Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
701. hozzászólás - 2013.10.16. 21:23:02 (Válasz Kocos #697 hozzászólására.)
Azért mondanék ellenpéldát...csak ma két "stratéga " keresett meg,ugyan közöltem mindkettővel,hogy nem veszek részt az eventben,mindkettőnek megadtam a másik elérhetőségét.Egyikük visszajelzett,miszerint köszöni,és egyeztetnek.
Báró Samedi
Pontszám: 8.37
kedvencGerMeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
702. hozzászólás - 2013.10.16. 21:42:14 (Válasz Azazel #701 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2013.10.16. 21:23:02
Azért mondanék ellenpéldát...csak ma két "stratéga " keresett meg,ugyan közöltem mindkettővel,hogy nem veszek részt az eventben,mindkettőnek megadtam a másik elérhetőségét.Egyikük visszajelzett,miszerint köszöni,és egyeztetnek.


Na ja, és az egyik 1 órával később olvasta Miklós hozzászólását, utánaszámolt és hagyta az egészet a francba... (Ebből már sejtheted, hogy én vagyok az egyik! ) Persze ettől még próbálok segi'teni annak a kevés lelkes embernek, aki próbálkozik.
Pontszám: 8.22
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
703. hozzászólás - 2013.10.16. 21:45:01 (Válasz GerMe #702 hozzászólására.)
Most mit mondjak? Jobb későn,mint soha?
Báró Samedi
Pontszám: 7.56
kedvencGerMeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
704. hozzászólás - 2013.10.16. 21:55:36
60 pp-m, bánja, és 30 pp-nyi LÉ mennyiségemet buktam TP-t tekintve... Drága tanulópénz volt, de mint korábban i'rtam, eddig nem volt buktás esemény, ezért ebben is bi'ztam. Hiba volt. Mostantól óvatosabb leszek...
Pontszám: 8.22
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
705. hozzászólás - 2013.10.16. 21:57:44
Az evetnben a kábító küldetés gyakorlatilag reménytelen.
A csaták felét bukom.
Pontszám: 5.95
kedvencBjork123Férfi
Végzetúr tehetség
190 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
706. hozzászólás - 2013.10.16. 22:22:29 (Válasz Miklós #677 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.10.16. 17:09:17
Ha jól értem, még 3 fő téma van ami pörög:

1.) Megéri-e az esemény?

2.) Miért kérünk őskövet a relikviákért?

3.) Lehet-e taktikázni az eventben v full lutri az egész?


1. Valahogyan biztosan tudjátok mérni a "tetszési indexet" avagy a részvételi hajlandóságot, és össze tudjátok hasonlítani a többi eventével. Ennek a végeredményével te is megkapod a választ az első kérdésre. Remélhetőleg nem lesz annyira kiábrándító, mint amennyire eddig a fórum mutatta.
Kár is lenne ezért az egyébként kiváló alapötletként megjelent, de láthatóan felületesen letesztelt, és emiatt a bosszantó kezdeti hibáktól sem mentes eventért. Tényleg kár lenne érte. Csak ne mondja senki se a JV-ből, hogy "na majd a következő..."

2. Feltételezem, hogy senki sem vitatja el tőletek, hogy meg akartok élni a játékból. Ez természetes, hisz rengeteg munka van benne.
Minden játékos látja és sok ember a saját bőrén érzi, drasztikusan megnőtt annak az ára, hogy tartsa a lépést a többi játékossal (napi ajánlat, háborús csomag és általában az őskőért megvásárolható előnyök). A hardcore játékosok fognak rá költeni, és akár a falig is elmennek veletek együtt egy összevont világon. Mind a húszan...
Mérlegelted már, hogy a sűrű fillér, ritka forint közül választva, a böngészős játékok piacán melyik jelenti hosszú távon a sikeres üzleti modellt?

3. Lehet, bennem van a hiba, de reménytelennek tartom, hogy világokon átívelő összefogás jöjjön létre egyazon hordához tartozó játékosok között. Viszont drukkolok annak, aki nem olyan kishitű mint én
Összefogás nélkül viszont lutri.
Pontszám: 9.07
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
707. hozzászólás - 2013.10.16. 22:54:55 (Válasz Bedzsik #691 hozzászólására.)
Idézet: Bedzsik - 2013.10.16. 20:01:46
Idézet: Miklós - 2013.10.16. 17:15:29
A 30 pp-s beállitással még mindig nem értem, mi a probléma. Most néztem meg, Alendaar utolsó 20 csatáját nyerte. Többet sebződtök? Többet sebződnek az állataitok? A 30 pps beállításnak ez a lényege, hogy a csaták nehezebbek, inni kell a gyógyitalokat. Ha nem így lenne, defaultból mindenkinek 30 pp-vel kéne mennie. Igy azonban dönteni kell. Aki 30 pp-vel megy, annak nehéz lesz.


Már látom, tényleg nem érted, mi a probléma.
Az lenne a javaslatom, hogy a V3-ról másold le magadnak Büyüköt és kezdj el vele játszani az eventen (szigorúan 30PP-n)!
Ha tized olyan jól csinálod, mint ahogy a gazdája az eventen kívül, meg leszek Veled elégedve!

Bocs, Büyük!
De Miklósnak tényleg érezni kellene, hogy ez az "event" nem játék és szórakozás egy erős karinak, hanem csak frusztráció/szopás/stb...

Még hogy pörögnek a küldetések! Besz@rok!


Azért Miklósék védelmében azt meg kell jegyezzem,hogy valóban szemmel láthatóan gyengítettek az ellenfeleken.Én ma még nem vesztettem csatát 30-as beállítással.
Azt hiszem talán valahol Maci is írta,hogy gyengébbek lettek az eventes ellenfelei.

Egyébként én Miklósék helyében betenném a kufáros képlet szerinti ellenfeleket.Szerintem nem cél,hogy bárki szívjon a csatákkal inkább az,hogy szórakozzanak.

Az meg,hogy kinek éri meg és kinek nem az egyéni dolog mert nem mindenkinek van célpontja ahonnan ennél jóval több lét tud szerezni.Például csak tőlünk nemrégiben két magas szintű karakter csak és kizárólag a célponthiány miatt hagyta abba.Kínszenvedés volt már nekik és egyre több idő a napi pp-t ellőni.Ha csak egy ilyen állandó lehetőségük lett volna,hogy kreált karaktereken ellőhessék a pontjaikat és küldizhessenek szó nélkül maradtak volna, mert amúgy tetszett nekik a játék.Már talin is lett kérve Miklóstól,hogy legalább duplázza meg a kh karaktereket(minden emberről két klón legyen)de eddig mindig elutasította.Sajna ez nekünk két régi és jó játékosunkba került,akik ráadásul szépen fizettek is a játékért.
Aki talál a szintjén olyanokat akiktől 40-50k léket rabolgat annak persze,hogy nem éri meg az event,de az élmezőny meg a gyengébbek akik nem tudnak sok embert megverni biztosan örülnek az ilyen lehetőségeknek.
Pontszám: 9.07
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
708. hozzászólás - 2013.10.16. 22:55:00 (Válasz Kocos #697 hozzászólására.)
Azért sokáig ne legyél a sarokban, sajnos ez előre látható volt. Persze erre is tettünk javaslatokat. Sőt, igazából központi "kötelező" szervezettség nélkül felesleges is. A 65-ös kollegát tökéletesen megértem.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.60
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
709. hozzászólás - 2013.10.16. 22:57:17
Idézet: Bedzsik - 2013.10.16. 20:01:46
Az lenne a javaslatom, hogy a V3-ról másold le magadnak Büyüköt és kezdj el vele játszani az eventen (szigorúan 30PP-n)!

Már meg is néztem. 18 csatából 17 győzelem, 1 vereség, ahogy Alendaarnál is. Tehát még mindig nem értem, hogy aki ki van akadva, min van kiakadva hogy 10-20 csatából egyet elveszít? vagy sokat sebződik? vagy min? mondjatok valakit légyszi, aki magas szintű, és a csaták felét bukja, tényleg szeretném letesztelni, hogy mi lehet az oka, simán lehet, hogy valamire mi nem gondoltunk, hogy ahol 100 karakterből 99 szinte mindig nyer, 1 folyton veszít.
Idézet: DOMAKUTYA - 2013.10.16. 21:57:44
Az evetnben a kábító küldetés gyakorlatilag reménytelen. A csaták felét bukom.

Itt 48 csatát látok nálad, ebből 43-at nyertél, de 5-öt veszítettél, de 4-et egymás után, ott lehet valami más volt a probléma, kevés ÉP? nem volt állat? vagy nem tudom.
Idézet: Kocos - 2013.10.16. 17:16:54
Az a baj, hogy a kerdes nem igy merul fel. Ha igy merulne fel, es a relikviak menupont allatt megjelent volna 100 oskoert a 2 uj relikvia, senki nem szolt volna egy szot sem szerintem.

Néha annyira nehéz eltalálni, hogy mit hogy lehet tálalni, hogy mindenkinek tessék... De jól értem akkor, ha a következő xenó event ideje alatt pluszban betennénk a boltba valami hasznos relikviát 100 őskőért, és az eddigi jutalmak mellett minden 5. csatánál a játékosok kapnának egy szilánkot, amiből valahányat beváltva megkaphatnák ezt a relikviát ingyen is, akkor attól a xenó event rosszabb lenne?
Minden eventnél, újításnál itt vagyok, kikérem a véleményeket, változtatunk, próbálom megérteni a problémákat, és változtatunk, ha kell.
Idézet: Bjork123 - 2013.10.16. 22:22:29
1. Valahogyan biztosan tudjátok mérni a "tetszési indexet" avagy a részvételi hajlandóságot,

Természetesen! Eddig nagyon jó a részvételi arány, még az itt fogadkozó "ebben biztos nem veszek részt mert nagyon nem éri meg" emberek is nyomják titokban
Idézet: Bjork123 - 2013.10.16. 22:22:29

Minden játékos látja és sok ember a saját bőrén érzi, drasztikusan megnőtt annak az ára,
...
Mérlegelted már, hogy a sűrű fillér, ritka forint közül választva, a böngészős játékok piacán melyik jelenti hosszú távon a sikeres üzleti modellt?

Ezt itt már együtt többször átszámoltuk, úgyhogy ebbe nem akarok belemenni, de konklúzó az volt, hogy a játék "ára" kb. az inláció mértékben nőtt. De bár az elmúlt években az egy fizetős játékos átlagos költése nem nőtt jelentős mértékben, viszont az ingyenes és fizetős játékosok aránya szemlátomást nőtt a fizetős játékosok javára. De azt hiszem, a "sűrű fillér" modellünkkel ritka hollók vagyunk ezen a piacon, a böngészős játékoknál az összes nagy és sikeres cég már a te szavaddal élve a "ritka forint (aza dollár)" modellt alkalmazza már.
Pontszám: 7.57
kedvencGerMeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
710. hozzászólás - 2013.10.16. 23:21:22 (Válasz Miklós #709 hozzászólására.)
Idézet: Bjork123 - 2013.10.16. 22:22:29
1. Valahogyan biztosan tudjátok mérni a "tetszési indexet" avagy a részvételi hajlandóságot,

Természetesen! Eddig nagyon jó a részvételi arány, még az itt fogadkozó "ebben biztos nem veszek részt mert nagyon nem éri meg" emberek is nyomják titokban
...


Persze, az első nap mindenki kipróbálja... (Én is. ) De ki'váncsi vagyok, a 10. napra, és főleg a következő ilyen eseményre mennyi marad a lelkesedésből... Most még csak elkarcolgat aki már beleölt X erőforrást, de ki'váncsi vagyok, legközelebb belevág-e...
A hozzászólást GerMe módosította 2013.10.16. 23:27:42-kor
Pontszám: 8.77
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
711. hozzászólás - 2013.10.16. 23:51:28 (Válasz Miklós #709 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.10.16. 22:57:17
Idézet: Kocos - 2013.10.16. 17:16:54
Az a baj, hogy a kerdes nem igy merul fel. Ha igy merulne fel, es a relikviak menupont allatt megjelent volna 100 oskoert a 2 uj relikvia, senki nem szolt volna egy szot sem szerintem.

Néha annyira nehéz eltalálni, hogy mit hogy lehet tálalni, hogy mindenkinek tessék... De jól értem akkor, ha a következő xenó event ideje alatt pluszban betennénk a boltba valami hasznos relikviát 100 őskőért, és az eddigi jutalmak mellett minden 5. csatánál a játékosok kapnának egy szilánkot, amiből valahányat beváltva megkaphatnák ezt a relikviát ingyen is, akkor attól a xenó event rosszabb lenne?


Nem, tekintve, hogy megmaradnanak a normal Xeno jutalmak. Itt nincs ilyen csak a medal, de az csak plusz tulajdonsagot ad, ami nem tul izgi. Kene itt is valami _valaszthato_ jutalom a vegere. Szerintem nyugodtan a medal melle. Ugy jobban esne mindenkinek az egesz.
Pontszám: 7.10
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
712. hozzászólás - 2013.10.17. 00:05:03
Miklós, nem tudom volt-e már róla szó, de mobilról nagyon nem felhasználóbarát ez az event. Mivel ahhoz, hogy biztosan meglegyen a max, muszáj folyamatosan ütni ezeket a nyavajákat, amit öléggé nehézkes ha nem gép előtt tesped az ember.
Legalábbis nálam avvan, hogy az új ablak felbukkan, de nem tudok legörgetni az aljára megnézni, h mi történt (mivel a lefele görgetés nem adott), de ami fontosabb, nem tudok a még egyszer gombra tappintani (vagy mi a szösznek lehet nevezni a kattintást a mobilon ). Minden alkalommal kicsi iksz majd újra a térkép melletti bazi gomb. Nem lehetne esetleg az ismétlés gombot a tetejére is kitenni? Már azzal előrébb lennék.

Abban az esetben ha ez csak az én készülékemre jellemző, akkor egye fene nem nyafogok tovább. Valakinek tapasztalata esetleg javaslata ezzel kapcs?
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.02
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
713. hozzászólás - 2013.10.17. 00:05:24
Nem értem a térképet.
0.01%-0.07% körül mozognak az értékek . Azt hogy?
A birtokolt terület darabszáma jól van kiírva a hordáknál?
Létezik hogy ennyi döntetlen legyen? Vagy hogy egyáltalán legyen?
Pontszám: 7.63
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
714. hozzászólás - 2013.10.17. 00:08:15
Sajnos most sem futott le a hordatérkép összesítő rendesen. Most nem tudom kielemezni, miért, de lementettem a 23:59:00-kori adatokat, abból fogom helyreállítani holnap reggel az adatokat, addig a türelmeteket kérem.
Pontszám: 8.17
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
715. hozzászólás - 2013.10.17. 00:12:05 (Válasz Baraty #714 hozzászólására.)
a területre érkező támadások aránya nem stimmel?
Pontszám: 7.63
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
716. hozzászólás - 2013.10.17. 00:13:21 (Válasz Miklós #709 hozzászólására.)
"Itt 48 csatát látok nálad, ebből 43-at nyertél, de 5-öt veszítettél, de 4-et egymás után, ott lehet valami más volt a probléma, kevés ÉP? nem volt állat? vagy nem tudom."

Kábító küldetés és az ahhoz tartozó gyengébb szerelés miatt, ahogy írtam.
Gondolom az erős karaktereknek erős ellenfeleik vannak.....
Pontszám: 5.95
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
717. hozzászólás - 2013.10.17. 00:17:48 (Válasz Maci #715 hozzászólására.)
Nem jól futott le az a rutin, amiben már a tizedesjegyek is megvannak. (sajátgépen persze rendesen fut)
Holnap az lesz az első amint beérek, hogy legenerálom a részeredményt, feltöltöm, utána javítom.
Sajnálom hogy ennyi gond van vele, de ezt elég nehéz élesben tesztelni, így hogy napi egyszer fut le, az is éjfélkor. (lehet a következő eventnél már délre kellene rakni a frissítést)
Pontszám: 7.12
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
718. hozzászólás - 2013.10.17. 00:19:27 (Válasz Baraty #714 hozzászólására.)
Hehe en utana meg 15-ot tamadtam. No nem mintha szamitana.
Pontszám: 7.10
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
719. hozzászólás - 2013.10.17. 00:35:16
Ráadásul 2 pp-t von le éjfél után támadtam.
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 7.70
népszerűRjúkuFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
720. hozzászólás - 2013.10.17. 00:38:25 (Válasz Zzzzzz #719 hozzászólására.)
Nekem is 3 támadásért éjfél után 2 PP-ket húzott le.
V1: Yagami Light
Pontszám: 7.80
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője