Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
101. hozzászólás - 2013.10.04. 16:09:56
Talán azért, mert az idegen hordára nem hat a kábítás.

Immunisak a drogra.
Pontszám: 7.06
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
102. hozzászólás - 2013.10.04. 16:11:28 (Válasz Birka #99 hozzászólására.)
Nem vagy UFO s ha jobban elolvasod amit írtam , nekem se éri meg csak ha minden kötél szakad kényszerből beválasztom ezt a küldit , de amúgy nem.

Nekem a kaland még nem jó, 55ös szinten 10 kaland lehet betárolva a maradék 5db meg ki tudja (talán a random ), hogy mennyi erőforrás elégetésével lenne meg, a térkapuhoz kevés a LE-szívásom és így elég gyengén muzsikál ez is , persze ez egyéni szocproblem:D

Állatszintlépős , meg a sajtolós még ott van , de azok megint nem olyanok amiket minden nap 2x be tudok tenni (max 6 tp-s cucost tudok rájuk aggatni , azzal még nem halad annyira a szintlépésük)

Kábítás, krit ütés ,és ahogy írtad még valami jó lenne ha másra nem a csp eltolásra mint Xenoban
Pontszám: 6.95
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
103. hozzászólás - 2013.10.04. 16:13:57 (Válasz Miklós #91 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.10.04. 13:52:00
Ez egy világok közötti esemény lesz, vagyis nem lesz külön térképe mindegyik világnak, minden világ hordája ugyanazon a térképen gyűjti a pontokat. A top10 listák viszont világonként külön lesznek. Erre az implementációra azért van szükség, mert néhány külföldi világon kevés aktív játékos van, ezért egy-egy adott nyelven jobb ha összevont az esemény, és nem tudunk külön kódot csinálni a magyar és a külföldi VU-ra.


Ez tovabb neheziti az amugy is kilatastalannak tuno strategiazast. Pedig ebbol az alapkoncepciobol szerintem egy nagyon jo esemenyt is ki lehetett volna hozni. Ehelyett igy az lesz, hogy betoljuk a napi 50 PP-t, igyekeszunk kihozni az ismetelhetoeket ugy, hogy pont egesz szamu jojjon ki, es a vegen megtekintjuk melyik horda nyert.
Pontszám: 7.30
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
104. hozzászólás - 2013.10.04. 16:15:53 (Válasz Birka #99 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2013.10.04. 15:54:14
Én vagyok UFO, hogy szerintem a krit varis küldetés 12-15 csatás teljesítményével nem éri meg?


Te vagy UFO.
Ha valaki nem tud 3 fajta kuldit porgetni nelkule, akkor megeri. Jobb 15 csatabol kihozni egy teljes jutalmat, mint 8-10-bol egy felezettet.
A hozzászólást Kocos módosította 2013.10.04. 16:18:44-kor
Pontszám: 6.40
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
105. hozzászólás - 2013.10.04. 16:18:31 (Válasz Offsboy #98 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2013.10.04. 15:42:03
Ha tippelhetek; ezt úgy értette, hogy a maxos jutalom itt az állandó (fél éves?) relikeket jelentette; hogy ezen felül mennyi horda trófeát szerzel, váltasz be templomkristályra, akármire, az már más dolog. Viszont ha lesz időszakos relik, akkor az remélem a következő ilyen eventig fog tartani, nem jár le úgy hamrabb, mint jelenleg mindegyik másik.


A jutalmazas leirasaban nincs ilyen jellegu jutalomrol szo, csak arrol, hogy vasarolhatsz HTR-ert. Most vagy korlatos mennyiseget vasarolhatsz es akkor van max jutalom, vagy barmennyit es akkor nincs.
Azt teljesen ertelmetlennek tartom, hogy Miklos kiszur maganak egy halmazt, hogy ezt akarja mindenki megvenni, es elnevezi maxos jutalomnak.
Pontszám: 6.40
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
106. hozzászólás - 2013.10.04. 16:48:02
Komolyan nem értem, hogy min vitatkoztok.
Ennél az eventnél is meg lehet szerezni a maxos jutalmat, függetlenül attól, hol végez a hordátok.
Ez a térképesnél is így volt.

Bekerült még +ként, hogy a csaták alatt lehet találni jutalmat,(horda trófea) valamint top10 győzelmes, és top10 gyógyitalos lista is lesz. A top listások szintén horda trófeát kapnak, semmi egyéb extrát.

A térképes eventnél ez többet nyújt szerintem. Azon lehet elmélkedni, hogy a régi vagy az új jutalom a vonzóbb, főleg azoknak akik a meglévő relikjeiket szerették volna jobbra cserélni.
Pontszám: 5.39
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
107. hozzászólás - 2013.10.04. 17:09:15 (Válasz DurLaDur #106 hozzászólására.)
Azt ne felejtsd el, hogy a térképes eseményben őskő nélkül is könnyedén elérhetted a max jutalmat, itt ez nem állja meg a helyét. Mondjuk nem is kell párhuzamot vonni a térkép meg e között, mert kb annyi a közös, hogy ahelyett lesz.
Kóc, nem értem az érvelésed (mármint a célját). A xenónál is van max jutalom, mégis ha az megvan (kellő győzelem és építés), attól még a csaták végén eshet pp,csp ital, meg még nem is tudom most mi. Ez itt nekem ugyanolyannak tűnik.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.19
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
108. hozzászólás - 2013.10.04. 17:18:48 (Válasz Offsboy #107 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2013.10.04. 17:09:15
Kóc, nem értem az érvelésed (mármint a célját). A xenónál is van max jutalom, mégis ha az megvan (kellő győzelem és építés), attól még a csaták végén eshet pp,csp ital, meg még nem is tudom most mi. Ez itt nekem ugyanolyannak tűnik.


Ha nincs max jutalom, akkor Miklos azon ervelese, hogy nem kell 1050-nel tobb csata, mert azzal megkapod a maxos jutalmat ertelmet veszti. Ha van maxos jutalom, akkor a toplistan osztott +HTR veszti ertelmet. Ezt a ellentmondast nem tudom feloldani.
Ha a plusz jutalom csak PP ital, vagy dukat, vagy relikviakupon vagy muttomenmi, azt is szeretne megszerezni az ember, tehat nincs ertelme az egyeni teljeseitmenyt 1050 folott azzal a felkialtassal korlatozni, hogy efolott ugyse kapsz jutalmat.
Emlekeim szeirnt se a kufarnal nincs bunti 1050 csata folott (pedig ott tenyleg van max jutalom). Se Landragornal nem kerul a pilontoltes tobb CSP-be egy ido utan, se a xenonal nincs szukseg arra, hogy az egyeni teljesitmenyt korlatozzuk. Utobbiaknal nincs max jutalom, lehet gyujtogetni barmeddig.
Vajon itt miert szukseges ez? Es hangsulyoznam, hogy most nem a horda korlatra vagyok kivancsi, bar azt is feleslegesnek erzem, az egyeni szempontbol sok vizet nem zavar. Az egyeni korlatot viszont teljesen indokolatlannak latom.
Pontszám: 7.30
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
109. hozzászólás - 2013.10.04. 17:44:00 (Válasz Offsboy #107 hozzászólására.)
"Azt ne felejtsd el, hogy a térképes eseményben őskő nélkül is könnyedén elérhetted a max jutalmat, itt ez nem állja meg a helyét. Mondjuk nem is kell párhuzamot vonni a térkép meg e között, mert kb annyi a közös, hogy ahelyett lesz."

"Miklós: 21 nap alatt 50 támadás az 1050 csata, ennél SOKKAL kevesebb elég lesz a maxos jutalomhoz."

Nem értem, hogy miért kéne őskavics a max. jutalomhoz. Kb. 4-500 győzelem is elég lesz, legalább is ez jön le Miklós hozzászólásából. A térképeshez lehetett venni pálcát őskőért. Nem párhuzamot vontam, hanem mivel helyette lesz, rámutattam hogy több lehetőség van benne. A jutalom ami azoknak nem jó, akik erősebbet akartak szerezni a meglévőjüknél.
Pontszám: 5.39
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
110. hozzászólás - 2013.10.04. 17:46:36 (Válasz Kocos #108 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2013.10.04. 17:18:48
Az egyeni korlatot viszont teljesen indokolatlannak latom.
Ennek valóban nincs semmi értelme az event alatti napi szintű vérnyomásemelésen kívül. Csak azért nem kampányoltam ellene, mert elég hamar jött rá a 2 jó alternatíva, és biztosnak véltem hogy az egyikkel élni fognak.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.50
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
111. hozzászólás - 2013.10.04. 17:46:38
Igazából engem egyáltalán nem érdekelne a jutalom, csak játékélményt növelő esemény történjen. Ez eddig nem tűnik annak. Most azon a véleményen vagyok, hogy inkább legyen a térkép még most, dugjuk össze a fejünket, találjuk ki mi lenne a jó nekünk is, meg a Behonak is, aztán majd a következőre jöhet egy nagyon frappáns, nagyon életképes és élvezetes event, amire akár még szívesen is költ az ember.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.54
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
112. hozzászólás - 2013.10.04. 17:48:29 (Válasz DurLaDur #109 hozzászólására.)
Idézet: DurLaDur - 2013.10.04. 17:44:00
Nem értem, hogy miért kéne őskavics a max. jutalomhoz.

Lesz egy napi 2 alkalommal megvehető ajándékcsomag a napi ajánlatok oldalon, az irtóztató csomaghoz hasonlóan, ebben is lesz horda trófea.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.19
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
113. hozzászólás - 2013.10.04. 17:54:35 (Válasz LanMaffia #111 hozzászólására.)
Egyet értek
Pontszám: 7.71
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
114. hozzászólás - 2013.10.04. 17:55:03 (Válasz Offsboy #112 hozzászólására.)
Akkor az is olyan mint a pálca, azaz nem kötelező. Amennyiben napi ajánlatként lesz kint, akkor lehet, hogy platináért is megvehető. Felesleges feltételezésekbe bocsátkozni, és utána arról vitatkozni, mintha tény lenne.
Pontszám: 5.39
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
115. hozzászólás - 2013.10.04. 20:54:59
Mi itt a Fekete Ligánál egy büdös szót sem értünk az itt folyó diskurzusból, de szeretnénk jelezni, hogy a Bordák Harcát remek névnek tartjuk, és reméljük lesz olyan esemény is, ami a fogsorokról szól. Fogsorok vs. Buzogányok, vagy valami ilyesmi...
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.22
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
116. hozzászólás - 2013.10.04. 21:09:43
Csatlakozom az előttem szólóhoz!:)
ÉS után lehetne egy Hajhálók vs Bajszok event is.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.77
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
117. hozzászólás - 2013.10.04. 21:20:49 (Válasz Miklós #80 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.10.04. 12:19:43
Géphez kötöttségről nincs szó, ez és minden ilyen játék is azokat díjazta, akik majdnem minden nap be tudnak lépni.
Ezt én egy kicsit megfordítanám. A mostani szabállyal nemhogy azokat jutalmazod, akik naponta belépnek, hanem azokat bünteted, akik többet akarnak játszani, mint a napi erőforrásuk. Nem láttam még olyan játékot, ahol akkor jár a bónusz, ha napi fix órát játszol, ha ennél többet akarsz, akkor már buksz rajta.

Ezt a mostani képtelen szabályt ahhoz hasonlítanám, mintha nem mehetnék el havi nagy bevásárlásra, mert a boltban csak decis pohárban adják a mosóport, attól félve, hogy ha egyszerre sokat veszek, akkor később már nem megyek vissza. A friss pékáruért úgyis minden reggel bemegyek a boltba. Azon pedig jogosan háborodom fel, hogy nem vehetek meg egyszerre egy doboz mosóport, hanem az időmet rabolva minden nap vennem kell egy pohárral.

Ez nagyon rossz irány, nem kéne befordulni ebbe az utcába...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.63
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
118. hozzászólás - 2013.10.05. 01:08:14 (Válasz Crimson #115 hozzászólására.)
Én azt sem tudom mi ez az egész, de teljesen mindegy, mert csak nem lehet bonyolult...ahogy néztem ez sem más erőforrásból, mint csp-ből és pp-ből fog elhasználódni, szóval teljesen mindegy mi a neve, felőlem nem is kéne "ilyen nagy dumás dolgokat kitalálni neki" bőven elég lenne számokat adni, pl. lehetne ez a 6-os...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.22
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
119. hozzászólás - 2013.10.05. 08:01:14
Nekem alapvetően tetszik, és örülök, hogy újabb esemény fejlesztés zajlik. Az, hogy a kábítás nem fog működni rajtuk, illetve hogy esemény pont gyűjtésére az elején nincs lehetőség, így az esemény közben kell eseménypontot összevadásznom annyira nem tetszik, de attól még részt fogok venni, és örülni fogok neki, hogy nem térképdarabokat kell gyűjteni .
Pontszám: 6.75
népszerűCsavardi SamuFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
120. hozzászólás - 2013.10.06. 22:04:48
Sziasztok,

Szeretnék pontos információt kapni arról, hogy működik-e majd a kábítás?

Illetve eseménypont gyűjtésére, ha nem is egy hét (hiszen erre már idő nincs) , de legalább pár napunk lehetne-e?

köszönöm.
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!