Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1701. hozzászólás - 2012.08.10. 15:15:49
A 10000-esből a véleményem, hogy a megfelelő topicban legyen:

1. Sokakat érintő Hűség Záloga őskőért. Egyetértek azokkal, akik szerint ez egy nagyon-nagyon rossz ötlet volt és meg kellett volna hagyni az orosz szerverre. Sokan azzal érvelnek, hogy tök jó stratégiai lehetőség, csak arról felejtkeznek meg, hogy akik az elejétől kezdve dukátért liciten nyerték, azoknak is stratégia volt a dukát összeszedése, majd a megvásárlása utáni használat. Ezzel ők, akik az utóbbi időben már 1500-2000 dukátot is adtak érte elvesztették azt a stratégiai előnyt. Számomra egyértelmű: vagy ki kell venni az ősköves vásárlást és visszaállítani azoknál, akik már megvették vagy MINDENKI, aki dukátért kapta a kezdetektől kezdve, kapja vissza a ráköltött dukátot. Én persze az első verzióra szavazok mindenképpen.


*Valószínűleg visszavéve már nem lesz, ezért a dukátok visszamenőleges teljes kompenzációjára szavazok, ha valaki hajlandó 100 kavicsot fizetni érte.
Pontszám: 8.44
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1702. hozzászólás - 2012.08.10. 18:35:12 (Válasz Morzkod #1700 hozzászólására.)
Ha azt nézzük, hogy az elmúlt 2-3 évben hány top karakter esett áldozatául a törlésnek, akkor azt kell mondanom, hogy két év múlva maximum néhány tucatnyi olyan karakter lesz, akin meg fog látszani a lassítás hatása.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.74
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1703. hozzászólás - 2012.08.10. 19:38:00 (Válasz Alendaar #1697 hozzászólására.)
Kis ( vagy nagy ) öreg, nem ordibálok csak gondolok a gyengébben látó fórum olvasó kollégákra...
A hsz-ben amire választ írtál az is ott áll, hogy a dukátokon kívül még semmi érv nincsen a kivétel mellett.
Hogy engem érint e a dolog? A toplista 2. oldalának nem a végén állok ha érdekel esetleg... ( V5 )
5 hónap alatt 900 dukátot szereztem a V5-ön, ami tényleg nehéz... Ne oktass ki, nem ismersz! Én akinek válaszolgatok, annak minimum nagyjában tisztában vagyok a játékban való teljesítményével. ( Legalább is 2 világon tuti. )

Amúgy meg gondolkoztam...
Pontszám: 6.91
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1704. hozzászólás - 2012.08.10. 21:07:55 (Válasz ADZSI76 #1703 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2012.08.10. 19:38:00
A hsz-ben amire választ írtál az is ott áll, hogy a dukátokon kívül még semmi érv nincsen a kivétel mellett.


Egy kicsit off, de valahogy nekem erről a mondatról a Brian élete Mit adtak nekünk a rómaiak? jelenete ugrott be.

http://www.youtube.com/watch?v=J2Bx19qJ_Vs
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.44
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1705. hozzászólás - 2012.08.10. 21:25:45 (Válasz Psych #1704 hozzászólására.)
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.45
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1706. hozzászólás - 2012.08.10. 21:34:41 (Válasz ADZSI76 #1703 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2012.08.10. 19:38:00
Amúgy meg gondolkoztam...

Ezen a hozzászólásodon látszik is!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.72
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1707. hozzászólás - 2012.08.11. 12:28:49
Hát én sem szeretném hogy mindenki visszakapja a dukátokat önös érdekből ugyan is én is szeretnék tárgyakat megvásárolni és nem a kisebb kavicsokat (IQ, tau...) vagy jelentéktelen dolgokat és ha mindenki vissza kapja akkor esélyét nem látom hogy valaha is megvehetem amit kinéztem!

DE EZT FÉLRETÉVE. Az hogy igazságtalan azt belátom és akár vissza is kaphatnák. De kíváncsi vagyok mi lesz a köv ilyen húzás?
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 6.03
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1708. hozzászólás - 2012.08.11. 13:44:45 (Válasz Amnael #1707 hozzászólására.)
Ahogy te szeretnél tárgyakat vásárolni, úgy mi is szeretnénk. Mi megvettük X ideje a Zálogot dukátért, nem kapjuk vissza, nem tudunk tárgyakat venni; te megveszed őskőért meglesz a Zálogod, megmarad a dukátod, tudsz venni tárgyakat is. Jogos, igazságos szituáció egyenlő feltételekkel?
Míg ha visszakapjuk, meglesz mindkettőnknek őskőért a Zálog, a visszakapott dukátból tudunk mi is vásárolni újra. Ha több lesz mint neked, kicsit előbb, de ha újra elköltöttük, te leszel a befutó, te is meg tudod venni a neked tetsző tárgyakat. Ugye mennyivel igazságosabban hangzik?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.99
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1709. hozzászólás - 2012.08.11. 16:03:15 (Válasz Amnael #1707 hozzászólására.)
Idézet: Amnael - 2012.08.11. 12:28:49
De kíváncsi vagyok mi lesz a köv ilyen húzás?


A TOP lassításának nerfelése - de ne legyen igazam!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.79
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1710. hozzászólás - 2012.08.12. 08:14:31
Remélem jövőhéten a tallér kerül be. Én annak örülnék.

Szép lesz, amikor magas szinten megy majd a csiki-csuki a hordaváltással, hogy támadhassák egymást.

Persze kristály hordát farmolókat nagyon nem érdekli a dolog.

Kivel lett kicseszve? Azokkal, akik aktívan portyáznak EH nélkül, és nincs 20 karakternyi célpont, akit érdemes is támadniuk.

Annyira jó, hogy amint kiderült, hogy véletlenül be lett szinkronizálva, nem léptek azonnal.

Kérnék kristály hordát alacsonyabb szintekre. Szerintem senkinek semmi baja nem lesz, ha növekszik a támadható célpontok száma.
Pontszám: 7.55
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1711. hozzászólás - 2012.08.12. 11:06:47 (Válasz Maci #1710 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2012.08.12. 08:14:31
Remélem jövőhéten a tallér kerül be. Én annak örülnék.
Szép lesz, amikor magas szinten megy majd a csiki-csuki a hordaváltással, hogy támadhassák egymást.
Persze kristály hordát farmolókat nagyon nem érdekli a dolog.
Kivel lett kicseszve? Azokkal, akik aktívan portyáznak EH nélkül, és nincs 20 karakternyi célpont, akit érdemes is támadniuk.
Annyira jó, hogy amint kiderült, hogy véletlenül be lett szinkronizálva, nem léptek azonnal.
Kérnék kristály hordát alacsonyabb szintekre. Szerintem senkinek semmi baja nem lesz, ha növekszik a támadható célpontok száma.


A jövő hétre a szkarabeuszt tervezik, de psszt... ez legyen a mi titkunk...

Kieg: ha üzletpolitikailag nézzük, akkor a zálog 100 őskőért elhibázott lépés volt. "Zálog lite" 50 őskő/váltás... (persze a váltás költségén felül) Vagy a féléves zálog... Na, ötleteljünk még?
A hozzászólást Yaksee módosította 2012.08.12. 11:33:26-kor
Pontszám: 7.70
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1712. hozzászólás - 2012.08.12. 11:51:56
Minden világon probléma, hogy nincs elég portyacélpont. Már rég engedni kellett volna az azonos hordában levő karakterek támadását, és a fertőzötteknek valami más bónuszt adni. A jelenlegi szabály teljesen fölösleges és csak korlátoz.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.75
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1713. hozzászólás - 2012.08.12. 12:34:55 (Válasz Ariel #1712 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.08.12. 11:51:56
Minden világon probléma, hogy nincs elég portyacélpont. Már rég engedni kellett volna az azonos hordában levő karakterek támadását, és a fertőzötteknek valami más bónuszt adni. A jelenlegi szabály teljesen fölösleges és csak korlátoz.


Így módosítanám az aláhúzottat: A hordaszabály *jelenleg* teljesen fölösleges és csak korlátoz.
Amikor kitalálták akkor még elég pezsgő volt az élet a VU-n és volt bőven játékos és célpont is.
A KH lentebbi bevezetése és/vagy általános bővítése csak azt oldaná meg, hogy továbbra is életben maradhatna a portyázó életmód, de hogy az alapötlet játékos vs. játékos mód feltámadjon, éljen és megmaradjon ahhoz kellenének
- játékosok
- megérje egymással harcolni
- ne csak a legerősebbeknek érje meg agyonverni a többit, mert ez csak folyamatos kopást/amortizációt eredményez

Egyébként szerintem az lenne igazán vicces, ha az őskőtermő zsák kerülne be a megvásárolható relikviák közé De ettől azért nem félek.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.45
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1714. hozzászólás - 2012.08.12. 16:49:59 (Válasz Ariel #1712 hozzászólására.)
A kufárcsatában lehet ütni a saját hordásokat, ha másik kufárnak dolgozik.
Nekem személy szerint ez bővel elég volt. Ha lehetne normál módon ütni saját hordásokat, akkor szerintem lehessen más világon játszó személyeket is ütni április 1-jei térkapuval

vagyis csillagkapuval,bocs
A hozzászólást Uranos módosította 2012.08.12. 16:51:06-kor
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 5.04
népszerűMisi12Férfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1715. hozzászólás - 2012.11.27. 11:27:26
Ha valaki írta akkor bocsánat, már, de most jutott eszembe egy dolog. Nem tudom mennyire jó, de mondjuk havonta egy karakter 1 felesleges dolgot kitehetne aukcióba és valaki aranydukáért elvihetné. Persze legyen egy kicsit igazságos, a kitételért fizetni kellene Le-vel vagy mondjuk a valamennyi aranydukáttal. Mondjuk így jó lenne azoknak akiknek vannak olyan tárgyaik amik nem kellenek. Pl nekem van egy Lélekkút generátorom, de mivel nem veszek gyakran őskövet így nem tudom felhasználni. Azért írtam a havonta 1 dolgot, mert szerintem akkor az aukciós ház tele lenne tárgyakkal. Egyszer így egy átlagos karakter is tudna vásárolni dolgokat, mert egy kicsit idegesítő, hogy mágia, egészség növelő tárgyakon kívül minden iszonyat drága. Egyszer kiszemeltem valamit, de lemondtam róla, mert mikor újra megjelent mindig jóval több dukátért vitték el, így sose lesz esélyem, hogy elvigyem, de ha kitehetnék néha fölösleges dolgokat lehet több dukátom lenne így akár jobb dolgokat is vihetnének az átlag karakterek. Ha valaki írta már akkor bocs.
Pontszám: 6.67
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1716. hozzászólás - 2012.11.27. 11:32:11 (Válasz Misi12 #1715 hozzászólására.)
Karakerek nem árulhatnak, ez eddig is így volt, bár biztos jó lenne nekem is azt a 170 epikus tárgyat eladogatni...

De sajnos csak 1 dukátért, szal ez van, ilyen nem valószínű, hogy a közeljövőben bekerülne, és igen írták már.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.39
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1717. hozzászólás - 2012.11.27. 11:32:22 (Válasz Misi12 #1715 hozzászólására.)
En sejtem a valaszt erre. Mivel ez kozvetve a karakterek kozotti kereskedelemhez vezetne, amit a fejlesztok mindekeppen kerulni akarnak a csalasok es a rabszolgak elszaporodasa miatt, biztosan nem lesz bevezetve ilyesmi.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.11.27. 11:32:49-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.02
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1718. hozzászólás - 2012.11.27. 11:32:41 (Válasz Uranos #1714 hozzászólására.)
Üthetsz normál módon saját hordabelit... El kell érni a 100% fertözést...
Pontszám: 6.37
népszerűMisi12Férfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1719. hozzászólás - 2012.11.27. 11:38:07 (Válasz Viszok009 #1716 hozzászólására.)
Köszönöm a gyors választ, csak azért kérdeztem, mivel nyertem Lélekkút generátort, na már most mivel nem gyakran vásárlok őskövet így nem tudom hasznát venni, de el se tudom adni, így csak dísznek van, max csak fölöslegesen elhasználni tudnám, más meg biztos szívesen használná.
Pontszám: 6.67
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1720. hozzászólás - 2012.11.27. 11:45:31 (Válasz Misi12 #1719 hozzászólására.)
Legalább mutatja a karakterlapodon...+1 rublika.

Mint ahogy írták már, a csalók miatt nem lehet bevezetni...de, ha így nézzük oda lehetne adni a Szerencsekerék üzemeltetőnek:

1 őskőért, meg annyi pechpontért, amennyit ér. xDDDD
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.39
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője