Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Aukció
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
341. hozzászólás - 2009.04.26. 08:17:28
Szeretnék egy apró javaslattal élni a speciális tárgyak tekintetében.

Rendkívüli mértékben megkönnyítené az életemet, ha a Skarabeus (és persze a többi egyedi tárgy) nem a karakterlap legalján 'bújna meg', hanem a karakterlap tetején lenne. A tulajdonosa méltán büszkélkedhetne vele, minket egyszerű halandókat pedig nem utólag érne meglepetés.
A hozzászólást Petur módosította 2009.04.26. 08:52:13-kor
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
342. hozzászólás - 2009.04.26. 10:28:48
Lehet tudni, hogy az ero kove pontosan mit csinal?
Elso szintu kari ha megveszi, akkor 23 lesz az ereje vagy 20(+3)?
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
343. hozzászólás - 2009.04.26. 12:05:51
mi lenne a külömbség a kettő között?
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.21
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
344. hozzászólás - 2009.04.26. 12:08:46 (Válasz Dr_Faktor #343 hozzászólására.)
Hatalmas. Néha gondolkozz, mielőtt kérdezel.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
345. hozzászólás - 2009.04.26. 13:00:42 (Válasz Dr_Faktor #343 hozzászólására.)
Csak a te kedvedért:
Egy tulajdonság megnövelése 20-ról 23-ra 1025 LE-be, 200-ról 203-ra 121500 LE-be kerül. Látod már a két érték közötti óriási különbséget? A fejlődés közben ennyit spórolhatsz meg a többi Végzetúrhoz képest- minél magasabb a tulajdonság értéke, annál többet.
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
346. hozzászólás - 2009.04.26. 13:44:17
jahértemmár =) há jóvan én nem az árat néztem...a hatásfokra gondoltam...mármint az hogy az alapértékhez teszi hozzá vagy a zárójeleshez az a hatásfokát nemnöveli...elflejtettem hogy itt mindneki mindig számolgat...

Mortiboy te meg ha már okvetlen leakarsz oltani akkor ésszel tedd már(még csak nem is válaszoltál a kérdésemre) Csati neked meg köszi hogy válaszoltál...bevallom erre a lééspórolásra nem gondoltam...mea culpa
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.26. 14:44:18-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2.48
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
347. hozzászólás - 2009.04.26. 16:02:59
Faktor, muszáj mindenbe belepofáznod? Baromi idegesítő, hogy ott koptatod a pofád minden fórumon! Nincs életed, hogy egész nap itt lógsz? Vagy ha igen, legalább juss el a kariddal a 10. szintig, közben figyelj oda, olvasd el a játékleírást, ilyesmi, és nem fogsz bődületes baromságokat írni, és még lejjebb tornászni magad a többiek szemében...
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 6.07
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
348. hozzászólás - 2009.04.26. 16:17:19 (Válasz Trinigan #347 hozzászólására.)
Nézd meg, mi van a hozzászólásai alá írva! Légy nyugodt, élvezi a dolgot.
Pontszám: 6.50
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
349. hozzászólás - 2009.04.26. 16:19:32
Ahogy nézem, jött valaki, és felpontozta a hülyét..
A hozzászólást Trinigan módosította 2009.04.26. 16:19:39-kor
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5.44
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
350. hozzászólás - 2009.04.26. 16:25:14 (Válasz Trinigan #349 hozzászólására.)
Rosszul látod Lanmandragoran...hűű de nehéz egy név xd azt találta ki, hogy ha Faktor valami érdekeset mond akkor lepontozza, ha meg hetet-havat összehord akkor felpontozza...és lehet vannak másokis akik így vélekednek (Lan-effektus)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
351. hozzászólás - 2009.04.26. 16:43:23
Trinigan talán nézdmeg a karakteremet(neve az aláírásomban)hidd el ha nem is vagyok turbótáp annyira már ráéreztem a játék lényegére hogy nyugodtan érdeklődjek kérdezzek véleményezzek a forumon...a magadféle kis hát öhhh vicceken meg jót mosolygok =)

nyomorod meg szintén nemérdekel(szerintem inkább rád férne egy kis levegőzés a sok kockulás okán)...ez a pontozósdi se túlzottan hat meg...engem le is fel is lehet pontozni ámaz se nem csökkenti se nem növeli a karakterem értékét...de ha már ekkora mellel vered a nyálad te is megmondhatod a karid nevét és esetleg a világot hogy megnézhessem...köszönöm előre is...

szal fejezd be a sértegetésem vagy hidd le én is elkezdem...bár az szerintem téged jobban fog zavarni(abbol kiindulva hogy már a sima postjaim is ennyire zavarnak)

időközben megtaláltalak a játékban engedmeg hogy egy hangos lollal kedveskedjek neked...tehát...LOL...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.26. 17:09:59-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2.53
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
352. hozzászólás - 2009.04.26. 17:17:05
drága Faktor!
Két hónapja csak kvíz nélkül vadászok a karimmal, a fölös szakijaimat elfelejtettem, és mivel gondolom nem szeretnéd, hogy egy 14 éves kissrác szópárbajban az összes fórumozó előtt földbe döngöljön, kérlek, beszéljük ezt meg privátban..

Ahhoz meg külön grat, hogy lepontozol, én nem pontoztalak sehova. Szerintem van egy pár fórumkarid, akikkel jól lepontozod a téged leszólókat...
A hozzászólást Trinigan módosította 2009.04.26. 17:18:06-kor
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 6.80
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
353. hozzászólás - 2009.04.26. 17:26:25
öhhh kedves Trinigan nemtom ki kezdte a másik karakterének a lefitymállását ígyaztán nemértem msot mér magyarázkodol a karaktered állapotát illendően...ha pedig valóban 14 éves volnál akkor javaslom viselkedj több tisztelettel az idősebbek felé...és hidd le ez nem csak a neten de a valóságban is megkímélhat sok problémától...

nem szándékozok veled privátban eszmecserét foyltatni mindazonálltal ha valamit nagyon mondani szándékoznál bármikor írhatsz nekem bizalommal...

lepontozni nem azé pontoztalak mer te lepontoztál hanem mert nem teccett a hangvétel ahogy hozzámszóltál...igaz bevallom gondolkdotam egy ideig hogy belekarok e bocsájtkozni iylen kisstílű dologba mint ez a pontozgatás de végül úgydöntöttem hogy mérne...

valamint azt is kijelentem ország és világ elött hogy csak ez az 1 forumregisztrációm van...így azon vádjaidat hogy több regem lenne sértőnek találom és a leghatározottabban visszautsaítom...

Más...

Szerintem az őskötermő zsák egy nagyon fullos motyó...de akkro is úgyérzem hogy ze a második széria kicsit valmivel gynegébbre sikeredett mint za első =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2.92
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
354. hozzászólás - 2009.04.26. 17:37:59
Teljesen igazad van, Faktor, többet nem kezdek ki veled. Valóban arcpiritó módon becsméreltem a karakteredet, és valóban, óriási ökörség, amit mondtam, hiszen egy ilyen köztiszteletben és -imádatban álló embert hogy is szólhattam le. Úgy röstellem, mivel tehetném jóvá?
Szerintem elzarándokolok egy tibeti kolostorba, és Szent Faktorhoz írok verseket, és a serpákat áttérítem a faktorizmusra...
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 7.84
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
355. hozzászólás - 2009.04.26. 17:56:11
nohlátod Trinigan ezekmár fülemnek sokkal jobban csnegő szemmenk pedig sokkal jobban teccő szavak...(még akkor is ha kissé csöpögnek a gúnytól és az iróniától)

bizony órákat tudnék mesélni azokról az oldalkról és helyekről ahol Dr_Faktor(igaz néhol más néven) személyi kultusza sziklaszilárd és népe tábora napról napra csak növekszik =) de olyanokról is ahol személyem már nemtöbb mint 1 a múlt ködbevesző méltóságai közül...dehát nahh...ez is benne van a pakliban...

viszont a sors furcsa fintora okán most elsődleges székhelyemet eme játék vidékére tettem át és szeretném ha ittartózkodásom nem csak abbol állna hogy csip csup dolgok okán kell vitatkoznom mindazokkal kiket én népem fiainak és lányainak vallok...

valmint utolsó postodra kaptál tőlem egy 10est és ha megígéred hogy jólviselkedsz a későbbiekben is lehet róla szó hogy máskor is megsegítelek a pontozás erejével egy egy értelmesebb postodat olvasván...természetesen ettöl te még nyugodtan szórhatod az egyeseket hisz mint olvastad én azokra tartok leginkább igényt =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.00
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
356. hozzászólás - 2009.04.26. 18:07:11 (Válasz Trinigan #354 hozzászólására.)
Elég lenne, ha abbahagynád a személyeskedést, amit te kezdtél, és ezáltal jelen pillanatban semmivel sem vagy jobb Faktornál, sőt, ő az általános stílusához képest sokkal kulturáltabb hangnemben reagált, mint ahogy te megszólítottad. A helyedben nem lennék büszke rá, hogy 14 évesen ekkora arc, és ilyen kevés tisztelet szorult beléd! Pedig az agyaddal nincs gond, azt már nem egy fejlesztés kapcsán lefolyt vitában bizonyítottad.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.33
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
357. hozzászólás - 2009.04.26. 19:12:30
Jók az új cuccok, jobbak, mint az előzők, az ősköves zsákhoz hasonlók, talán még elő is segítik az élmezőny hatalmas költségeinek a lefaragását.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
358. hozzászólás - 2009.04.26. 19:13:35 (Válasz Trinigan #354 hozzászólására.)
Trin hagyd a túróba, ennek semmi nem használ...Meg ahogy a mondás is tartja, a sas nem kapkod legyeket...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
359. hozzászólás - 2009.04.28. 16:09:15
picit befagyott az aukció, nincs nagy licitháború:)

miért nem vetette fel senki, hogy kincspontból is lehesssen korlátozttan dukátot venni?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Aukció
360. hozzászólás - 2009.04.28. 16:13:09 (Válasz winnie #359 hozzászólására.)
Mert azonnal megindulna (ismét) a szövetségek közötti turizmus, ezúttal epikusverési célzattal.

De egyébként most is meg fog, az Akadémia új szintjei miatt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője