Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
fórumozóGwillFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
281. hozzászólás - 2009.04.21. 11:20:47 (Válasz Szinv #280 hozzászólására.)
Szerintem tuti nem veszti el.

Viszont milyen jo rabszolgazas lesz ebbol
"Figyi nekem van ilyen szkarabeuszom. Beutsz engem es viszel tolem 10k LE-t, mert amugy most eppen dugig vagyok. Te elhurcolsz a kinzokamraba 300K LE-vel es maris milyen jol jartunk mind a ketten."

Top10 kari meg kockazat nelkul meg is tehetne. Es ha nem bizol senkiben, max haver hordat valt.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
282. hozzászólás - 2009.04.21. 11:36:01 (Válasz Gwill #281 hozzászólására.)
Vegyük a másik esetet, az elveszítit. Reggel megüti egy olyan, aki épp akkor kapta meg az ajánlást, 5ezret. Ezt megkapja. Jön a következő, az is megüti, rabol tőle ebből ezret, de kap még 5ezret tőle is (lesz nála 9e). Jön a harmadik, de mivel már csak 60%os a karakter, már alig tud rabolni, viszont ő is elveszít mindent. Szóval emberünk aki belép, naponta tizezernyi LE-vel gazdagodik, miközben amit tőle tudnak elvinni az minimális. Alig fél éve indult a játék, és TGY-nél már 15-ös a kamra, és ugye 15 PP jár naponta - minden ütés hurcol. Mivel fél év alatt pörög körbe az összes tárgy, mire újra előfordul, addigra minden szövetségnek 15-ös kamrája lesz.

Szóval akkor is problémás a tárgy, ha elveszíti, de akkor még inkább, ha nem, mert akkor nyílt tápolásra nyújt lehetőséget. Főleg, hogy nem is látszik a karakterlapon.

Ilyenek után úgy érzem, mintha bizonyos dolgok egyáltalán nem lennének átgondolva.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
283. hozzászólás - 2009.04.21. 12:05:51 (Válasz Ricardo #257 hozzászólására.)
A kérdésemre még mindig nem kaptam választ. Fontos lenne, mert a választól függően használom fel a bajnoki medálomat.

Idézet: Ricardo - 2009.04.20. 17:56:36
Mintha korábban lett volna olyan említve, hogy 6 havonta csak egy tárgyat nyerhet valaki. Ebből mennyi igaz? Aki most elvisz egy stuffot az őszig várni fog, vagy a bérletet megnyerő innentől hetente vehet magának felszerelést?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
284. hozzászólás - 2009.04.21. 12:08:03 (Válasz Ricardo #283 hozzászólására.)
Sehol nem láttam olyan beírást, hogy az aukció korlátozva lenne. Akár havonta vihetsz új cuccot, ha tudsz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
285. hozzászólás - 2009.04.21. 12:08:49 (Válasz Ricardo #283 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.04.21. 12:05:51
A kérdésemre még mindig nem kaptam választ. Fontos lenne, mert a választól függően használom fel a bajnoki medálomat.

Idézet: Ricardo - 2009.04.20. 17:56:36
Mintha korábban lett volna olyan említve, hogy 6 havonta csak egy tárgyat nyerhet valaki. Ebből mennyi igaz? Aki most elvisz egy stuffot az őszig várni fog, vagy a bérletet megnyerő innentől hetente vehet magának felszerelést?


Nem volt ilyesmi említve. A nyitó topicnyitó postban benne van, hogy a tárgyak ismétlődnek félévente. Ha egyet elvittél, akármikor licitálhatsz a következőre.
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
286. hozzászólás - 2009.04.21. 12:11:24 (Válasz Szinv #285 hozzászólására.)
Valszeg akkor a tárgyak ismétlődésével kevertem. Ez így elég rossz. Biztosan minden át lett gondolva az AH-ban?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
287. hozzászólás - 2009.04.21. 12:16:10
Idézet: Ricardo - 2009.04.20. 17:56:36
Mintha korábban lett volna olyan említve, hogy 6 havonta csak egy tárgyat nyerhet valaki. Ebből mennyi igaz? Aki most elvisz egy stuffot az őszig várni fog, vagy a bérletet megnyerő innentől hetente vehet magának felszerelést?
Ilyen korlátozást nem tervezünk, valószínűleg abból jöhetett a félreértés, hogy nagyon kevés az esély, hogy a fordulás előtt egyvalaki két tárgyat is tudjon szerezni.

A relikviák megjelennek a karakterlapon is, mindenki láthatja, és a licit lejártakor világ-esemény is keletkezik majd.

Gyilkos Szkarabeusz működése:
- Lezajlik a csata, mint eddig.
- Ha a védőt elhurcolták a kamrába, és van szkarabeusza, akkor az ellenfele összes LE-jét megkapja (értelemszerűen azt is, amit a csata során vesztett), az ellenfelének meg 0 lesz.
- A védő a kamrában marad, de a szkarabeusszal szerzett LE nem számít bele a másnapi kamra-termelésbe, és az ajánlás által szerezhető LE-be sem.
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
288. hozzászólás - 2009.04.21. 12:20:37 (Válasz Baraty #287 hozzászólására.)
Durva cucc ez a szkarabeusz. Nem tudnak rabolni tőle gyakorlatilag.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
289. hozzászólás - 2009.04.21. 12:21:53
Igen... az ember vagy LE-ért megy és figyel hogy ne legyen üres kamrája, vagy kamráa viszi, de akkor szigorúan 0 LE-n. Én azért figyelni fogom hogy ki fogja elvinni, az tuti.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
290. hozzászólás - 2009.04.21. 12:25:25
emellé még egy büntető és tuti nem lesz kedve senkinek csapkodni a tagot
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
291. hozzászólás - 2009.04.21. 12:37:33 (Válasz Baraty #287 hozzászólására.)
azt lehet tudni hogy egy játékosnál hány aktív relikvia lehet? vagy azt is cserélgetni kell mint egy mostani tárgyat?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
292. hozzászólás - 2009.04.21. 12:40:44 (Válasz Mazlee #291 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2009.04.21. 12:37:33
azt lehet tudni hogy egy játékosnál hány aktív relikvia lehet? vagy azt is cserélgetni kell mint egy mostani tárgyat?

A relikviák külön helyre kerülnek, nincs korlátozva, mennyi lehet egy játékosnál, és folyamatosan, cserélgetés nélkül érvényes a hatásuk.
Pontszám: 5
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
293. hozzászólás - 2009.04.21. 13:05:37 (Válasz Baraty #287 hozzászólására.)
Idézet: Baraty - 2009.04.21. 12:16:10


Gyilkos Szkarabeusz működése:
- Lezajlik a csata, mint eddig.
- Ha a védőt elhurcolták a kamrába, és van szkarabeusza, akkor az ellenfele összes LE-jét megkapja (értelemszerűen azt is, amit a csata során vesztett), az ellenfelének meg 0 lesz.
- A védő a kamrában marad, de a szkarabeusszal szerzett LE nem számít bele a másnapi kamra-termelésbe, és az ajánlás által szerezhető LE-be sem.


Nem értem! Milyen LE-t kap meg? Ami a támadónál van összes? Vagy amit kamrázik másnap? Nem értem!
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
294. hozzászólás - 2009.04.21. 13:06:51 (Válasz Vidámhalál #293 hozzászólására.)
TFH: nekem van szkarabeusz te támadsz 6k LE-vel. Nyersz, beteszel a kamrába és ideadod a 6k LE-t ami nálad van
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
295. hozzászólás - 2009.04.21. 13:07:15 (Válasz Vidámhalál #293 hozzászólására.)
Ami éppen nála volt, az összeset.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
296. hozzászólás - 2009.04.21. 13:10:33 (Válasz Baraty #287 hozzászólására.)
"értelemszerűen azt is, amit a csata során vesztett"

Na ez így még durvább. Innentől kezdve aki ezt megnyeri, buzogánnyal fog aludni menni. Miért kell ilyen elméretezett tárgyakat berakni?!
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
297. hozzászólás - 2009.04.21. 13:11:50 (Válasz Mortimer #296 hozzászólására.)
sőt éjjel nappal csak abban lesz
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
298. hozzászólás - 2009.04.21. 13:16:18 (Válasz Mortimer #296 hozzászólására.)
Mortimer oszt miért? Betöltöm a kamrát, aztán agyonverem 100k LE-vel, semmi nem fog történni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
299. hozzászólás - 2009.04.21. 13:19:23 (Válasz CaveMaN #298 hozzászólására.)
az minimum 16 portya/nap nem számolva azokkal a portyákkal amikor még van üres hely, mégsem viszi be a delikvenst.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
300. hozzászólás - 2009.04.21. 13:19:51 (Válasz CaveMaN #298 hozzászólására.)
Mazlee: estére elfogyhat a kamra másoknál, szóval akkor már nem árt felöltözni.

CaveMan: 2-3 hónap múlva mindenkinek 15-ös kamrája lesz, és mivel 15 PP-n van mindenki magas szinten, és azt se használják el, feltételezhető, hogy minden ütés kamrába megy.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!