Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1281. hozzászólás - 2014.05.07. 15:51:15 (Válasz Offsboy #1277 hozzászólására.)
Offs.
Nemáááá... Ez részben komfortérzet kérdés. A "trógerek" RELATÍVE így is többet szívnak (nekik az "eltorzultak" pláne gázok - max a "tükörképük" kevésbé életveszélyes saját magukra).
Kollektív a szívás - ezért nem is használnám az "erősebb jobban szív" szófordulatot, inkább az "erősebb nincs hozzászokva ehhez" lenne a megfelelőbb.
Tehát RÉSZBEN igazad van.
Csúnya dolog olyanokkal szembekerülni, akikkel normál esetben eszedbe se jutna (+18 szintű, halálkristályos, szívósság öves, vagy szimplán duplaTÖ-s)...
A totális klónozást viszont detto marhaságnak érzem.
"Jó" képet mutat a játékról, ha erősen elterjedt lenne minden aktív játékosnál az a relikmennyiség, ami (egyenlőre) azért nem jellemző.
Mindazonáltal kérdés, hogy a "rizikó" (állatájulás, opttempó elcsúszás, stb.) megéri-e az erősen optolóknak a medálért?
Gondolom nem (kifejtettem a véleményem a medálról).
A trófeáért sem (kaviccsal kiváltható).
Csak hát itt ez a verseny/eventcsata....
Mindenesetre a tendencia így is - úgy is a kavicsmegoldás felé sodorja a játékost a játék és a közvetlen játékélmény rovására (kit érdekel ezen az áron a verseny - inkább megveszem a boltban a cuccot, oszt jóóól örülök neki). :S
Én inkább gyűjtögetek és "bevállalom" az időleges TÖ hiányt (egy friss fétis min. +5öket dob a karin csípőből, ami csak nő ÉS nem időleges, mint a medál).
Pontszám: 7.29
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1282. hozzászólás - 2014.05.07. 15:54:22 (Válasz Yaksee #1280 hozzászólására.)
Idézet: Yaksee - 2014.05.07. 15:45:32
Biztos nekem lassú a felfogásom, de nem értem mit szeretnél ebből kihozni....

Semmit. Nekem így jó.
Kieg.: A küldioldal. Az eventélmény kissé fogósabb kérdés a kavics/trófea oldala miatt, de NEM a bukott csaták miatt...
A hozzászólást McMad módosította 2014.05.07. 15:55:50-kor
Pontszám: 7.29
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1283. hozzászólás - 2014.05.07. 15:59:11 (Válasz McMad #1281 hozzászólására.)
A "trógerek" RELATÍVE így is többet szívnak

Nos, ez nem azért van, mert én 6ost dobtam, ők pedig egyest, hanem X év alatt Y*1000 őskő és Z*1000 óra karakterbe fektetett idő különbségek miatt. Úgy gondolom ez nekem jár.

nem is használnám az "erősebb jobban szív" szófordulatot, inkább az "erősebb nincs hozzászokva ehhez" lenne a megfelelőbb.

Ez pedig azért nem állja meg a helyét, mert én pontosan azért kapok 30-40K sebzést ha rendesen felöltözök, mert erős vagyok. Ha gyenge lennék, a tizedét kapnám. Szívósság öv, tüskés bőr, uralkodó pálca; minden egyéb másolódik, ha erős vagy. Ha gyenge vagy, nincsenek ilyenjeid, akkor nem.
megéri-e az erősen optolóknak a medálért?

Itt arról van szó, hogy a nem optolóknak sem éri meg. Pont lexarom a medált és az optolást, csak csinálni akarom, ha már event van....ez lenne a célja. De azért nem úgy hogy 7-ből 6x találok, ebből 3-4x kábítok, és ha szerencsém van nem bukom a csatát. Álljunk már meg azért...
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.74
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1284. hozzászólás - 2014.05.07. 16:12:46
gyakorlatilag ugyanazt írjuk folyamatosan mindannyian, csak más szavakkal..
A RANDOM AZ ÚR!
viszont ez a játék sava-borsa
ha lineáris lenne, akkor ki játszana?
Pontszám: 7.83
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1285. hozzászólás - 2014.05.07. 16:14:39 (Válasz Offsboy #1283 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2014.05.07. 15:59:11
... Úgy gondolom ez nekem jár....

Te tudod...

Ha gyenge lennék, a tizedét kapnám.

... és az a tized pontosan annyira feküdné meg a gyomrod, hiszen több torzult ellen veszítenél.

csak csinálni akarom, ha már event van...
.
EZ szimpatikus.

...De azért nem úgy hogy 7-ből 6x találok, ebből 3-4x kábítok, és ha szerencsém van nem bukom a csatát.

Sajna kimondtad a lényeget. Ez SZERENCSE kérdése per pillanat. "Vakcsaták" vannak - ezt említettem is - olyannak is "nekimegy" a játékos, akinek normál esetben az életbe se...
/Pl. saját klónjának - nem jellemző az egál, vagy nagyobb TÖ-sök, pláne reliktámogatottak támadgatása azért szerintem/
Nekem belefér. Úgy látom, hogy sok NAGYFÓRUMOZÓNAK nem /jellemzően annak, aki nincs hozzászokva a tükörképéhez, vagy ahhoz hasonló erejű ellenfelekhez/... :S

Per pillanat ha jól értem a "vakcsata" elkerülésének ára a kevesebb PP (15-ösök nem igazán panaszkodnak). Jól gondolom?
Pontszám: 7.29
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1286. hozzászólás - 2014.05.07. 16:16:54 (Válasz McMad #1285 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2014.05.07. 16:14:39
Per pillanat ha jól értem a "vakcsata" elkerülésének ára a kevesebb PP (15-ösök nem igazán panaszkodnak). Jól gondolom?


Silverina annyit nem szív, de 15 PP-n is fos az event.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.47
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1287. hozzászólás - 2014.05.07. 16:47:04 (Válasz Alendaar #1286 hozzászólására.)
Vitatom. nekem 15 pp-n semmi gondom nincs. Pláne, mióta a tökéletes vakítást használom. Közel sem olyan durva a karakter, mint Birka a saját szintjén, vagy Kiaphet az enyémen, de erős közepes. Kia is fennakad rajta félévente egyszer
Pontszám: 8.36
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1288. hozzászólás - 2014.05.07. 16:59:13 (Válasz Bpetya75 #1287 hozzászólására.)
Silverina viszont elég tápos!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.47
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1289. hozzászólás - 2014.05.07. 17:09:35
Nálam 15 pp beállítással semmi probléma, full életről ~40 csata lemegy, vesztes csatám még egy sem volt, klónnal ha minden igaz nem is találkoztam eddig 198 csata alatt. Az állataim szerencsére nem sebződnek csak minimális mértékben, így a kapott LE-n kívül nem lehet okom a panaszra. Aki nagyon szívóágon érzi magát az próbálja ki, hogy átvált 15 ppre, ott feltehetőleg ugyanolyan laza élete lesz az event alatt mint nekem. Bár kimondottan nem tápos a karim, az is igaz.
Pontszám: 7.39
népszerűDurtenFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1290. hozzászólás - 2014.05.07. 18:06:53 (Válasz Marcsa #1278 hozzászólására.)
Dettó elkapott, csak enyéim megúszták az ájulást
Pontszám: 6.67
népszerűChiborgFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1291. hozzászólás - 2014.05.07. 19:41:01
Magamat moderálom, lett volna egy panaszom, de időközben kiderült, hogy alaptalan. A rendszer későn számol kissé...
A hozzászólást Chiborg módosította 2014.05.07. 19:44:06-kor
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1292. hozzászólás - 2014.05.07. 21:15:00
Ez vicc?
207.klón ellen, 181.en vagyok én.

"Ellenfeled:
*Heupaogr*
207. szintű végzetúrnő
Harcoló lények

Kristályszellem (571. Szint)

Kristályszellem (539. Szint)

Kristályszellem (521. Szint)

Kristályszellem (530. Szint)

Viselt tárgyak
Mágikus fegyver
haláldémon

One Eye

Gyémánt Horda

VS

*Heupaogr*

Rubin Horda

Idomított állataid, Sutr, egy 571. szintű, Odin, egy 540. szintű, Hél, egy 525. szintű és Heimdall, egy 536. szintű állat is részt vesznek a csatában. *Heupaogr* idomított állatai, egy 571. szintű Kristályszellem, egy 539. szintű Kristályszellem, egy 521. szintű Kristályszellem és egy 530. szintű Kristályszellem állat is részt vesznek a csatában. Tombolva vetitek magatokat a csatába.
Ajkad hangtalanul mozog, egy tökéletes vakítás igéjét mondja. (-350 VP). *Heupaogr* egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 1 életpontot vesztett.
Regenerálsz 83 életpontot. Ellenfeled 83 ÉP-t sebződik.*Heupaogr* mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy haláldémon. 18395 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! A negatív aurád sebez rajta 368 életpontot.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 18 ÉP-t.

Oldalt szökkenve, az Érett Buzogánnyal *Heupaogr* feje irányába ütsz. Talált, 4728 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás, -10% sebzés) A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 1182 életpontot. Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 142 életpontot. Ellenfeled állatai 900 életpontot sebződtek. Sutr, Odin, Hél és Heimdall az oldaladon harcolnak. 3 támadással 2964 sebzés! Kritikus sebzés!
Regenerálsz 83 életpontot. Ellenfeled 83 ÉP-t sebződik.

*Heupaogr* pihenés nélkül támad. Melléütött! Kristályszellem, Kristályszellem, Kristályszellem és Kristályszellem is támadnak. 4 támadással 2727 sebzést okoztak.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 18 ÉP-t.

Egy gyors támadást indítasz az Érett Buzogánnyal *Heupaogr* lába felé. Talált, 4637 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás, -10% sebzés) A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 1159 életpontot. Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 139 életpontot. Ellenfeled állatai 882 életpontot sebződtek. Sutr, Odin, Hél és Heimdall acsarogva támadnak. 3 támadással 2088 sebzést okoztak.
Regenerálsz 83 életpontot. Ellenfeled 83 ÉP-t sebződik.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva *Heupaogr* megpróbál oldalról támadni. Melléütött! Kristályszellem, Kristályszellem, Kristályszellem és Kristályszellem is támadnak. 4 támadással 2438 sebzés! Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 18 ÉP-t.

Lesújtasz ellenfeledre. 4367 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás, -10% sebzés) A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 1092 életpontot. Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 131 életpontot. Ellenfeled állatai 824 életpontot sebződtek. Sutr, Odin, Hél és Heimdall acsarogva támadnak. 2 támadással 2186 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 83 életpontot. Ellenfeled 83 ÉP-t sebződik.

*Heupaogr* egy gyors támadást indít a Mágikus fegyverrel a lábad felé. 2053 életpontot vesztettél. A tüskés bőröd sebez rajta 205 életpontot. Kristályszellem, Kristályszellem, Kristályszellem és Kristályszellem is rád vetik magukat. 4 támadással 4368 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 18 ÉP-t.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Nem találtál! Sutr, Odin, Hél és Heimdall is támadnak. 4 támadással 2048 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 83 életpontot. Ellenfeled 83 ÉP-t sebződik.

Egy gyors csel után *Heupaogr* a hasadat támadja. Eltalált, sérültél 971 pontnyit. A tüskés bőröd sebez rajta 97 életpontot. Kristályszellem, Kristályszellem, Kristályszellem és Kristályszellem is rádtámadnak. 2 támadással 1265 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 18 ÉP-t.

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az Érett Buzogánnyal gyorsan alulról támadsz. 3864 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás, -10% sebzés) A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 966 életpontot. Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 116 életpontot. Ellenfeled állatai 717 életpontot sebződtek. Sutr, Odin, Hél és Heimdall is ellenfeledre vetik magukat. 4 támadással 2926 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 83 életpontot. Ellenfeled 83 ÉP-t sebződik.

*Heupaogr* rád veti magát, a Mágikus fegyverrel sebezhető pontot keres. Melléütött! Kristályszellem, Kristályszellem, Kristályszellem és Kristályszellem is rádtámadnak. 4 támadással 4082 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 18 ÉP-t.

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Eltaláltad, 4634 sebzés! Kritikus sebzés! A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 1159 életpontot. Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 139 életpontot. Ellenfeled állatai 880 életpontot sebződtek. Sutr, Odin, Hél és Heimdall is támadnak. 4 támadással 3704 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 83 életpontot. Ellenfeled 83 ÉP-t sebződik.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva *Heupaogr* megpróbál oldalról támadni. 1464 pontnyit sebzett rajtad. A tüskés bőröd sebez rajta 146 életpontot. Kristályszellem, Kristályszellem, Kristályszellem és Kristályszellem acsarogva támadnak. 4 támadással 4103 sebzés! Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 18 ÉP-t.

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az Érett Buzogánnyal gyorsan alulról támadsz. *Heupaogr* 3191 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás, -10% sebzés) A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 798 életpontot. Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 96 életpontot. Ellenfeled állatai 574 életpontot sebződtek. Sutr, Odin, Hél és Heimdall is támadnak. 4 támadással 2263 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 83 életpontot. Ellenfeled 83 ÉP-t sebződik.

Egy gyors csel után *Heupaogr* a hasadat támadja. Könnyedén félrehajolsz. Kristályszellem, Kristályszellem, Kristályszellem és Kristályszellem acsarogva támadnak. 3 támadással 1863 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 18 ÉP-t.

A csatában összesen 45081 sebzést okoztál, és 50992 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 27331 életpontot.

Újra támadok ezen a mezőn (mai 59. csata, 1 PP-ért és 1 eseménypontért)
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.63
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1293. hozzászólás - 2014.05.08. 07:12:48
16 csata (kritikus spellre erősen ráöltözve!), közte 3 vereség
Mellesleg felajánlja a kilépést mert teljesült a küldetésem (kurvára nem opt módon!!!), erre a küldetések oldalon csak 9 kritikus sebzés van...
Nagyszerű az event, hagyom a picsába megint az egészet!

Továbbra is átadásra vár mind3 karakterem!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.88
kedvelt tagAnginaPFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1294. hozzászólás - 2014.05.08. 08:18:43
Egyet értek McMad-del.

Elkapott már eltorzult Masquerader/Szotyi/Dunadán.... Halk káromkodás, és nyomkodom tovább. For the Horde! Csak hogy más hang is legyen!
V3 - Lakusz - Pici Szövetség
Pontszám: 7.47
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1295. hozzászólás - 2014.05.08. 10:14:52
Nekem annyi a problémám, hogy számításaim szerint nem lehet a 100 horda trófeát összeszedni az event alatt a fétisre, csak akkor ha őskőért veszek tápot.
Magyarul őskőért vezsek +1 csatlóst.
Ezt miért kellett?
Pontszám: 8.03
népszerűXyz443Férfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1296. hozzászólás - 2014.05.08. 10:18:35 (Válasz Kwisatz #1295 hozzászólására.)
Az előző eventen sem tudtál kivenni egy relikviát sem anélkül, hogy követ költöttél volna rá. Ott is ugyanúgy meg volt szivatva a nép. Most miért változott volna?
Pontszám: 7.94
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1297. hozzászólás - 2014.05.08. 10:30:07 (Válasz Xyz443 #1296 hozzászólására.)
Miért nem? Ott a 400 győzelem megvolt a normál portyákból, vagy melyikre gondoltál?
Itt muszáj venni, ott meg opcionálisan lehetett, ha volt kedved.
Pontszám: 8.03
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1298. hozzászólás - 2014.05.08. 10:42:56
Másnál nem fagyott le a HH?
Pontszám: 7.53
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1299. hozzászólás - 2014.05.08. 11:50:09
Hali all!
Nem tudom mit kell itt panaszkodni annyit. Egyik event ilyenre a másik event olyanra sikerül mindkét fél részéről (üzemeltetők versus játékosok). Értem azt is,hogy a "prémeseknek" toronyóra lánccal kellene mindig. Én nem vagyok prémiumos játékos,de "mezei" sem. Mindig és mindenben a klasszikus arany középutat követem töretlenül. Azaz itt magyarra fordítva a szót nem mindig veszek ősköveket,egyéb ilyen-olyan extra dolgokat,holmikat csak néha-néha. A játék a fontos .

Ez a jelenség amúgy (a fórumozást is beleértve) minden játékoldalon megfigyelhető,jelen van úgymond.
A hozzászólást Sandman010 módosította 2014.05.08. 11:52:01-kor
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 4.20
kedvencPancho VillaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1300. hozzászólás - 2014.05.08. 11:54:38
12 - 13 győzelmenként bejön egy vereség, evvel nincs gondom, de az ismételhető küldetések nagyon szivatósak.
A 12 kritikus varázslatot 36 csatából hozom, kritikus ütést meg csak az eltorzultak ellen tudok bevinni.
Nem igazán kifizetődő ez az event, csak a játék kedvéért érdemes csinálni.
Pontszám: 4
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője