Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1321. hozzászólás - 2009.12.30. 22:38:32 (Válasz Ricardo #1319 hozzászólására.)
Ez teljesen igaz, vagy több tárgy kell, vagy rövidebb aukciós idő. Akik később indultak, soha nem fognak tudni venni bármit is, pedig van jó pár olyan relikvia, amik alsóbb szinteken hasznosabbak tudnának lenni. Vagy két-három aukció kellene egy időben, a kisebb szintűeknek is legyen esélye. Már most is kezdenek elszállni az árak...
Pontszám: 8.51
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1322. hozzászólás - 2009.12.30. 23:02:09
Én éppen akkoriban jártam 24.szint körül,így tudtam vásárolni napi kettőt
Majd egy évig gyűjtöttem,hogy végül tudtam végre venni egy dolgot!Csak azt nem értem,hogy sokaknak már több aukciós relikviájuk is van
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 3.87
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1323. hozzászólás - 2010.01.02. 11:18:29
A Zarknodos relikviák lehetnének az aukció 6. tárgyai, és a 3 relikvia folyamatosan váltaná egymást. Így itt talán tudna érvényesülni az is aki lemaradt Zarknodról, vagy valamelyik tárgy nem esett neki.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 7.08
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1324. hozzászólás - 2010.01.03. 05:42:55 (Válasz Krazus #1323 hozzászólására.)
A Zarknodos event aktív résztvevői meg téphetnék a hajukat, mert feleslegesen fektettek bele annyi energiát, bárki megveheti ugyanazt a cuccot.
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 7.33
fórumozóNagycapaFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1325. hozzászólás - 2010.01.03. 08:46:17
es azokkal mi van, akiknek nem dobott mágiaelnyelőt???
Pontszám: 3.36
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1326. hozzászólás - 2010.01.03. 14:59:49
Aranytallér
Licit vége:
2010.01.08. 10:46:12
Aranytallér
Típus: relikvia
Hatás: Az ismételhető küldetésekért +20

+20 micsoda?
Gondolom KP, de tán nem ártana odaírni.
Vagy esetleg + 20 % LE?
A hozzászólást Darah módosította 2010.01.03. 15:02:15-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.49
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1327. hozzászólás - 2010.01.03. 15:10:53
Idézet: HoGo - 2010.01.03. 05:42:55
A Zarknodos event aktív résztvevői meg téphetnék a hajukat, mert feleslegesen fektettek bele annyi energiát, bárki megveheti ugyanazt a cuccot.


Ezt elhiszem, de az aranydukátok inflációja, megváltoztatja az aukciós tételek értékét, pl.: egy aranytojás tojó tyúknak ekkora árak mellett szinte semmi értéke, míg az elején a játékosok többsége ölt volna érte.

Esetleg megoldás lehetne, ha a játékosok fölkínálhatnák egymásnak aukción szintén aranydukátért, a korábban rendes aukción megszerzett tárgyakat. Az aukció indítójának mondjuk x aranydukátot kell fizetnie az aukció elindításáért, aki megnyeri az aukcióját, attól a játékostól levonják a felkínált dukátmennyiséget, míg az eladó játékos ennek a mennyiségnek csak 90% kapná meg (persze ez akár tovább csökkenthető).
Esetleg az eladó meghatározhatna egy minimálárat, ami alatt nem vihetik el tőle a tételt, de ekkor magasabb lenne a tétel felrakásáért fizetendő díj.
Ez a megoldás azért lenne jó, mert így nem kerül több relikvia/aukciós tétel a játékba, de mégis csökkenne, vagy talán megálna az aranydukát inflációja.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 7.70
népszerűKalimdorFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1328. hozzászólás - 2010.01.03. 15:32:48
Esetleg az aukcióház le lenne bontva szintekre hogy a közel azonos szintűek licitálhatnának ugyanazokra a cuccokra amik konkrétan nekik valók. mert most sokan hozzá se tudnak szólni a licithez az alacsonyabb szintekről.
Pontszám: 8.20
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1329. hozzászólás - 2010.01.03. 20:28:56
A gondolatomban olvastál , tényleg jó lenne valami változás hogy aki később kapta a lehetőséget a dukátgyűjtésre is tudjon valamit kezdeni vele.Mondjuk ha nem is nagyon tápos relikvia, de valami pl egy +40szintü epikus cucc vagy , valami a kufárnál valami táposabb cucc dukátért . vagy esetleg visszaváltani cspre, ppre mindegy de így hogy gyűjtsük az idők végezetéig és soha nem tudjuk elhasználni , így nem a legjobb .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 6.22
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1330. hozzászólás - 2010.01.09. 13:45:09
Máshol is elhangzott már, de azért ide is leírom, mert ide tartozik.

Az aukción lehetnének sűrű tárgyak, nem feltétlen relikviák, inkább egyszeri hatásúak. Ezek aukciós ideje kisebb lenne mint a gyakori és ritka tárgyak aukciós ideje, de nem is adnának akkora tápot. viszont így a kisebb mennyiségű dukáttal rendelkezők is el tudnák költeni a dukátjukat. Sűrű tárgyak alatt olyat értek, mondjuk ami +1tulajdonságot, vagy szakit ad. Ezzel is csökkenteni lehetne az aranydukát inflációját.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 8.33
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1331. hozzászólás - 2010.01.18. 19:49:13
Esetleg lehetnének aukciós szezonok, a szezon végén az aranydukátok nullázódnának, de ezt az aranydukát mennyiséget a karakterek levásárolhatnák, valamilyen gyengébb, de mégis erősítő tárgyra, Így az új játékosoknak is lenne esélyük nyerni az aukción.

ui: ez csak egy hirtelen ötlet, de ha valaki lát benne fantáziát, akkor használja nyugodtan.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 6.26
kedvelt tagRogalndornFérfi
Végzetúr mester
566 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1332. hozzászólás - 2010.01.31. 08:56:09
Halihó mindenkinek.

Ma láttam a 3-as világon ezt a kis finomságot:

Típus: relikvia
Hatás: Az energiakristályosító szintlépéskor nem kiégett őskövet ad, hanem valódit

Jelenleg 440 a licit állása.

Ezzel a tárgyal kapcsolatban csak annyit szeretnék mondani, hogy hihetetlenül tápos.
Értem, hogy értékes dolgokat lehet venni, de ez azért már nagyon nagy túlzás.
Egészségére egyébként annak aki majd elviszi.
Viszont szerintem át kellene gondolni miféle tárgyak kerülnek be a játékba, némelyik nagyon elviszi az erő egyensúlyt.
Félre értés ne essék nem beleszólni szeretnék hiszen ahoz semmi jogom, mivel csak egy egyszerű felhasználó vagyok, nem pedig fejlesztő, üzemeltető vagy admin.
Csak azért szóltam mert ugye az őskövek már eleve jelentős előnyt biztosítanak (van aki fizet az SMS-ért van akinek bónuszban van pár a szolgáltatójától ez most mindegy), amit valamennyi befektetés árán szerez a játékos.
Nem az őskövekkel van gondom, hanem azzal, hogy bizonyos tárgyak egyszerűen behozhatatlan előnyt jelentenek más játékosok számára.

Tisztelettel: Rogalndorn
Bunkó vagyok, mert megérdemled.
Ha valamit nem értek attól még nem a másik a hülye.
Ha te vagy a hülye arról meg a másik anyja nem tehet.
Pontszám: 4.07
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1333. hozzászólás - 2010.01.31. 09:04:24 (Válasz Rogalndorn #1332 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Birka módosította 2010.02.03. 18:32:36-kor
Pontszám: 6.09
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1334. hozzászólás - 2010.01.31. 10:38:50
Ez is egy megoldás lehetne:

Barter igazolvány
relikvia
40. szint
8000 LGY és 10 őskő
Sikerült elérned azt, hogy ezentúl a lélekkufárok beváltják az aranydukátjaidat lélekgyémántra. Egy aranydukátért 10 Lélekgyémántot kapsz.


(most a V1-en 800-1000 dukátért megy el egy izmosabb tárgy, a kufárnál 10.000 LGY be kerülnek a magasszintű új LGY-s tárgyak, ezt vettem alapul.)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.70
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1335. hozzászólás - 2010.01.31. 11:47:30
Egy kérdés: miért lehet ugyanazt a tárgyat többször elvinni az aukción? Egyik ismerősöm bukta a licitet a császári tekercsre,mert felüllicitálták. Eddig ok,tiszta sor.
Viszont a nyertes már amúgy is birtokolt egyet... Ez nem unfair a többiekkel?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.54
kedvelt tagRogalndornFérfi
Végzetúr mester
566 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1336. hozzászólás - 2010.01.31. 17:25:13 (Válasz Birka #1333 hozzászólására.)
Azt hiszem nem voltam teljesen érthető.

Engem aztán nem zavar ha valakinek még az ősköves, fókuszkristályos tárgyain is őskövek meg fókuszkristályok lógnak.
Sőt legyen rajta még ősköves, fókuszkristályos zokni, atléta, alsógatya, sapka, sál, meg az ég tudja mi minden.
Nem érdekel.
Csak azt szerettem volna jelezni, hogy meg kellene gondolni vajon egyes tárgyak nem túl jó ötletek.
De ez az én véleményem.
Egy valami biztos sosem fogok őskövet venni, nem érzem etikusnak, ennyi.
Amim van azt mind magamnak ütöttem, vagy vadásztam.
Mások máshogyan játszanak, egészségükre.

És azt is értem, hogy valamiből fenn kell tartani a szervereket.
Bunkó vagyok, mert megérdemled.
Ha valamit nem értek attól még nem a másik a hülye.
Ha te vagy a hülye arról meg a másik anyja nem tehet.
Pontszám: 4.76
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1337. hozzászólás - 2010.01.31. 17:28:47 (Válasz masterv #1335 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2010.01.31. 11:47:30
Egy kérdés: miért lehet ugyanazt a tárgyat többször elvinni az aukción? Egyik ismerősöm bukta a licitet a császári tekercsre,mert felüllicitálták. Eddig ok,tiszta sor.
Viszont a nyertes már amúgy is birtokolt egyet... Ez nem unfair a többiekkel?


Unfair es hulyeseg is. Dehat ebben a jatekben nem ez az elso dolog, ahol ki lehet baszni masokkal ugy, hogy az neked meg veletlenul sem jo. Erre van igeny.
Ismerosod meg vegyen tekercset HKK kodbol. 2K HUF oszt jonapot.
Pontszám: 6.63
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1338. hozzászólás - 2010.01.31. 17:29:49 (Válasz masterv #1335 hozzászólására.)
miért akar az ismerősöd egy 10-20-30 ezer LE tárgyra benevezni? (csinálja a másik két küldetést, érjen el a 100.-ig és utána kánaán.)

ha a tekercs valóban azonnal felhasználódik, akkor mondjuk nem értem, hogy miért marad ott a karakterlapon. mindenesetre épp ezen az instans hatás miatt miért ne vihetné el ugyanaz?
Pontszám: 4.57
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1339. hozzászólás - 2010.01.31. 17:33:23 (Válasz Birka #1333 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.01.31. 09:04:24
Ebben mi az eget verően tapos?

Adjon 10 őskövet szintlépésenként. VF-el 10 nap egy szintlépés.


??? ez a legeslegjobb tárgy. komolyan ecseteljem, hogy kvázi nem játékbéli, hanem evilági jóságot ad? hogy egy nem prémiumos karaktert prémiumossá tesz?

egy +3 erő ad pár tízezer LE-t a karakternek. egy császári tekercs még kevesebbet - az őskőadó cucc azon kevesek közé tartozik, melyek végtelen LE-t biztosítanak egy játékosnak. nem tízezret, végtelent. számolj csak napi, mennyi?, 8-10 CSP-vel, azaz napi 10-20-30 ezer LE-vel.

szerinted nem egetverően tápos? hadd ne kommentáljam.
Pontszám: 3.83
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1340. hozzászólás - 2010.01.31. 17:35:46 (Válasz Rogalndorn #1336 hozzászólására.)
Idézet: Rogalndorn - 2010.01.31. 17:25:13
De ez az én véleményem.


kösz, hogy ideírtad. már azt hittem, hogy a szomszédodé... (minek túlcifrázni?)

Idézet: Rogalndorn - 2010.01.31. 17:25:13
Egy valami biztos sosem fogok őskövet venni, nem érzem etikusnak, ennyi.


ez viszont kábé az év braomsága. "nem etikus"? wtf.
Pontszám: 4.54
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője