Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
361. hozzászólás - 2009.04.28. 20:38:27 (Válasz winnie #359 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.04.28. 16:09:15
picit befagyott az aukció, nincs nagy licitháború:)


Talán nem olyan érdekesek a mostani tárgyak.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvencSteroszNő
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
362. hozzászólás - 2009.04.28. 21:11:32
Ahogy elnézem, az aukció első-második napján belövődik egy ár, amit nagyon sokáig senki nem akar felül licitálni. Aztán majd ha márcsak fél óra van vissza az aukcióból, újra indul az őrület
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
363. hozzászólás - 2009.04.29. 07:12:16
Az aukciónak van egy nagy problémája, mégpedig hogy a licit az utolsó órában zajlik le. Minden hasonló licitnél ez a helyzet. Teljesen felesleges előtte napokat várni.

Részemről javasolnám, hogy a licit alapideje (ami most talán 5 nap), legyen 24 óra, viszont minden licitemelés után legyen még legalább 12 óra, amíg a licit lezárul (ez viszont most csak 10 perc). Mert így (az előző licithez hasonlóan) azok lesznek a vevők, akik ott tudnak ülni a gép előtt a licit lejártakor.
_____________________

A mostani tárgyak szerintem nem sokat érnek. Több olyan térkapus tárgy van, ami pl. 3 erőnél sokkal többet ad, és ezeket 1 dukátra lehet váltani. Továbbá 3 erő kifejelzhető LE-ben is, ami szintén ér vagy 20 dukátot.
Pontszám: 7.57
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
364. hozzászólás - 2009.04.29. 09:27:17
Továbbra sem értem, hogy pp-ért miért nem lehet venni dukátot.
Ha volt már rá válasz, akkor elnézést, elkerülte a figyelmemet.
Üdv:
Gabi
Pontszám: 3.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
365. hozzászólás - 2009.04.29. 09:52:44 (Válasz Shiako #364 hozzászólására.)
Idézet: Shiako - 2009.04.29. 09:27:17
Továbbra sem értem, hogy pp-ért miért nem lehet venni dukátot.
Ha volt már rá válasz, akkor elnézést, elkerülte a figyelmemet.


mert nem erőforrás, inflációt idézne elő, értéktelenítené az egy aranydukátot, ami jelenleg kvázi több ezer LE, míg egy PP ingyen van. elmész egy hét szabadságra és hirtelen lesz 210 dukátod. egyébként teljesen mindegy a dolog, mert ha te kapnál PP-ért dukátot, akkor más is ás ugyanígy nem lenne esélyed.
Pontszám: 3.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
366. hozzászólás - 2009.04.29. 09:56:57 (Válasz Jeriko #363 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.04.29. 07:12:16
Részemről javasolnám, hogy a licit alapideje (ami most talán 5 nap), legyen 24 óra, viszont minden licitemelés után legyen még legalább 12 óra, amíg a licit lezárul (ez viszont most csak 10 perc). Mert így (az előző licithez hasonlóan) azok lesznek a vevők, akik ott tudnak ülni a gép előtt a licit lejártakor.
_____________________

A mostani tárgyak szerintem nem sokat érnek. Több olyan térkapus tárgy van, ami pl. 3 erőnél sokkal többet ad, és ezeket 1 dukátra lehet váltani. Továbbá 3 erő kifejelzhető LE-ben is, ami szintén ér vagy 20 dukátot.


1. nem mindegy, hogy 1 nap a licit és utána 4 napig kell a köv. tárgyra várni vagy, hogy 5 nap a licit? így legalább van idő a tárgyak láttán dukátot gyűjteni, ha azon múlik. bőven jó ez a rendszer. neked virtuálisan ugyanaz. nézz be mindig az 5. napokra.

2. bocs, ezen felnevettem. tipikus topkarakter hozzáállás. "A mostani tárgyak szerintem nem sokat érnek. " miért nem írtad oda, hogy NEKED nem jelentenek sokat. ez így fellengzős, rohadt magas ló, mert kvázi arra utalsz, hogy béna, aki rájuk licitál. sokaknak térkapuja sincs még. a licit nem neked készül, hanem mindenkinek. nyilván mindenki eldönti, hogy mi mennyit ér meg neki. valakinek az is számít, ha ott a neve a világeseményekben.
Pontszám: 5.11
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
367. hozzászólás - 2009.04.29. 11:19:52 (Válasz winnie #365 hozzászólására.)
Egyrészt mióta nem erőforrás? Ad TP-t, LE-t. Aki vadászik, annak van egy csomó, de a cspt sajnálja. Aki portyázik, az pont fordítva van. Szimplán esélyegyenlőség, nem infláció. ha meg igen, akkor mit veszített a játékos? :think:
Mellesleg nincs sok pp-m, valamint napi 5 pp-ért 2 dukát nem túl sokat módosítana a jelenlegi arányokon. :idea:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 6.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
368. hozzászólás - 2009.04.29. 11:30:25 (Válasz Shiako #367 hozzászólására.)
Miklos irta, hogy nem eroforras. Nyilvan az.
En ugyanakkor nem tamogatom az atvaltast, mert a passziv karaktereknek es a top karaktereknek kedvez. Jatekelmenyt csokkent.
Pontszám: 7.50
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
369. hozzászólás - 2009.04.29. 11:32:00
Mint ahogy Miklós is megmondta nem mindig lesznek ugyanannyira hasznosak a tárgyak. Akinek megéri licitál rá tény, hogy nekem is jobban tetszett az előző felhozatal de itt is jó a zsákocska meg a párna legalábbis szerintem. Kíváncsi vagyok a következő tárgyakra bár a 4x dukátommal egy darabig nem rughatok labdába. Winnie igazad van elég a vége előtt ránézni nem kell naponi 8 órát az AH-ban tölteni.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
370. hozzászólás - 2009.04.29. 11:35:32
Winnie, sajnos baromira nincs igazad!

V3-on automatikusan aktiválódott a licit, és: A nyitás időpontja: 2009.05.09. 05:21:35

Azaz aki hajnali 5 környékén nem lesz netközelben, az nem szólhat bele a tárgy sorsába!

SOKKAL jobb volt a TF-es licit rendszere, ahol van "lekoppanási" idő!
A hozzászólást Birka módosította 2009.04.29. 11:37:29-kor
Pontszám: 5.43
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
371. hozzászólás - 2009.04.29. 11:40:52 (Válasz Shiako #367 hozzászólására.)
Talán lehet azt mondani, hogy én elég sokat portyázok és állítom hogy nem erőforrás. Boldogan adnám a PP-im felét dukátokért:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
372. hozzászólás - 2009.04.29. 11:56:53 (Válasz Crimson #371 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.04.29. 11:40:52
Talán lehet azt mondani, hogy én elég sokat portyázok és állítom hogy nem erőforrás. Boldogan adnám a PP-im felét dukátokért:)


Ez nem jelenti, hogy nem eroforras.
Ez azt jelenti, hogy a dukat lenyegesen erosebb eroforras.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
373. hozzászólás - 2009.04.29. 11:58:03 (Válasz Kocos #372 hozzászólására.)
Ez igaz. No akkor mondjuk úgy, hogy PP-ért a dukát nem ingyen lenne, csak kvázi ingyen:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
374. hozzászólás - 2009.04.29. 11:58:41 (Válasz Birka #370 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.04.29. 11:35:32
SOKKAL jobb volt a TF-es licit rendszere, ahol van "lekoppanási" idő!


Es/vagy autolicit.
Belovod mennyi dukatot szansz ra / mennyi van az autolicitbe, es az aktualis ar fole kinalsz eggyel.
Aztan ha nem vagy online a vegen, mit sem szamit, hiszen az autolicit elmegy amig beallitottad.
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
375. hozzászólás - 2009.04.29. 12:33:52
Hát (de jó, hogy ezzel nem kezdünk mondatot...) a tárgyak hasznosságáról meg annyit, hogy mit nem adnék ha 5ször pihenhetnék egy nap... Nem kéne a rohadt ősköves löttyöket vennem... Csak sajna pont kevesebb dukátom van, mint a jelenlegi licit...
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
376. hozzászólás - 2009.04.29. 15:58:03
Nyugi Stubb 6 hónap múlva lehet jön újra a kispárna majd akkor ráutazunk.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
377. hozzászólás - 2009.04.29. 16:08:47 (Válasz Freez #376 hozzászólására.)
Legyetek Optimisták! Lehet lesz nagypárna is és/vagy takaró, ami akár napi hét pihenést is lehetővé tesz majd.
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
378. hozzászólás - 2009.04.29. 16:09:12 (Válasz Ywgarrd #377 hozzászólására.)
Alvómaci!!!
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
379. hozzászólás - 2009.04.29. 16:22:56
Egy hordó ser azért jobban illene hozzám alváshoz, mint a Maci... Mondjuk gyanús, hogy mindkettőnk felesége Heni...
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
380. hozzászólás - 2009.04.29. 17:57:41 (Válasz winnie #366 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.04.29. 09:56:57

1. nem mindegy, hogy 1 nap a licit és utána 4 napig kell a köv. tárgyra várni vagy, hogy 5 nap a licit? így legalább van idő a tárgyak láttán dukátot gyűjteni, ha azon múlik. bőven jó ez a rendszer. neked virtuálisan ugyanaz. nézz be mindig az 5. napokra.


Ugye nyilván nem mindegy, nem gondoltad végig.
- Ha akkor állsz neki dukátot gyűjteni, akkor tuti nem lesz a tied. Olyané lesz, aki már hetekkel korábban nekiállt gyűjteni.
- Miután a reális (amiért tényleg el fogja valaki vinni) érték jelen esetben csak az utolsó órában kezd kialakulni, azt sem tudod, mennyit kell gyűjtened.
- Ha meg pont akkor nem tudsz gép előtt lenni, akkor meg végképp esélytelen vagy a vásárlásra.

Idézet: winnie - 2009.04.29. 09:56:57
2. bocs, ezen felnevettem. tipikus topkarakter hozzáállás. "A mostani tárgyak szerintem nem sokat érnek. " miért nem írtad oda, hogy NEKED nem jelentenek sokat. ez így fellengzős, rohadt magas ló, mert kvázi arra utalsz, hogy béna, aki rájuk licitál. sokaknak térkapuja sincs még. a licit nem neked készül, hanem mindenkinek. nyilván mindenki eldönti, hogy mi mennyit ér meg neki. valakinek az is számít, ha ott a neve a világeseményekben.


Furcsa szemüveggel nézheted a világot, ha ezt olvasod ki abból, amit írtam. Hogy Miklóst idézzem: De egyébként erre számitsatok, az aukción erős, vagy erősnek tűnő tárgyak lesznek. Ezeket nem cserélitek le hetente, sőt nagy valószinűséggel egy játékos elég ritkán tud új tárgyat venni magának. Tehát logikus, hogyha egyszer megvesz valamit, annak hasznát lássa.

A mostani aukción levő tárgyak egyike sem olyan, amit a normál játékban ne szerezhetnél meg. A +3 erő nem más, mint LE, az okuláré szintén (és némi goggle ismerettel tökéletesen és duplán pótolható), ahogy az őskő, pihenés is (utóbbi ÉP, némileg rosszabb, mintha gyógyitalt innál). Szerintem ezek a tárgyak nemhogy nem erősek, de még csak erősnek sem tűnnek például az előző tárgyakhoz képest (azok olyan lehetőséget adtak, amiket normál játékban nem tudsz megszerezni) - nem csak az én szememben, de szerintem majdnem mindenkiében, aki ért kicsit a játékhoz. Nem kell top karakternek lenni, hogy ezt lássa az ember, bár abban igazat adok neked, hogy aki ezt látja, az valószínűleg jobban felismeri a játék többi összefüggését is.
Pontszám: 6.43
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!