Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
181. hozzászólás - 2009.04.06. 22:21:32
Összekalapáltam egy kupacba, amit jelenleg tudunk...

http://vegzetur.wikidot.com/aukcio
Pontszám: 7
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
182. hozzászólás - 2009.04.06. 22:30:25 (Válasz Birka #181 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.04.06. 22:21:32
Összekalapáltam egy kupacba, amit jelenleg tudunk...

http://vegzetur.wikidot.com/aukcio


szep osszefoglalo.
az ujdonsagok listajaba is biggyeszd be, h jobban eszrevegye a nep
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
183. hozzászólás - 2009.04.06. 22:33:36 (Válasz Birka #181 hozzászólására.)
Apropó az epikus tárgyakért 10 dukátot kapsz, amúgy gratula.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 8.33
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
184. hozzászólás - 2009.04.06. 22:39:01
Gyűrűkről és nyakláncokról, ha van infótok, szerkesszétek meg, nekem kicsi a karakterem hozzá, így semmi infóm nincs Betettem az újdonságok közé is...
Pontszám: 6.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
185. hozzászólás - 2009.04.06. 22:43:14 (Válasz Birka #184 hozzászólására.)
Beraktam. Nem annyira bonyolult
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
186. hozzászólás - 2009.04.06. 22:46:48
Morti és az epikus gyűrű és nyaklánc meg 10-10?
Pontszám: 6.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
187. hozzászólás - 2009.04.06. 22:56:15 (Válasz Birka #186 hozzászólására.)
Minden epikus tárgy 10.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
188. hozzászólás - 2009.04.07. 05:39:24 (Válasz Viszok009 #171 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2009.04.06. 19:10:32
Persze nem lehet Le-ben mérni azt a napi 5 csp-t, mert átlagosan 1 csp=1000 Le, de sokan lesznek még így is akik nem annyira fogják sajnálni (lásd: Almási Viktor)


Egyreszt 1 CSP ennel sokkal tobbet er. LE-ben. Masreszt amikor utoljara nztem Viktor karija 44-es volt ami 10 szintre van a toptol. Olyan parameterekkel, ami 10 szinttel feljebb nem allna meg a helyet, igy nem is nagyon lehet celja egyelore a teljes felarkozas.
Pontszám: 6.25
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
189. hozzászólás - 2009.04.07. 05:45:16 (Válasz Mortimer #172 hozzászólására.)
A terkapus reszebel egyetertek teljesen. Regota szorgalmazom, hogy legyenek uj targyak. Nyugodtan eshetnenek epikus cuccok is a cucc szintjenek ketszeresetol (60-on az elso generacio).
Pontszám: 6.17
népszerűtlenWestcoatRunnerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
190. hozzászólás - 2009.04.10. 09:40:44
Jól hangzik bár jobb lenne a kiégett őskővel is lehetne aranydukátot szerezni csak mondjuk 2x vagy 3x annyiért,de nem is az lenne a lényeg hogy mennyiért hanem az hogy kiégett őskővel is,ám azzal jóval többért.
Pl:
Ősi rúna gyűrű:
Vásárlási ár:11 aranydukát


Őskő:11=11 aranydukát (beváltás)

vagy

Kiégett őskő:25=11 aranydukát (beváltás)

És így azok is tudnának aranydukátot szerezni akik nem veszik az őskövet.(Nem kell egyből anyagi helyzetre gondolni)

Bár én szoktam venni őskövet mert van olyan jó a játék.

Szerintetek?
A hozzászólást WestcoatRunner módosította 2009.04.10. 10:15:04-kor
Pontszám: 4.67
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
191. hozzászólás - 2009.04.10. 10:40:50 (Válasz WestcoatRunner #190 hozzászólására.)
Aham, tehát akinek sok pénze van az jusson a játékban is nagy előnyhöz.
Én nem pártolom az ősköves dukátszerzés bevezetését, a mostanival mindenkinek "egyenlőbbek" az esélyei.
A kiégett ősköves beszerzési módot sem, nem szeretném, ha minden dukát-vadász nekiállna felhúzni a tolvajlását!
Így is van 3 féle módja a dukátszerzésnek, még az első aukció sem kezdődött el. Egyelőre szerintem bőven elég ez!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.50
népszerűtlenWestcoatRunnerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
192. hozzászólás - 2009.04.10. 10:57:01 (Válasz Seligen #191 hozzászólására.)
Nem egészen erre gondoltam hanem arra hogy 'ha' bevezetik az ősköves aranydukát szerzést akkor azok akik nem vesznek őskövet mérhetetlen hátrányban lennének a kövesek ellen...így hát gondoltam akkor nekik is meglegyen adva az esély arra hogy vegyenek aranydukátot, DE több kiégett őskőért,és gondolj bele 22 kiégett őskövet szerezni nem sok 1 kicsit? én 6-os szintű vagyok és eddig csak 8 kiégett őskövet találtam(leszámítva az ha jobb és jobb cuccok lesznek akkor még többe fognak kerülni) de megértem ha nem tetszik az ötlet.
A hozzászólást WestcoatRunner módosította 2009.04.10. 10:58:31-kor
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
193. hozzászólás - 2009.04.10. 11:01:20 (Válasz WestcoatRunner #192 hozzászólására.)
Akkor még van időd nem? Olyan 20 szint...
Amúgy tegnap 30 vadászatból 5 kiégetett szereztem...ami elég szép teljesítmény.
Az ősköves vásárlás nem tartom jó ötletnek...ennyi!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűtlenWestcoatRunnerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
194. hozzászólás - 2009.04.10. 11:29:14 (Válasz Viszok009 #193 hozzászólására.)
Igen,ezért írtam oda hogy 'HA' bevezetik,mert nem tartottam 1 túl jó dolognak ha csak őskővel lehet szerezni aranydukát
A hozzászólást WestcoatRunner módosította 2009.04.10. 12:36:09-kor
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
195. hozzászólás - 2009.04.10. 14:39:26 (Válasz WestcoatRunner #192 hozzászólására.)
Nem, ez a kiégett őskő az ősköves rendszerre korrekt gondolat, de ha bevezetnék az ősköves dukátszerzést, akkor az azon nyomban elvágná az eddigi, mondjuk egyenlőnek, esélyek torkát. És gondolj bele, hogyan szerezhetsz kiégett őskövet:
- szubteret hesszelve vadászol, vagy
- lopsz mástól, akár egyszerre többet is.
Ez esetben mindkét szakértelem fejlődésnek indulna, az öskövezőknél ugyanúgy mint a nem őskövezőknél. Ezzel gyakorlatilag a dukátszerzési esélyeken nem sok változás történik, de sokkal nagyobb lesz az őskő-migráció, amit egyesek, pl. mint én, nagyon nem szeretnének, mert marhára bosszant mikor kihúzzák a potenciális ősköveket a szütyőmből, s én sem szeretem más bukszáját kéretlenül babrálni.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
196. hozzászólás - 2009.04.10. 14:49:44 (Válasz Seligen #191 hozzászólására.)
Idézet: Seligen - 2009.04.10. 10:40:50
Aham, tehát akinek sok pénze van az jusson a játékban is nagy előnyhöz.
Én nem pártolom az ősköves dukátszerzés bevezetését, a mostanival mindenkinek "egyenlőbbek" az esélyei.
A kiégett ősköves beszerzési módot sem, nem szeretném, ha minden dukát-vadász nekiállna felhúzni a tolvajlását!
Így is van 3 féle módja a dukátszerzésnek, még az első aukció sem kezdődött el. Egyelőre szerintem bőven elég ez!


Ezt en sem tamogatom. Aki komolyan es nem pazarlo odon jatszik annak is 10K HUF korul van mar a havi koltsege, ha lenne dukatszerzes, akkor az aki az elbollyal akar tartani annak, kotelezo lenne es ez a koltseg meg tovabb none.
Megjegyzem aki nem tol kompenzaciot hanem mindig oskovezik, annak ennel akar 50%-kal magasabb is lehet a havi kiadasa.
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
197. hozzászólás - 2009.04.10. 15:25:36
Mortimer: van egy másik topic, "Várható fejlesztések", időnként nézz rá, ott olvashattál volna arról, hogy hamarosan bekerülnek új tárgyak a térkapus szörnyekhez.

Az aukción a tételek többsége olyan ún. "egyéb" tárgy lesz, amit nem kell bekészíteni, folyamatosan kifejti a hatását, vagy pedig a megvásárlásakor azonnal kapsz valamilyen permanens hatást. Elég sok tétel van, a jelenlegi állás szerint a "gyakori" tárgyaknál 2, a "ritka" tárgyaknál min. 4 hónap, amígy ugyanaz a tárgy ismét árverésre kerül. Tehát attól nem kell tartani, hogy mindenki ugyanazokkal a cuccokkal felszerelve fog rohangászni, mindenkinek meglesz a maga kis "specialitása". A tételeket előre nem írom le, ez is a játék része, hogy rámész-e az AH-ban levő tápra, vagy vársz, hátha lesz egy még zsirosabb falat. Egyébként lesznek apróbb, kevésbé tápos tételek is, a középmezőnynek, pont azért, hogy ne csak a top karik licitáljanak.
Pontszám: 7.50
utáltBandulaFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
198. hozzászólás - 2009.04.11. 09:49:34
Nekem olyan ötletem lenne a aukcióba h pl szintekre lehessen osztani mert a nagyobb karik több aranydukátot bírnak szerezni akár le-ból akár másból mert több le-jük lesz.és pl a kisebbeknek másmien tárgy lenne.
vegzetur.wikidot.com - Minden ami Végzetúr infó.
Pontszám: 7
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
199. hozzászólás - 2009.04.13. 19:15:18 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ez szerintem egy nagyon jó ötlet!
Pontszám: 5
népszerűtlenWestcoatRunnerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
200. hozzászólás - 2009.04.13. 22:01:51
Látom folyik a harc az Aukció miatt ezért többet nem szólok bele,a harcból kifolyólag a tapasztaltabb tagok részesülhetnek nagyobb joggal így nem szólok bele,hisz ők tapasztaltabbak,előrelátóak.Javaslom, hogy főleg a mesterek,és a tehetségek döntsenek,bár a porontyok akaratát se vegyük semmibe,ebből következtetve minden rangú játékost.De a tapasztaltabbaknak a javaslatait vegyük nagyobb figyelembe.Tudom poronty vagyok akkor ezt sem kellene fegyelembe venni,hisz poronty írta.

Amúgy az imitáló jobb mint a fórumozó?
A hozzászólást WestcoatRunner módosította 2009.04.13. 22:03:42-kor
Pontszám: 3.17
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!