Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
621. hozzászólás - 2009.05.16. 15:47:17 (Válasz Darah #613 hozzászólására.)
Nem volt feltétlenül a fix kezdeti előny se. Én is eladtam egy csomó térkapus tárgyat LE-ért, amikor 1-2 ezeret kellett valahonnan hirtelen előteremteni. Néhányan nem adták el, nekik volt egy kis előnyük mások meg igen, nekik meg nem.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
622. hozzászólás - 2009.05.16. 15:58:38 (Válasz Freez #620 hozzászólására.)
99? Nekem az ismételt küldetésekkel együtt van 40....
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
623. hozzászólás - 2009.05.16. 16:08:38
Hát na jó munkásember vagyok és mindennap eltöltök egy kis időt az aukciósház kitakarításával.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
624. hozzászólás - 2009.05.16. 16:12:50 (Válasz CaveMaN #622 hozzászólására.)
Azért valahonnan csak meglettek ezek a 130-as licitek, nem a legyek hordták össze őket.
Ha egyetlen térkapus relikviát sem adtál be, és csak 40 dukátod van, akkor az azt jelenti, hogy csp-t sem igen áldoztál rá.
A pontos indulást nem tudom, de a szövitopicban előszor 04. 20.-án van felsorolva licitálható tárgy, de gyűjteni már előtte is lehetett azt hiszem.
De ha csak ettől a naptól számoljuk sem 40 dukátod kéne legyen.

Ó, megtaláltam, Miklós 04. 06.-án írta a fejlesztésekbe.
A hozzászólást Darah módosította 2009.05.16. 16:19:29-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
625. hozzászólás - 2009.05.16. 18:41:40 (Válasz Darah #624 hozzászólására.)
Én akkor kezdtem dukátozni, mikor kiderült, hogy az ismételhető küldetésért jár 3. Ugyanis fél adag térkapus cuccal, akkor rugnék labdába, ha napi 5 csp-t váltanék át, erre azért nem nagyon vagyok hajlandó. A napi 1 cspért + 3 küldetésért egy olyan mennyiség, amivel idővel labdába rúghattam volna. Most át kell gondoljam, hogy mi legyen, ha nagyon belehúzok, akkor talán a következő 1-2 árverésen tudok szerezni valamit, később egyre kisebb a valószínűsége.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
626. hozzászólás - 2009.05.16. 18:50:17
Egy apró kérdés, amit komolyan kérdezek mindenkitől. Jobb lett volna/lenne, ha az ismételhető küldetések teljesítéséért nem aranydukát, hanem továbbra is LE lett volna/lenne a jutalom?
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
627. hozzászólás - 2009.05.16. 19:11:28
engem meg nemizgatnak iylen csip csup apróságok...szedegetem a dukátjaimat gyüjtögetem a térkapus relikviáimat és lassú víz partot mos taktikával egyelőre csak figyelek viszont rendületlenül célirányosan rajta vagyok hogy eccer sanszos legyek licitban...én ezt nyárvégére kalkuláltam be magamnak =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.67
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
628. hozzászólás - 2009.05.16. 20:52:55
Az igazság az eddig még nem jött olyan amire azt mondtam volna...na ez az enyém lesz, remélem valamikor lesz ilyen mert nem akarok így megöregedni...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
629. hozzászólás - 2009.05.16. 21:55:42
Az ősi gyógyital nagyon kéne nekem de elviszik előlem...
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
630. hozzászólás - 2009.05.17. 00:19:34 (Válasz Darah #624 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.05.16. 16:12:50
Azért valahonnan csak meglettek ezek a 130-as licitek, nem a legyek hordták össze őket.
Ha egyetlen térkapus relikviát sem adtál be, és csak 40 dukátod van, akkor az azt jelenti, hogy csp-t sem igen áldoztál rá.
A pontos indulást nem tudom, de a szövitopicban előszor 04. 20.-án van felsorolva licitálható tárgy, de gyűjteni már előtte is lehetett azt hiszem.
De ha csak ettől a naptól számoljuk sem 40 dukátod kéne legyen.

Ó, megtaláltam, Miklós 04. 06.-án írta a fejlesztésekbe.


04.06. ota van nyitva az aukcioshaz. Nagyjabol 80 dukatot lehetett azota CSP-bol venni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
631. hozzászólás - 2009.05.17. 13:36:58 (Válasz D4vid #629 hozzászólására.)
53%-ra ennyire kell? - mit mondjak én 85%-ra?

szerencsére továbbra is olyanok licitálnak rá, akik 30-40%-ban vannak, gondolom abban a reményben, hogy 15-20%-ba kerülnek.
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
632. hozzászólás - 2009.05.17. 14:47:30
Mivel portyazni hetek ota max napi 4-5 alkalommal tudok, igy stabilan 150 a portyapontom. Bar sokat nem tudtam megcsinalni az ismetelheto kuldetesekbol, mert javareszt portya kellene hozza, ami ugye nincs, most ezzel a dukat csokkentessel meg azt a kicsit is elvette Miklos. Kerdem immar sokadszor: miert nem lehet portyapontbol dukatot venni? Akinek nem szamit a csp, annak ingyen van a dukat. Ezen karakterek pedig nem eppen az elen allnak.
Jelenleg 80 dukattal rendelkezem, es a szovetesegem elsok kozott volt a terkapu megepitoi, majd kimaxoloi kozott...
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
633. hozzászólás - 2009.05.17. 19:07:57 (Válasz Draglov #632 hozzászólására.)
Idézet: Draglov - 2009.05.17. 14:47:30
Mivel portyazni hetek ota max napi 4-5 alkalommal tudok, igy stabilan 150 a portyapontom. Bar sokat nem tudtam megcsinalni az ismetelheto kuldetesekbol, mert javareszt portya kellene hozza, ami ugye nincs, most ezzel a dukat csokkentessel meg azt a kicsit is elvette Miklos. Kerdem immar sokadszor: miert nem lehet portyapontbol dukatot venni? Akinek nem szamit a csp, annak ingyen van a dukat. Ezen karakterek pedig nem eppen az elen allnak.
Jelenleg 80 dukattal rendelkezem, es a szovetesegem elsok kozott volt a terkapu megepitoi, majd kimaxoloi kozott...


Egyet kell ertsek azzal, hogy portyapontbol ne legyen dukatvasarlas, mert ha lenne az elsosorban a top jatekosoknak kedvezne, akiknek ez tlejesen ingyen van. A CSP nagyon keves karinak van "ingyen". Talan azoknak, aki a szerzett LE diff elso oldalan szerepelek. Azoknak se feltetlen mindnek. Plusz olyan jatekos, aki nem tudna felhasznalni a CSP-t ha akarna, olyan elmeletileg nincs.
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
634. hozzászólás - 2009.05.17. 20:49:16 (Válasz Draglov #632 hozzászólására.)
Idézet: Draglov - 2009.05.17. 14:47:30
Mivel portyazni hetek ota max napi 4-5 alkalommal tudok, igy stabilan 150 a portyapontom. Bar sokat nem tudtam megcsinalni az ismetelheto kuldetesekbol, mert javareszt portya kellene hozza, ami ugye nincs, most ezzel a dukat csokkentessel meg azt a kicsit is elvette Miklos. Kerdem immar sokadszor: miert nem lehet portyapontbol dukatot venni? Akinek nem szamit a csp, annak ingyen van a dukat. Ezen karakterek pedig nem eppen az elen allnak.
Jelenleg 80 dukattal rendelkezem, es a szovetesegem elsok kozott volt a terkapu megepitoi, majd kimaxoloi kozott...


Azért, mert a PP NEM erőforrás, hanem egy LIMIT, ami a napi max portyát korlátozza. Még ha feltételezzük is, hogy pár embernek "ingyen" van a dukát, akkor sem lenne ésszerű PP-ért adni... 20 ember helyett legyen mindenkinek "ingyen" ? Akkor miért nem kap mindenki napontam fixen 3 dukátot, 0 befektetéssel? Ami azzal egyenértékű, mintha senki sem kapna...
Pontszám: 2.33
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
635. hozzászólás - 2009.05.17. 21:12:55
Tudom lejárt téma és én se nagyon szorgalmaznám a dolgot csak egy kicsit elborultan, mondjuk 12 ppért csak 1 dukát? Bár a valóságformázás miatt így is ingyen lenne :S
A hozzászólást Freez módosította 2009.05.17. 21:18:42-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
636. hozzászólás - 2009.05.18. 11:25:29
Úgy látszik, Az Ősi gyógyital szövege félreértésekre adott okot, ezért módosítottuk:

Hatás: Fertőzésed 50% lesz (akkor is, ha már 100%, vagy 0% volt)
-------------------------------------------------
Idézet: Almási Viktor - 2009.05.16. 11:48:17
Amikor indult az aukciós ház felnyomódott a térkapuból való kincstalálat esélye a sokszorosára.
Ezt sokmindenki tapasztalta.
Ez a növekedés visszaesett az ismételhető küldetések bejövetelével.

Egyre jobban tetszenek a VU-s Urban Legend-ek.
Semmi ilyesmi nincs, a térkapus találati esélyek most is úgy vannak, mint az induláskor.
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
637. hozzászólás - 2009.05.18. 12:06:37
"Azért, mert a PP NEM erőforrás, hanem egy LIMIT, ami a napi max portyát korlátozza."

Ha ez így van, akkor a csp sem erőforrás, hanem egy LIMIT, ami a napi max vadászatot korlátozza.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6.80
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
638. hozzászólás - 2009.05.18. 15:09:23 (Válasz Gort #637 hozzászólására.)
Azért nem volt az elején PP ugye ? Ellentétben a CSP-vel. Az elején addíg portyázhattál, amíg bírtad. Bejött a PP. Kaptál erőforrást? Nem. Épp ellenkezőleg: bekorlátozott.
Maga a portya az erőforrás, a PP pedig ezt limitálja.
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
639. hozzászólás - 2009.05.18. 15:14:06 (Válasz Cavalorn #638 hozzászólására.)
A portya már rég nem erőforrás. (Kezdetben az volt.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
640. hozzászólás - 2009.05.18. 15:56:23 (Válasz Mortimer #639 hozzászólására.)
Ez mondjuk igaz... de lényegét tekintve mindegy, hogy értéktelen erőforrás, vagy nem erőforrás...
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője