Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
201. hozzászólás - 2009.04.14. 10:32:01
Szerintem várjuk meg amíg bejön az ah, amíg nem is láttuk élesben a rendszert, addig nem is tudhatjuk, hogy milyen bajok lesznek vele.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
202. hozzászólás - 2009.04.14. 19:00:07
Tehat a pokok csp-je ujrahasznosithato, a ppontot meg kenhetem a hajamra ha nem tudom elhasznalni. Nem olvastam vissza, gondolom meg van magyarazva, hogy miert van igy, de gyakorlatilag van akinek ingyen van a dukat, van akinek nem. Ez egy jol atgondolt dolog szerintem...
Pontszám: 7.20
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
203. hozzászólás - 2009.04.14. 19:20:53 (Válasz Draglov #202 hozzászólására.)
Még nagyobb baj, hogy tovább növeli a leszakadást az élboly és a zöm között.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
204. hozzászólás - 2009.04.14. 20:06:08
Nehany otlet:

-Az aukcionak legyen tobb szintje. 25-35os szintu karakterek 35-45os karakterek 45-55... kulonbozo targyakra licitalhassanak. A szintek egyben az adott targy erosseget is meghatarozzak.
-1 karakter x idon belul csak 1 targyhoz juthat.
-Lehessen portyapontert is dukatot venni.
Pontszám: 8.80
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
205. hozzászólás - 2009.04.14. 20:09:24 (Válasz Draglov #204 hozzászólására.)
A portyapont ebben a rétegben ugyanugy kvázi ingyenes. Legfelső szinten az sem az.

Igaza van Kócosnak, hogy az aukciós ház a 30-40. szint közötti társaság bulija, az alatt és felett mindenki kimarad.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
206. hozzászólás - 2009.04.14. 20:19:11
én továbbra is csak tátogok - csak nekem van olyan gondom, hogy folyton 0 PP-n vagyok? ki kellett hagynom egy napot, hogy tudjak normálisan jétszani:)

egyébként meg nehéz megbecsülni, hogy kinek a bulija lesz, majd elválik, és, ha kell a tapasztalatok alapján lehet finomhangolni. nem mellesleg, bulizzanak a 30-40-esek. úgyis minden a 40 felettiekről szól. nem sajnálom tőlük.
Pontszám: 3
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
207. hozzászólás - 2009.04.14. 20:33:01
Mortimer miért maradnának ki a 40 felettiek? Hisz ők relative több kincshez jutottak a térkapuból és esetleg több epikushoz is amit bedobhatnak a zaciba egy jobb tárgy reményében.

Szerk.: winnie tuti, hogy nem de én specel 97 pp-n vagyok és mivel már nem vagyok prémiumos ezért a 100-as tető igen közel van.
A hozzászólást Freez módosította 2009.04.14. 20:35:15-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
208. hozzászólás - 2009.04.14. 20:41:42 (Válasz Freez #207 hozzászólására.)
Freez: Mert ők nem fognak napi öt CSP-t költeni két dukátra.

winnie: "úgyis minden a 40 felettiekről szól"
Folyamatosan ezt hajtogatod, és meglehetősen unalmas, amellett, hogy nem igaz. Mondj légyszi EGYETLEN EGY dolgot, bármit, amit a 40 felettiek megkapnak, de a 30-40-esek nem. Olyat nem ér, amit csak azért nem élvezhetnek, mert MÉG nem fejlesztették ki.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
209. hozzászólás - 2009.04.14. 20:56:18
Mortimer igazad lehet én simán szemrebbenés nélkül beáldozom az 5csp-t szépen naponta pedig még csak 20-as az elementáris fúzióm. Viszont aki garasoskodik a csp-vel hát na végülis nem mindenki szeretne ilyen über-mega-giga tápokat/ajándékokat.

Szerk. Épp ma lettem 35-ös.
A hozzászólást Freez módosította 2009.04.14. 21:57:07-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
210. hozzászólás - 2009.04.14. 21:00:10 (Válasz winnie #206 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.04.14. 20:19:11
én továbbra is csak tátogok - csak nekem van olyan gondom, hogy folyton 0 PP-n vagyok? ki kellett hagynom egy napot, hogy tudjak normálisan jétszani:)


Igen. A kornyezetemben roppant eros karik tulajai panaszkodnak 100+ felgyult es elkolthetetlen portyapontra.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
211. hozzászólás - 2009.04.14. 21:01:29 (Válasz Freez #209 hozzászólására.)
Idézet: Freez - 2009.04.14. 20:56:18
Mortimer igazad lehet én simán szemrebbenés nélkül beáldozom az 5csp-t szépen naponta pedig még csak 20-as az elementáris fúzióm. Viszont aki garasoskodik a csp-vel hát na végülis nem mindenki szeretne ilyen über-mega-giga tápokat/ajándékokat.


Meleraknad a szintedet is a fenti infoknak?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
212. hozzászólás - 2009.04.14. 21:07:26 (Válasz Kocos #211 hozzászólására.)
Freez 35-ös. A két hét türelmi idő alatt kapásból 28 dukátot kap, amire - mivel nem egy nap lesz a licitálás sem - továbbiak jönnek folyamatosan. Szóval ha az első körben nem is, de egy hónapon belül biztos szerez onnan valamit.

Csak térkapuból bőven nem lehet szerezni napi két dukátot, ráadásul a 35. szintűeknek is esik hetente két cucc.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
213. hozzászólás - 2009.04.14. 21:22:17
Nohát.
Világ2-n az élmezőnyben vagyok, és ha ott is akarok maradni, akkor kábé soha nem lesz közöm az aukcióhoz, mert egyetlen CSP-t is sajnálok rá, nemhogy ötöt. Lóerőt szintén nem költök ilyesmire, maradnak a térkapus cuccok. Mortimernek ebben teljesen igaza van, a top itt nem nagyon fog játszani. (Mellesleg ez szerintem nem baj. Ha részt akarnak venni, költsék csak a drága CSP-t.)

Világ1-en portyázgatok, jelen pillanatban 90+felgyűlt PP-m van, szívesen költeném bármire. Örömmel látom, hogy egyesek ennyire a szívükön viselik a szintvisszamaradottak sorsát, és szeretnék ha PP-ért is vásárolhatnánk dukátot. Magam is támogatom az ötletet:)
A hozzászólást Crimson módosította 2009.04.14. 21:23:59-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
214. hozzászólás - 2009.04.14. 21:45:28 (Válasz Mortimer #208 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.04.14. 20:41:42
Freez: Mert ők nem fognak napi öt CSP-t költeni két dukátra.

winnie: "úgyis minden a 40 felettiekről szól"
Folyamatosan ezt hajtogatod, és meglehetősen unalmas, amellett, hogy nem igaz. Mondj légyszi EGYETLEN EGY dolgot, bármit, amit a 40 felettiek megkapnak, de a 30-40-esek nem. Olyat nem ér, amit csak azért nem élvezhetnek, mert MÉG nem fejlesztették ki.


ez OFF, ne itt, de mondj egyetlen egy dolgot, amit a 40 felettiek nem kapnak meg, de a 30-40-esek igen.

(természetesen úgy értettem, hogy bárhova megyek, mindig 40 felettiek panaszával van tele a fórum. van, aki azt írja, hogy nincs célja a játéknak, hogy mennyire értelmetlen a háború, hogy elfogynak az építenivalók. tisztelet a kivételnek. istenem, ha a játék nem csinál kihívást, akkor magunknak kell kreálni (legalábbis a panaszokat olvasva valahol én is együttérzek a panaszkodókkal és örülök, hogy előttem még mennyi elérendő cél van, mennyi felfedezés (gondolom aki nem 55. szintű, az is előreolvas, hogy mi várható - a legnagyobb buzzkill, akkor hol a felfedezés?), küldetések, epikusok, a lélekkufár új tárgyai szintlépéskor, új szakértelmek stb.

ott voltam az eddigi beholder játékoknál, pontosan előttem van mindnek az evolúciója, s azok alapján lehetett sejteni, hogy aki elöl van, az nem mind élvezni fogja a játékot, hanem inkább panaszkodni fog, mert elöl van és kiszalad a játék alól. aki viszont mögöttük van és nem olvas infókat, az még sajátmaga is fedezhet fel dolgokat. van, akinek játék - másnak verseny. egyik sem elítélendő. van, aki a panaszaival a maga arcképésre akarja formálni a játékot - más pedig alkalmazkodik a szabályokhoz és változásokhoz. előbbi könnyebb, utóbbi kihívás)
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
215. hozzászólás - 2009.04.14. 22:11:08
OFF: Na jól belenyúltam ebbe a ki mire nem költi a csp-t vadászaton kívül témába. Akkor valszeg az élbolynak istenkáromlás, hogy én rendszeresen Csp-ért sajtolok és térkapuzok váltok a turbón egymás után és még az AH-ba is dolgozgatok, nekem ezek a funkciók nagyon tetszenek, mert időt spórolnak és véletlenül se tudom túltölteni a csp készletet.
Akkor lesz ilyen ( ) a fejem ha csp-ért tudok több állatot gyógyítani/idomítani egyszerre. Már ha lesznek ilyen funkciók valaha is.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
216. hozzászólás - 2009.04.15. 09:36:58
Winnie : Természetes, hogy az első pár tucat játékos az aki mindig panaszkodik. Ők azok akik először végeznek mindennel, ők látják meg először a problémákat, stb. Az egyetlen ok amiért Te nem teszed az az, hogy elötted már megtették és orvosolva lettek a problémák. Ha nem panaszkodtak volna, még mindig folyamatosan drágulnának az ősköves italok, még mindig csak óránként egyszer sajtolhatnál, térkapuzhatnál vagy tudatturbózhatnál, még mindig nem lennének térkapu pontok és még sorolhatnám. Inkább köszönd meg nekik, hogy kiharcolták ezeket a változtatásokat minthogy szapulod őket.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.25
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
217. hozzászólás - 2009.04.15. 10:15:20
Én megértem az elöl futókat hogy versenyeznek hisz az a legnagyobb kihívás ebben a játékban, de szerintem lassan mindegyiknek fel kell tennie magában azt a kérdést hogy megéri-e ez a lemondásokért cserébe a játék egyre több lehetőségéről.

És ha úgy döntenek hogy igen akkor fussanak én meg AH-zok.
A helyetekben (TOP100) megbeszélném egymással körlevélben hogy kihúzza mindenki a kényelmi szakikat maxra, mert így rövid időn belül az élmezőny fele abbahagyja a játékot.
Jut ezsembe ha elmennek a topok nyaralni mi lesz viszik a laptotot? Különben lemaradnak
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
218. hozzászólás - 2009.04.15. 10:16:19 (Válasz Almási Viktor #217 hozzászólására.)
Már miért mennének nyaralni?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
219. hozzászólás - 2009.04.15. 10:21:15 (Válasz Crimson #218 hozzászólására.)
Drakin ad nekik beutalót az elfek varázs-üdülőtelepeire távol a vortexviharoktól
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
220. hozzászólás - 2009.04.15. 10:21:21 (Válasz Almási Viktor #217 hozzászólására.)
Vagy ha elis mennek az csak a szomszédba lesz a haverokhoz, vagy belföldön maradnak...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.04.15. 10:21:34-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!