Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1361. hozzászólás - 2014.05.10. 12:55:54 (Válasz Birka #1360 hozzászólására.)
Biri, ne provokálj bakker, ez nem gyémánt beli felosztási hiba, gondolkozz már picit, nézd meg a százalékokat a mezőkön. Egyértelmű, hogy nem annyit ér egy gyémánt támadás, mint egy rubin, smaradg vagy zafír. Máskülönben nem ilyen számok jönnének ki.
Ha van minimális eszük a smaradgoknak, akkor a maradék 3 mezőt támadják (ami gyémánt), így holnap lesz egy szép 2 sor zöld, 2 sor piros, 2 sor kék tábla, amit aztán még jobban bevédenek. NEKIK melgesz a maxos jutalom a 900 csatára, már erőlködniuk sem kell a marad 17-18 napban.
Jó lenne, ha Miklós vagy Baraty is elolvasná amiket ide irogatunk, mert nagyon gáz így.
És nem 2-3 ember hóbörgése, 2 gyémánt szövetségben vagyok, ott sem értik mi a jófranc történik, csak nem írnak ide, ott háborognak a szövi fórumon.
Ja, hogy téged nem érint a probléma, akkor inkább hallgass és nem oszt itt az észt!
Pontszám: 8.16
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1362. hozzászólás - 2014.05.10. 13:05:03 (Válasz Munkustrap #1358 hozzászólására.)
Idézet: Munkustrap - 2014.05.10. 11:06:49
...Rívás helyett pedig várom a konstruktív gyémánttaktikát, melyik 4 max 5 mezőt tegyük magunkévá?...

Valahogy el kellene érnetek, hogy kevesebb területet támadjatok, ergo koncentrálni az erőt - túl sok területre támadás nem segít, sőőőőt...
Pl. minden hordának 1értelmű taktika azok részére, akik nem akarnak agyalni, odafigyelni a kiírt stratégiára, vagy 1 szerűen nincs rá idejük:
Azokon a mezőkön aktívkodni, amik megvannak - ezzel TUTTI nem okoznak kárt, sőőőt...
Mondjuk ha sokan így tesznek, akkor a napi pontok "bebetonozódnak" - ez ellen tud dolgozni az, hogy akik taktikáznak, azok viszont nem védekeznek - mennek a kiadott 1-2 megszerzendő mezőre.
Nagyot harapni öngól (a sok melléütő miatt) - kis lépésekkel érdemes haladni.

Apró élmény: Múlt talin merengtünk Macival (az akkori Gyémánt főnökkel - most szöviszín miatt ugye...), hogy ha még 1 hétig tart az event, akkor 2. lett volna a gyémánt a smaragdokat megelőzve....
Van ott kraft a gyémántban, csak sajnos megen smaragdkonkurens területileg.
A rubin most okosabban nyitott, mint múltkor. Könnyen az ölükbe pottyanthatja a gyémánt a 2. helyet. Alig érdemes 1-2 mezővel kísérletezniük - elég ha a gyémánt továbbra is smaragdcentrikus (3 smaragd rajtmezőn van pontjuk)...
A zafírokat pedig /SZERINTEM/ kizárólag legalább 2 horda összehangolt ellendolgozásával lehetne lejjebb szorítani a várhatóan jellemző első helyről...
Pontszám: 8.65
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1363. hozzászólás - 2014.05.10. 13:26:13 (Válasz McMad #1362 hozzászólására.)
Ki mondta, hogy két horda nem foghat össze egy harmadik ellen!?
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.14
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1364. hozzászólás - 2014.05.10. 13:40:38 (Válasz Zooleee #1363 hozzászólására.)
Senki...
Pontszám: 7.54
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1365. hozzászólás - 2014.05.10. 18:05:14
Nem tudom, hogy volt e már szó róla, de szerintem nem jó a déli frissítés. Az ok egyszerű: utolsó nap (05.26-án) dupla pp-ért lehet majd csinálni az eventet.
A hozzászólást Rockatansky módosította 2014.05.10. 18:05:28-kor
Pontszám: 6.60
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1366. hozzászólás - 2014.05.10. 19:14:22 (Válasz Rockatansky #1365 hozzászólására.)
Az event órája szerint 27-én délben lesz vége, nem 26-án.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.69
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1367. hozzászólás - 2014.05.10. 21:56:48
Bocsi, akkor 27.-én :-)
Pontszám: 6.60
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1368. hozzászólás - 2014.05.10. 22:53:55 (Válasz McMad #1362 hozzászólására.)
Egy apróságot elfelejtesz , szerintem ez okozza a problémát.

Most SZÖVETSÉG ALAPJÁN SOROZZA BE A JÁTÉKOST , míg az előzőben a karater alapján

És (tudom éssel nem kezdünk mondatot )) nem lett átgondolva, hogy az össz világokban , hogy fog ez működni.

Szerintem Mklósék olvasták csak kényelmesebb lapítani , megvárni míg vége lesz az EVENTNEK S ELFELEJTŐDIK EZ.

Lovagias az lennenha beismernék s még most módosítanák , hogy egyénileg elérhető legyen a gyémánt jutalom.És ezt mivel sokan felfügeszteték az eventet,700 győzelemnél megkapható legyen.Nem pedig utólag oda löknek valami csomagot ,mint 1 kutyának,

UFFFF ahogy a néma indián mondja
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.47
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1369. hozzászólás - 2014.05.10. 23:09:08
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.05.11. 23:17:49-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.47
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1370. hozzászólás - 2014.05.11. 02:33:37
Nekem csak annyi észrevételem lenne ha már igazából nem az számít hogy melyik hordában vagyok hanem az hogy melyik szövetségben!
Akkor legalább ne nevezzük már ezt az eventet a Hordák Harcának mert ez nem teljesen igaz
Javasolnám a Szövetségek Háborúja elnevezést mivel hogy az számít milyen szövetséged van és véletlen sem a hordád
Pontszám: 7.50
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1371. hozzászólás - 2014.05.11. 08:54:43 (Válasz McMad #1362 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2014.05.10. 13:05:03

A zafírokat pedig /SZERINTEM/ kizárólag legalább 2 horda összehangolt ellendolgozásával lehetne lejjebb szorítani a várhatóan jellemző első helyről...


Mindezt állítod a smaragdok biztos vezetésének tükrében?
Mintha csak egy smaragd kampányolna a győzelműk érdekében.
Jah véletlen smaragd vagy,akkor nem szóltam.
Ha nem fog össze 2 horda a smaragdok ellen hanem még azoknak sikerül összeugrasztani kettőt akkor simán győznek szerintem.
Érdekes,hogy mindenki másképp látja a dolgokat ugye?
Pontszám: 7.37
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1372. hozzászólás - 2014.05.11. 11:47:45
A smaragd hordának nincsenek nagyra törő tervei, egy könnyed harmadik , vagy jó esetben negyedik hellyel is beérjük, nem kell velünk számolni komolyan.

A zafír azonban tényleg komoly ellenfél lehet.
Pontszám: 7.80
népszerűFőispánFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1373. hozzászólás - 2014.05.11. 12:36:05
Na,a bilikék horda megint behúzott egy mezőt.
Pontszám: 7.41
közkedveltRhemFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1374. hozzászólás - 2014.05.11. 13:14:18
Hat nem tudom, aki csak az elfoglalt mezok darabszamat nezte, az jogosan mondhatta azt, hogy a smaragdok nagyon vezetnek.
Aki picit is megnezi, hogy melyik mezon ki mennyivel vezet, akkor megertitek, hogy miert is latszik az, hogy osszefogas nelkul a zafir verhetetlen lesz.
Mig a smaragd-gyemant-rubin mezokon fej fej mellett halad a harom horda, es a pillanatnyi szerencse kerdese, hogy melyiket epp ki birtokolja par tized szazalek elonnyel, addig a zafir az also mezokon bebiztositotta, hogy ne lehessen toluk konnyen elfoglalni azokat. Ha tobb horda nem beszeli meg, hogy adott 1-2 also mezore nagy erovel fokuszalnak, akkor garantalhato a gyozelmuk.
Pontszám: 6.67
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1375. hozzászólás - 2014.05.11. 14:13:08 (Válasz Rhem #1374 hozzászólására.)
"Mig a smaragd-gyemant-rubin mezokon fej fej mellett halad a harom horda"

Te melyik játékkal játszol amúgy, vagy szívsz valamit?
Pontszám: 8.61
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1376. hozzászólás - 2014.05.11. 14:23:28 (Válasz Kwisatz #1375 hozzászólására.)
Amíg a 36 mezőből képesek vagytok mindre intenzíven támadni addig ne is várj mást.
Koncentráljátok az erőiteket 4-5 mezőre ne az összesre.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.11
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1377. hozzászólás - 2014.05.11. 19:38:32
No , hogy fokozzam GYÉMÁNTOSOK "kedvét"--A medálokat a következő hordaháborúig viselheted!

Tehát aki előzőn platina hordamedál (+5 minden tulajdonságra) vagy gyémánt hordamedál (+8 minden tulajdonságra) kapott ,,,mert remélem az arany hordamedál (+3 minden tulajdonságra) mindeki eléri...AZ SZIVOTT számoljon vele , hogy egy ideig érezni fogja a csökent tulajdonság hatását.,arról nem is beszélve e miatt újabb felsleges TUL kell szerzned s mindez megint csak kedvszegő,,gondolom nem kell részleteznem e miatt is csökenni fog az intenziv még játszó tehát követ vevő játékosok száma.

TEHÁT alapos ŐNGÓLT LŐŐTTTTT

Kezdem hinni Miklós gyűlöli a gyémánt karik avagy azok tulajdonosaikat ,,,s mint ISTEN ezen a módon bünteti Őket

EZÉRT javaslom TEGYÉTEK RENDBE ezt az EVENTET is..
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.05.11. 19:53:45-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.64
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1378. hozzászólás - 2014.05.11. 19:58:08 (Válasz Utolsó_Lovag #1377 hozzászólására.)
Alaposan leviszed lassan az egész fórum színvonalát.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.87
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1379. hozzászólás - 2014.05.11. 20:11:16 (Válasz Offsboy #1378 hozzászólására.)
Már töbszőr írtam az igazság az az marad még a cikiző megjegyzésb sem változtat rajta

Ha jó alapossan átgondolod csak a játék féltése miatt véstem ide mementónak

ui:Ha érdemileg nem tudsz hozzászólni ,,csak cikizni legalább jelöld ,, mert azt hiszem kevered a fogalmakat .

Ezzel zárom is reád pazarolt írásomat , eme témakörben most
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.05.11. 20:20:59-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.23
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
1380. hozzászólás - 2014.05.11. 20:18:42 (Válasz Offsboy #1378 hozzászólására.)
Egyetértek. Ennyi ostobaságot régen olvastam.
Pontszám: 8.40
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője