Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
301. hozzászólás - 2009.04.21. 13:20:43
Köszi, így már érthető a dolog.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
302. hozzászólás - 2009.04.21. 13:21:16 (Válasz Mortimer #300 hozzászólására.)
a te állításod szerint is este fog igy lefeküdni
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
303. hozzászólás - 2009.04.21. 13:29:02 (Válasz Mortimer #300 hozzászólására.)
Én elhasználom Kivéve, ha PP-t gyűjtök + Majd meggyőzöm a többieket, hogy 10-es kamra bőven elég.

Mazlee: ugyanazt a tagot nem lehet kétszer bekamrázni
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.04.21. 13:29:41-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
304. hozzászólás - 2009.04.21. 13:31:01 (Válasz Mortimer #300 hozzászólására.)
Akkor ez arra tökéletes, hogy akin lesz, azt nulla LE-vel fogják kalodába invitálni.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
305. hozzászólás - 2009.04.21. 13:35:11 (Válasz CaveMaN #303 hozzászólására.)
tudom hogy nem lehet.

mármint hogy 1 tag nem tud valakit 2x...
A hozzászólást Mazlee módosította 2009.04.21. 13:37:27-kor
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
306. hozzászólás - 2009.04.21. 14:04:51 (Válasz Baraty #287 hozzászólására.)
Idézet: Baraty - 2009.04.21. 12:16:10

Gyilkos Szkarabeusz működése:
- Lezajlik a csata, mint eddig.
- Ha a védőt elhurcolták a kamrába, és van szkarabeusza, akkor az ellenfele összes LE-jét megkapja (értelemszerűen azt is, amit a csata során vesztett), az ellenfelének meg 0 lesz.
- A védő a kamrában marad, de a szkarabeusszal szerzett LE nem számít bele a másnapi kamra-termelésbe, és az ajánlás által szerezhető LE-be sem.


Az igy borzasztoan el van szamolva, legalabb ne vinne el a tamado LEjet (keletkezne neki a semmibol). Raadasul igy remekul lehet szazezreket berabszolgazni szervezes nelkul is. En atgondolnam a helyetekben, aztan ha valtozik, akkor visszaadjatok a dukatokat a nyertesnek ha nem keri.

Ez igy tul durva.

Mod: Kozben rajottem, h ha virtualis LEt kapna azzal megjobban lehetne rabszolgazni. No mind1, akkor is tul eros igy, vmit kezdeni kell vele.
A hozzászólást Endyr módosította 2009.04.21. 14:05:58-kor
Pontszám: 4.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
307. hozzászólás - 2009.04.21. 14:13:00
egy durva tárgy félévente egy embernek, túl lehet élni. nyilván az 50. szinten nem lesz sok rabszolgázás, mint ahogy azzal sem érdemes számolni, hogy ezzel mennyi LE-t lehet nyerni.

egész egyszerűen egy olyan tárgyról van szó, egy olyan überritka tárgyról (szóval belefér), ami véd a portyázások ellen.

azt túl lehet élni, nem?
Pontszám: 9
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
308. hozzászólás - 2009.04.21. 14:37:33
ahoz képest hogy miylen durva eléggé soványka árra van egyelőre taksálva a licitben...bár igaz még van jópár nap de bizony mondom tinéktek a Szkarabusz ritka nagy kincs...

aztán meg oylat akarok kérdezni hogy akkor mivan ha ezzel a szkarabeusszal valaki ráront egy végzeturra aki elveri és hogy ha a szkarabuszos volt a támadó akkor is érvéynesül a bogár hatása? nahmeg hogy ha a támadó veszít és a védőnek van kinzója akkor viszi a védő a támadót? vagy kinzóba csak a támadó viheti a védekezőt? márha értitek hogy értem és nem fogalmaztam túl kuszán...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
309. hozzászólás - 2009.04.21. 14:40:05
Én értem. Az nem lehet amit mondtál, mert kamrába csak támadó viheti el a védőt. Tehát ha lepattannak rólad akkor se megy kamrába a hoppon maradt agresszor, ha van üres helyed. Tehát a skarabeuszt odafigyeléssel ki lehet trükközni.

Ennek ellenére elég durva szerintem is a cucc. Ugye egy cucc csak akkor jön vissza ha már mindenből elkelt egy, kb fél év múlva? (ilyesmire emlékszem Miklós tollából)
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.04.21. 14:40:58-kor
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
310. hozzászólás - 2009.04.21. 14:49:11 (Válasz Ajgatsz #309 hozzászólására.)
Bakker, még szép hogy durva. Ki venné meg ha semmire nem lenne jó?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
311. hozzászólás - 2009.04.21. 14:52:19
hát nemtom de ottvan a italt adó motyó(Sámán iszák) asszem arra most valmi 48as szintű a befutó...de nemtom 48as szinten mija manót fog kezdeni egy 200as töltésű itókával...de ha nemsajnálja rá kidobni a sok dukátját akkor csak vegye...hehe...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
312. hozzászólás - 2009.04.21. 15:23:52 (Válasz Dr_Faktor #311 hozzászólására.)
A sámán iszák gyógyitala magas szinten pont arra jó, hogy egy 15%alól feljövetelnél ne kelljen 1-szer átöltözgetésre időt, energiát szánni, így a térkapus lény könnyen hozható.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
313. hozzászólás - 2009.04.21. 15:32:03
hát nemtom én azé biztos ami biztos alapon hangosan fogok kacagni azon aki azt elviszi...

amugy szerintem a játék legnagyobb hibája ez a 15% rész...mer magasszinten pont emiatt nem lehet durvásakat fogni mer mindenki ígyjáccik...levereti magát aztán harácsol(a sok kis teve) =) szóval ez az egyik legnagyobb bibi...

inkább lenne egy Fix mennyiség mittomén 50-100 életerő ami alatt nemtudnak ütni...tudom tudom...hülyeség...háde nekm akkor ze az egyik nagy álmom...lépek még 20 szintet a karakteremmel aztán majd kisírom...de ezmár egy másik történet...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
314. hozzászólás - 2009.04.21. 15:53:36
Örülök, hogy a szkarabeusz megmozgatta a fantáziát, ez volt a cél
Pontszám: 6.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
315. hozzászólás - 2009.04.21. 16:33:51 (Válasz Miklós #314 hozzászólására.)
hát, azt azért nem nevezném fantázia megmozgatásnak, hogy berakok egy bikaerős tárgyat, aztán nézem ahogy mindenki tiltakozik ellene.

(Miklós, légyszi nézz át inkább a várható fejlesztések topikba.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
316. hozzászólás - 2009.04.21. 18:58:37
Nemtudom, mért kell rinyálni, félévig egyetlen egy játékosnak lesz szcarabeusza, túl fogjátok élni.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 8.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
317. hozzászólás - 2009.04.21. 23:23:41
2 Békejobb relikvia Ellenfeled hordagyűlölete nem érvényesül veled szemben

Ez durva
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
318. hozzászólás - 2009.04.22. 13:03:21 (Válasz Mortimer #315 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.04.21. 16:33:51
hogy berakok egy bikaerős tárgyat


Mi a bikaerős a szkarabeuszban? Hogy a tulajt csak akkor fogja vki támadni, ha betelt a kinzókamra? Vagy támadják előtte is, csak akkor 0 LE-vel?

De egyébként erre számitsatok, az aukción erős, vagy erősnek tűnő tárgyak lesznek. Ezeket nem cserélitek le hetente, sőt nagy valószinűséggel egy játékos elég ritkán tud új tárgyat venni magának. Tehát logikus, hogyha egyszer megvesz valamit, annak hasznát lássa.
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
319. hozzászólás - 2009.04.22. 13:12:29 (Válasz Miklós #318 hozzászólására.)
"Hogy a tulajt csak akkor fogja vki támadni, ha betelt a kinzókamra?"

15 portyapont - 15-ös kinzókamra. Nemsokára nem fog betelni sosem.

"Vagy támadják előtte is, csak akkor 0 LE-vel?"

Nem olyan egyszerű 0 LE-t összehozni, hiszen előtte érdemes a turbót építésre átrakni, ami csekély mennyiségű építésnél felesleges VP költés. De ha el is könyveli, hogy elszórja turbó nélkül a LE-t építésre, 0 LE-vel minek támadni? Pár száz, a kínzókamrából származó LE-ért? Hisz azt mástól is megkaphatja az ember ugyanúgy, és még ha mázlija van, rabol is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
320. hozzászólás - 2009.04.22. 13:20:53
Idézet: Mortimer - 2009.04.22. 13:12:29
"Hogy a tulajt csak akkor fogja vki támadni, ha betelt a kinzókamra?"

15 portyapont - 15-ös kinzókamra. Nemsokára nem fog betelni sosem.


ó, anyám... ezért menekülnék legszívesebben a top100-ból:) ha már érvelünk, akkor ne sarkított példákkal tegyük azt. 15-ös kínzókamra... még, ha van is sokaknak, közel sem általános.

a sorok közt kell olvasni. a fordítás: kapsz egy tárgyat, amiel nem lesz támadható. na puff. 2015-re a töb ezer játékosból 12-nek lesz ilyenje. nem katasztrófa.

amúgy ez tipikus olyan dolog, ami szinte senkit sem érint, hiszen nem az övé lesz a térgy, épp ezért senki tsem zavar, max egy embert nem kell támadnia. ha nem akar.

Idézet: Mortimer - 2009.04.22. 13:12:29

Nem olyan egyszerű 0 LE-t összehozni, hiszen előtte érdemes a turbót építésre átrakni, ami csekély mennyiségű építésnél felesleges VP költés. De ha el is könyveli, hogy elszórja turbó nélkül a LE-t építésre, 0 LE-vel minek támadni?


eleve minek akarod megtámadni azt az egy embert, akinél a szkarabeusz van?

na, igen, topjátékos gondolkodás. van, aki turbó nélkül nem használ képességet, mert összetörik benne valami, hogy bukott némi LE-t az optimumhoz képest. más meg vígan épít turbó nélkül is, mert teljesen mindegy, hogy 10-et vagy 15-öt épít.

a 0 LE-val támadás meg eddig is jellemző volt, nem értem hol a probléma. múltkor te mondtad el, miért, amikor megjegyeztem, hogy még 6 szinttel feljebbről is 0-val támadnak meg.

(off: tényleg nem értem a dolgot. kisírja a nép az aukciót, jönnek új, unique tárgyak és máris van, aki skandallumot kiált. ki érti ezt?)
A hozzászólást winnie módosította 2009.04.22. 13:22:24-kor
Pontszám: 8.75
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője