah és a megvásárlás , ha már itt tartunk van egy menüpont ,, relikviák, nos akinek eddig nem sikerült megszerezni és amúgy is venni akarja a a napi 8 trófeát annak mindegy lenne ha a relikviák menüben megvehető lenne ugyanúgy minden eddig megszerezhető hh-s relikvia , aki meg ingyen szeretné a következő 2-3 év alatt megszerezni annak az új eventben ott a lehetőség horda trófeát szerezni

van még egyéb gondod?
Pontszám: 7.46
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1642. hozzászólás - 2015.06.28. 17:15:45 (Válasz Fsanyi82 #1641 hozzászólására.)
Persze, biztosan nem vásároltál csomagot. Az előző hsz-dben, meg azt írtad, hogy neked már nem sok értelme van a napi csomagokat vásárolgatni a mostani HH-án. Egyszóval idáig csak vásárolgattad, nem?
Szavazás előtt, nem volt tájékoztatás arról, hogy az új eventben is megszerezhető lesz a trófea. A másik dolog, hogy lehet majd megszerezni azt, majd az új eventben. Remélem olyan egyszerűen ahogy eddig. A mai napig is csak annyit tudunk, hogy megszerezhető lesz, de hogyan is?
A HH-s relikviák megvásárlásárlásáról is volt már szó itt a fórumon, én nem is bánnám, de nem látok sok esélyt arra, hogy ez megvalósuljon. Sajnos.

Ez lett a szavazás eredménye. Lesz még egy utolsó HH. Ha normális tájékoztatást kaptak volna a játékosok, még a szavazás előtt, nem hiszem, hogy ez lett volna az eredmény.
Pontszám: 7.57
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1643. hozzászólás - 2015.06.29. 12:53:04
A tobbseg ugy latszik a kattintgatasok szamanak csokkenteset es bugok javitasat fontosabbnak tartotta, mint az uj esemenyt. Ennyi. Az meg hogy a regi jutalmak is megszerezhetok lesznek az uj eventen "valahogy", nem tul bizalomgerjeszto. Ha a jatekido csokkenteset nem tartanam fontosabbnak, akkor is igennel szavazam volna egy egeszen egyszeru okbol kifolyolag: mivel nekem erosen hianyos a HH-n megszerezheto tapok listaja (a kornyezetemmel ellentetben), inkabb 3-5 relikviakuponnal legyen nekik tobb, mint az uj -az utobbi idokvol kiindulvavelhetoen tapos- relikviakat hasznalhassa hamarabb/tovabb.
Pontszám: 7.68
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1644. hozzászólás - 2015.06.29. 14:04:26
ezt a játék idő csökkentést nem nagyon értem kinek mennyi ideig tart egy nap a játék nekem fél óra alatt elfogy a napi pp csp max emelett ,még van pár kattintás öltözet csere csatlósba zabálásnál igen lehet pluszba kell néhányat kattintani na de annak eredménye is lesz
Mégis ki szerint mennyi az az idő vagy kattintás szám ami elfogadható ez vajon hogy lesz belőve ?

belépsz reggel és lesz egy gomb az elmult harminc napba végzett tevékenységet átlagolja és egy katrtra csinálja meg az összeset

neadj isten a játék jobb lenne ha helyetted játszana csak elég lenne reggel belépni egyszer és onnan lenne egy gomb automata üzemmód , csak azt nem értem egy kattingatós böngészős játékban minek játszotok, ha ha a napi fél egy órát is soknak tartjátok

akkor legyen egy gomb amivel az összes napi megnézendő legyen egy kattra megnézve belépés aktiválná automatikusan
legyen egy ami helyetted küldizik választható h szb be vagy hagyományosan portyázva tegye azt a prog
legyen egy gomb ami 20 tk egyben letol 20 csp vagy megfelelő mennyiségű kőért csak azért ne kelljen már kattintani azért sem

mikor az ilyenekt olvasom jókat nevetek rajta

Nekem meg jól jönne egy gomb hogy a napi 50-100 kémkedésem egyben meglegyen ne kelljen már annyiszor bemenni az oldalra és beírni a nevet kit akarok kémlelni olyan fárasztó és idő igényes

ha valóban ez fontosabb fejlesztés mint egy új esemény akkor legyen hh event mit bánom én hogy korlátozott számban oda teszem a pp vagy bajnokiba napi szinten

Szerintem meg sokkal egyszerűbb lenne a hordatrofeát kövesíteni vagyis ahogy eddig is napi szinten 8at behettél kiszámolható melyik relikvia mennyi trófea volt eddig aztán betenni relikviák menübe megvehető legyen bárkinek és jöhetne egy új dolog végre a játékban
Pontszám: 5.80
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1645. hozzászólás - 2015.06.29. 14:19:59 (Válasz Fsanyi82 #1644 hozzászólására.)
Latom megertetted a lenyeget.

Csatlosokkal vacakolas, allatok menu, csatlos kepessegnoveles, stb. Alap dolgok kellenene lenniuk, hogy ne kelljen egyenkent kattingatni. Ezek semmilyen jatekelmenyt nem nyujtanak xezredjere ugyanaz, semmit nem kell gondolkozni rajta..
Barmennyire nem tetszik, ugy nez ki a tobbsegnek fontosabb.

A + egyeni indokom meg leirtam korabban. Ezen felul nem is baj, hogy nem a heten indul egy vadonatuj esemeny, biztosan precizen ki volna vitelezve ezalatt a par nap alatt...
Pontszám: 7.83
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1646. hozzászólás - 2015.06.29. 14:22:39 (Válasz Fsanyi82 #1644 hozzászólására.)
Ó ember, meg se szólaltál volna. Emberek ezrei keresnek mocskos sokat azzal, hogy a felhasználói élményt javítsák. Mert az emberek ezért fizetnek. Inkább ezért lobbiznál te is.

Elkezdtem írni egy időspóroló és kattintáscsökkentő javaslatot. Csak azt nem tudom hogy érdemes-e ezzel foglalkozni még
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.36
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1647. hozzászólás - 2015.06.29. 15:04:34 (Válasz LanMaffia #1646 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2015.06.29. 14:22:39
Csak azt nem tudom hogy érdemes-e ezzel foglalkozni még

Érdemes!
Nekem is van 4-5 bejegyzésem, de egyszerűen nincs annyi időm egyben hogy összerakjam az egészet. Miklós külön mondta a talis fórumon, hogy valaki rakja össze és küldje el neki egyben.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.83
kedvencErik0119Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1648. hozzászólás - 2015.07.07. 18:22:28
Nem tudom felmerült-e az ötlet, de ha már ez az utolsó HH, akkor a jutalmak megmaradhatnának akár örökre is (a medálokra gondolok, mielőtt valaki kivesézné a dolgot). Ha nem is full táppal, de kb a felével kiegyeznék. Nem lenne rossz emléknek, ha már nincs több. Zarknod medál is van, és az sem ismétlődik.
A hozzászólást Erik0119 módosította 2015.07.07. 18:23:27-kor
Pontszám: 7.48
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1649. hozzászólás - 2015.07.07. 18:30:04 (Válasz Erik0119 #1648 hozzászólására.)
Nekem táp nélkül is jó, de ha már legyártották a kis képeket, tényleg ne vesszen feledésbe
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.68
kedvencErik0119Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1650. hozzászólás - 2015.07.07. 18:40:58
Fél évig rendesen funkcionálva, utána nem tűnik el, csak nem ad tápot. Plecsnifetisiszták (mint én) örülnének. Max a gyémánt adhatna minden tulajdonságra 1-et.
Pontszám: 7.48
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1651. hozzászólás - 2015.07.12. 12:22:42
Azt előre kellett volna jelezni, hogy ha megmaradnak a jutalmak örökre, mert akkor úgy csináltuk volna az eventet. Most már ne találjátok ki, mert az szerintem sokaknak lenne szívatás.
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 6.51
kedvencErik0119Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1652. hozzászólás - 2015.07.12. 16:02:38
Előre? Csak a szavazás után néztem utána, hogy lehet lecserélik ezt az eventet még indulás előtt. Így egy kicsit nehéz előre tervezni. Ezért is írtam, hogy ha más nem csak a plecsni is jó emléknek. Mondjuk amilyen őrületes kommentáradatot indított el a felvetésem, nem kell aggódni amiatt, hogy hirtelen egy űbertápot veszítenek el azok, akik nem 170%-kal tolják az eventet.
Pontszám: 6.65
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1653. hozzászólás - 2015.07.12. 16:05:07
Miklós írta a másik topikban, hogy az új eventtel is megszerezhetők lesznek ezek a medálok
Pontszám: 5.72
kedvencErik0119Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1654. hozzászólás - 2015.07.12. 18:13:25
Elhangzik Miklóstól: A Hordák Háborújában megszerezhető jutalmak (pl. hordatrófea) a Végzet Vermében is megszerezhetők lesznek majd valamilyen módon, így nem marad le senki sem a jutalomról.

Én azt javasoltam, hogy a hordamedál maradjon meg a végén, mint kis mementó erről azt eltörölt eventről. Zzzzzz azt sérelmezi, ha ezek a plecsnik megmaradnának örökre, ezekkel a statokkal, akkor az nagy kiszúrás volna azoknak, akik nem voltak nagyon aktívak az event alatt. Erre mondtam azt, hogy nem muszáj bónuszt adni, csak maradjon meg emlékeztetőnek.
Az új eventről nincs részletes infó ha jól tudom, csak hevenyészett leírás. Ha minden jutalom maradna a régiben, az csak egy kicst átvariált HH lenne
Pontszám: 7.38
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1655. hozzászólás - 2015.07.12. 18:24:18 (Válasz Erik0119 #1654 hozzászólására.)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,884.120
Pontszám: 5.72
kedvencErik0119Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1656. hozzászólás - 2015.07.12. 21:25:33
Kösz a linket, ez nagyon elkerülte a figyelmem.
Pontszám: 7.38
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1657. hozzászólás - 2015.07.23. 12:15:50
Akinek maradt hordatrófeája, az tud majd kezdeni vele valamit?
Csak mert ugye több ilyen evvent nem lesz.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.35
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1658. hozzászólás - 2015.07.23. 12:25:31 (Válasz Tigrisnyul #1657 hozzászólására.)
Az új eventben is szerezhető/beváltható lesz.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1659. hozzászólás - 2015.07.23. 13:05:19 (Válasz Offsboy #1658 hozzászólására.)
Köszönöm
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.35
kedvencSapphyreFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1660. hozzászólás - 2015.07.24. 11:50:05
Lehet lemaradtam valahol, de a hordamedálokat megkapjuk valamikor?
Vagy most már nem jár??
Pontszám: 8.34
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője