Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1301. hozzászólás - 2014.05.08. 11:55:07 (Válasz Kwisatz #1295 hozzászólására.)
Vagy esetleg mindennap két alkalommal lehet venni háborús csomagot őskövekért és a végén talán ezekből meg a horda portyázáspontokból,csatákból összejön/jöhet a bűvös 100 hordatrófea a fétisre.
Eddig nekem pöló van hat darab a trophykból. Úgyhogy necces lesz,de játszom tovább az eventet,már csak azért is,hogy az én hordám nyerjen a végén.
A hozzászólást Sandman010 módosította 2014.05.08. 11:57:36-kor
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 4.20
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1302. hozzászólás - 2014.05.08. 11:59:26 (Válasz Pancho Villa #1300 hozzászólására.)
Idézet: Pancho Villa - 2014.05.08. 11:54:38
12 - 13 győzelmenként bejön egy vereség, evvel nincs gondom, de az ismételhető küldetések nagyon szivatósak.
A 12 kritikus varázslatot 36 csatából hozom, kritikus ütést meg csak az eltorzultak ellen tudok bevinni.
Nem igazán kifizetődő ez az event, csak a játék kedvéért érdemes csinálni.


Turbózd az aktuális kritikust, amilyen küldetést épp csinálsz.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.99
kedvencPancho VillaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1303. hozzászólás - 2014.05.08. 12:38:00 (Válasz Offsboy #1302 hozzászólására.)
Inkább az EH-t turbózom.
A kritikus varázslat szakértelmem 410, az ütésé 320. 72-es szinten szerintem nem rossz. A szerencsém 306 (a szinthez viszonyított arány 4,25).
Pontszám: 6.40
kedvencPancho VillaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1304. hozzászólás - 2014.05.08. 12:45:38
Nem a topic témája, de elég kirívó, ezért megkérdezem, hogy miért lettek a hozzászólásaim egyesre értékelve?
Valami gond van azzal, amit írtam?
Egyébként nem vagyok fórumozó típus, a hozzászólásaim számából is látszik, úgyhogy nem tudom, hogy van-e valamilyen jelentősége ennek a pontozásnak.
Pontszám: 6.71
népszerűJoleeBindoFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1305. hozzászólás - 2014.05.08. 13:08:39 (Válasz Pancho Villa #1304 hozzászólására.)
Idézet: Pancho Villa - 2014.05.08. 12:45:38
Nem a topic témája, de elég kirívó, ezért megkérdezem, hogy miért lettek a hozzászólásaim egyesre értékelve?
Valami gond van azzal, amit írtam?
Egyébként nem vagyok fórumozó típus, a hozzászólásaim számából is látszik, úgyhogy nem tudom, hogy van-e valamilyen jelentősége ennek a pontozásnak.


Valakinek nagyon nem tetszik, amit leírtál, vagy szimplán csak unatkozik.
A fórumos pontszámnak kb semmi jelentősége nincs, egy bizonyos átlag alatt nem nyithatsz topicot, de ha nem nagyon szoktál fórumozni, ez nem hiszem, hogy földhöz vágna. Meg adott esetben úgyis biztosan megnyitja neked valaki, ha szeretnél.

A hsz-eiddel amúgy nincs semmi baj. Nem volt sértő vagy durva, nem fogalmazol trágárul mint mondjuk Alendaar. Szóval a hiba nem a te készülékedben van, csak van egy véleményed, ami másnak nem tetszik. Ne foglalkozz vele.
Egy kis segítség kezdőknek és újrakezdőknek.
Egy általam is erősen támogatott javaslat a varázslói mágiáról.
V1 - Arcadius
Pontszám: 6.67
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1306. hozzászólás - 2014.05.08. 13:25:29
Miklós

Sérelmezem , hogy a változtatásoddal (( ami megint több ember kedvét szegi )) Még esélyt sem adsz rá , hogy az a horda amelyik utolsó lesz , egyénileg sem tudja a gyémánt jutalmat elérni.

Szóval megint sikerült Öngólt lőnöd aminek a levét Mi isszuk meg.

1, Hagynod kellet volna a horda besorolást karakterhez kötve ,nem pedig szövetséghez kötve

2,Győztes csata/jutalom csökentés az aktuális volt,,,,,, jó lenne , ha 900-nál egyénileg hordától függetlenűl elvihető lenne a gyémánt jutalom
-------------------------------------------------------------------------------- -----------------------

Nyugodtan pontoz le aká nullára az igazsá atól nem változik csak ujabb bizonyitéka lesz a diktatórikus módszerre

ui? de minek:szerintem még engedhetnél és JAVITHATNÁD MÉG MOST ((Azt hiszem sokak értékelnék pozitívan

Lovag
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.83
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
910 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1307. hozzászólás - 2014.05.08. 13:27:06
Valaki világosítsa már meg legyen szíves az elmémet a köv. témában:

A szövim gyémánt én rubin vagyok. A győzelmeim a gyémánt hordához számolódik de a végső jutalmat a rubin alapján kapom?
Tegyük fel, hogy az én rengeteg (900) győzelmemnek köszönhetően a 4. gyémánt megelőzi a 3. rubint. Akkor eggyel gyengébb jutalmat kapok?
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 7.57
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1308. hozzászólás - 2014.05.08. 13:30:51
Kérdezem a nálam sokkal nagyobb tudású játékostársaimat és a tisztelt vezetőséget, hogyan számolják az adott hordába a létszámot? Az aktívan lépő karakterek vannak csak benne ugye? Én nincsenek benne az olyanok, akik pirosak, katában vannak vagy szarnak az egészre? Mert a térkép állása alapján úgy tűnik, hogy igen.
Mondom kicsit konkrétabban. Kevés smagad és/vagy rubin/zafír horda darabszám, de abban sok aktív, eventező játékos VS sokelfekvő gyémánt horda, amikben alig lépnek az emberek vagy nem eventeznek.
Szeretném tudni, hogy miért érzem úgy, hogy az arányok szarul vannak számolva a gyémántokat hátrányosan érintve.
Az nem válasz, hogy nincs taktika meg összjáték, mert érdekes módon a másik három horda közel azonos szinten van.
Javaslom, hogy valahogy arányosítsák az eventező karakterek/hordában a taglétszám arányát, nem hiszem el, hogy a gyémánt ennyire balfék lenne, statisztikailag ez nem lehetséges.
Pontszám: 7.68
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1309. hozzászólás - 2014.05.08. 13:32:17 (Válasz Pancho Villa #1303 hozzászólására.)
Idézet: Pancho Villa - 2014.05.08. 12:38:00
Inkább az EH-t turbózom.
A kritikus varázslat szakértelmem 410, az ütésé 320. 72-es szinten szerintem nem rossz. A szerencsém 306 (a szinthez viszonyított arány 4,25).


Tökmindegy mekkora, mert a klónnak is hasonló, ha 5000es krited van, akkor se ütsz kritikust rajta állandóan, hacsak nem turbózod. Szerencsének pedig nincs köze a kritikushoz semmilyen formában sem.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.20
kedvelt tagUnusualFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1310. hozzászólás - 2014.05.08. 13:44:08 (Válasz Utolsó_Lovag #1306 hozzászólására.)
Idézet: Utolsó_Lovag - 2014.05.08. 13:25:29
Miklós


Szóval megint sikerült Öngólt lőnöd aminek a levét Mi isszuk meg.

................................................................................ ..........................................................

Szomorúan megjegyzem, megint több ember megy el végleg.Sajnos TOPOS is, akik már rengeteget álldoztak a játéba. De be telt náluk a pohár
Pontszám: 7
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1311. hozzászólás - 2014.05.08. 14:06:21 (Válasz Kwisatz #1308 hozzászólására.)
Én is hasonló eredményre jutottam, főleg hogy a TOP szövinkből gyakorlatilag mindenki nyomja ezerrel az eventet (nálam is megvan a napi 50-65 csata) és ehhez képest sehol nem vagyunk. Bár nem mentettem le a tegnapi állást és hasonlítottam össze a maival, de gyanítom, hogy az inaktív gyémántosok miatt szinte semmit számított a tegnapi munkám... Holnapra már jövök konkrét adatokkal is!
Ja, és persze kéretik felülbírálni ezt a taglétszám alapján történő arányosítós rendszert, mert különben ez nem a Hordák harca lesz, hanem csak a 3 horda harca...!
Pontszám: 4.21
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1312. hozzászólás - 2014.05.08. 14:23:41 (Válasz Zantetsuken #1311 hozzászólására.)
Az a horda áll jól, aki kb. 1 irányban halad.
Messze sem az ütésszám a döntő tényező. Sőt még a hordalétszám sem a népesnek kedvez az event felépítése miatt.

Egy kis példabeszéd a HH működési elvéről (javítsatok ki, ha rosszul látom):

Tegyük fel, hogy a térkép 3 mezős és van 2 horda.
Az egyik 2 fős, a másik 40.
A 2 fős összebeszél, hogy mindig, de MINDIG a baloldali és a középső mezőt üti.
1. nap - Baloldali mező a kettesnek 50% a 40esnek 33% (statisztikai alapon eloszlik a nem megbeszélt csata). Középső dettó 50-33 és a jobboldali 33%os a 40eseknek, 0%os a 2eseknek.
2-1 aránnyal a 2 fős horda nyeri a menetet.
Ez semennyit nem fog változni amíg össze nem beszélnek a 40esek, de napról napra kisebb lesz az esélyük bármi változásra - ezért is vetették fel NF-en az X idő utáni területnullázódást (pontok maradnak) - Miklós nyitott volt rá, de szerintem nem oszt-szoroz.
Valójában minden horda igyekszik összebeszélni, de a "melléütők" alaposan elintéznek minden taktikát.
Akinél kevesebb a melléütő, az fog győzni.
10+ mező védésére/megtartására is csak egy kislétszámú és 1 irányba haladó hordának van esélye.
/Ez igenjól látszott az előző HH-n./

Viszont SZUBJEKTÍV véleményem szerint szorosabb, érdekesebb a meccs, amióta a szöviszín számít....
Pontszám: 7.29
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1313. hozzászólás - 2014.05.08. 14:31:01 (Válasz McMad #1312 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2014.05.08. 14:23:41

/Ez igenjól látszott az előző HH-n./

Viszont SZUBJEKTÍV véleményem szerint szorosabb, érdekesebb a meccs, amióta a szöviszín számít....

Fogadjunk, hogy nem gyémánt szövetségben vagy!
Nem érted az egész lényegét, itt valami nagyon büdös a gyémánt handicapes (szerintem titál jogtalanul), csak én nem tudom a pontos okát. De érzem.
Pontszám: 6.52
népszerűJoleeBindoFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1314. hozzászólás - 2014.05.08. 14:34:07 (Válasz McMad #1312 hozzászólására.)
Ez áttételesen él a hordák létszámára is. Nyilván minél több a karakter, annál nehezebb mindenkivel (vagy akár minél több karakterrel) egyeztetni ezeket a kérdéseket, ergo annál nagyobb lesz a szórás a mezők között, nemde? Elméletben minél kevesebb karakter van egy adott hordában, annál kevesebb emberrel kell ezt előre ledumálni, annál nagyobb az esélye, hogy a tagok követik az előirányzott taktikát.
Abban meg aligha van oka szerintem bárkinek kételkedni, hogy embertelen mennyiségű inaktív gyémánt van, főleg a kisebb szinteken. Tényleg nem ártana talán, ha ezek a karakterek nem számítanának bele egy-egy horda "állományába", hiszen semmivel sem segítik azt...

A szövetség szerinti besorolás pedig szerintem is mindenképpen támogatandó. Különben nem lehetne megbeszélni a taktikai kérdéseket a szövetségi fórumokon, hiszen az egyik (esetleg több) tag, önhibáján kívül ellenséges kémmé lépne elő. Ez mindenképpen jobb így. Szerintem.
Egy kis segítség kezdőknek és újrakezdőknek.
Egy általam is erősen támogatott javaslat a varázslói mágiáról.
V1 - Arcadius
Pontszám: 8
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1315. hozzászólás - 2014.05.08. 14:37:51 (Válasz Kwisatz #1313 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2014.05.08. 14:31:01
Fogadjunk, hogy nem gyémánt szövetségben vagy!...

Nyertél.
No de tudod, amíg át nem láttam a HH működési elvét, addig én is "füstszagot" éreztem, de a Zafírhorda felől (tolt horda?) az előző eventen.
Most már TUDOM, hogy szimplán esélyesebbek a kisebb létszámuk miatt.
Pl. a példa szerinti 2 fős hordát valójában SOHA nem tudja megverni a 40 fős. Elég 1 melléütés a 40esek részéről még összebeszélés esetén is (amire a létszámuk miatt nagyobb az esélyük) és... :S
Kieg.: No de ettől még izgalmas tud lenni a dolog.
Pl. sikerült zafírterületet szerezni (ezzel is csökkentve a napi pontjukat).
Az ára?
Minden területünkön kisebb birtoklás - kiszolgáltatottabb egy célzottabb ellenséges támadásnak.
No de valamit valamiért - adjunk a játéknak.
/No meg a zafírok is ütnek mellé, csak jóóóóval kevesebbet a létszámukhoz képest/
A hozzászólást McMad módosította 2014.05.08. 14:58:37-kor
Pontszám: 8.64
kedvencZoltiFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1316. hozzászólás - 2014.05.08. 17:15:52 (Válasz JoleeBindo #1305 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Zolti módosította 2014.05.08. 17:16:21-kor
Pontszám: 7.35
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1317. hozzászólás - 2014.05.08. 17:26:00
ebben a topikban miért szinte csak a rinyát kell olvasni? akinek nem tetszik az event, az minek csinálja?

írjatok a fejlesztőknek, ha vmi gondotok van, olvassák azok, vagy hozzatok létre egy rinya-hh topikot és ott tobzódjatok a túl tápos és extra drága luxus karaktereitek impotenciája miatt...
Pontszám: 7.06
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1318. hozzászólás - 2014.05.08. 18:50:24
Idézet: Nagy02 - 2014.05.08. 17:26:00
ebben a topikban miért szinte csak a rinyát kell olvasni? akinek nem tetszik az event, az minek csinálja?

írjatok a fejlesztőknek, ha vmi gondotok van, olvassák azok, vagy hozzatok létre egy rinya-hh topikot és ott tobzódjatok a túl tápos és extra drága luxus karaktereitek impotenciája miatt...

-----------------------------------------------------------------------

úúúúúúúúúúúúúúúúúú
Te mióta játszol?????????????????????

Egyben biztos vagyok gyíkfarknyi rálátásod sincs mi hogy megy ittttttt
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.27
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1319. hozzászólás - 2014.05.08. 19:08:46 (Válasz Utolsó_Lovag #1318 hozzászólására.)
Mióta játszom??? Bevallom, ezt az átkötést nem értem.

Ha arra gondolsz, hogy a játékosok - többek közt - a rinyálás módszerével igyekeznek a fejlesztési, kárpótlási, módosítási irányokat a saját szájuk íze szerint irányíttatni a jv által, akkor azt pont látom.

De neked nem kell magadra venned, mivel meglehetősen középszerű, vagy épp gyenge karakterrel bírsz... te, ha jól látom csupán a rendszer, a világmindenség és a többi ellen lázadozol.
Pontszám: 7.73
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1320. hozzászólás - 2014.05.08. 20:33:16 (Válasz Nagy02 #1317 hozzászólására.)
Idézet: Nagy02 - 2014.05.08. 17:26:00
ebben a topikban miért szinte csak a rinyát kell olvasni? akinek nem tetszik az event, az minek csinálja?

írjatok a fejlesztőknek, ha vmi gondotok van, olvassák azok, vagy hozzatok létre egy rinya-hh topikot és ott tobzódjatok a túl tápos és extra drága luxus karaktereitek impotenciája miatt...


Nem csak a karakterekről van szó, hanem az egész számításról. Te sem érted, meg McMad sem, hogy valami nem kerek, elég megnézni a győztes arányokat, elfoglalt mezőket. 3 horda közel hasonló arányban van jelen és nagyjából azonos győzelmet hoz, a gyémánt horda meg a béka segge alatt van. Ez nem rinya, hanem tények. Ez a különbség nem magyarázható taktikával, összefogással.
Pontszám: 6.00
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!