Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
481. hozzászólás - 2009.05.12. 08:57:45 (Válasz Jeriko #478 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.05.11. 10:01:28
Idézet: bonca - 2009.05.10. 11:08:20
Ja, erre az volt Miklós válasza, hogy miután a nagyok bevásároltak és elfogyott a dukátjuk, jönnek a kicsik.
Némileg ennek ellentmondhat, az első körben bekerült aukciós bérlet és a most futó aranytojó tyúkocska...


Szerintem telejsen egyértelmű, hogy ha csak a top100-at nézzük, akkor az 5 naponta 5 tárgy sebességgel (napi egy tárgy) 100 nap, mire mindenkinek lesz egy aukciós tárgya. 100 nap után az elsőnek megint lesz 200 dukátja.


Az elsonek mibol lesz 200 dukatja 100 nap alatt?
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
482. hozzászólás - 2009.05.12. 09:08:57
lessz annak 300 is...Cyronnál van a Bérlet és a Tyúk is...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
483. hozzászólás - 2009.05.12. 09:29:11 (Válasz Kocos #481 hozzászólására.)
Napi 5 csp->2 dukát.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
484. hozzászólás - 2009.05.12. 09:56:37 (Válasz Ajgatsz #483 hozzászólására.)
Idézet: Ajgatsz - 2009.05.12. 09:29:11
Napi 5 csp->2 dukát.


Es ezt a "nagyok" kozul hanyan veszik igenybe?
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
485. hozzászólás - 2009.05.12. 10:00:06 (Válasz Kocos #484 hozzászólására.)
Nemtom, én a második oldal elején igénybe veszem, gondolom vannak tőlem feljebb is akik szintén, maximum nem verik nagydobra
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
486. hozzászólás - 2009.05.12. 12:04:24
Azért ez most kiverte a biztosítékot. Mi a f@szom az a hülyeség, hogy dukát jár az ismételhető küldiért b@ssza meg??? Én vagyok a baromállat, hogy eddig elb@sztam azt a napi 5cspt, abban a reményben hogy egyszer nekem is lehet tárgyam. Hát sz@rok ezentúl az aukcióra, inkább begyűjtöm a lét, lol.
Fog egyébként valami egyszer történni a szánalmas 362. helyért is vagy csak fényezhetem a bohócot, hogy nekem mennyire zsír...?
Hogy a medve nyaljon sót....
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 6.78
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
487. hozzászólás - 2009.05.12. 12:18:23 (Válasz Stubb #486 hozzászólására.)
nem értem a problémát.

attól, hogy elköltesz napi 5 CSP-t nem lesz hamarabb tárgyad, mert mindenki elkölti a napi 5 CSP-t. az egész olyan, mintha egyhelyben haladna mindenki, csak a tárgyak ára megy fel, mert egyre gazdagabbak lesznek a licitálók.

mire lesz 130 dukátos, amivel most elvihettél volna valamit, addigra 160 dukát lesz a leütési ár.
Pontszám: 5.50
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
488. hozzászólás - 2009.05.12. 12:25:28
Szerintem aki szerencsés és tényleg rászánta a kezdetektől a napi 5 csp-t az mára egész tetemes summával rendelkezhet (ahogy Mortimer jósolta). 38-as szinten van 88 dukátom és ha minden ékszerem eladnám +32 dukáttal lennék gazdagabb (van egy epikus relikviám). Jelenleg 2k LE-ért vehetnék dukátot. Ergo ha szeretnék versenybe szállni akkor megtehetném bár kétségtelen, hogy nagyon "tápos" tárgyhoz nem lenne könnyű hozzájutni.
A hozzászólást Freez módosította 2009.05.12. 12:26:37-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
489. hozzászólás - 2009.05.12. 12:37:48 (Válasz Freez #488 hozzászólására.)
Az a probléma, hogy a küldetéses dukát megbontja az egyensúlyt, ami talán nem is létezett. Csp-je mindenkinek van, így az egyenlő erőforrás nagyjából. (Magasabb szinten könnyebben maxolva van a fúzió, viszont ott több létől is bukik el az ember 5 csp miatt.) A lélekenergiából való dukát vásárlás már egyértelműen a magasabb szintű karakternek kedvez, hiszen itt ugyanannyi csp-ért több dukátot vehetnek, mint alacsonyabb szintű társaik, viszont egy alacsonyabb szintűnek ugyanaz a tárgy több tápot ad relatíve, ezért talán mondhatjuk azt, hogy küzdjön is meg érte.

Viszont az ismételhető küldetések által keletkezett dukátok csak a top számára elérhetőek, hiszen 100 küldetést a beragadós, szinthez kötött küldetések miatt nem lehet teljesíteni 47-48. szint alatt.

Mivel a licitálásra bocsájtott felszerelési tárgyak száma nagyon kevés, rengeteg olyan karakter lesz, aki idővel több száz dukáton fog majd csücsülni, de soha nem lesz semmilyen tárgya.

(Az egyensúly megbomlás másik példája Cyron a világ 1-en, aki meg tudta szerezni magának -nyilván szintjéből adódóan- mindkét dukát termelő relikviát, aminek köszönhetően havi 1 tárgyat ő fixen el fog vinni, ha akar.)

Javasolnám, hogy legyen egy olyan opció, hogy dukátot vissza lehessen váltani csp-re. Mondjuk 5-ért 1-et, vagy valami hasonló képlettel.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
490. hozzászólás - 2009.05.12. 12:53:14
Az igaz, hogy magas szinten kapnak a játékosok dukátot is de nem hinném, hogy egy átlagos "top" kari 1 héten 2 küldetésnél többet meg képes csinálni dukátért ami hetente max. hattal több dukátot eredményez. Mivel a top fele nem engedheti meg magának a csp elköltését dukátra így kicsit kompenzálva vannak dukát szintjén.
(Mondjuk nem tudom a bénítás és a krit. varázslatos küldikkel milyen gyorsan lehet haladni.)
Off: Egy kérdés az ismételhető küldikhez ha megcsináltam 1-et és felveszem újra akkor a kért érték mondjuk a 20 krit vari sebzés permanens vagy felvételenként nő egy konstanssal és legközelebb 25 lesz?

Cyron pedig jól döntött amikor beruházott erre a két tárgyra de ha nincs ellenfele dukátban akkor ne is várjunk mást, esetleg valaki jobb tárgyra gyűjt és azonnali nyereséget szeretne.
Ja és például az építőlapátot egy jelenleg 34-es kari vitte el, Reiren aki a klántársam.
A hozzászólást Freez módosította 2009.05.12. 12:56:44-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
491. hozzászólás - 2009.05.12. 12:54:37
Nos nekem eddig 6 dukátom van, amit ismételhető küldetésekből szedtem. CSP-t, LE-t nem pazarolok rá, és a bizsukat is inkább LE-vésztartaléknak használom. Terveim szerint fogom nyomatni az ismétlődő küldetéseket ahogy tudom, mivel a simákból megakadtam. 6 szint múlva érkezek el oda, hogy teljesíthető legyen az egyik.

Engem az aukció bevallom hidegen hagy, tehát tőlem nem kell félni.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
492. hozzászólás - 2009.05.12. 12:56:13
Freez: Nem nő, a 20 az 20 marad. És ami azt illeti, ha nagyon ráállsz akor lehet napi 1-et csinálni a krit variból, nekem legalábbis ez a célom.

Ui.: Na jó bírni nem nagyon fogom 15 PP-n, de most van egy rakat, tehát tolom amíg tudom.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.05.12. 12:58:35-kor
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
493. hozzászólás - 2009.05.12. 12:58:42
Azt a kutyafáját! Akkor reszkessetek csak röpke 40 küldetés és én leszek az aranydukát tojó tyúk. Csak úgy fognak repkedni a kritikus varázssebzéseim.
A hozzászólást Freez módosította 2009.05.12. 12:59:08-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
494. hozzászólás - 2009.05.12. 13:00:33
Jelenleg 68 aranydukátod van.
Hehe,akkor én mit szóljak
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
495. hozzászólás - 2009.05.12. 13:01:03
Az elején ismételhető volt a válaszolj hibátlanul 40 kvízkérdésre is, de azt gyorsan kivették, érthető módon.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
496. hozzászólás - 2009.05.12. 13:01:39 (Válasz Ajgatsz #495 hozzászólására.)
Ja, kár Azt csináltam én is
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
497. hozzászólás - 2009.05.12. 13:08:11
Ajgatsz. esetleg ha van szabad erőforrásod akkor ott a valóságformázás szaki már ha nagyon pp hiányod lesz.
D4vid: hát ebben a turnusba sajnos 68 dukát sajna tényleg nem elég de meglátjuk mit kapunk 3 nap múlva. Addig gyúrunk majd rá.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
498. hozzászólás - 2009.05.12. 13:14:24 (Válasz Ajgatsz #491 hozzászólására.)
Csak a Drágasszágg..... csak azt szereti....
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
499. hozzászólás - 2009.05.13. 17:21:12 (Válasz CaveMaN #485 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.05.12. 10:00:06
Nemtom, én a második oldal elején igénybe veszem, gondolom vannak tőlem feljebb is akik szintén, maximum nem verik nagydobra


Node te visszafogott fejlodsz is, nem?
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
500. hozzászólás - 2009.05.13. 17:22:46 (Válasz Kocos #499 hozzászólására.)
Amennyiben a szinguláris elfelejtése annak számít, akkor igen.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!