Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1141. hozzászólás - 2009.08.22. 09:54:06 (Válasz Kocos #1140 hozzászólására.)
Najó akor nem olyan durva, bocsi.

De ne felejtsük el közben, hogy KH ból jön lélekszivás, meg portya LE míg természetes embereken többnyire 0LE a nyereség.

Ja az durva, nagy bénítást lehet összerakni.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1142. hozzászólás - 2009.08.22. 09:54:40 (Válasz Kocos #1140 hozzászólására.)
Azért azt is tegyük hozzá, hogy a bénítás a legbénább képességek egyike. Ha nem lenne rá építve egy ismételhető küldetés, marhára nem érdekelne senkit. Még 101%-nál sincs csatadöntő szerepe - a fix 10-es értéken kellene alakítani.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1143. hozzászólás - 2009.08.22. 10:00:53 (Válasz Kundi #1141 hozzászólására.)
"De ne felejtsük el közben, hogy KH ból jön lélekszivás, meg portya LE míg természetes embereken többnyire 0LE a nyereség."

Én viszont azt látom, hogy manapság még 40. szinten is vígan elvannak spektrális nélkül a portyakarakterek, bármiféle vadászat nélkül, közben a játék számtalan terén jól kihasználhatják, hogy a CSP számukra értéktelen (aukciós ház, manózás, 200 CSP-s gyorsítások ingyen vannak, turbóváltásra nem költenek őskövet stb.).

Azt is elfelejted, hogy a KH bevételét csak a karakter bevételének százalékában szabad nézni. Magas szinten a CSP-ből származó napi bevétel legalább 150e LE, a KH ennek töredékét hoza. Ráadásul mint a KH kiterjesztés topicba bemásolt képemen is láthatod, ha nincs háború, 20-40%on vannak folyamatosan, ilyenkor alig pár száz LE jön belőlük.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1144. hozzászólás - 2009.08.22. 10:46:52 (Válasz Mortimer #1142 hozzászólására.)
Ahány % kábítás annyi pontnyi támadást kellene csökkentsen. És még így sem szedne sokat a bénítás elhárítás miatt.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1145. hozzászólás - 2009.08.22. 10:50:52 (Válasz Kundi #1141 hozzászólására.)
Idézet: Kundi - 2009.08.22. 09:54:06
Najó akor nem olyan durva, bocsi.

De ne felejtsük el közben, hogy KH ból jön lélekszivás, meg portya LE míg természetes embereken többnyire 0LE a nyereség.

Ja az durva, nagy bénítást lehet összerakni.


Cserebe nem lehet oket kamrazni.
Pontszám: 1.80
népszerűGrelnarFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1146. hozzászólás - 2009.08.22. 11:13:28
"Melle.
Nem tudom meddig ment volna a licit, de van annyi tokem, hogy megprobaltam volna megszerezni, es sztem sikerult is volna. Pontosan ezert kertem, hogy talan gondoljuk vegig elobb."

Ha-ha-ha! Bocs, de suket duma!
NAGYON-NAGYON jol tudod, hogy nem lett volna eselyed elvinni. A talalkozon koltottel egy jelentosebb osszeget. Nyilvan annak lett volna eselye, aki eddig nem koltott, folyamatosan 5 a 2-ben vette es elad mondjuk 4-5 bajnokit hozza....
(Vagy esetleg aki epikusos szovetsegben kiutott eddig 20 epikus targyat es azt +ban betolja.)

680 csak egy szam volt, amivel siman elvihetted volna. De TUTI, hogy 500 folott ment volna!!!
V2es karakterrol tudok, aki 450et izzitott volna!

Szornyu lett volna, ha vki megcombosodik es fel ev kemeny melojaval beer tulajdonsagokban es szakertelmekben, igaz?

(Ezuton is koszonom a sok privat uzenetet, amit tegnap ota kaptam. Jo erzes, hogy nem egyedul engem irritalnak a tegnap emlitett dolgok....)
Pontszám: 8.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1147. hozzászólás - 2009.08.22. 11:19:55 (Válasz Grelnar #1146 hozzászólására.)
Nem teljesen értem hogy neked miért lenne jó, ha egy karakterrel egy erősségben általad is rendkivülinek tartott tárgy miatt elszaladt volna a ló. A játékegyensúly megőrzése mindannyiunk közös érdeke.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.25
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1148. hozzászólás - 2009.08.22. 11:28:41 (Válasz Mortimer #1147 hozzászólására.)
Igen, ha nem keverjük össze a játékegyensúly megőrzését a karakterek erőkülönbségének, szintkülönbségének konzerválásával...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.44
népszerűGrelnarFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1149. hozzászólás - 2009.08.22. 11:40:10
Osvenyjaro: pontosan. Nyilvan Kocos erdeke az, hogy csak +3 ero ado cuccok legyenek az aukcion. Amint jon vmi kicsit erosebb egybol jon a lazadas a "TOP" reszerol. Ez az ami irrital....

Ezt most nem tudtam volna megszerezni sajnos egyik vilagon sem, de legalabb lett volna ertelme elkezdeni gozerovel gyujteni a kovetkezore, hogyha azt esetleg veletlenul megszerezem (eselyem lett volna ra mondjuk 1%), akkor azzal meg villanthatok valaha nagyot.

+3 erot ado cuccokal SOHA, SEMMI eselyem nem lesz a elore lepni....es ez az ami demoralizal...
Pontszám: 8.60
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1150. hozzászólás - 2009.08.22. 11:40:41
Nevezzük inkább súlypontmegőrzésnek.

Visszaolvasgattam, hát elég szapora népek ezek az ismételhető küldik.
Amikor a jutalma dukát részét forszíroztam, még jó, ha kétnaponta összejött egy belőlük, viszont itt már mintha egész más számokkal számolódna a dolog.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.22. 11:42:55-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
utáltDiabolikFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1151. hozzászólás - 2009.08.22. 11:57:31 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
A Portyapont beváltás jó ötlet,tudom támogatni.Nem szeretek más játékosokat támadni így meg eltudom használni.
Tetszik ez a játék.Tiszta HKK
No Pain!No Game!
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1152. hozzászólás - 2009.08.22. 12:08:03 (Válasz Grelnar #1146 hozzászólására.)
Idézet: Grelnar - 2009.08.22. 11:13:28
"Melle.
Nem tudom meddig ment volna a licit, de van annyi tokem, hogy megprobaltam volna megszerezni, es sztem sikerult is volna. Pontosan ezert kertem, hogy talan gondoljuk vegig elobb."

Ha-ha-ha! Bocs, de suket duma!
NAGYON-NAGYON jol tudod, hogy nem lett volna eselyed elvinni.


Ilyen ervekkel nem tudok vitatkozni. Nyilvan kettonk kozul te tudod jobban mennyi dukatom van es mennyit tudok meg szerezni.
Pontszám: 3.44
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1153. hozzászólás - 2009.08.22. 12:13:03 (Válasz Grelnar #1149 hozzászólására.)
Idézet: Grelnar - 2009.08.22. 11:40:10
Osvenyjaro: pontosan. Nyilvan Kocos erdeke az, hogy csak +3 ero ado cuccok legyenek az aukcion. Amint jon vmi kicsit erosebb egybol jon a lazadas a "TOP" reszerol. Ez az ami irrital....


Grelnar. Mar csak pionrkodva irom le, mert tenyleg olyan veled vitazni, hogy kezembe adod a toltott fegyvert es megkersz, hogy huzzam meg a ravaszt. Szoval ez is nagyon melle.
Keresgelj batran a hozzaszolasaimban, leirtam, hogy az aukciora sokkal erosebb targyak kellenenek, mint amik vannak, es hogy a +3-as targyak tulajdonkeppen egy atveres a jatekvezetes reszerol a jatekosok fele, amit sajnos van aki benyal, es ezen surgosen valtoztatni kene. Akkor talan ertelmetlennek tunt megemliteni, hiszen a jatekvezetes ugyis tojik ra, de most milyen jol jon, amikor teljes meggyozodessel magyarazod, hogy en mit gondolok. Kerlek maskor mielott vagdalkozni kezdesz kicsit nezz korul. Hitelesebb leszel.
Pontszám: 3.75
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1154. hozzászólás - 2009.08.22. 12:14:29 (Válasz Diabolik #1151 hozzászólására.)
Idézet: Diabolik - 2009.08.22. 11:57:31
A Portyapont beváltás jó ötlet,tudom támogatni.Nem szeretek más játékosokat támadni így meg eltudom használni.
Tetszik ez a játék.Tiszta HKK


20 portyapontért még egész jó is lenne. Persze ha csak naponta lehetne váltani.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1155. hozzászólás - 2009.08.22. 12:14:43 (Válasz Mortimer #1142 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.08.22. 09:54:40
Azért azt is tegyük hozzá, hogy a bénítás a legbénább képességek egyike. Ha nem lenne rá építve egy ismételhető küldetés, marhára nem érdekelne senkit. Még 101%-nál sincs csatadöntő szerepe - a fix 10-es értéken kellene alakítani.


Teljesen igaz. A benitasra nem lehet taktikat epiteni, de meg csak egy erosebb taktika reszenek is teljesseggel alkalmatlan.
Pontszám: 4.67
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1156. hozzászólás - 2009.08.22. 13:13:33 (Válasz Mortimer #1147 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.08.22. 11:19:55
A játékegyensúly megőrzése mindannyiunk közös érdeke.


Morti, nem neked címzem ezt, csak Te írtad most azt a szállóigét, ami mögé rendszerint bújtatják az ilyen jellegű, állítólag a köz érdekeit segítő változtatásokat... ezért lettek szakértlemek butítva (kreatív, kivégzés), az ismételhető küldetésekkel is ezért babráltak rosszul (3 dukátról 1-re csökkentették és vettek ki belőle, mikor a játékosok 99%-a még oda se ért; majd a korlátozásokat rosszul vezették be), kivették a manókat a térkapus küldetésből, mikor néhányan már kaszáltak velük, ezért vannak a kristályok is, meg még lenne pár dolog biztos... szerintem ezen módosítások többsége, pont az egyensúlyt zavarta meg, hogy egy másik kedvenc hasonlatommal éljek, szétnyitotta csak az ollót, vagy hogy kell ezt szépen mondani...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.13
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1157. hozzászólás - 2009.08.22. 13:39:58
Grelnar: te szerintem tényleg rosszul mérted fel Kocos dukát-készletét. Igaz, hogy (mint említetted) elvitt az élő aukción 280-ért egy jokert, de azt se feledd, hogy ő még abban az érában lepörgetett 20-25 "Válaszolj 20 kvízkérdésre!" küldit (újabb játékosoknak: ez egy azóta már megszűntetett variálható küldetés volt) amikor azért még 3 dukát járt darabonként...
Pontszám: 8
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1158. hozzászólás - 2009.08.22. 13:42:00 (Válasz Mortimer #1147 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.08.22. 11:19:55
A játékegyensúly megőrzése mindannyiunk közös érdeke.


Pontosan. Mindnyájatoké.
Pontszám: 8
kedvelt tagAngusFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1159. hozzászólás - 2009.08.22. 13:54:22 (Válasz Kocos #1153 hozzászólására.)
Kocos :

Keresgelj batran a hozzaszolasaimban, leirtam, hogy az aukciora sokkal erosebb targyak kellenenek, mint amik vannak, es hogy a +3-as targyak tulajdonkeppen egy atveres a jatekvezetes reszerol a jatekosok fele, amit sajnos van aki benyal, es ezen surgosen valtoztatni kene. Akkor talan ertelmetlennek tunt megemliteni, hiszen a jatekvezetes ugyis tojik ra, de most milyen jol jon, amikor teljes meggyozodessel magyarazod, hogy en mit gondolok. Kerlek maskor mielott vagdalkozni kezdesz kicsit nezz korul. Hitelesebb leszel.


Akkor miért van az hogy ha jön egy ERŐS tárgy egyből sirtok hogy Miklós nézz már utánna nem e nézted be a tárgy erősségét .

Mert ez így nem jó ...

a tárgy ötödére gyengül és elégedett lehetsz a felvetéseddel HOGY LEGYENEK ERŐS TÁRGYAK ......

Képmutató vagy egy kicsit szerintem .....
Pontszám: 7.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1160. hozzászólás - 2009.08.22. 14:00:13 (Válasz Darksol #1157 hozzászólására.)
Idézet: Darksol - 2009.08.22. 13:39:58
Grelnar: te szerintem tényleg rosszul mérted fel Kocos dukát-készletét. Igaz, hogy (mint említetted) elvitt az élő aukción 280-ért egy jokert, de azt se feledd, hogy ő még abban az érában lepörgetett 20-25 "Válaszolj 20 kvízkérdésre!" küldit (újabb játékosoknak: ez egy azóta már megszűntetett variálható küldetés volt) amikor azért még 3 dukát járt darabonként...


40 kerdesre kellett valaszolni. Mi lett volna a jobb egyebkent, ha bentmarad a kuldi, de megszunik a kerdes kiporgetesenek lehetosege, vagy az, hogy vegul kivettek, de a kiporgetes megmarad? Komolyan kerdezem. Miklos az elobbit akarta, en az utobbit javasoltam.
Pontszám: 4.10
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője