Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kvíz értékelésének rendszeréről
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
501. hozzászólás - 2008.12.24. 10:47:25 (Válasz YoghDemer #497 hozzászólására.)
Nem tudom, feltűnt-e, hogy karácsony van. Ilyenkor az emberek nem szoktak dolgozni, még nektek is szünet van az iskolában.
Egyik hozzászólásoddal ütöd a másikat, egyikben még érdekel a véleményem, mert nem tudod, másikban meg már teljesen kiismertél engem, mindent tudsz rólam.
Egy tanács: ne használj olyan szavakat, amelyeknek nem ismered a jelentését! Bár mostanában elég divatos lett demagógozni mindenre, elhiszem, hogy megtetszett a szó...

/Nem magyarázkodásként, csak okulásodra: a jogi egyetemről nem csak ügyvédek, ügyészek és bírók kerülnek ki; a jogi diplomával rendelkezők nagy része nem pereskedik, hanem egyéb területeken végzi tevékenységét./
Pontszám: 5.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
502. hozzászólás - 2008.12.24. 10:47:48 (Válasz YoghDemer #500 hozzászólására.)
Ühüm, biztosan. Szóval ezek alapján szerinted helye van itt, mint műveltségi kérdés. Most már valóban sajnállak. Komolyan.
Boldog Karácsonyt!
Pontszám: 8.33
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
503. hozzászólás - 2008.12.24. 11:03:25
Szia Kedves Thernielle! Mostanra nyilvánvalóvá vált, hogy erős indulatokat vált ki majd minden hsz-em. Ami pont az ellenkezőjét jelenti annak amit írsz. De nem baj. Olvastam a hsz-eidet, szerencsére nem volt sok, látom neked sem válaszoltak. Téged ez nem zavar/t? Pedig 2 hsz-ben is megemlíted.

Konky: Hol értek veled egyet? Szerintem sehol. Egy kérdésem volt amire eddig még nem válaszoltál, gondolom nem is fogsz, hogy hány kérdést írtál már? Nyilván kevesebbet, mint én. Így nem tudsz vele felvágni. De látom te is kezdesz kiismerni, lebuktam 9 éves vok és még iskolába járok.
Pontszám: 3.60
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
504. hozzászólás - 2008.12.24. 11:23:02 (Válasz YoghDemer #503 hozzászólására.)
Idézet: YoghDemer - 2008.12.24. 11:03:25

Konky: Hol értek veled egyet? Szerintem sehol.


Én egyetlen szóval sem mondtam olyat, hogy te egyetértenél velem. Nem tudom, honnan vetted ezt.
A kérdésedre a válaszom: eddig 25 kérdést tettem fel, melyek közül 1 kapott rossz értékelést, mert már szerepelt, az összes többit jónak értékelték. Te biztosan kicsit előbb kezdted a játékot, mint én, és az elején még 30 helyes válasz után lehetett kérdést feltenni, nyilván ez lehet az oka annak, hogy neked több feltett kérdésed van - de ezt már Lan elmagyarázta. Egyébként a helyedben nem lennék büszke arra a sok gyenge/speciális/érdektelen kérdésre, inkább felteszek 20 jót, mint 40 rosszat. És most jöhetsz azzal, hogy a többsége jó értékelést kapott, de ha mindegyik hasonló színvonalú, mint az itt említettek, akkor egyik sem érdemelte meg.

Egyébként nem gondolhatod komolyan, hogy majd minden egyes hozzászólásodra választ fogsz kapni. Nyilván, amíg másokat sértegetsz, addig lesznek válaszok, de azt azért ne várd, hogy pl. a kvíz topicban majd minden egyes hsz-re érkezik válasz.
Egyszerűen túl sok a hozzászólás, és csak a fontosabbakkal, illetve az indulatokat kiváltóakkal foglalkozik a többség.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagThernielleFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
505. hozzászólás - 2008.12.24. 11:26:28 (Válasz YoghDemer #503 hozzászólására.)
Te barom.
Beugattál itt két olyan szánalmas kérdést, hogy a fejem ketté áll tőle, aztán elkezdesz kötekedni nálad NYILVÁNVALÓAN értelmesebb emberekkel? Te nem szégyelled magad, kisfiam? Öten elmagyarázzák neked (szépen, értelmesen, kulturáltan), hogy hülye vagy, te meg elkezdesz belekötni a hatodikba is? Atyavilág. Részemről befejeztem, akár vissza is írhatsz erre, tedd egészen nyugodtan azzal a békés tudattal, hogy nem fogom elolvasni, mert elutazom két hétre. Most.
Javaslataim a téli szünetre, te majom: olvass sokat. Gyakorolj. Szépen cizellált barokkos körmondatokat írni a vonalas füzetbe nem szégyen, ha valaki így fogalmaz, mint te.

Baráti szeretettel: én.
Pontszám: 5.40
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
506. hozzászólás - 2008.12.24. 11:36:03
Thernielle ahol te vagy a barát oda ellenség már nem kell. Jó utat.
Pontszám: 3.60
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
507. hozzászólás - 2008.12.24. 11:54:15
Konky a talán igen fontos szó volt abban a mondatban amire gondolsz. És azért nem tudtam mi a véleményed, mert más szoknyája mögé bújva próbáltál elküldeni melegebb éghajlatra. Ezt neked kéne jobban tudni jogász-zsenikém, hogy az ördög a részletekben bújik meg.
És hsz-ekkel meg sajnos vagy nem foglalkozik senki, vagy egy szűk kisebbség foglalkozik, akiknek jobb dolguk sincs, mint a népnevelés. Ha már az élet sokkal többet nem adott nekik.
Szégyen, hogy olyanok, mint te talán kérdést is értékelnek. Remélem, hogy nem. Szégyen, hogy itthon ilyen állszent, sznob, finomkodó embereknek osztogatják a jogi diplomákat. A 4 hsz-edben már talán tényleg a te véleményedet olvashattuk. 50 év múlva is itt fogunk tartani, ha soha senki nem vállalja fel a véleményét, csak sokadik unszolásra.
Pontszám: 2.86
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
508. hozzászólás - 2008.12.24. 12:10:11 (Válasz YoghDemer #496 hozzászólására.)
Idézet: YoghDemer - 2008.12.24. 10:31:21
Szia Sir Ny! Jól látod a dolgot, de azért vannak kivételek. Pl. téged nem nézlek hülyének.

ez nem kölcsönös.
szerk: najó mégis. én sem nézlek téged hülyének. csak olyan izéé... most nem találom rá a jó szót.
inkább nézd tovább a rajzfilmet, és tanulj egy kis keleti filozófiát, rád férne.
A hozzászólást Sir Ny módosította 2008.12.24. 13:04:39-kor
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 6.17
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
509. hozzászólás - 2008.12.24. 13:02:25 (Válasz Konky #495 hozzászólására.)
Idézet: Konky - 2008.12.24. 10:31:05
Én nem foglak alpári módon sértegetni, nem alacsonyodok le a szintedre.
Azt hiszem, a hozzászólásomból érezhető volt, hogy mit gondolok rólad. Ha neked nem esett le, akkor olvasd el még néhányszor.
Ha továbbra sem sikerül kibogozni, akkor nagyon szívesen válaszolok privátban, nem pedig itt, szét-offolva egy topikot.

az én szememben még mélyebbre alacsonyodtál. te is PONT ugyanúgy sértegeted, csak te közben olyan hangnemben beszélsz, mintha te lennél az Isten.
persze tényleg rosszak a kérdések, de azért lejjebb is vehetnél egy kicsit (inkább jó sokat) az arcodból!
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 3.60
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
510. hozzászólás - 2008.12.24. 14:22:42 (Válasz Sir Ny #509 hozzászólására.)
A sok off miatt lassan átláthatalanná válik a topic, ezért privátban reagálok.
Pontszám: 5
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
511. hozzászólás - 2008.12.24. 16:19:48
Boldog Karácsonyt!
Pontszám: 8.33
utáltThsabeekaFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
512. hozzászólás - 2008.12.24. 22:15:13
Volt egy kérdés amit kaptam vadászathoz:Melyik a nehezebb?
-1 dl étolaj (vagy símán olaj)
-egyforma
-1 dl víz
-nem tudom

és a helyes válasz az egyforma helyett az 1 dl víz -.-
ez így hülyeség nem?oO
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
513. hozzászólás - 2008.12.24. 22:26:36 (Válasz Thsabeeka #512 hozzászólására.)
Amennyire még emlékszem rá:

A dl az űrmérték mértékegység, az adott folyadék tömege függ a folyadék sűrűségétől is. A víz sűrűbb mint az olaj, hisz különben az olaj nem úszna a víz tetején, tehát ugyanannyi víz nehezebb.

Ha megint hülyeséget beszélek, csak szolidan oltsatok le.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
514. hozzászólás - 2008.12.24. 23:33:18 (Válasz Lanmandragoran #513 hozzászólására.)
szerintem jól mondod
ha mégsem, akkor ketten vagyunk hülyék
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
515. hozzászólás - 2008.12.25. 13:22:59 (Válasz Thsabeeka #512 hozzászólására.)
Idézet: Thsabeeka - 2008.12.24. 22:15:13
Volt egy kérdés amit kaptam vadászathoz:Melyik a nehezebb?
-1 dl étolaj (vagy símán olaj)
-egyforma
-1 dl víz
-nem tudom

és a helyes válasz az egyforma helyett az 1 dl víz -.-
ez így hülyeség nem?oO
mivel ott a nem tudom, ezért rossz. amúgy meg kellene egy "azonos hőmérsékleten" is bele.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5
kedvencDellFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
516. hozzászólás - 2008.12.25. 15:14:20 (Válasz Sir Ny #515 hozzászólására.)
De akkor már azonos nyomáson is kell bele, ha ennyire pontosak akarunk lenni.
Pontszám: 5
kedvencDellFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
517. hozzászólás - 2008.12.25. 15:24:11 (Válasz YoghDemer #507 hozzászólására.)
És hsz-ekkel meg sajnos vagy nem foglalkozik senki, vagy egy szűk kisebbség foglalkozik, akiknek jobb dolguk sincs, mint a népnevelés. Ha már az élet sokkal többet nem adott nekik.


Ez azért már sok, ugyanakkor önmagad is minősíted - vedd észre. Ha értelmesen szeretnél vitatkozni, akkor kezd újra. Ha csak botrányt szeretnél kelteni és a figyelmet felhívni magadra, akkor jó úton haladsz ugyan, de a fent leírtak pontosan és biztosan Téged jellemeznek.

Kellemes ünnepeket!
Pontszám: 7.50
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
518. hozzászólás - 2008.12.26. 12:45:56
Üdv Dell: Hogy 2 mondat, hogy jellemez pontosan valakit már alapból megér egy vitát, de a lényeg nincs igazad. A írott szó valóban minősít - ez a lényege - sok újat ezzel nem mondtál. A 26 db hsz-em meg igen távol van a népneveléstől, azt mások végzik ezen fórumon. Bár jobban belegondolva én ezzel a 26 hsz-el is több reakciót váltottam ki pár emberből, mint a 500 hsz-ek közül sokan.
Pontszám: 2.33
kedvencDellFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
519. hozzászólás - 2008.12.26. 15:29:26 (Válasz YoghDemer #518 hozzászólására.)
Pontosan erre céloztam. Az, hogy Paris Hilton egyetlen megjelenésével vagy megnyilatkozásával több ezer, tízezer vagy millió ember figyelmét vonja magára - számomra még értéktelen történet. Kápráztass el minket tudásoddal - a kvíz világában eféle értékrend uralkodik.
Megjegyzem nem két mondat vitt arra, hogy reagáljak. Az összes többit is olvastam, ezért írtam: ez már sok. Ne vonulj be a tüskéid mögé azzal, hogy nincs igazam. Nem próbáltál meggyőzni erről, sőt!

Részemről lezárom a témát és amíg nem látom azt, hogy nem csupán velem ütöd meg a normális hangnemet (melyet ezúton köszönök) - passzív rezisztenciába vonulok hisz a legkevesebb és a legtöbb amit tehetek az, hogy nem reagálok. Lásd be, kezd eldurvulni a hangulat és jelentős részed van benne, hogy így alakult.
Pontszám: 7.50
utáltIziszNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kvíz értékelésének rendszeréről
520. hozzászólás - 2008.12.27. 10:28:50
Szeretnek kerdezni vlmit.....
ma kaptam 1 kerdest ami ugy szolt, hogy melyik a vilag legnagyobb orszaga.....?
1) spanyolorszag
2) oroszorszag
3) franciaorszag
4) olaszorszag....
mit gondoltok mi volt a helyes valaszkent megjelölve.....

bingo ...talalt Olaszorszag
a felsoroltak közül szerintem területre Oroszorszag ....
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője