Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1121. hozzászólás - 2009.08.20. 20:28:23
Aranytallér

Típus: relikvia
Hatás: Az ismételhető küldetésekért dupla lélekenergia-jutalmat kapsz

Hát dukátot már nem dupláz de szvsz még így is a legdurvább cucc a kémgömb mellett. A "gond" ugyanaz vele mint az gömbbel: ha valaki maximálisan ki akarja használni, akkor teljesen alá kell rendelnie magát a relikvia diktálta játéknak (jelen esetben ismételhető küdletések, ami 30PP+maxos valóságformázással el is érhető). De ha ezt megteszi (és van rá elegendő IRL játékideje), akkor akárcsak a gömbbel, ezzel is behozhatatlan LE/TP arányra tehet szert.

megj.: A napi 1 (30 PP esetén napi 2) ismételhetőt különösebb áldozat nélkül még 45ös szinten is simán lehet hozni, pedig itt még nincsennek extra nagy kábítást adó cuccok.
A hozzászólást Aurri módosította 2009.08.20. 20:30:29-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 4.25
népszerűGrelnarFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1122. hozzászólás - 2009.08.21. 21:32:04
Sziasztok!

Jomagam egy nagyon lelkes jatekos vagyok, sok idot forditok a karaktereimre, a „ nagy” forumot viszont ritkan olvasom. Minden alkalommal viszont amikor ezt megteszem azt latom, hogy nehany ember vmiert sir. Erdekes modon a jatekvezetes vmiert a sokat irogato emberekre (akiknek veletlenul igen eros karakteruk is van) hallgat, veletlenul a donteseivel sorozatban oket segiti. Ekozben azt az egyet felejtik el, hogy ezek az emberek nem szentek, nem a JOT szolgaljak, hanem bizony-bizony a sajat erdekeiket.

Itt van mindjart ennek az aranytallernak a kerdese is. Igen-igen eros volt eredeti formajaban, hogy minden jutalmat duplaz. Sima LE duplazasnal meg mindig igen eros. De kinak faj ez? Ki az aki ezert irogat a forumra levezetve, hogy mennyi LE-t lehet ezzel szerezni? Elarulom: akinek nincs dukatja. Peldanak itt van Kocos. Biztos, hogy ilyen lelkesen beszelne a csunya-csunya gusztustalanul eros taller ellen, ha mondjuk a karakterenel 680 aranydukat lenne? 99%ig vagyok biztos benne, hogy nem. Nem azert mert o rosszfiu, hanem azert mert olyan mint barmelyikunk: a sajat erdekeit nezi. Viszont ha a jatekvezetes a sok sajat erdekeit nezo ember kozul nehanyak velemenyere ad, akkor az a tobbsegnek elobb-utobb igencsak csipni kezdi a szemet. Igy vagyok ezzel en is. Mar az ismetelheto kuldis korlatozasnal elkezdte. Semmi racionalis ok nem volt ra, hogy miert 50-hez kellett bevezetni. Miert nem a legtobb ismetelhetot addig megcsinalt ember szamahoz. Csak egy ok lehetett: a „TOP” erdeke igy kivanta. 

Lehet minden kerdesben a folyamatosan irogato „TOP” erdeket nezni, csak nem szabad csodallkozni azon, ha a tobbi jatekosnak aki szinten szeretne eros lenni, (csak nem irogat folyamatosan) elobb-utobb elege lesz es abbahagyja. Aztan a „TOP” is mert unalmas lesz a jatek ott fent mert nincs kit utni….

Szoval kedves JV, ha megengedsz egy tanacsot: kicsit kevesebbet hallgass rajuk. Ha vmit elszursz es „picit” durva lesz, meg mindig jobb ha bentmarad, mintha a „kivetelezettek” sirasara kiveszed. Ez utobbi sztem jobban rontja az atlagember moraljat……
Pontszám: 9.21
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1123. hozzászólás - 2009.08.21. 21:45:48 (Válasz Grelnar #1122 hozzászólására.)
10 pont

Kiegészítés: az átlag ember morálját az rombolja legjobban, ha valamiből gátlástalanul lehet tápolni, de mire ő oda jutna, hogy elkezdje letiltják a dolgot. (jórészt azok felvetésére, akik addig folyamatosan kihasználták) ld. manakristály végtelenszer való tördelése fordulónként a TF-en, vagy itt a térkapus küldetésbe beleszámító manós csaták...
Ismerősek, ugye?
Pontszám: 9.26
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1124. hozzászólás - 2009.08.21. 22:16:57
Hát ez igy 20% több LE ritka gyenge tárgy lett. 2-3k LE naponta LOL.

Egy Vámpirtőr csak térkapuból kb. többet termel, csak összehasonlítás végett. Egy Vámpírfókusz meg pláne. És akkor nem kell alkotni, hogy haladjanak az ismételhetősők, csak klikkelgetni a Belépés-t.

Legalább Dukátot duplázná, akkor nem lenne átlag alatti.

Ez lett volna az, amiért betolok 6 bajnoki medált, de hát így....
Pontszám: 5.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1125. hozzászólás - 2009.08.21. 23:18:56
Aukciós házba szerintem lassan rakhatnának 90es szintű felszereléseket is! (Viccen kívül) Még fantázia sem kell hozzá, és szerintem egy kettőnek tuti örülne a nép!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1126. hozzászólás - 2009.08.21. 23:35:53 (Válasz Nari77 #1125 hozzászólására.)
Ja, a toplista első lapja nagyon örülne neki. Sok száz ember ellövi a dukátjait olyan dolgokra, amiket ők könnyedén megvesznek a kufárnál, és ők nyugisan gyűjtögethetnek a számukra fontos dolgokra. (Mondom ezt a toplista első oldaláról.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1127. hozzászólás - 2009.08.22. 00:06:06 (Válasz Nari77 #1125 hozzászólására.)
amíg van új tárgy minek? amíg sokan arra várnak, hogy valamelyik régi tárgy végre körbeérjen, minek?
Pontszám: 4.67
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1128. hozzászólás - 2009.08.22. 00:10:16 (Válasz Mortimer #1126 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.08.21. 23:35:53
Ja, a toplista első lapja nagyon örülne neki. Sok száz ember ellövi a dukátjait olyan dolgokra, amiket ők könnyedén megvesznek a kufárnál, és ők nyugisan gyűjtögethetnek a számukra fontos dolgokra. (Mondom ezt a toplista első oldaláról.)


Ki mondta, hogy az AHs tárgyak csak az első oldalnak készülnek? AZ engulfer is ott van a lélekkufárnál nektek, első oldalasoknak. Mégis berakták gyakori tárgynak...

amíg van új tárgy minek? amíg sokan arra várnak, hogy valamelyik régi tárgy végre körbeérjen, minek?


Kétlem, hogy sok időbe tartana bevezetni egy 6odik slot-ot AHs tárgyaknak. Oda meg simán mehetne.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1129. hozzászólás - 2009.08.22. 00:12:15 (Válasz Grelnar #1122 hozzászólására.)
Idézet: Grelnar - 2009.08.21. 21:32:04
Biztos, hogy ilyen lelkesen beszelne a csunya-csunya gusztustalanul eros taller ellen, ha mondjuk a karakterenel 680 aranydukat lenne? 99%ig vagyok biztos benne, hogy nem.


Melle.
Nem tudom meddig ment volna a licit, de van annyi tokem, hogy megprobaltam volna megszerezni, es sztem sikerult is volna. Pontosan ezert kertem, hogy talan gondoljuk vegig elobb.
Ezenkivul akikkel versenyben vagyok (ertsd egymas uteszonajaban vagyunk folyamatosan) azok kozul amennyire tudom, csak Sharpa lehetett volna veszelyes ram a licitben, o viszont nem foglalkozik az aukcioval. Igy aztan ha mas viszi el, az en jatekomat nem zavarja.
Persze en megertem, ha magadbol indulsz, es a helyemben te szep csondben megprobaltad volna hazavinni a tapot. Sokan valasztanak ezt a modszert, es igazabol meg csak azt sem lehet mondani, hogy etikatlan. Az mas kerdes, amikor az ilyen emberek sajat gondolkodasukat megprobaljak kivetiteni masokra.

Megjegyzes: ami a versenykepessegemet illeti, az eddigi aukcios arakbol indultam ki, ha nalad tenyleg 680 dukat van, az ellen nem rugtam volna labdaba.

Meg ket megjegyzes (utolag hozzacsapva): Se a jutalom LE-re korlatozasa, se a jutalom 20-25%-ban valo megszabasa NEM az en otletem, nyilvan azt latjatok, hogy itt a forumon mi tortent, de ezzel kapcsolatban nem valtottam maganlevelet a Beholder dolgozoival.

Masik: A targy tulajdonsagai hibasan lettek leprogramozva (lasd Miklos hozzaszolasa), tehat Miklos nem "ram" hallgatott amikor javitottak azt, hanem csupan az en jelzesem nyoman vettek eszre, hogy hiba van a rendszerben.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.08.22. 00:48:48-kor
Pontszám: 2.10
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1130. hozzászólás - 2009.08.22. 00:21:33
Mindenkinek ajánlom elolvasni, aki még nem látta a wiki aukciós tárgyak listáját.
Ritka tárgyak:A védelem köve egyszeri Megvásárlásakor védelmed permanensen megnő hárommal
Ezt a részt kb. eddig olvastam. Igazából nincs is ritka tárgy vicc az egész. Új tárgyak sincsenek igazából, mert a végzet medál, x szakértelmedet 10 szinttel feljebb nyomja, beho talin licitre felkínált tétel se számít újnak. Gyorsan körbeért az a nagy aukciós tétel sor.
Egyébként köszönet azoknak, akik frissítették a listát!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1131. hozzászólás - 2009.08.22. 00:39:41 (Válasz Kundi #1124 hozzászólására.)
Idézet: Kundi - 2009.08.21. 22:16:57
Hát ez igy 20% több LE ritka gyenge tárgy lett. 2-3k LE naponta LOL.


Terjunk a szamok mezejere. Amikor az aukciora felkerult a targy, akkor gyorsan visszaneztem az esemenyek menupontomat. 11 nap latszott. Ez alatt 25 kuldit adtam le. Szamoljunk az egyszeruseg kedveert napi 2 kuldetessel. Egy kuldi most 16K koruli jutalomat jelent nekem. Ez tehat 32K jutalom. A targy a mostani formajaban 6400 LE-t adna naponta nekem.
A vadaszataim soran egy atlagos lenyert 1700-2000 LE-t kapok. Legyunk nagyvonaluak, szamoljunk 2500-as atlagot. 46 vadaszat egy nap (levonva az elfogasok) az 115K LE-t jelent. A 6400 ennek 5,5%-a. Nagyjabol 6 kvizmedal altal termelt jutalom.
Vajon ha az ennek felet ero 3 kvizmedal lenne a jutalom, azt is igy fikaznad? LOL.
Mennyi lett volna eredeti formajaban? No igy ugy kozel 30 kvizmedal teljesitmenyet hozta volna. Ugye emlekszunk ez az amibol 12 Mortimer szerint behozhatatlan elonyt jelent.

Nezzunk mast. Volt a winnie altal emlitett - lenyegileg ugyanez a kategoria, mert vegtelen LE-t termel (mai napig nem ertem hogy lehet ezt komoly arccal lirni) - lelekkut kisutes duplazo. Mennyit termel az? 750*szint/30 LE naponta. Az annyi mint 25*szint. Esetemben 1925 LE. Hmmm. A harmada sincs.

Es akkor meg valami. Az 5% tulajdonsagbonusz. Ezzel mar nem egyszeru szamolni. Az 5% maxos ultraspeccel a 70%-ot viszi 65%-ra, ami azt jelenti, hogy a tulajdonsagra elkoltott LE-re van tulajdonkeppen 7,7% bonusz. Talan nem tevedek nagyot ha azt mondom magas szinten nagyjabol 30-70 az arany a szakifejlesztes es a tulfejlesztes kozott. Szamoljunk portyara 20K-t naponta (KH vagy kinzokamra), kuldire a fenti 32K-t, meg a 4 sajtolast 10K atlaggal. Igy kapunk 206K-t naponta. Ennek 70%-a megy tulajdonsagra es arra jon a 7,7% bonusz, az annyi mint: 11100. NO ez lenyegesen jobb adat a mostani verzional, de azert latjuk, hogy a ketto meg mindig az osszemerheto kategoriaban van.
Pontszám: 2.83
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1132. hozzászólás - 2009.08.22. 00:51:58 (Válasz Nari77 #1125 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.08.21. 23:18:56
Aukciós házba szerintem lassan rakhatnának 90es szintű felszereléseket is! (Viccen kívül) Még fantázia sem kell hozzá, és szerintem egy kettőnek tuti örülne a nép!


Sztem komolyan boritana a jatekegyensulyt ha egy 30-40. szintu karakter hozzajutna egy 90. szintu targyhoz. Foleg ha az fegyver vagy varazslat.
Fokuszkristalyok most is vannak, azok nem okoznak ekkora gondot.
Pontszám: 2.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1133. hozzászólás - 2009.08.22. 00:58:45 (Válasz Kocos #1132 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.08.22. 00:51:58
Idézet: Nari77 - 2009.08.21. 23:18:56
Aukciós házba szerintem lassan rakhatnának 90es szintű felszereléseket is! (Viccen kívül) Még fantázia sem kell hozzá, és szerintem egy kettőnek tuti örülne a nép!


Sztem komolyan boritana a jatekegyensulyt ha egy 30-40. szintu karakter hozzajutna egy 90. szintu targyhoz. Foleg ha az fegyver vagy varazslat.
Fokuszkristalyok most is vannak, azok nem okoznak ekkora gondot.


Vagy akkor valami egyedi fegyvert aminek a tulajdonsága a szinttől függene. Mit tudom én pl: szint * 1 támadást ad, ezen kívül semmi mást. Sebzés pedig Szint * 3 sebzés. Így nem csak 5 szinten keresztül használná az ember, hanem akár 10-20 szinten keresztül is. A 90es szintet először azért írtam, hogyha valaki megveszi az sokáig tudja használni, ne csak 5 szinten keresztül és akkor pá!

Szerintem eléggé kelendő lenne valami olyan fegyver szinten belül ami másnak nincs.
Pontszám: 5
kedvelt tagAngusFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1134. hozzászólás - 2009.08.22. 04:45:04 (Válasz Kundi #1124 hozzászólására.)
Igen tisztelt Aukciós Ház

szerintem is érdekes Nagy változásokon ment át ez a tárgy, az elején bennem is volt egy olyan érzés hogy végre egy tárgy amire azt mondja a galetki ALL IN ... megmozgatta a fantáziám , de napról napra gyengül ... lehet hogy holnapra kiderül hogy még mindig rossz változat van és csak 10 % ot ad majd ..... mert a 100 % bónusz LE kicsit közelségében sincs a 20 % nak .... hogy lehet ekkorát tévedni, ????? Furcsa számomra hogy Zarknodnál megelégedtetek a 70 % os szinttel a ti írásotok alapján, de ennél a tárgynál figyeltek az alapos kidolgozásra még a hosszú hétvége alatt is.

Lett volna végre az Aukciós bérlethez mérten erős tárgy ... amiért lett volna komoly küzdelem.

a 20 % kal ahogy Kocos matematikus úr kiszámolta ha valaki rá áll az ismétléses küldire napi két küldi az annyit jelent mint a zafir csillag 5 % os bónusza egy nap vadászatnál ... és az csak egy epik cucc erőssége NEM egy olyan auikcíos cuccé amiért az ember rengeteg áldozatot hoz.

lehetne finomítani a sztámítást a 30- 70 szaki- tul összeg fejlesztés zafir cs -rubin t
súlyozásával ....

ERŐS aukciós Tárgyakra van szükség ahhoz HOGY LEGHYEN értelme küzdeni értük .....

Ez így nem elfogadható gyengítés ...
Kitől kapja vissza a LE-t aki emiatt elkezdte dukátba ölni
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1135. hozzászólás - 2009.08.22. 06:36:46 (Válasz Angus #1134 hozzászólására.)
"végre egy tárgy amire azt mondja a galetki ALL IN"

Ezzel csak megerősíted, hogy valóban eltúlzott volt a tárgy ereje, és igazolod, hogy indokolt volt csökkenteni a bónuszát.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.25
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1136. hozzászólás - 2009.08.22. 08:54:55 (Válasz Kocos #1131 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.08.22. 00:39:41

Terjunk a szamok mezejere. Amikor az aukciora felkerult a targy, akkor gyorsan visszaneztem az esemenyek menupontomat. 11 nap latszott. Ez alatt 25 kuldit adtam le. Szamoljunk az egyszeruseg kedveert napi 2 kuldetessel. Egy kuldi most 16K koruli jutalomat jelent nekem. Ez tehat 32K jutalom.


Akkor ezek szerint azért lett betéve a Kristályhorda, hogy a TOP buta gépeken, -amik ugye esélytelenek és gyengék az emberi inteligenciával szemben - tudja pörgetni az ismételhető küldetéseket?

Köszönjük, hogy ezt is megtudtuk!

Kedves Játékvezetés, akor az emberi inteligencia vs. buta gép kiegyenlétésére javaslom, hogy a KH kajon alapból nagy bénításelhátítást és nagyobb kritikus varázslatot!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1137. hozzászólás - 2009.08.22. 08:59:56 (Válasz Kundi #1136 hozzászólására.)
A KH a játékos karakterek tulajdonságait és szakértelmeit másolja le, pont ugyanolyanok, mint ők, sőt, erősebbek, hiszen alapból van maxos. kontinuumszűkítésük (háborún kivül is óránként támadhatnak 15% alatt), és a tulajdonságaik is jóval nagyobbak az eredetinél. Szóval akkor lesz bénításelhárításuk, ha a játékos karaktereknek is lehet (ez jelenleg minimális, és fókuszkristályt senki nem vesz ezért), a kritikusok terén meg van aki a harcit, van aki a varázslatot nyomja az egekbe. A másolás ezeknél is megtörténik.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.08.22. 09:02:44-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1138. hozzászólás - 2009.08.22. 09:04:56 (Válasz Mortimer #1137 hozzászólására.)
DEL, kevertelek Kocossal
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.08.22. 09:06:27-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1139. hozzászólás - 2009.08.22. 09:19:07
Egyébként Kocos KH hiányában nem nagyon fogja a következő másfél hétben így pörgetni a küldetéseket, hiszen nem lesz kin megcsinálnia. A 7 szintes ütőtávjában 16 ember van, ebből Elit 7, marad 9. A 9-ből viszont alig 3-4 lehet akit folyamatosan lát (7 szinttel lefelé ritkán lehet ütni), rajtuk nem fog összehozni 30 kábítást vagy 20 kritikust két nap alatt se.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.08.22. 09:19:46-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1140. hozzászólás - 2009.08.22. 09:38:02 (Válasz Kundi #1136 hozzászólására.)
Idézet: Kundi - 2009.08.22. 08:54:55
Idézet: Kocos - 2009.08.22. 00:39:41

Terjunk a szamok mezejere. Amikor az aukciora felkerult a targy, akkor gyorsan visszaneztem az esemenyek menupontomat. 11 nap latszott. Ez alatt 25 kuldit adtam le. Szamoljunk az egyszeruseg kedveert napi 2 kuldetessel. Egy kuldi most 16K koruli jutalomat jelent nekem. Ez tehat 32K jutalom.


Akkor ezek szerint azért lett betéve a Kristályhorda, hogy a TOP buta gépeken, -amik ugye esélytelenek és gyengék az emberi inteligenciával szemben - tudja pörgetni az ismételhető küldetéseket?

Köszönjük, hogy ezt is megtudtuk!

Kedves Játékvezetés, akor az emberi inteligencia vs. buta gép kiegyenlétésére javaslom, hogy a KH kajon alapból nagy bénításelhátítást és nagyobb kritikus varázslatot!


Valoban a KH nelkul kb. lehetetlen kuldit csinalni fent, hiszen ugy naponta 2-4 portya jon ossze.
De ezek a lehetosegek ugyanigy adottak a kozepmezonyben, ahol a termeszetes ellenfeleken lehet vegrehajtani a kuldetest. Azok sem lesznek kritikus varira turbozva, azok sem lesznek benitas elharitos cuccban. Sot egeszen konkretan azok sokkal kevesbe lesznek benitas elharitos cuccban, meg a KH tele van olyan epikus targyakkal ami 10-20% elharitast ad. Sokkal tobb elharitasuk van, mint egy atlag karinak.
Ha mar felelossegre akarod vonni a jatekvezetest, akkor azt kerdezd meg miert kellett 2 35% kabitasos fegyvert is berakni, amivel minden extra nelkul, csak a jatekban elerheto alap cuccokkal lehet csinalni 76% kabitast (Ha meg valakinek sikerult szereznie egy krausos nyaklancot, akkor 101%.)

Mortimer: a KH erossegenel ne feledjuk el, hogy fokuszkritalyaik nincsenek! Es neha 1-1 targyat gagyira cserelnek.
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!