Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kvíz értékelésének rendszeréről
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
581. hozzászólás - 2009.01.20. 21:55:36 (Válasz Nightqueen #580 hozzászólására.)
A Drew Barrymore-os kérdés spec vagy érdektelen lexikális. Pedig a 3 kedvenc színésznőm egyike, de én is ezt mondtam volna. Ha viszont helyesírási hibával kaptad vissza, akkor semmit nem vesztettél, mert javítva újra felteheted, vagy akár egy másikat is feltehetsz helyette. Egyébként "E. T. a földönkívüli", azaz kis 'a' bár ezt kár helyesírási hibának jelölni. Talán a kérdésnél hiányzik egy 'n' betű (Melyik filmben).
A másikra is túlzás az azonnal törölni, de addig gyűjtsd a CSP-ket, és majd egyben levadászod. Egyébként ettől ez is rossz, mert túl spec. Csak azok tudhatják, akik látták, márpedig ez igen kicsi hányada a játékosoknak.
Pontszám: 5.33
fórumozóJohnnyFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
582. hozzászólás - 2009.01.20. 23:39:02
Melyik bank reklámjában köszönik meg Emesének?

K&H
OTP
Budapest Bank
Cib

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Szerintetek?
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
583. hozzászólás - 2009.01.21. 00:18:14 (Válasz Johnny #582 hozzászólására.)
Örülj, hogy nem azonnal törölni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
fórumozóNightqueenNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
584. hozzászólás - 2009.01.21. 00:20:01
Craslorg, szerintem nem lexikális, meg különben is úgy emlékszem volt már ilyesmi kérdés hogy ki szerepelt/nemszerepelt ebbe vagy abba. Hát nem tudom, ha 3 kérdésből 1-et szavaznak jónak az nem valami jó arány. Szerintem nem kéne erőltetni ezt a felhasználók is írhatnak kérdést ügyet, ha sokan csalódnak mert a kérdésük "rossz". :/
Pontszám: 5.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
585. hozzászólás - 2009.01.21. 09:39:22 (Válasz Nightqueen #584 hozzászólására.)
Igen van rengeteg ilyen kérdés, nem is kell több, csak nagyon kivételes esetben és a jelenlegieket is lehet kivetetni Hatsepsuttal. Persze, beírok egy színész nevet imdb.com-on, kidobja a filmjeit, 3-at kiválasztok, hozzáírok egy olyat, amiben nem szerepelt. Tényleg ez kell? Ilyen kérdésből lehet generálni több tízezret, de ne ilyenekkel legyen már tele, mert ez nem iq, hanem keresés.
Pontszám: 8.33
fórumozóJohnnyFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
586. hozzászólás - 2009.01.21. 15:42:14 (Válasz CaveMaN #583 hozzászólására.)
ezt nem igazán értem; ezt a reklámot mindenki ismeri. a "köszönjük Emese" mondatot nap mint nap hallhatja az ember, vagy túl egyszerű? szerintem 50% körül lett volna a jó/rossz arány

a rengeteg könyves kérdés meg bennt van... én szeretek olvasni de hiába ismerem az írót, nem tudom a könyvek címét
Pontszám: 3
irritálóSpiritmongerFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
587. hozzászólás - 2009.01.22. 10:59:43
azért érdeklődnék, hogy melyik féreg ítéli meg túl speciálisnak az alábbi kérdéseimet:


1, Mit NEM jelenthet a FILA szó/betűszó/rövidítés?

Nemzetközi birkózó szövetség
Brazil kutyafajta
Sportszergyártó cég
Mexikói fűszepaprika-féle

nem hinném, hogy annyira nehéz lenne vagy speciális, egy sportszergyártót, a birkózószövetséget vagy egy kutyafajtát biztonsággal felismerni...

2, Irapuatoban a foci vb-n a magyar csapat hány gólt kapott a szovjetektől?

ezt mindenki tudja, az a 6-0 örökre megmarad, csak néhány barom tinimajom kiszedette

3, Melyik a legcsípősebb paprikafajta?

ez is tudható/guglizható, de törölték, mint minden olyan kérdésemet, amire egy kicsit többet kellett gondolkodni, mint a mónika show-n

Hatsepsut, ha vagy, léccives tolj nekem egy mélt, mert lenne pár javaslatom a kvíz megreformálásrára

spiritmonger75@yahoo.com

az első javaslat az, hogy 30 éves kor alatt ne lehessen értékelni, és kihullanak a mindenféle mangás/pcdroid/divatmajomzene kérdések, másodsorban pedig, az a kérdés maradjon meg, aminek a helyes válasza nem éri el a 25%-ot, hogy pusztán tippeléssel ne kapjon +LE-t a kis bugyuta, aki nem tudja

harmadszor, a kvíz megoldásának idejét le kellene vinni az olimpiai szintidőre, így nagyobb értéke lenne

negyedszer, újra átnézni önkéntesekkel a különböző jó és rossz kérdéseket, és a kvíznek nagyobb rangot adni
Pontszám: 3.29
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
588. hozzászólás - 2009.01.22. 13:02:28 (Válasz Spiritmonger #587 hozzászólására.)
Véleményem:
Idézet: Spiritmonger - 2009.01.22. 10:59:09
azért érdeklődnék, hogy melyik féreg ítéli meg túl speciálisnak az alábbi kérdéseimet:


1, Mit NEM jelenthet a FILA szó/betűszó/rövidítés?

Nemzetközi birkózó szövetség
Brazil kutyafajta
Sportszergyártó cég
Mexikói fűszepaprika-féle

nem hinném, hogy annyira nehéz lenne vagy speciális, egy sportszergyártót, a birkózószövetséget vagy egy kutyafajtát biztonsággal felismerni...

Érdekes kérdés, brazil kutyafajtáról nem hallottam korábban, de elhiszem.
2, Irapuatoban a foci vb-n a magyar csapat hány gólt kapott a szovjetektől?

ezt mindenki tudja, az a 6-0 örökre megmarad, csak néhány barom tinimajom kiszedette

Ez a kérdés már szerepelt többször is.
3, Melyik a legcsípősebb paprikafajta?

ez is tudható/guglizható, de törölték, mint minden olyan kérdésemet, amire egy kicsit többet kellett gondolkodni, mint a mónika show-n

Minden guglizható, kérdés, hogy érdemes-e? Vannak olyan információk, amiket érdemes a tudásunk gyarapítása miatt is, vannak olyanok, amik inkább érdekesek, de nem "művelőek". Ez érdekesség, sajna nem írtad a válaszokat, így azt nem tudom, hogy a helyes valóban köztük volt-e. Ha köztük volt és a többi válasz is értelmes, akkor szerintem maradhatott volna.
Hatsepsut, ha vagy, léccives tolj nekem egy mélt, mert lenne pár javaslatom a kvíz megreformálásrára

Írj neki te
spiritmonger75@yahoo.com

az első javaslat az, hogy 30 éves kor alatt ne lehessen értékelni, és kihullanak a mindenféle mangás/pcdroid/divatmajomzene kérdések, másodsorban pedig, az a kérdés maradjon meg, aminek a helyes válasza nem éri el a 25%-ot, hogy pusztán tippeléssel ne kapjon +LE-t a kis bugyuta, aki nem tudja

harmadszor, a kvíz megoldásának idejét le kellene vinni az olimpiai szintidőre, így nagyobb értéke lenne

negyedszer, újra átnézni önkéntesekkel a különböző jó és rossz kérdéseket, és a kvíznek nagyobb rangot adni

Kurva sok kérdés van, nincs rá kapacitás. Erre van a kvíz 2 topic, ott lehet jelezni a rossznak vélt kérdéseket és Hatsepsut törli őket, ahogy telik tőle.
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
589. hozzászólás - 2009.01.23. 08:12:46
Egy ilyen kérdéssel mit kezdjek?

Mit jelent az istápol szó?
Tápszeren él
Egyik sem
Lovat etet
Támogat


A kérdés jó, de nem hiszem, hogy az illetőnek nem volt annyi esze, hogy egy rendes 4. választ összehozzon. Visszadobom neki helyesírási hibával (majd nyafog, hogy miért), hátha lesz esze hozzá.
Pontszám: 7.50
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
590. hozzászólás - 2009.01.23. 08:31:05
de szőrösszívű vagy:)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
591. hozzászólás - 2009.01.23. 08:38:31
Egyébként komolyan. Annyi jó kérdés van és elcseszik azzal, hogy a 4. válasz valami hülyeség. Néha 2 válasz is, azt már nem dobom vissza helyesírási hibával. Ezekből meg még kisülhet valami
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
592. hozzászólás - 2009.01.23. 11:10:04 (Válasz Craslorg #589 hozzászólására.)
Te is elmehetnél lottózni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
593. hozzászólás - 2009.01.23. 11:55:48 (Válasz Lanmandragoran #592 hozzászólására.)
Fogok a héten, hátha
Pontszám: 7.50
kedvelt tagMagusocskaFérfi
Végzetúr mester
794 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
594. hozzászólás - 2009.01.24. 00:29:57
Most entereztem el egy kvizárólag nyelvtani hibás kérdést - az utolsó válasz első karakterét lenyelte a puffer.
Most emiatt vagy ... vagy.
Tehetek valamit azon kívül, hogy a két kezemet összeteszem imára, vagy széttárom hiába?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
595. hozzászólás - 2009.01.24. 09:25:12 (Válasz Magusocska #594 hozzászólására.)
Ha szerencséd van visszadobják helyesírási hibával és javítod.
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
596. hozzászólás - 2009.01.24. 10:59:22 (Válasz Magusocska #594 hozzászólására.)
Írsz egy privátot Hatsepsutnak, és ha szerencséd van, javítja mielőtt visszadobnák.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
597. hozzászólás - 2009.01.24. 15:15:44
Nos, info@vegzetur.hu -n többször elismerték, hogy hibás a kérdés, vagy nagyon speciális, nem beszélve a helyesírási hibákról, a rossz kérédések miatt elmaradt LE-ről, stb

szóval ha a játék egy része ebből áll, akkor figyelmet kellene fordítani rá, de itt debil hülyék értékelik a kérdéseket.....

wiki-pédiából feltett kérdésre is túl speciális dolgot adtak, holott 6ik osztályos földrajz kérdés volt, ez azt feltételezi, hogy aki értékeli a kérdéseket, az IQja idáig sem terjed....

engem teljesen felháborít a több száz ramaty kérdés, ami tényleg spec, ha meg felteszek egy gagyi kérdést az is speciális ???

Elgondolkozhatnának ezen a játék írói, főleg mivel enyhén szólva fizetős kategória.....

nekem emiatt egyre jobban nem tetszik a játék, meg amiatt mivel sokan csalnak.... rabszolgát tartanak..... úgy aztán lehet felődni.... gartulálok nekik

ha a 3as világ is ilyen lesz, akkor már előre sajnálom
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3.60
irritálóKelcasFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
598. hozzászólás - 2009.01.24. 18:47:43
Irtam kvízkérdést, de véletlenül rossz választ adtam meg jóként. Hol lehet javítani?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
599. hozzászólás - 2009.01.24. 18:50:28 (Válasz Kelcas #598 hozzászólására.)
Javítani nem tudsz, írj itt a fórumon egy privát üzenetet Hatsepsutnak, amiben pontosan megírod a kérdést, és hogy mit kell javítani benne, ő el tudja intézni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3
irritálóKelcasFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
600. hozzászólás - 2009.01.24. 18:53:26 (Válasz Lanmandragoran #599 hozzászólására.)
Köszönöm.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője