Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1521. hozzászólás - 2011.01.26. 16:13:34
Hát, azért ezek nyilván nem a gyakori tételek közé tartoznának, illetve nem mindig a legmagasabb szintű cucc a legjobb, viszont az általam elképzelt tétel mindig az lenne. A kecske is jóllakik a káposzta is megmarad.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 4.25
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1522. hozzászólás - 2012.04.26. 19:45:24
Nem lehetne egy olyan lehetőség, hogy a szintben rég kinőtt esetleg feleslegessé vált aukciós relikviákat, valami módon újra dukátokra váltsuk???

Nem korlátlan kalózkodásra gondoltam, hanem éves szinten egy alkalommal lenne lehetősége mindenkinek egy általa már nem hasznos aukciós relikviát mondjuk a fekete piacon eladni.
A tárgyért nem kaphatna vissza több dukátot mint maximum a vételi árának a 75%-a, vagy az aukciós archívumban lévő ilyen tárgyak eladási átlagának megfelelő maximális összeget.

Így talán nem lehetne visszaélni a dologgal, de mindenkinek lehetősége lenne megszabadulni a 20-30 esetleg 50 szinttel ezelőtt szerzett mostanra már haszontalanná vált aukciós tárgyától és mások alacsonyabb szinten akiknek még hasznos lehet könnyebben jutnának hozzá. (lehetne szintkorlátozás is a vevők körére, hogy az alacsonyabb szinten játszók is több komolyabb kincset tudjanak venni)
Pontszám: 7.04
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1523. hozzászólás - 2012.04.26. 22:59:16 (Válasz Yasmina #1522 hozzászólására.)
Sokszor szóba került, de Miklós (talán jó okkal) kizárta, hogy bármikor is a karakterek egymás közt kereskedjenek, ez a javaslat arra hajaz.
Mellesleg milyen aukciós tárgyak vannak amik bizonyos szinten jól jönnek, de később haszontalanná válnak?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.07
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1524. hozzászólás - 2012.05.27. 01:05:45
Új tételjavaslatok a trollszarv, a papi amulett és a magitrox alapján:

Wandroid: a vp-d gyorsabban regenerálódik a zafír bónusznak megfelelően (azzal nem adódik össze)
Védelmező amulett: Csatában kevesebbet sebződsz a zafír bónusznak megfelelő mértékben )azzal nem adódik össze)
Őrjöngés aura: nagyobb eséllyel találsz közelharcban rubin bónusznak megfelelően (azzal nem adódik össze)
Vértalizmán: közelharcban nagyobb sebzést okozol a rubin bónusznak megfelelő mértékben (azzal nem adódik össze)
Kufár kitűző: Olcsóbban vásárolhatsz a lélekkufárnál a gyémánt kedvezménnyel megegyező mértékben (azzal nem adódik össze)
Szellempajzs: Kevesebb LE-t vesztesz csatában a gyémánt bónusznak megfelelően (azzal nem adódik össze)
Energiagerjesztő: Több LE-t zsákmányolsz portyában és térkapuban a gyémánt bőnusznak megfelelően (azzal nem adódik össze, kihat a szorzó által érintett területekre is)
Varázsló ékkő: nagyobb eséllyel talál a varázslatod a smaragd bónusznak megfelelően (azzal nem adódik össze)
Managenerátor: több varázspontod van a smaragd bónusznak megfelelő mértékben (azzal nem adódik össze)
Mágus céhtagság: Eggyel magasabb szintű varázslatot vásárolhatsz, mint azt szinted és szakértelmed engedné (smaragd bónusszal nem adódik össze)
Pontszám: 8.43
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1525. hozzászólás - 2012.05.27. 06:27:14 (Válasz Ywgarrd #1524 hozzászólására.)
Biztos van aki szívesen választana +1/3 hordabónuszt, de szerintem az egyedi tárgyak, relikviák sokkal érdekesebbek és kelendőbbek.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.20
kedvencMarcushFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1526. hozzászólás - 2012.05.27. 07:15:52 (Válasz Quellon #1523 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.04.26. 22:59:16

Mellesleg milyen aukciós tárgyak vannak amik bizonyos szinten jól jönnek, de később haszontalanná válnak?


Sámán iszák, Zu'lit lombikja, Inspirátor, Szent idol - hirtelen ezek jutottak eszembe, szerintem ilyenekre gondolt Yasmina. A két italos szívatós lehet később ha valaki kalandra akarná használni, igaz el is lehet adni LE-ért őket, a másik kettő egy idő után értékét veszti valóban, ott marad mint egy nosztalgikus jelkép, viszont személy szerint nem zavarnak, hiszen a megvásárláskor tudja az illető, hogy a későbbiekben xy relikvia már csak dísz lehet...
Pontszám: 8.08
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1527. hozzászólás - 2012.05.27. 08:02:21 (Válasz Marcush #1526 hozzászólására.)
A sámán iszákot és Zu'lit lombikját lehetett volna eredetileg is úgy csinálni, hogy mindig a használójának a szintjének megfelelő LE-ért beszerezhető italt dob.

A V1-en Inpsirátorral rendelkezők nem rohantak vele az első helyig, így pl. a CSP-s eventeken minden alkalommal nagyon jól szolgál/hat nekik az a napi +10-20 CSP vagy akár csak gyorsítani őskő helyett, ha nem vadásznak aktívan.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.20
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1528. hozzászólás - 2012.05.27. 09:12:47 (Válasz Marcush #1526 hozzászólására.)
Idézet: Marcush - 2012.05.27. 07:15:52
a megvásárláskor tudja az illető, hogy a későbbiekben xy relikvia már csak dísz lehet...


Ebben azért nem lennék teljesen biztos. Amikor lényegében rendszeresnek volt régen tekinthető (nem tudom mostanság mi a tendencia), hogy 130-170 dukátokért kel el 100 dukát... Vagy éppen annyit tesznek az aranytojó tyúkra, hogy 11 év alatt akár vissza is termeli a megvásárlása költségének nagyobb részét... Sajnos nem lennék benne biztos Az Inspirátor mondjuk jó úgy, ahogy van, de pl a lombikon meg az iszákon erősíteni kéne, legalább annyira, hogy olyat adjon, amit kalandban minimum felhasználhat a gazdája. Még így sem lenne übertárgy, de azért na...
A szent idolra is ráférne némi megerősítés persze... Adhatna elnyelést, számíthatna nagyobbnak az epic spec, vagy akármi (utóbbi talán értelmesebb ötlet, ha azt bónuszolná mondjuk egy huszassal). A tárgyakat időnként felül kéne vizsgálni a játékkörnyezet megváltozása miatt.
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 8.97
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1529. hozzászólás - 2012.05.27. 12:34:04 (Válasz Quellon #1525 hozzászólására.)
Ezt most nem vágom, miért írtad. Mire gondolsz, hogy érted?
Pontszám: 6.85
kedvelt tagRONNIEFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1530. hozzászólás - 2012.05.27. 13:47:42 (Válasz Ywgarrd #1524 hozzászólására.)
A tárgyak nem rosszak,tetszik ez a hordabónuszos dolog.Így legalább a relikek licitjéből kiesnek azok a hordák amiknek a bónuszát adja.De a kufár kedvezmény szerintem nem szükséges.Így is elég olcsón adja a holmikat a kufár.
Pontszám: 7.00
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1531. hozzászólás - 2012.05.27. 14:37:20 (Válasz Ywgarrd #1529 hozzászólására.)
Arra gondoltam, hogy ugyan nem rosszak a tervezeteid, de nem szeretném, ha az egyharmad hordabónuszok kiszorítanák az egyedi tárgyakat az (élő) aukcióról.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.21
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1532. hozzászólás - 2012.05.27. 15:06:59 (Válasz Quellon #1531 hozzászólására.)
Így már világos. Nem élő aukcióra gondoltam ezeket a tárgyakat, hanem szimplán az aukciós ház cirkulálásába új tételekként. Persze ha kellő mennyiségű új tárgy kerül be, akkor a forgás sebességén lehet emelni.
Pontszám: 6.86
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1533. hozzászólás - 2012.06.02. 11:36:42
Régi TF-es licitről..
Kasztroplanáris feltöltő telekurbantyú: Felhasználása után/megszerzésekor a jelenlegi szövetség lélekkútja feltöltöttnek számít a szükséges töltésmennyiségtől függetlenül.A karakter építése, szerencséje és kincspontja sem nő, illetve a lélekkútban sem jelenik meg a LE. Egyszeri hatás.

Központi magoflex teleturbulátor: A manakonstrukciód hatékonysága X%-kal megnő.
Pontszám: 6.86
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1534. hozzászólás - 2012.06.02. 11:48:51 (Válasz Ywgarrd #1533 hozzászólására.)
Érdekes ötletek, de a tételek neve lehetne egyszerűbb, akár csak "izé" és "hozé" semmivel nem lenne értelmetlenebb, de könnyebben kimondható és megjegyezhető.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.24
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1535. hozzászólás - 2012.06.02. 13:10:44 (Válasz Quellon #1534 hozzászólására.)
Ezeket a neveket nem én találtam ki, Mikós agyszüleményei még régről. (Nem is biztos, hogy pontosan idéztem.)
Én csak próbálkoztam valamilyen nagyjából hozzájuk illő képességekkel felruházni őket.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2012.06.02. 13:12:21-kor
Pontszám: 6.86
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1536. hozzászólás - 2012.06.02. 13:26:43 (Válasz Ywgarrd #1535 hozzászólására.)
Gyanítottam, hogy nem te voltál a "bűnös", HKK-ztam 2-3 évet, olvastam érdekes dolgokat ott is, bár ez magasabb szintű azoknál.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.24
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1537. hozzászólás - 2012.06.02. 14:13:09 (Válasz Ywgarrd #1533 hozzászólására.)
Mi az Te is menni akarsz a VM-be? AH nincs 13-14. szint környékén

-manakonstrukciót, biztos nem fogják megváltoztatni sem relikkel, sem mással.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.33
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1538. hozzászólás - 2012.06.02. 14:48:41 (Válasz Viszok009 #1537 hozzászólására.)
Ez tetszett.
A relikvia akkor fordult meg a fejemben, amikor ott voltam, hogy ejj de jó is lenne, ha nem kellene laza 8M LE-t tölteni. Most összeraktam ezt egy relikviával. Még ha 30. szinten lennék sem lenne esélyem elvinni egy ilyen reliket, szóval igazából ez nem nekem és a hozzám hasonlóknak szólna első sorban, hanem normális játékot űző átlagos karaktereknek, akik nagyobb szövetségbe szeretnének menni.
(Egyébként teljesen jól érzem magam a jelenlegi szövetségemben is;) )

A manakonstor egy aukciós házban ritkán és drágán elérhető, 10-20 %-os bónuszt adó relikvia azért nem borítaná. Ilyen formában simán beleférne szerintem.
Pontszám: 6.86
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1539. hozzászólás - 2012.06.02. 15:03:17
Folytatom még a javaslatokkal:

Tanszcendális kókusz: elfogyasztásakor transzcendális projekció szakértelmed megemelkedik permanensen tízzel

Nyákalma: Megszerzésekor állataid max életereje emelkedik 10 %-kal/ Állataid max ÉP-je 10 %-kal emelkedik.

Majomdisznó maca: Állataid morálja emelkedik gyakorlatozás közben


Ha összegyűlik mondjuk 100 ötlet (a segítséget és ötleteket várom), összegyűjtve elküldöm Miklósnak, hátha 1-2 megvalósul belőle.
Pontszám: 6.86
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1540. hozzászólás - 2012.06.02. 15:33:24 (Válasz Ywgarrd #1539 hozzászólására.)
Valóban nem nagy TÁP a konstreátor vagy tudom is én, mi, de Nálunk V3-n van aki 1,8M-át épít manából, azért kicsit megdobná az a 10-20%, Ő biztos örülne (de ez mellékes)

Igazság szerint ilyen +10 szakértelmek mindenre mehetne (ami maxolható, arra is, csak ott a maximumig), nem csak arra a 2-3-ra ami most van: Ölés művészete, Gyógyító mester, Idomítás mester, stb.

A Nyákalma, az permanens, vagy egyszeri? Az ár itt a domináló.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2012.06.02. 15:34:49-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője