Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1441. hozzászólás - 2010.09.05. 12:06:34
Az aukciós házzal elég komoly gondok vannak.

1. Epikus verő szövetségek, ahol a cél eladható relikviák szerzése.
Nekem csak jobb, ha épületbónusz nélkül odamennek az ellenfelek néha , de siralmas, hogy a kincstáblán szereplő tárgyak közül olyanok is kiugranak, amiről még egy brutál karakter is álmodik és megy a süllyesztőbe.
Mi is ütjük az epikust, gyógyital, állatkifekvések, és a "nem hasznos" dolgokat dukátszerzésért adjuk oda a tagoknak.
Belefektetünk 10-20k-t fejenként, hogy lenyomjunk egy 60-80-as kincstáblás szörnyet, az eredmény dukát lesz, pedig az alacsony szintűeknek odaadnánk szívesen a relikviát, használja amíg nem lesz erősebb, komoly fejtörést okoz, és lemondást mások részéről.
A harcra elköltött LE is gátol a fejlődésben, bár mindenki másképp taktikázik.

2. Az aktív játékosok naponta nyomják a csp-t dukátért.
Érthető, inaktív emberek ne vigyenek komoly relikviákat, DE 57-es elementárisnál is szükség lehet a csp-re, és lassítja a haladást.
Amúgy meg aki naponta belép, az logolja a rendszer, és nagy része a játékosoknak nyom egyet a csp-ért dukátra gombon (kényelmi funkcióban ez nincs is benne, bár én nem költöttem őskövet rá).

3. Jó ötlet volt berakni a kavicsokat, ám már azt is olyan árban viszik el, mint x világ indulásakor egy hűség zálogát.... stb.
Jön egy kezdő és évekig várhat valami értelmes dologra, mivel sokaknak 1000 dukát lapul a zsebében, ráadásul aranytallérral, aranytojás tojó tyúkkal (le kéne már vágni ), aukciós bérlettel komoly előnyt szerez a későbbiekre pár játékos.

4. A Beholder találkozón sem lehet labdába rúgni, ha nincs minimum 500 dukátod, illetve 1000.
A licitálást ki is hagyom, mivel nem tudok versenyezni a mániákus gyűjtőkkel.

5. Van egy új kategória a játékban.
Verjük fel az árakat.
Néha olyan szépen fel verik az árat, hogy nézegetheted, mi az a gyűrű-lánc, amit be tudnál áldozni még a licit miatt.
Van amikor persze megszívja az illető, mert rajta marad az aminek el kezdte felverni az árát, van amikor a komoly licitáló szív, hiszen nem tudhatja, hogy egy spílerrel hozta össze a sors, és a másiknak is komolyan kell -e a cucc.

6. Doomlord. Tanuljunk angolul, ismerjük meg a külföldi játékosokat.
Aukció hajnali 4-kor.
Komolyan gondoltátok?
Már Batman is alszik, vagy éppen hazafelé tart az irtásból olyankor.
Milyen időzónát vettetek alapul?
Káosz, ami ott van!

Végül el kellene gondolkodni, hogy milyen megoldást lehetne a "problémára kitalálni".
A gyorsított licitet én is támogatom, pörögjenek ki a dukátok.
Ha már mindenféle szórakozási lehetőség pl. tamagochizás, őskő lopás, állat kifektetés, Klapka féle remete dukátgyűjtés adott, reformáljátok meg a rendszert!
Az aktív játékos figyeli az eseményeket, ha gyorsabban frissül a kínálat.
Aki összegyűjtött 1000-nél több dukátot X relikviára, vigye, ha olyan kitartó volt, ám legyen lehetősége másnak is kavicsok helyett normál relikviákra licitálni.

Nagyjából ennyi.
Köszönöm, hogy nem pontoztok le!
Ritkán szólok hozzá a fórumhoz, most úgy látom sokak szeretnének változást, ahogy én is.
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 8.09
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1442. hozzászólás - 2010.09.05. 22:04:42
Az AH sosem lesz igazságos. Ezen csak egy hatalmas, globális reform változtathatna.
Sok lehetőség van a dukát szerzésre, de minél magasabb szintű vagy, és minél régebb óta játszol, annál könnyebben használhatod ezeket a lehetőségeket. (pl: ismételhető küldik, epik tárgyak és térkapus tárgyak eladása, és a CSP-ért dolgozás)

Valami szinthez kötött bontás is segítene az AH-n, voltak is rá aránylag jó elgondolások, de érdemben ezzel nem kíván foglalkozni a JV.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.81
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1443. hozzászólás - 2010.09.06. 10:04:04 (Válasz Tiha #1442 hozzászólására.)
Szvsz egy dolog aminek soha nem kellett volna bekerülnie az AH-ba: Aukciós bérlet...
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.36
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1444. hozzászólás - 2010.09.06. 10:20:26
Te is ismételhető küldizhetsz. 60. szintre azért illik elérni az ismételhető küldetéseket.
Te is elmehetsz epik verő szövibe, ráadásul limitált az epik cuccok adta dukát!

Az aukción 7 azaz 7 tárgy van, ami ér valamit, az összes többi alamizsna, így az aukciós bérlet automatikusan nerfelődik idővel...

Jah, hogy 500 dukát kell hogy megszólalj liciten? Érdekes módon a henti se áll veled szóba, ha 20 huf van a zsebedben Én május közepén lőttem el az összes puskaporom, azóta CSP és LÉ befektetése nélkül átléptem az 500 dukátot, melyek csak járulékosan estek küldikből/térkapuból... (Szóval az az 1000 dukátos élő licit nem is olyan meredek...)
Pontszám: 4.25
kedvelt tagNougFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1445. hozzászólás - 2010.09.06. 11:18:03 (Válasz Birka #1444 hozzászólására.)
A vérbirkák nem mértékadóak, már többször megállapítottuk.
"Pops used to say if you find yourself in a hole, the first thing to do is ta stop diggin'."
Pontszám: 6.06
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1446. hozzászólás - 2010.09.08. 18:29:16
100 aranydukátJelenlegi licit: 101 aranydukát (Fénysugár)
Licitálok: Licit vége:
2010.09.12. 15:34:50
Típus: Egyszeri hatás
Hatás: Kapsz 100 aranydukátot

ISMÉTLEM:
Hatás: Kapsz 100 aranydukátot
Volt olyan mikor 200 Aranydukátért kapott valaki 100 aranydukátot !!! Nonsence!

Nem tudom ezen a tárgyon NEVESSEK Vagy SÍRJAK

Ez idióta licittárgy!!!!!!!!!!!!

Vagy annyi értelme van, hogy el tudja egy matekből igencsak gyenge játékos is költeni az aranydukátait!!!!
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 3.03
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1447. hozzászólás - 2010.09.08. 18:32:08 (Válasz Uranos #1446 hozzászólására.)
Te ezen még csodálkozol? 300 alatt már nem is érdekes
Pontszám: 4.66
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1448. hozzászólás - 2010.09.08. 18:35:14 (Válasz Uranos #1446 hozzászólására.)
ez a tetel azert lett berakva, h bebizonyitsak a VU igenis tele van hulye jatekosokkal
Pontszám: 8.38
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1449. hozzászólás - 2010.09.08. 18:38:06 (Válasz Endyr #1448 hozzászólására.)
1 dukát olcsó fizetség, hogy a világeseményekbe kerüljön a neved.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.28
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1450. hozzászólás - 2010.09.09. 17:52:23
Akkor úgy van, ahogy gondoltam....
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 2.81
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1451. hozzászólás - 2010.09.09. 18:02:55
Rátettem 99-et amikor megjelent, de valami paraszt rögtön fölé ment 100-ra. Miért csinálnak ilyet az emberek? Én nem értem.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 6.22
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1452. hozzászólás - 2010.09.09. 18:08:03 (Válasz Sesshomaru #1451 hozzászólására.)
Ezért adnám mindnek, aki 100 fölött rálicitál.
Legyen sikerélmény, legyen meg a neve az "elvittefalon", meg legyen értelme mindenkivel kitolni.
Leginkább magával.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.68
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1453. hozzászólás - 2010.09.09. 19:10:57 (Válasz Endyr #1448 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2010.09.08. 18:35:14
ez a tetel azert lett berakva, h bebizonyitsak a VU igenis tele van hulye jatekosokkal


Vegy nem mindenki veszi ennyire komolyan a jatekot. Siman el tudom kepzelni, hogy egy marhulos szovetsegben mekkora trofea lehet 400 dukatert behuzni egy ilyen tetelt, es kozben rohogni a sok hulyen, aki a forumon ertetlenkedik, hogy ennek mi ertelme, beleertve magamat is.
Pontszám: 7.44
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1454. hozzászólás - 2010.09.09. 22:41:10
Ismerem az egyik ilyen "győztest", rajta lett meg az egyik döntetlenem V1-en(ő persze fullos felszereléssel erőlködött, nagy nehezen ki is húzta egyszer döntetlenre). Elég pipa lehetett, mert többször visszatámadott, szerintem egyszerűen hülye volt.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 6.22
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1455. hozzászólás - 2010.09.12. 14:55:53
nézzétek meg a v3as aukciót csupa használhatatlan f**
az újonnan megjelentekre értettem
A hozzászólást Ricskosz módosította 2010.09.12. 18:34:48-kor
Pontszám: 4.84
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1456. hozzászólás - 2010.09.12. 16:44:01 (Válasz Ricskosz #1455 hozzászólására.)
A fókuszkristályt tudnám használni, de annyi dukátom nincsen.

Az viszont igaz a többi eléggé ratyi...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.56
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1457. hozzászólás - 2010.09.12. 16:46:19 (Válasz Dop1150 #1441 hozzászólására.)
Idézet: Dop1150 - 2010.09.05. 12:06:34
4. A Beholder találkozón sem lehet labdába rúgni, ha nincs minimum 500 dukátod, illetve 1000.
A licitálást ki is hagyom, mivel nem tudok versenyezni a mániákus gyűjtőkkel.


Kicsit megkésve, de sebaj. A "mostani" talin 300-ért vittel el a Halál kristályt, ami valljuk be nem sok volt... Igaz V3-ra.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3.37
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1458. hozzászólás - 2010.09.12. 18:34:03 (Válasz Viszok009 #1457 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Ricskosz módosította 2010.09.12. 18:34:27-kor
Pontszám: 4.18
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1459. hozzászólás - 2010.09.13. 18:23:45
Lassan ideje lenne új tételeket betenni az AH-ba. De mondjuk egy "következő generációt". Mert az AH indulásakor sok tárgy elég tápos és hasznáható volt, de mostanra, hogy a játékosok szintjei olyan 50-60-nal nagyobbak, már nem sokat ér jópár tétel.

Lehetne az új sorozatnak egy olyan kitétele, hogy " ezt a relikvia csak akkor fejti ki a hatását, ha elmúltál már X. szintű"

X lehetne olyan 60-80 között. (vagy még több némelyik tárgynál)

Így lehetnének új fókuszkristályok, a mana és gyógyital termelő cuccok is fejlődhetnének (no meg jópár egyéb más is), és ki lehetne találni pár új, egyedi dolgot.
Nem kell minden táp legyen, adjon kényelmi dolgokat, vagy szinesítse a játékot.
Persze egy-két favorit azért kell bele.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.85
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
1460. hozzászólás - 2010.09.13. 19:11:27 (Válasz Tiha #1459 hozzászólására.)
Igazabol pont az kene, h jopar jelenlegi targyra legyen rairva, h csak akkor hasznalhatod, ha szinted kisebb, mint X. Es akkor a nagyok nem licitalnanak ra es a kicsik is jol jarnanak.

plul az 1. szintu lotyitermelo cuccokra pont jo lenne X-nek a 30
Pontszám: 8.51
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!