Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3617 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
641. hozzászólás - 2013.10.16. 14:04:23
McMad: a térkép eventnél nem járt minden tulajdonságra +8-at adó medál és nem osztottunk ki 60 templomkristályt sem. Ne felejtsétek el, hogy adunk még kiégett őskövet is, ha fizetős játékos vagy, az effektive őskő: 68 db az 6 háborús csomag, tehát kapsz még +24 ingyen horda trófeát! A térképen tehát effektive kaptál 3-5 relikviakupont, itt kapsz 3 relikviakupont, egy +5-8-as medált, és egy rakás templomkristályt, aranydukátot, kiégett őskövet.

Honda. ez MINDENKINÉL működött, 100%-osan.

A javítás már meg is történt, tehát 65 fölött 2 pp a támadás, de 100-nál nem 3 stb.
Aki többet támadott, attól a +pp-ket levettük.
Pontszám: 6.06
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
642. hozzászólás - 2013.10.16. 14:16:53 (Válasz Miklós #641 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.10.16. 14:04:23
McMad: a térkép eventnél nem járt minden tulajdonságra +8-at adó medál és nem osztottunk ki 60 templomkristályt sem. Ne felejtsétek el, hogy adunk még kiégett őskövet is, ha fizetős játékos vagy, az effektive őskő: 68 db az 6 háborús csomag, tehát kapsz még +24 ingyen horda trófeát! A térképen tehát effektive kaptál 3-5 relikviakupont, itt kapsz 3 relikviakupont, egy +5-8-as medált, és egy rakás templomkristályt, aranydukátot, kiégett őskövet.


Felhívnám a figyelmet direkt erre a részre: Idézet: Miklós - 2013.10.16. 14:04:23
ha fizetős játékos vagy


Drága Miklós. Én megértem, hogy a fejlesztők szivüket-lelküket beleadják a dologba, és már többször is megfogadtam magamnak, hogy abbahagyom a szájalást, de ezt egyszerűen nem állhatom szó nélkül. Térkép event alat... Nemis! Az EDDIGI ÖSSZES EVENT ALATT képes voltam megszerezni a fellelhető ÖSSZES relikviát, anélkül, hogy EGY ÁRVA GARAST is fizettem volna a játékért.
Templomkristály, kiégett őskő, nagyon szép és jó dolgok, de szerintem nem vagyok egyedül, ha azt mondom: lesz*rom akár a +8at adó plecsnit is, én a kuponokra hajtok!
Ha a hangnem kissé durvára is sikerült (akk bocsánat), de igyekszek őszintén fogalmazni.
Pontszám: 7.24
kedvelt tagCS6SziFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
643. hozzászólás - 2013.10.16. 14:17:24 (Válasz Miklós #641 hozzászólására.)
15 pp-n nem lesz meg a +8-as medál
kivéve annak akinek volt JÓ SOK portya itala
30 pp-n meg többet bukik a játékosok nagyja mint amit nyer
tisztelet annak az 1-2 kivételnek akinek bejött a tuti ..
Pontszám: 7.30
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
644. hozzászólás - 2013.10.16. 14:23:53 (Válasz CS6Szi #643 hozzászólására.)
122-s szinten 30pp beállítva, 50 csata 2 bukott azt is kábítós cuccban.
Szerintem ez nem veszélyes arány.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 7.09
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
645. hozzászólás - 2013.10.16. 14:32:23 (Válasz A7935 #644 hozzászólására.)
Nézzetek már kicsit körül mondjuk a TOP20-30-ban is, ott mi a helyzet!
A legerősebb karaktereknek egyértelmű szívás ez az event!
Az meg, hogy 15PP-n fasza - de egyúttal teljesíthetetlen is - kurvára nem pálya! Reflexek könyve nélkül, ~300 PP-n csücsülve meg főleg!

Egyszerűen nem akarom szopatni magam és még jobban kiakadni, ezért nem csinálom. Vagy változtatnak és normális mederbe terelődnek a csaták, vagy ismét egy 4 karakterrel nyomuló - keményen - fizető játékossal kevesebb lesz ebben az egyre elb@szottabb játékban!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.53
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
646. hozzászólás - 2013.10.16. 14:36:34 (Válasz Alendaar #645 hozzászólására.)
Amint látom téged nem érdekel az én szintem környéke, akkor miből gondolod hogy engem érdekel top 20-30.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 7.58
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
647. hozzászólás - 2013.10.16. 14:39:55 (Válasz A7935 #646 hozzászólására.)
Engem az érdekel, hogy ugyanúgy fizetek a játékért, mint bárki más, bármilyen szinten, de egy elb@szott központi beállítás miatt én szopok, ő meg nyeri a csatáit!
A hozzászólást Alendaar módosította 2013.10.16. 14:40:13-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.05
kedvelt tagCS6SziFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
648. hozzászólás - 2013.10.16. 14:41:18
az erősek elbuknak
a gyengék fennmaradnak
ezért megérte eddig fizetni ......
Pontszám: 7.55
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
649. hozzászólás - 2013.10.16. 14:42:05
Ezt úgy is felfoghatod, hogy alacsony szinten meg a BU-t nem érdemes csinálni, ezt meg magas szinten.

Pedig alacsony szinten ő is fizet a játékért, ugyan úgy mint te.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 8.09
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
650. hozzászólás - 2013.10.16. 14:43:03 (Válasz A7935 #649 hozzászólására.)
Na ez az, amit kétlek!
Eléggé alacsony szinten messze nem kerül ennyibe a játék, ha jól játszol!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.05
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
651. hozzászólás - 2013.10.16. 14:53:09
A napi 20 őskövet kicsit sokallom annak ellenére hogy nem szoktam hőbörögni azért mert rendszeresen vásárolni kell követ azért ha megszokott körülmények között szeretnék játszani. Akárhonnan számolok, összességében csak erre az eventre 5000pénz elmegy, ami azért elgondolkoztató kicsit, nem beszélve arról hogy az őskővásárlás nálam tervezett dolog, ez meg nem kicsit borít rajta. Ha már itt tartunk, mióta vannak a napi ajánlatok, rohadt lassan gyűlik a kiégett őskő. Eddig max tolták be az energiakristályosítóba-már aki nem volt lusta rá-, 750 kiégettet pillanatok alatt össze lehetett rabolni. Na most ez már hónapokat vesz igénybe. A lopás szakértelmem jelenleg még elmegy, turbózva kellemes, néha-néha biztosan nem kis meglepetést okozok vele, a kiégett őskő védelmem a lehetőségekhez képest maximális, de mint mondottam mostanság szenvedés összegyűjteni annyit amennyi kell. Ha meg becsúszik egy ilyen költségvetésű event és vennem kell követ, akkor ugye a tervezett időpontban választhatok hogy vagy 280 kiégett mellé veszek 750 őskövet, vagy csak 350et veszek, vagy mivel az is frusztrációt okoz nálam ha csak 1-2 kiégett híja van a kiégett mennyiségnek, csak 100at és jól meghúzom magam a következő akciós vásárlási lehetőségig. Kiégett őskő nélkül meg kizárt hogy vegyek követ, mert akkor gyakorlatilag kétszeres áron kapom. Szeretem ezt a játékot, de egy határt azért meg fogok húzni a támogatását illetően, mert havi 5 pénzt azért kicsikét sokallok érte, és ennyi már kell hozzá ahogy látom. És nem csak ez miatt az event miatt, úgy általánosságában. Kiégett őskő nélkül meg azért már kissé abnormális az ár/érték arány, ezt feltételezem a megszállott VU fanok is belátják még akkor is ha a melósa utójuk egy Maserati.
Na de térjünk vissza az eredeti problémához. Nem probléma hogy meglehetősen spontán érkezett ez az event és miközben a térképre gyúrtam kétkézzel szórtam a pp-t, és a bejelentése óta napi 1 ember kerül a kínzóba ez miatt, így is meglesz a maximum csatám. Az viszont már kicsit fáj, hogy az állataimat fél perc alatt ledarálják a szörnyek, mert mire 53K életet 12 percenként 25K tempóban visszagyógyítok rájuk az nem kis idő. Ezen valamit kéne korrigálni, mert ennyire még semmi nem viselte meg őket mint az a mostani event. A másik amit kissé nehezményezek, hogy ha csapatszinten utolsó lennék, akkor esély nincs a maximum jutalomra. Itt nagyon nem volt egyszerű az elején eldönteni melyik horda lesz a jó választás. Na meg egy kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban, hogy gondolom a szövi nem számít, ha rubin vagyok gyémánt hordában akkor gondolom a rubinokat kell figyelemmel kísérnem, és jelen esetben független vagyok a szövetségem színétől. (Nem egy csapatépítő event, azt meg kell hagyni) Valahol olvastam a szöviváltásról meg a horda színéről, ami összezavart kissé.

Azt még majd elfelejtettem említeni hogy elég karcsú a LE amit adnak a szörnyek, de a tp-t azt nem sajnálják. 1100 pp elhasználásával igen durva LE deficitem lesz, mellészámolva az ősköveket lehetne némi korrigálás a díjazást illetően, mert ez így most marhára nincs kiegyensúlyozva. Nem igazán vigasztal hogy 4-5 darab relikviakupont gyűjthetek, főleg annak a tekintetében hogy a másik két igencsak túlárazott relikviára hajtok mint a többség, mert relikviakuponom így is van dögivel. Kéne hozzá a kryxónium vagy mi a retek, ahhoz meg relikviaforgács kell nem kevés ami 10 epikus kalandból ha egyszer esik. egy epikus kaland meg 15 kalandonként átlag. Ahhoz meg büdös sokat kell vadászni. Na ezt például bele lehetne még rakni, vagy essen relikviaforgács vagy lehessen venni.
A hozzászólást Zoole módosította 2013.10.16. 15:03:04-kor
Pontszám: 7.62
kedvencCommandanteFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
652. hozzászólás - 2013.10.16. 14:54:52
Attól,hogy nem kerül annyiba még vehet 5-10k kavicsot magának ez nem szint függö.És ha keményen fizetet érte akkor már elvárhatja,hogy az ő játékstilusához igazítsanak minden eventet meg minden változást ?
Szerintem itt sokan örülhetnének amiért ennyire is figyelembe veszik a véleményeket próbáljatok ki más játékot és ott reklamáljatok ezzel,hogy keményen fizetek majd visszaírják ha nem tetszik lehet törölni ugyanis a szolgáltató hozza a szabályokat és mikor regelsz te ezt elfogadod.Akkor meg alkalmazkodni kell és nem verni milyen keményen fizetek és ha nem nyaljátok körbe a seggem akkor törlök.
V2-El Fatal
V3-El Hechicero
V5-Messiah

Nem gáz ha lepontozol de legalább írd oda miért,mert lehet tanulok belöle és okosabb leszek
Pontszám: 6.59
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
653. hozzászólás - 2013.10.16. 15:10:54 (Válasz Miklós #641 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.10.16. 14:04:23
McMad: a térkép eventnél nem járt minden tulajdonságra +8-at adó medál és nem osztottunk ki 60 templomkristályt sem. Ne felejtsétek el, hogy adunk még kiégett őskövet is, ha fizetős játékos vagy, az effektive őskő: 68 db az 6 háborús csomag, tehát kapsz még +24 ingyen horda trófeát! A térképen tehát effektive kaptál 3-5 relikviakupont, itt kapsz 3 relikviakupont, egy +5-8-as medált, és egy rakás templomkristályt, aranydukátot, kiégett őskövet....

Teljesen félreértesz (vagy leragadtál az első mondatomnál).
Nem a tápmennyiséget keveslem /habár több tényezővel vitatkoznék - relatív medálerő, kiégett őskő mennyiség, stb./.
Aki nem fizet, az KB. Térképtáp mennyiséggel számolhat.
Én a Kavicsos oldalt tartom ERŐS túlzásnak...
Pontszám: 8.62
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
654. hozzászólás - 2013.10.16. 15:11:25
Most elég nagy hülyeséget írtál, Commandante. Nem a jétákosok vannak a játékért. Nem hiszem hogy a mai világban kifizetődő stratégia nem figyelembe venni azt akitől kapod a pénzt, jelen esetben a játékosokat. Nagyon kevesen vannak már akik ezt a vonalat képviselik a szolgáltatók oldaláról, mert elég sz@r dolog áron alul eladni a szervereket aztán elmenni a mekibe hamburgert sütni miután a tartalékok elfogytak, és nem jött szembe addig egy elfogadható bevételi forrás. Régebben tényleg sz@rtak a játékosra, de mióta Dunát lehetne rekeszteni a különféle mmo-kal meg böngészős játékokkal azóta ez gyökeresen megváltozott.

McMad te meg ha akkora tápnak tartod a fizetős oldalt, akkor szerezd be a szükséges 4-500 őskövet, aztán gondolt át még egyszer hogy tényleg akkora táp-e ennyiért. Megértem én hogy free playerként is szeretne az ember a fizetősekkel egy erőben lenni, de ha csak időráfordítással ez kivitelezhető lenne akkor ki a rák fizetne egy forintot is? Ha a 3. osztályra veszel csak jegyet akkor ne sírjál hogy másoknak mennyivel több mindenjük van az első osztályon. Ezzel nem megbántani akarlak, de ha annyira vonzó számodra ez az event akkor gyűjtsél rá. Tedd félre a zsebpénzed vagy 3 napig a cigi árát vagy telefonálj kevesebbet és azon spórolj, vagy amin tudsz, ha annyira ki van centizve a havi költségvetésed. Ha pedig nem ér annyit egy játék hogy valós áldozatot hozz érte akkor ne szapuld azokat akik lehet hogy így oldják meg.
A hozzászólást Zoole módosította 2013.10.16. 15:22:27-kor
Pontszám: 7.12
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
655. hozzászólás - 2013.10.16. 15:16:05
Én még mindig azt nem értem, hogy hogyan lesz meg az 1100 csata annak aki nem tartalékolt az eventre pp-t.

30-as beállításon sem jön napi 50 pp, ha minden igaz.

Vagy simán lebüntetik azt aki 2 event közt csinál is valamit, nem csak arra vár hogy mikor jön a köv event.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 8.96
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
656. hozzászólás - 2013.10.16. 15:18:05 (Válasz A7935 #655 hozzászólására.)
Pont itt a gond, hogy a maxos jutalom elérhetetlen, ÉS mellesleg váltáskényszer van 15 PP-re.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.54
kedvencCommandanteFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
657. hozzászólás - 2013.10.16. 15:23:27 (Válasz Zoole #654 hozzászólására.)
Lehet,hogy változott a dolog ezt nem vitatom de azt beláthatod,hogy nonszensz dolog már már zsarolni a szolgáltatott arra hívatkozva ha ez nem így lesz törlöm magam hiszen keményen fizetek nekem ez jár alapon.
Én személy szerint szeretem a kihívást a játékokban és ebbe beletartozik az is,hogy probálok alkalmazkodni az újításokhoz.
Persze a mostani eventhez nem akarok ezért nem veszek részt benne de nem állok neki heplikázni,hogy ácsi én keményen fizetek ezért nekem így meg úgy lenne jó.
És igen én is fizetek a játékért mert kell kavicsos cucc és stb stb de senki nem kötelez rá,lehet kavics nélkül is játszani nem kötelezö full optimalizátornak lenni mindenkinek
V2-El Fatal
V3-El Hechicero
V5-Messiah

Nem gáz ha lepontozol de legalább írd oda miért,mert lehet tanulok belöle és okosabb leszek
Pontszám: 8.18
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
658. hozzászólás - 2013.10.16. 15:25:55
Meg ott vannak a hűségszilánkok amiből vehetsz portyaitalt, a szerencsekerék mást se dob csak kisebb portyázás meg támadásitalokat, stb stb. Én is 100valahány ppvel indultam neki, és nem félek tőle hogy nem lesz meg. Aki meg rendszeresen feléli a tartalékait az annyival több előnyt szerez azzal szemben apránként mint aki tartalékol, mint most fordítva.
Pontszám: 5.15
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
659. hozzászólás - 2013.10.16. 15:31:50
Valahogy az az érzésem, hogy elhibázott volt azt az érzetet kelteni, hogy JÁTÉKKAL elérhető lesz legalább 1 spec relik. :S
Vagy csak én képzeltem ezt be? :-X
Tették volna be "ajándékrelikek" alá. Így megoldva... :S
Pontszám: 8.90
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
660. hozzászólás - 2013.10.16. 15:36:15
Valóban nem normális dolog a zsarolósdi, de ha már egynél több ember jön elő ilyesmivel akkor érdemes elgondolkodni azon hogy itt még baj lehet. Nekem ez nem stílusom, ha annyira nem tetszik valami szólok, aztán részemről ennyi volt(Volt rá példa hogy jött a bocsi-bocsi mail, meg egy raklapnyi táp, de ha valamiből elegem lesz, abból elegem lesz. Egyébként ez szépen tükrözi a szolgáltatók hozzáállását némelyik esetben, nagyon nem sz@rják ám le azt amiből élnek). Akik üzemeltetik a játékot többnyire tudják ki az aki csak sírdogál hogy ő bizony lelép, de le se lehet irtani a szerverről, és ki az aki komolyan gondolja. Nem utolsó sorban gondolom van logfile is arról ki mennyit tett már a játékba, mert fizetősnek mondhatja magát bárki, csak mert 2 év alatt 1x vett fizetős tartalmat.

Amúgy McMad, miért tetszik annyira ez a két relikvia? Ami az életet növeli az az olyanoknak jó mint én, aki egyedül öli a 270valahányszintű epikust, és nem mindegy hogy 64K vagy 71K élettel megyek neki, és hogy az ősköves ital 24K gyógyítást eredményez vagy 48K-t. Ha nem veszel köves italt sokat nem ér. A másik meg jelentéktelen, arra jó hogy 1 küldihez elegendő kalandot raktározz.
A hozzászólást Zoole módosította 2013.10.16. 15:42:17-kor
Pontszám: 5.17
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője