Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1441. hozzászólás - 2014.05.15. 08:16:55
nekem a karakterlapon ott van. Bár ha neked nincs ott, akkor nekem varázsolta oda valamelyik köhscr..hömip..hömmt
Pontszám: 7.70
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1442. hozzászólás - 2014.05.15. 08:20:29
végig kattingattam mindent,a friss hirektől kezdve,minden lehetséges bizbaszt,de sehol nem írta ki.Most is csak azért láttam,hogy van akció,mert beléptem a kó vásárláshoz 8kor,ami szitu érdekes volt,mert egyik pillanatba semmi nem volt,utána meg bevillant pár másodpercre rá
sztem kérdés az is,hogy te melyik világon vagy,mert v5-n sehol sámli,és nem csak nálam,hanem más szövitársamnál se
A hozzászólást Turul77 módosította 2014.05.15. 08:21:24-kor
Pontszám: 7.71
kedvelt tagAnginaPFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1443. hozzászólás - 2014.05.15. 08:42:48 (Válasz Turul77 #1442 hozzászólására.)
Én kb 6:45 óta látom a karakterlapom ill. más karakterlapok fölött is. V3...
V3 - Lakusz - Pici Szövetség
Pontszám: 6.83
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1444. hozzászólás - 2014.05.15. 08:45:33
v1,v2,v3 ott van a karakterlap felett, jól láthatóan. v5-ön nincsen.

Ez a folyamatos v5 probléma azért van, mert különálló szerver a tiétek? Sajnálatos, hogy míg az elsődleges cél megvalósult (a játék általános "gyorsulása") addig ilyen nem várt mellékhatások vannak .
Pontszám: 7.70
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1445. hozzászólás - 2014.05.15. 09:05:59
"Vásárolj legalább 100 őskövet, május 15 és 21. között, és megkapod az alábbi ajándékcsomagot:
20 horda trófea, 3 sorsjegy, 5 templomkristály, 10 kiégett őskő, 5 portyázás itala
Egy játékos csak egy csomagot kaphat, és a befizetésnek május 21-ig meg kell érkeznie."

Jól látom, hogy teljesült a kérésem? Köszönöm!
Pontszám: 6.13
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1446. hozzászólás - 2014.05.15. 09:07:24
Nem vagytok semmiről lemaradva.

Őskövet vásároltál, kérjük, válaszd ki, ki kapja az ajándékot!

Karakter neve:

(ha magadnak kéred az ajándékot, hagyd üresen!)

Az OK gombra nem történik semmi szóval az ajándék átvétele egyelőre nem működik. ÜSZ-re jelezve.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.99
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1447. hozzászólás - 2014.05.15. 09:19:19
Nálam sem látszik v1-en meg v5-ön. Mondjuk azokkal a karakterekkel nem nyomom a hordák harcát és nem és prémiumos karakterek. V2-ön látom az akciót , az prémes kari és tolom a hordák harcát.

Lehetséges az összefüggés ?
Pontszám: 7.51
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1448. hozzászólás - 2014.05.15. 10:55:03
Egy kis elemzés smaragd szemüveggel:
Előre nézve a rubin 2. helye megingathatatlan. Ezt mindenki belátja, aki a számok mögé lát. A gyémánttal a nyakunkon és birtokolt területeinken ilyen szoros %oknál illúzió a 2. hely (több ponttal kellene verni naponta a rubint hozzá és az ellenkezője áll fenn – ez nem is változna bármely taktikával már – hiába nyernénk területet pl. a rubintól, máshol elveszítjük 99%-os valószínűséggel, mert a gyémánt egyre koncentráltabb).
Hátrafelé nézve a gyémántok 48 pont lemaradásban vannak és a hátralévő bő 11 napon 4-5 pontokkal kellene verniük NAPONTA minket a 3. helyhez. Van aki szerint ez valós esélyű?
Mindenesetre tegnap ezt az elemzést feldobtam a fórumunkon egy „félkamikáze” tervvel együtt, mint JÁTÉKötletet ebben a lapos * szituban.
Gyakorlatilag 1öntetű hozzáállás mellett elindítottuk a „Káosz forevör” hadműveletet.
A lényege:
1. A DDT nem támad gyémánt és rubin területet.
2. A DDT nem véd smaragd területet (csak ha valami varázslat, vagy csoda hatására veszélybe kerülne a 3. hely – ennek esélye 0,0000…1% becslésünk szerint).
3. A DDT kiszemel 1 zafírral szoros mezőt és koncentráltan támadja.
4. Igen, tisztában vagyunk vele, hogy ez nagyobb (akár hordákat átívelő) összefogás nélkül max némi fodrozódást jelent a %okban.
5. Nem kérünk senkitől semmit, de akinek van kedve egy kis állóvízkavaráshoz, az bátran találja fel magát.
Mindenesetre kíváncsiak vagyunk rá, hogy a VÚ-ban (a DDT-n kívül) van-e még JÁTÉKKEDV, vagy többségi az optimális küldipörgi és pénzköltési lehetőség megvan, ergo „menden naagyon szep, menden naagyon jo, mendennel naagyon meg fagyok elegedve” féle unalomba fulladáshoz vezető hozzáállás.
Pár nap és kiderül…
Pontszám: 8.65
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1449. hozzászólás - 2014.05.15. 20:20:04 (Válasz Birka #1436 hozzászólására.)
na ezt jól becumiztam ...

tegnap fizettem be 10K kemény magyar pénzt , aztán üsz válasza hogy így jártam

Jól le volt kommunikálva ez az akció még egy nyamvadt nappal sem lehetett hamarabb semmit beírni legalább ebbe a fórumba , hogy mi lesz?

itt már minden szar? De komolyan semmi nem megy ugy ahogy kellene ?


Esküszöm eztán elteszek a párnám alá pár ezrest aztán ha hirtelen kitalálja valaki, hogy most 10 percig ha befizetsz ezt meg azt kapsz pluszban rá, akkor mint egy őrült szaladok a bankba , egyébb esetben meg nem veszek 1 követ sem , meg nem is játszok addig ..

tiszta vicc kezd lenni ez már

Tuzdom pofa alapállás azt huzzak a bankba ujabb 2 ezret csengesekk be ha akarok valamit

jo majd máskor
Pontszám: 8.37
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1450. hozzászólás - 2014.05.15. 20:56:42
Nem csak te jártál így, ha ez megnyugtat. Én tegnap előtt vettem 350 követ mert az event eléggé igényli a kavicsot(szerencsére tartogatni akartam a kiégetteket a VU talira, azért csak 350...), így én is kicsit húztam a számat mikor megláttam reggel ezt az akciót.
Akárcsak te, én is igencsak nehezményeztem hogy már megint, vagy még inkább még mindig nincs semmiféle kommunikáció a játékosok felé. Vettem ugyan még 100 követ, de kissé pofátlan húzásnak tartottam, még ha jó szándékból is tették be ezt az akciót.
Az viszont, hogy valaki egy nappal korábban költ tízezret, és azt a választ kapja hogy így jártál, ahelyett hogy beírnák ezt a pár jelentéktelen vackot(mert 10ezerért ez gyakorlatilag semmi, még 2ezerért sem sok), na az igazi vérbeli bunkó paraszt hozzáállás, akárki akármit is mond.
Pontszám: 7.48
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1451. hozzászólás - 2014.05.15. 21:13:57 (Válasz Zoole #1450 hozzászólására.)
Tegnap, 12:28 Sikeresen befizettél banki átutalással v. belföldi postautalványon 10500 forintot, ez 750 őskövet jelent. (pluszban még 196 kiégett ősköved változott át igazi őskővé.) Köszönjük!

üsz válasza:

Szia.

Sajnos erre nincs lehetőség. Ezen az alapon bárki kérhetné az is aki 1 perccel és az is aki esetleg 3 nappal csúszott le róla. Sajnálom, ebben nem tudok neked segiteni.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

Hát a további jó játékról annyit, hogy ezzel nálam is betelt a pohár, ez volt az utolsó befizetésem a semmire, akkor is ha mégis megkapom a mostani akcio ajándékait , meg akkor is ha nem

ha elfogy a kavics meg valószínű be is fejezem

Rohadt unalmas, az , hogy a v5re semmilyen hír nem jön meg (kvizolimpia, ilyen olyan akciók kihirdetése stb)
a bajnokik sz@rul futnak le (legutobb már be sem neveztem )

ez a játék lassan semmi örömet vagy kellemes időtöltést nem tud adni , csak az állando sz..pást rengeteg hiba

V5 Heimdall esetleg ha érdekel valakit lehetséges hogy átadnám, event végén
Pontszám: 8.02
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1452. hozzászólás - 2014.05.15. 22:05:58 (Válasz Fsanyi82 #1451 hozzászólására.)
Volt valami magyar fejlesztésű térképen lépegetős játék, ahol elég sok karit vittem. Befizettem 30ezret november 30-a környékén x karakterre, majd rá egy-két nap múlva decemberi akció keretén belül minden befizetést megdupláztak. Kértem őket, hogy az egy-két nappal korábbi befizetésemet fogadják el az akció keretében. Nem tették.
Pontszám: 8.40
kedvencTboyultFérfi
Végzetúr tehetség
133 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1453. hozzászólás - 2014.05.16. 09:57:50
Kedves hölgyeim és uraim!
egy kis szarkazmus:tegnap vettem egy bizbazt az Ósánban.ma erre leakciózták!rohanok a pénztárhoz és követeltem a nekem járó pénzt.
szerintetek megkaptam?
v5 Tboyult
v2 Malőr
Pontszám: 6.19
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1454. hozzászólás - 2014.05.16. 10:14:31
Lehet, hogy ott volt a gond, hogy az is magyar fejlesztésű...elég sok játékot tolok én is, bár mostanában inkább az androidosokra mentem rá, de a külföldi cégekkel kapcsolatban csak pozitív élményem volt(kivétel a GLU, az olyan Behó jellegű inkább megmagyarázós mint segítőkész support). A Steamtól kezdve a különféle mmo és androidos supportok viszont maximálisan segítőkészek minden téren. Jó példa volt az egyik androidos hentelős játék, amiben az egyik megvásárolt fegyóm nem jött meg. Írtam a supportnak, és 2(!) órán belül az elveszett fegyón felül kaptam még 3 db fiztőset, darabja átlag 7 dollár. Nem magyarázkodtak, nem mondták hogy ez lehetetlen, technikailag nem megoldható, elnézést kértek és mondták hogy indítsam újra a telót és kész. Steamen egy 10ezer körüli bepróbálkozásom vonták vissza(pedig a szabályzat nem engedné, mégsem magyarázkodtak), mert kíváncsi voltam, hogy egy dlc-t seamen is megvéve megkapom-e még egyszer, ha nem a steames verzióját futtatom utána az mmonak. De volt ezen kívül még egy rakatnyi befizetés jellegű nyűgöm, a legtöbb esetben vagy bőven kárpótoltak, vagy a szabályzatuk ellenére segítettek a fizető ügyfélnek. A magyar fejlesztők hozzáállása viszont meglehetősen ellenséges ilyen téren, a még nem fizetős kérdésekkel kapcsolatban is. Volt valami Nadirim(vagy hasonló nevű) elég jó böngészős magyar játék is, ott 72 órányi kőkemény farmolás után közölték hogy a hétvégén gond volt a szerverrel, péntek reggeli állásra visszarakják az egészet. Írtam nekik, hogy a hétvégém ráment a szintelésre, a farmolásra, valamit csináljanak már. A válasz a kedvencem, a "technikailag nem kivitelezhető" volt, ott hagytam abba azt is, ellenére annak hogy egy zsák pénzt beleöltem abba a szutyokba is. Itt ilyen szintű atrocitás még nem ért ugyan, de sokszor szeretik azért feszegetni a határokat a magyarázkodásokkal meg a meglehetősen érdekes mentalitásukkal, még ha időnként úgy is tűnik hogy valami igyekezet és segítőkészség is van valahol nagyon mélyen a háttérbe szorulva.
Pontszám: 8.55
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1455. hozzászólás - 2014.05.16. 11:44:43 (Válasz Zoole #1454 hozzászólására.)
"Lehet, hogy ott volt a gond, hogy az is magyar fejlesztésű..."
Lehet
Én is lépegettem ott annó, érdekes módon annak is pont a Láng művelődési házban volt a találkozója
Pontszám: 6.93
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1456. hozzászólás - 2014.05.16. 12:15:16
Igenis jár azoknak is a csomag akik előtte nap fizettek be,pláne több ezreket,mert azért mindig ha van vmi akció előre jelezni szoktak,lásd húsvét és karácsonyi akció, most pedig sehol semmi.10 ezerért igenis jár.nekem mazlim volt h nem vettem mert nem volt kiegettem,és ez elég sutyiba zajlott le,mert drága jó kis event miatt jelenleg ez a játék kő és penzzabalo lett.nem hiszem h pár ember ha megkapna a csomagot behot földhöz vagna,főleg azoknál akik rendszeresen vesznek követ.
Uh kedves beho kapják meg azok is a csomagot akik előtte nap vettek 5-10 ezer pénzért követ,mert ugyi nem hirdettetek,és pláne v5 ön még jócskán késett is mint mindig minden
Pontszám: 8.38
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1457. hozzászólás - 2014.05.17. 00:41:07
Na szép. Éjfél után akartam elnyomni a 65 csatát, erre fel nem tölti be a rendszer őket (és mily meglepő, nem is számolja). Ez bug, vagy csak így akarjátok korlátozni a rubin hordát kedves játékvezetők??? Ha az utóbbi, akkor picsázzátok már a zafírokat is, ők nagyon elhúztak, mint mindig...
Pontszám: 6.44
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1458. hozzászólás - 2014.05.17. 02:01:04 (Válasz NEMESIS 13 #1457 hozzászólására.)
Ne ide írd mert nem bizti , hogy lesz rá reagálás Miklósék részéről.

Üsz ,

Mondjuk lehet , hogy az sem lesz eredményes
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.27
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1459. hozzászólás - 2014.05.17. 20:15:09
Valaki tesztelte már a kvízgömböt, hogy hiba nélkül működik-e? Jó lenne egy megerősítés.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.66
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1460. hozzászólás - 2014.05.18. 10:15:02 (Válasz Offsboy #1459 hozzászólására.)
Én már azzal vadászok, a most következő 95. kérdésre nem válaszoltam, szóval majd csak később tudok nyilatkozni. De akkor is csak annyit, hogy ki lesz-e írva a +22% vadászatért.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.37
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!