Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
381. hozzászólás - 2009.04.29. 18:11:33 (Válasz Jeriko #380 hozzászólására.)
ha vasárnap lesz a licit lejárta, akkor tök mindegy, hogy 1, 2 vagy 3 napos a licit, dukátot gyűjteni ugyanakkor kezd el az ember. a licit hossza ezen nem változtat. (és az sem, ha tudom, hogy 130 az érték, akkor sem fogok plusz 3 epikus tárgyat vagy 10 térkapus relikviát kiverni egy lényből, ha erősen akarom. az magától jön.) sőt, a gép előtt levés is irreleváns, hiszen a lejárat ugyanakkor van és nagyon ritka lesz az, hogy valaki két aukciót is megnyerjen, így nyilván maximummal licitálsz.

én speciel mindért odaadnám a dukátjaimat. ennyi.

a szemüveget nem tudom, mire érted. te azt mondod, hogy nem éri meg a plusz 3 erő. én azt mondom, megéri, mert már licitáltak rá. (plusz ott a dicsőség is, ami tudom, az optimalizátorokat nem hatja meg.)

a többit hadd ne részletezzem, de kvízkérdésre nem fogok 1 mp-nél többet szánni (nem vagyok optimlizátor, köszönöm), az őskőt ugyancsak nem kommentálom (én speciel 5. napja vagyok őskő nélkül és léptem szintet, vagyis lehetett volna már +12 őskövem. tudom, van aki rockefeller), a pihenés meg megint csak. van, akinek semmi a gyógyital, van akinek igenis számít a LE és az őskő. mondom nem csak topkarakterek vannak.

sajnálom, hogy ennyire csak a számokat látod a játék mögött, azt pedig még inkább, hogy mg is akarod idealizálni ezt.

(azon pedig harsányan kell röhögnöm, hogy ennyire lenézed, hozzá nem értőnek minősíted azokat, akik úgy érzik, hogy jelent nekik valamit egy relikvia birtoklása. "nem csak az én szememben, de szerintem majdnem mindenkiében, aki ért kicsit a játékhoz".

most komolyan. akinek nem csak számtenger a végzetúr, az rongyember? ez csak játék.)
Pontszám: 4.33
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
382. hozzászólás - 2009.04.29. 19:30:05 (Válasz winnie #381 hozzászólására.)
Neked játék, nekem a Végzetem!

Mellesleg
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
383. hozzászólás - 2009.04.30. 05:23:15
Mar nem sok kor lesz az elbolye. Aki kezdetektol kiszedi 5 CSP-ert a dukatot, annak most van 50. Melle ra 10-et LE-bol, az 60. Es ez a szam egy 10-essel no minden licitkorben. Az elboly is szed persze pontot, de sztem 3-5 kozott egy licitkorben, es azzal meg nem is szamoltam, hogy a kozepmezonyban is potyoghatnak terkapus cuccok.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
384. hozzászólás - 2009.04.30. 08:20:46 (Válasz winnie #381 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.04.29. 18:11:33
a többit hadd ne részletezzem, de kvízkérdésre nem fogok 1 mp-nél többet szánni (nem vagyok optimlizátor, köszönöm), az őskőt ugyancsak nem kommentálom (én speciel 5. napja vagyok őskő nélkül és léptem szintet, vagyis lehetett volna már +12 őskövem. tudom, van aki rockefeller), a pihenés meg megint csak. van, akinek semmi a gyógyital, van akinek igenis számít a LE és az őskő. mondom nem csak topkarakterek vannak.

sajnálom, hogy ennyire csak a számokat látod a játék mögött, azt pedig még inkább, hogy mg is akarod idealizálni ezt.

(azon pedig harsányan kell röhögnöm, hogy ennyire lenézed, hozzá nem értőnek minősíted azokat, akik úgy érzik, hogy jelent nekik valamit egy relikvia birtoklása. "nem csak az én szememben, de szerintem majdnem mindenkiében, aki ért kicsit a játékhoz".

most komolyan. akinek nem csak számtenger a végzetúr, az rongyember? ez csak játék.)


Nagyon szépen megkérlek, hogy ne próbálj olyan szavakat adni a számba, amiket nem mondtam. A "rongyember", a "béna aki rá lcitál", mind a te kifejezésed, ne próbáld arra hárítani, hogy ezt az én szavaimból olvastad ki - a te fejedben születtek, téged minősítenek. Köszönöm.

Megmondom neked őszintén, én nem csak 1 másodpercet szánok a kvízre, mert szerintem a játék érdekes színfoltja, és élvezem a kérdéseket. Nem egyszer előfordult, hogy több kérdésre nem válaszoltam egymás után, mert egy korábbi kérdés kapcsán elmélyedtem a wikipédia olvasásában, és elment az idő. Ennyit az optimalizálásról.

Hogy mit látok a játékban vagy a játék mögött, az mondjuk leginkább rám tartozik, de képzeld, nem csak számokat. Egyébként kíváncsi lennék, hogy ha összehasonlítanánk a karaktereinket, milyen eredményt kapnánk: szerintem nagyon hasonló lenne a szakértelmek és tulajdonságok eloszlása. Most akkor te is csak a számokat látod? Vagy esetleg elképzelhető, hogy sajnos a játékban vannak olyan dolgok, amelyekre érdemesebb odafigyelni, és vannak, amelyekre nem?
Ez a mostani aukció is pont ilyen. Továbbra is az a véleményem, hogy lényegesen kevesebbet érnek, mint a korábbi tárgyak. És mielőtt megint elkezdesz dobálódzni a szavakkal: senkit nem tartok se bénának, se rongyembernek, se idiótának azért, mert rájuk licitál. Az illető nyilván felmérte a lehetőségeit, a tárgyat, és úgy döntött, neki megéri - ha másért nem akkor azért, hogy bekerüljön a világeseményekbe. Ettől azonban egy tárgy nem lesz sem használhatóbb, sem értékesebb.

A +12 őskő ára egyébként 171 Ft, nincs másfél gombóc fagyi. Ehhez azért annyira talán nem kell Rockefellernek lenni.
Pontszám: 7.92
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
385. hozzászólás - 2009.04.30. 08:30:35 (Válasz cirip #378 hozzászólására.)
Bizonyos értelemben Sameed képében már jelen van a játékban, bár nem aukciós tételként.
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
386. hozzászólás - 2009.04.30. 09:56:11 (Válasz Jeriko #384 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.04.30. 08:20:46
A +12 őskő ára egyébként 171 Ft, nincs másfél gombóc fagyi. Ehhez azért annyira talán nem kell Rockefellernek lenni.


mondd ezt azoknak, akik szerint még 10 forintot sem éri meg a játékra költeni csak azért, hogy pár szám a karakterlapon magasabb legyen.

örülök neki, hogy ez semmi extra. akkor gondolom minden további nélkül meghívnál most is egy másfél gombócos fagyira. sms-en bármikor befizethetsz. előre is köszi.
Pontszám: 2.83
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
387. hozzászólás - 2009.04.30. 10:07:28
Winnie! Kezd egyre fárasztóbb lenni, hogy minden v1-TOP50 játékos hozzászólására azonnal nyomod a negatív kommentet. Én megértem ezt az antagonisztikus ellentétet, de lassan elég lesz...
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 7.44
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
388. hozzászólás - 2009.04.30. 11:04:43 (Válasz bonca #387 hozzászólására.)
Idézet: bonca - 2009.04.30. 10:07:28
Winnie! Kezd egyre fárasztóbb lenni, hogy minden v1-TOP50 játékos hozzászólására azonnal nyomod a negatív kommentet. Én megértem ezt az antagonisztikus ellentétet, de lassan elég lesz...


ennyire kevésre tartod jerikót, hogy úgy érzed védened kell? szerinted ő nem tudja magát megvédeni? (ezt én kérem ki az ő nevében.) amúgy meg, ő is, én is érvekkel próbálunk vitatkozni. ha szerinted hülyeséget beszélek, akkor mondj valami érvet és, ha igazad van, fejet hajtok.

mondhatjuk, hogy én is top50 vagyok, épp hogy csak kiszorulok, de szerintem most kevered a nickemet valakivel. eleve alig szólok topjátékoshoz, de hadd háborodjak már fel azon, ha valaki magas lóról pökhendien lenéz másokat. és azon is, ha megideologizálja.

először azt kapom meg, hogy rohadtul nem értek a játékhoz, mert tartom valamire azt az aukciós tárgyat, ami őkelme szerint nagy sz*r (és ezzel kvázi nem csak engem, hanem a licitálót is lehülyézi - én meg csak annyit írtam, hogy lehet, hogy jerikónak nem ér semmit, de a licitálónak ér, hiszen (surprise!) licitált rá.)

most meg azzal kérkedik, hogy ő bizony zsebből fizeti a 12 őskövet, neki az nem érték. sorry, de ennél nagyobb mélypontot még nem is olvastam a fórumban (oké, esetleg az lehet nagyobb, ha erre a beírásra való felháborodásomra jön valaki és engem csesz le azért, mert van pofám azt írni, hogy attól még, hogy őkelmének zsebpénz a 171 forint a.) nekem nem, épp ezért szívesen veszem, ha meghív 12 őskőre, mert már több mint egy hete nincs (tudom, úgy kell nekem, nem kérkedek vele, csak kicsit megdöbbetnem), b.) a játékosok zömének még 1 őskő is drága, nem hogy 12, s épp ezért nem váltanak be pénzt.)

azért álljon meg a menet, kéne egy kis reality check.
A hozzászólást winnie módosította 2009.04.30. 11:11:26-kor
Pontszám: 3.72
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
389. hozzászólás - 2009.04.30. 12:27:21 (Válasz winnie #388 hozzászólására.)
Kommentemnek semmi köze nem volt a Jerikó és közted zajló vitához. Már régebben megfigyeltem azt amit írtam, csak most kívánkozott ki belőlem.

Mondhatjuk, hogy TOP50 vagy, de nem vagy, tehát inkább ne mondjuk.

Mélyebben ebbe most nem mennék bele, mert mennem kell számolgatni, hogy hogy tudnék még optimálisabban fejlődni a jövőben...
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5.40
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
390. hozzászólás - 2009.04.30. 12:46:19 (Válasz bonca #389 hozzászólására.)
Idézet: bonca - 2009.04.30. 12:27:21
Kommentemnek semmi köze nem volt a Jerikó és közted zajló vitához. Már régebben megfigyeltem azt amit írtam, csak most kívánkozott ki belőlem.


ja, jó, és akkor ezt miért ideírtad, miért nem vetted használatba a fórumos üzenetküldés funkciót? miért akartad, hogy mindenki lássa, amit írsz, holott csak rád és rám tartozik. ha már ideírtál kiállhattál volna mellettem vagy mellette.

egész egyszerűen az a gond, azt figyelted meg, hogy van egy főcsapás, pár főember (jó játékos), akik mindig ugyanazt fújják ("legyen aukció!", majd "csak ennyi?", vessük össze a klasszikussal: - idesanyám! kié az a kiba* nagy zsíros kenyér? - a tied, fiam. - csak ekkora?) és, ha valaki véletlenül mást mer mondani, akkor az legyen megalapozott vagy sem, csak fújolásban részesül.

Idézet: bonca - 2009.04.30. 12:27:21
Mondhatjuk, hogy TOP50 vagy, de nem vagy, tehát inkább ne mondjuk.[/quote author=bonca date=1241087241]

ó, én kérek elnézést, hogy ilyet mertem mondani. nem akartam hívatlanul a top50 kapuján kopogtatni, nem tudtam, hogy oda nem szabad csak úgy, érdemtelenül belépni. (igen, jól látod, pont erre céloztam, amikor a top50-re gondoltam. a kivagyiságra, a "12 őskő ajándékba? röhej!"-hozzállásra. hol van az a 6 őskő?)

(és megint az irónia.)
Pontszám: 4.14
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
391. hozzászólás - 2009.04.30. 13:07:21
Te rohadtul nem vágod miről van szó...

A második köre az aukciónak kevésbé jó mint az első. Gyak. nincs olyan tárgy amit megérné megvenni ha az első blokkhoz hasonlítjuk. Szerintem mindenki egyetért hogy az aukció jó dolog, de a második kör egyszerűen nem hozza azt a színvonalat amit ez első után elvárnánk.

Hihetetlen mennyire demagóg módon adsz mások szájába szavakat... Az is csodálatos hogy mennyire antagonizálsz valakit aki azt mondja hogy havi 120 ft fizethető ha valakinek kell. Mellesleg a párhuzamod annyi sebből vérzik hogy nincs elég időm leírni mind mert sietek.
Pontszám: 7.20
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
392. hozzászólás - 2009.04.30. 13:42:30 (Válasz Khronos #391 hozzászólására.)
nem olvastad el az előzményeket, azért látod így.

"A második köre az aukciónak kevésbé jó mint az első." - ez igaz, de ilyet senki nem írt. arról volt szó, hogy jött egy éljátékos és elkezdte mondani, hogy "A mostani tárgyak szerintem nem sokat érnek." és jött a térkapuval meg +3 erővel. (mintha mindenki számára elérhető javakról lenne szó)

ezzel nincs semmi gond, én meg válaszoltam neki, hogy jaj, nagy dolog, hogy neki nem érnek semmit, de ennek talán örülni kéne, hogy nem csak az éljátékosok játszótere az aukció, hogy vannak olyanok, akiknek ezek érnek valamit. (most is nőtt a licit értéke a +3 erőre a világ1-en. ez is jelzi, hogy van, akinek igenis megéri. nyilván nekem sem érte volna meg sok tárgy innen vagy az előzőről, de ez senkit nem érdekel.)

(a 120 forintot kár belekeverned - jerikó lefitymállta (tudom, az előzőhöz hasonlította, de még ahhot képest is fitymállás), de az egy nem prémiumos játékosnak örökre prémiumtagságot adna, hadd ne mondjam, hogy milyen előnyökkel. rengetegen áldoznának érte. más kérdés, hogy prémiumos fogja elvinni, de ezentúl neki sem kell arra költenie, hogy prémiumos legyen. ha valaki nem látja, hogy ez mennyi előnnyel jár közvetetten (+10 csp, minimum), akkor nem kéne mást kioktatnia arról, hogy nem ért a játékhoz.)

mondom, csak az a gond, hogy sokan csőből szemlélik a játékot, mert nem tudják elképzelni, hogy nem mindenki top50, izé, akkor legyen top100, nem mindenki prémiumos, stb. szerintük a top100-ból áll a világ, de én halkan elárulom, hogy az top250-től lefele kezdődik csak igazán.
Pontszám: 4.14
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
393. hozzászólás - 2009.04.30. 13:50:29
jók ezekek a mostaniak is ha meg túl durva stuffok jönnének azvolna a baj hogy huuu ez mekkora tááp...meg áhhh indokolatlanul nagy erőfölény...satöbbi...

örüljetek inkább neki hogy nem minden aukciós tárgy oylan amire csorog a nyálad mer így legalább kalkulálhatsz nézelődhetsz és hagyhatod hogy a kevésbé jó stuffokra mások verjék el a dukátot...

ami neked bizsu az másnak még lehet kincs és uyganígy fordítva...tehát nicns itt semmi gixi...

apróságokon pörlekedtek mostan...bár az tény jómagam is aztmondom hoyg a második széria talán kicsit gyengusabb mint az első...de a kis zsákocska nekm továbbra is teccik...egy szinthuszár 6os kristályosítóval lazán kitermelheti magának belőle hogy többé ne keljen prémiumra költenie =) ahogy arra Winnie is rávilágitott volt vala...szóval a dolgok értéke pusztán csak nézőpont kérdése...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.25
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
394. hozzászólás - 2009.04.30. 15:00:15 (Válasz winnie #388 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.04.30. 11:04:43
ennyire kevésre tartod jerikót, hogy úgy érzed védened kell? szerinted ő nem tudja magát megvédeni? (ezt én kérem ki az ő nevében.)


Köszönöm kedvességed, de majd szóváteszem, ha zavar.

Idézet: winnie - 2009.04.30. 11:04:43
először azt kapom meg, hogy rohadtul nem értek a játékhoz, mert


Gondolom itt nem rám gondoltál, hiszen én ilyet nem írtam.

Idézet: winnie - 2009.04.30. 11:04:43
tartom valamire azt az aukciós tárgyat, ami őkelme szerint nagy sz*r (és ezzel kvázi nem csak engem, hanem a licitálót is lehülyézi


Úgy emlékszem (olvass vissza), valami ilyet mondtam: A mostani tárgyak szerintem nem sokat érnek. Hogy neked erről a szar jut eszedbe, illetve a licitáló lehülyézése, azt kérlek ne próbáld meg ismételten rám kenni.
Később kifejtettem, Miklóst idézve: De egyébként erre számitsatok, az aukción erős, vagy erősnek tűnő tárgyak lesznek. Ezeket nem cserélitek le hetente, sőt nagy valószinűséggel egy játékos elég ritkán tud új tárgyat venni magának. Tehát logikus, hogyha egyszer megvesz valamit, annak hasznát lássa.
És ennek a kijelentésnek a mostani tárgyak nem felelnek meg.
Természetesen ettől nyugodtan licitálhat rá bárki, én se azért veszek a páromnak virágot, mert milyen jó üzlet, hanem szeretetből.

Idézet: winnie - 2009.04.30. 11:04:43
most meg azzal kérkedik, hogy ő bizony zsebből fizeti a 12 őskövet, neki az nem érték. sorry, de ennél nagyobb mélypontot még nem is olvastam a fórumban


Egész pontosan valaki a realitásérzékét elveszítve 12 őskő kapcsán Rockefellert emlegette, amire nem azt mondtam, hogy az nem érték, hanem azt, hogy az kb. másfél gombóc fagyinyi értéket jelent, ami elég messze van Rockefellertől.

Idézet: winnie - 2009.04.30. 11:04:43
épp ezért szívesen veszem, ha meghív 12 őskőre, mert már több mint egy hete nincs (tudom, úgy kell nekem, nem kérkedek vele, csak kicsit megdöbbetnem)


A meghívás - értéktől függetlenül - egy gesztus, amit ki kell érdemelni. Neked még nem sikerült, és nem azért, mert 171 Ft-ról van szó.

Idézet: winnie - 2009.04.30. 11:04:43
a játékosok zömének még 1 őskő is drága, nem hogy 12, s épp ezért nem váltanak be pénzt.


1 őskő ára 14 és 33 forint között van a befizetés módjától függően. Akinek van számítógépe és internet hozzáférése (a Végzetúrhoz mindkettő kell), az szerintem erre nem mondhatja azt, hogy ezt nem lehet kifizetni. Maximum azt, hogy ő nem akarja, vagy neki nem éri meg.
Szerintem mindannyiunk játszott már olyan net-es játékkal, ahol lehetett plusz szolgáltatásokat vásárolni, és nem vette meg, mert úgy érezte, nem ér annyit a játék, vagy a pénzért kapott lehetőség nem éri meg. Én is annak a határán vagyok, hogy nem nagyon fogok már a Végzetúrra befizetni, mert úgy érzem, egyre kevesebb a játékélmény, amit érte kapok.
Ezzel együtt nem fogom arra, hogy ez "drága", és nem tudom kifizetni. Ha nem fizetek, az az én döntésem, és semmi jogom nincs hozzá, hogy ezért a játékot, vagy más játékost okoljak.

Úgy érzem részedről ez a vita már személyeskedésbe megy át, zsigerből válaszolsz. Részemről lezárva.
Eredeti hozzászólásom is annak reményében született, hogy az aukciósház érdekesebbé váljon.
Pontszám: 7.87
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
395. hozzászólás - 2009.04.30. 15:01:31 (Válasz winnie #388 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.04.30. 11:04:43
b.) a játékosok zömének még 1 őskő is drága, nem hogy 12, s épp ezért nem váltanak be pénzt.


Nem ezert nem valtanak be. Meglepodnek, ha a jatekosok zome ne tudna havi 1000 Ft-ot elszorni a szorakozasara. Azok akik nem fizetnek sajnaljak ra (kell fagyira), illetve elvbol nem fizetnek, mert a net az ingyenes. Mielott ravagod, hogy mekkorat tevedek elmondom, hogy tapasztalatbol beszelek, ugy, hogy ezt a jatekosok maguk osztottak meg velem - igaz egy masik, de hasonlo rendzseru jatek kapcsan. Igen termeszetesen van egy reteg, aki azert nem fizet, mrt nem tud erre tobbet aldozni, hoszen igy is minden forintot beoszt, de nem ok a tobbseg.
Pontszám: 4.25
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
396. hozzászólás - 2009.04.30. 15:07:30 (Válasz winnie #390 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.04.30. 12:46:19
egész egyszerűen az a gond, azt figyelted meg, hogy van egy főcsapás, pár főember (jó játékos), akik mindig ugyanazt fújják ("legyen aukció!", majd "csak ennyi?", vessük össze a klasszikussal: - idesanyám! kié az a kiba* nagy zsíros kenyér? - a tied, fiam. - csak ekkora?) és, ha valaki véletlenül mást mer mondani, akkor az legyen megalapozott vagy sem, csak fújolásban részesül.


Az a baj, hogy Jeriko kozlese es szandeka az te interpretaciodnak kozeleben sem jar, Boncat meg mar ne is emlitsuk. Az, hogy ennek elenere te megis ezt szurod le valahol teged minosit, nem oket. Tenyleg az van amit Bonca irt, ha top50-bol valaki megszolal, lehuzod a sisakrostelyt, amin nagy betukkel virit, hogy juszt se, es megprobalod elmagyarazani, hogy ki mit mondott, es azt hogy gondolja. Inkabb megerteni probald. En ugyan meg csak 13-14 eve ismerem Jerikot, de azt kell mondjam, hogy nehezen talalhattal volna olyan embert, akire a fenti mentalitas kevesbe igaz mint ra.
Pontszám: 6.17
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
397. hozzászólás - 2009.04.30. 16:12:49 (Válasz Kocos #396 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.04.30. 15:01:31
Nem ezert nem valtanak be. Meglepodnek, ha a jatekosok zome ne tudna havi 1000 Ft-ot elszorni a szorakozasara.


nem az a kérdés, hogy ki miért nem fizet, a többség persze, hogy nem olyan ökör, hogy fizessen.

de ezt mondom, hogy éppen ezért mekkora segítség/táp, nevezzük akárminek, az őskőtermő zsák. az egyik legjobb aukcióstárgy – az biztos, hogy jobb az überübertápnak nevezett „nem megtámadhatósági” szakrabeusznál.

és épp ezért gáz, hogy egy prémes, csak mert neki természetes a prémlét, nem jut el odáig, hogy lássa, hogy mennyire jó a cucc.
A hozzászólást winnie módosította 2009.04.30. 16:18:40-kor
Pontszám: 4.25
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
398. hozzászólás - 2009.04.30. 16:16:41 (Válasz Kocos #396 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.04.30. 15:07:30
En ugyan meg csak 13-14 eve ismerem Jerikot, de azt kell mondjam, hogy nehezen talalhattal volna olyan embert, akire a fenti mentalitas kevesbe igaz mint ra.


épp ezért is döbbent meg a dolog, hidd el. (én is ismerem az őskorról. nem kérkedésből írom:)

a top50-es kitételt meg nem is értem. nem nézem ki top50-es (kéne?), mint ahogy azt is egy kezemen meg tudom számolni, hogy kivel vitatkoztam eddig valamin. szóval épp ezért köszönöm az általánosítást, miszerint "ha top50-bol valaki megszolal, lehuzod a sisakrostelyt" - és nem, nem azért írom ezt, mert top50 vagy. mi értelme az ilyen általánosításnak, ha épp érvekkel akarsz rámutatni arra, hogy nincs igazam. az ilyesmi gyengíti az érveid súlyát.
A hozzászólást winnie módosította 2009.04.30. 16:26:36-kor
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
399. hozzászólás - 2009.04.30. 16:21:41
nem mellesleg, mivel úgyis jönnek az új tárgyak.

csak hogy reagáljak egy korábbi kitételre. nem nagyon volt utolsó pillanatos licitharc. egy-két nappal ezelőtt beálltak szintre a tárgyak (világ 1, mert kinek van ideje többre , s ezek közül csak egy talált az utolsó órában új gazdára, egy plusz licittel. (egynek meg kitolódott az ideje, de ugyanaz fogja elvinni, aki egyébként is licitált rá, botor módon teszem hozzá, mert ugyebár sugallva volt, hogy "nem sokat ér" a tárgy az előzőekhez képest.)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
400. hozzászólás - 2009.04.30. 16:25:12
Mi az, hogy "legendás ellenfél"? Netán epikus akar az ott lenni?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője