Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
941. hozzászólás - 2013.10.25. 17:36:03 (Válasz Asfaloth #939 hozzászólására.)
Na érdekes is lenne ha törölnék.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 7.86
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
942. hozzászólás - 2013.10.25. 18:20:48 (Válasz Fsanyi82 #936 hozzászólására.)
Valóban, nekem is kettőt vont.

*Illetve talán nem is. Úgy tűnik frissítéskor visszaírja az egyiket. Hasonló baki lehet akkor ahhoz, hogy a vesztett csatát is felül a "Mai győzelem" beszámítja, majd frissítéskor levonja és helyreáll a valós érték.
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2013.10.25. 18:25:50-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.05
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
943. hozzászólás - 2013.10.25. 20:12:50
Hogyan üthet kritikust a klónom ellenem? Nem az én skilljeimet másolja?
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.92
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
944. hozzászólás - 2013.10.25. 21:50:28 (Válasz Little Richie #943 hozzászólására.)
de:)
De gondolom nem nulla a szakid.

Van egy karakterem krit vari 1, az is azért mert az kerék azt dobta (nem nevetni) poénbol van
azzal is kipróbáltam az eventet 30 pp-n persze
majd minden körben kritvarit kapok
1es szakival magam ellen
de én nem találok be vele kritet

Doomlordon meg azt a tanácsot kaptam vagyis azt kaptam válasznak a miért vesztek mindig, mert nem prém cuccban játszok

Számomra így egy karival tolható az event , de ott is csak azért mert kevés időm van rá s kapora jön hogy 5 perc alatt elverhetek 40-50 pp-t

Amugy nem jöttem lázba a jutalmaktól sem
V5ön ha betoltam volna már minden nap a 65 csatát mert épp megtehettem volna , 100tp-s vadászattal 150 vadászat egy szintlépés
plusz a csaták
nevetséges
21 nap alatt lépnék majdnem 20 szintet a semmiért

Próbálna az ember azért vmit kicsikarni az egészből, ha már a hordája nem áll a csúcson mondjuk legalább egy nyamvadt bronzot de lassan az is elérhetetlen lesz
15 pp-re váltás a megoldás, ez már milyen ilyen se volt még soha , hogy kényszer legyen a 15 pp, de azért a jutalmak meg 30 on se érhetőek el csak sok bespájzolt itókával.

Jó kis uncsi térkép azé nekem hiányzik

Meg amugy is két rohanós event közé egy harmadik ...
Pontszám: 7.59
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
945. hozzászólás - 2013.10.25. 23:37:37 (Válasz Fsanyi82 #944 hozzászólására.)
Alacsony szintű a karakter, 2 a krit ütése meg 1 jön tárgyból, ergo eggyel még nekem nagyobb is, mint a klónomnak. De mindegy is, ugyanezzel a karakterrel most kaptam a klónomtól egy krit varit, úgy hogy ez a skill nekem 0. Innentől vagy bugos a rendszer vagy kapnak vmi bónuszt a klónok, amit Miklósék nem mondtak. Mindenesetre ezzel könnyebben magyarázható, hogy miért nehéz az ismételhető küldiseknek a krit vari pl.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 7.40
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
946. hozzászólás - 2013.10.26. 07:34:54 (Válasz Little Richie #945 hozzászólására.)
Én szóltam, hogy gebasz van!
Messze nem a saját "erősségedet" kapod vissza 30 PP-n.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.32
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
947. hozzászólás - 2013.10.26. 09:29:13 (Válasz Fsanyi82 #944 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2013.10.25. 21:50:28
Van egy karakterem krit vari 1, az is azért mert az kerék azt dobta (nem nevetni) poénbol van azzal is kipróbáltam az eventet 30 pp-n persze majd minden körben kritvarit kapok


A kritek nem sima másolást kapnak, az biztos. +220-as kritikus ütéssel kb 90%-ban kritelek találatkor, és az 1+54-es krit varim olyan 30-35%-ban. Valszeg van benne valami +-RNDX-es konstans, ami miatt van némi szórás.

Visszanéztem ma pár oldalnyi csatát... 30PP-n olyan 1, néha 2 vesztes csata van 40-es csata packonként.

Találtam egy cukit csatát is:
Törlés Ma, 00:14 Wart *Gascuha* Döntetlen
Pontszám: 5.66
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
948. hozzászólás - 2013.10.26. 09:51:47 (Válasz Alendaar #946 hozzászólására.)
A probléma nálam 15 pp-s beállításnál jelentkezett.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 7.40
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
949. hozzászólás - 2013.10.26. 10:35:31 (Válasz Birka #947 hozzászólására.)
Döntetlenem volt már nekem is:)

Vesztes csaták v1en tolom , ott azért 10 ből egy van mikor 2 vesztes , holott előtte 3-4 x többet sebzek, aztán a következő csatában meg meg se karcolom.

Nem a legjobb megoldás ez, hogy minden csata indításkor új klónt kapok, azért lehetett volna hagyni egy kiskaput, hogy lehessen ellene tenni vmit, ne vakon üssem a célpontot, pl éjjel leklonozna és aznap úgy maradna a klónom

más dolog, hogy ha 30pp-n játszok és felfelé támadok, még nem törvényszerű, hogy erősebbet ütök , sőt biztosan nem mennék fejjel a betonfalnak Itt meg bekötött szemmel botladozva beesek a csatamezőre és lesz ami lesz

vizuálisan elképzelve elég hülyén jön le, hogy semmit nem tudok az ellenfélről , és csak addig létezik ameddig jól elkalapáljuk egymást:)

ez olyan fantáziátlan nekem
Pontszám: 7.63
kedvelt tagMeszy84Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
950. hozzászólás - 2013.10.26. 10:39:02
Olyan kérdésem lenne ha szövetséget váltok akkor törlődnek az eredményeim vagy sem?
Pontszám: 5.38
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
951. hozzászólás - 2013.10.26. 12:47:50
Mivel ez az esemény jutalmazás szempontjából extrém kihívást állít a karakterek többsége elé, így javaslattal élnék.
2 eltérő lehetőséget is felvetek, hátha valamelyik elfogadható lesz a játékvezetés számára.

1. Egy újabb oszlopot kellene berakni 25 győzelemmel, és az egész jutalomtáblát visszatolni. Ebben az esetben az eddig kevésbé eventezőknek is lenne elérhető cél(+1-et adó bronz medál 25,50,100 győzelemmel, igaz még így is 200 győzelem kell az utolsóknak), még ha nem is vezető hordában játszanak. Másrészt az utolsó helyezett horda tagjai az extrém 1100 győzelemmel mégis elérhetnék a legnagyobb jutalmat (amire így kb. 2 ezrelék az esélyük, mivel csak a legelsők kapnak a listáról automatikusan +8-at adó gyémánt medált).
2. lehetőség. Ez kevésbé szimpatikus számomra, de egyszerűbb lehet programozni. A legtöbb győzelemnél legyen elég 1100 helyett a 900 (előtte úgyis 500, és 700 van).

Előre leszögezem, nem hazabeszélek, mivel mindkét karakterem túl van már a 900 győzelmén (ráadásul zafír).
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 8.91
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
952. hozzászólás - 2013.10.26. 16:00:34 (Válasz Rius #951 hozzászólására.)
Azt írták valahol, hogy azért lett ilyen a jutalmazás, hogy rászorítson a csapatjátékra. Ha simán meg lehetne szerezni a hordamedálokat, akkor sokan arra mennének rá és még nehezebb lenne csapatjátékot szervezni.
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 6.28
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
953. hozzászólás - 2013.10.26. 16:07:33
Egy kérdés hátha tud vki okosat mondani rá:
1-2 napon belül felépül a nagymesterink, ezzel lenullázódik a védőfal és a gyakorlótér. Ezzel most a Horda eventben megszívatjuk magunkat, érdemes a végét megvárni vele? Vagy mivel magunkról klónozódik az ellenfél végül is nem oszt vagy szoroz?
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 7.53
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
954. hozzászólás - 2013.10.26. 18:27:36 (Válasz Rius #951 hozzászólására.)
2pp-ért miért éri meg tolni a csatákat??? nem nagyon vágom le mi ebben a menő, jó utolsó pár nap ha toplistára hajt valaki nagyon bevállalja

de egy portyára kidobni 2pp-t és nem egyszer hanem egymás utánba ki tudja hányszor..
hmmm én nem fogom megérteni ha megőszülök sem mire jó

Mondjuk nekem piszok mód nincs tartalék löttyöm , mert xeno, majd kufár(ahol korlátozás nélkül lehet sokkal könnyebb ellenfeleken gyakni ugyanennyi LE-ért) már elvitt mindent

Nem tudom akinek nem érte meg pl kufárba betolni akár halál gyenge karikba a pp-t annak mivel jobb ide duplán , readásul sokkal több beszivott sebződéssel elkölteni.EH VF váltogatás nélkül ügye
mert ritka aki naponta 2x tud váltani

És hogy lehet 2600 gyogyó italt benyakalni pár nap alatt az se semmi teljesítmény de az a plusz 8 mindenre már nem fedezi a pia árát


jól van ám csak hangosan gondolkoztam
Pontszám: 7.63
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
955. hozzászólás - 2013.10.26. 19:21:49 (Válasz Fsanyi82 #954 hozzászólására.)
kb 3 valtasbol megvan az event, de ha nagyon kemenyen tolja valaki 1 valtas is eleg.
ne irigykedj a pp pazarlokra
Pontszám: 7.56
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
956. hozzászólás - 2013.10.26. 21:43:56 (Válasz Zzzzzz #953 hozzászólására.)
Zzzzzz!

Mi is nemrég fejeztük be a nagymesteri II-t, Kb 5-6 nappal az event kezdete után. Részemről szinte semmi különbséget nem tapasztaltam, 10-15győzelemre ugyanúgy 1-2 vereség jutott, mint előtte. -90 védekezés bőven számítana nálam is, észrevettem volna ha számít a csatákban. Természetesen arról nem tudok nyilatkozni hogy egy nálam gyengébb karinál(nem mint ha olyan tápos lennék, épp ellenkezőleg sajnos) ez mennyire mutatkozik meg, de a szövitársaim sem panaszkodtak ez miatt eddig. Ellenben megvan az az előnye, hogy mivel mindenki az eventre koncentrál minimális a támadások száma, és mire vége az eventnek bőven felépül a védőfal és a gyakorlótér is.
Pontszám: 5.35
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
957. hozzászólás - 2013.10.26. 22:17:48 (Válasz Zoole #956 hozzászólására.)
Kösszi az infót!!
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 6.64
népszerűCastiel the AngelFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
958. hozzászólás - 2013.10.27. 06:59:50
Úgy tűnik, ez az esemény a nagyoknak lett megint kitalálva
V5-ön vagyok kis karakter, és 10 csatából szerencsés esetben max. 3-t nyerek, a többi mind vesztes lesz. Nem igazán értem, hogy a generált ellenfél miért nem az adott karakterhez van méretezve? Azt írták, hogy ezen bárki részt vehet... igaz azt nem írták, hogy megmarad a kedve is a játékhoz hosszútávon, ha már rögtön az elején csak kudarc éri és lehetetlen még a legkisebb jutalmat is megszerezni.
Pontszám: 6.40
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
959. hozzászólás - 2013.10.27. 07:06:12 (Válasz Castiel the Angel #958 hozzászólására.)
Ne aggódj, mi is szopnánk, ha csinálnánk!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.32
népszerűDubiFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
960. hozzászólás - 2013.10.27. 10:34:09
Gyémántos kariként ez az event túl nehéz Sok a vesztett támadás, nem is csoda, hogy csak a 4. helyen van a Gyémánt horda. Valami nem stimmel az ellenfelek erősségével? Vagy csak én gondolom ezt?
Pontszám: 7.23
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!