Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Xenó háborúk
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
261. hozzászólás - 2011.01.20. 16:17:48 (Válasz Miklós #259 hozzászólására.)
ÁÁáááá... Pedig erre készültem (CSP,PP tárolás). Okooos. Télapótól is van még tartalékom... ;-)
Normál, szintfüggetlen Xenókirálynős küldi? Húúúú.... EZ teccikteccikteccik. ;-)
Beleszámít-e a teljesített küldimennyiségbe?
Kieg: Az se baj ha nem. Akkor is hangulatos, játékba illő ötlet. :-)
A hozzászólást McMad módosította 2011.01.20. 16:31:48-kor
Pontszám: 6.27
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
262. hozzászólás - 2011.01.20. 16:41:51
Tiszteletem!

Miklós, kérlek gondold át a CSP ital problémáját. Jó megoldás ha minél több nyeremény van, ezzel is színesítve a játékot.

Ha reálisnak tartottátok a 400 győzelem után 4. szintű nyereményt akkor mondjuk ezt jelentősen túlteljesítve, mondjuk 800 győzelemmel is csak ~25 italt lehetne szerezni. Ez legfeljebb 75 CSP, jelentős túlteljesítés és egy hónap után. Már amennyiben nincsenek korábban leütve a még sikeresen támadható, adott szintre kijelölt xenók, azaz van célpont.
Nem hiszem hogy ez irreális lenne.

Ellenben azt gondolom hogy a v3-ra az eddigiekkel ellentétben megtölteni a KH-t gyakran 1:5 arányú karakterekkel, ami igenis farm effektus klónozásonként legalább egy rövidebb-hosszabb ideig, irreális. Természetesen amennyiben ez a v3 első néhány oldalnyi karakterének jutalmazásáról szól, érthető.



Let
A hozzászólást Let. módosította 2011.01.20. 16:44:20-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 6.54
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
263. hozzászólás - 2011.01.20. 18:22:12
Epikus bónusz sebzést adó tárgyak hatnak a Xeno-k ellen is?

Valamilyen módon jó lenne, ha lehetne nyerni térképes relikviát, persze csak a kiemelkedő teljesítményt nyújtóknak, pl az összes toplistán az 1. 10 helyezett között van... ekkor választhatna ez eddigi térképes relikviák közül 1 aranyat. Vagy lehetne variálni, ha az egyik toplistán top 3 a többin pedig csak szerepel akkor arany, ha az egyiken legalább top 6 és a többin szerepel akkor ezüst, ha csak mindegyiken szerepel akkor bronz....
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 3.18
népszerűLordKoboldFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
264. hozzászólás - 2011.01.20. 19:20:57 (Válasz pityu #263 hozzászólására.)
Kérem a szerencsejáték zrt-t, hogy vegye figyelembe, hogy a héten a hatos lottón volt 2 találatom, az ötösön egy, a skandinávon 3, a puttón 4... kaphassak extra díjat, mert összességében sokat fektettem be és jól szerepeltem érdemben a találataimmal, bár nem nyertem. Pont ezért tehát...
Pontszám: 7.81
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
265. hozzászólás - 2011.01.20. 19:32:27
Lehet hogy már felmerült ez a kérdés, ha igen, akkor tegye meg nekem valaki hogy gyorsan elmondja rá a választ:) Persze az is lehet valamit rosszul értelmeztem az eventtel kapcsolatban, lécci világosítsatok fel;)

Tehát, én azt nem értem, hogy mondjuk a szerón tegyük fel hogy 89-es szintű a legnagyobb kari, ő akkor megkapja a szörnyét a 81-90-es kategóriában, azt legyőzi, akkor mivel nem kap nagyobb szörnyet, mert nem létezik, akkor megy a kisebbekre, amiket egyre könnyebben lever, így nagyon sok előnyt tud szerezni a többi kisebb karihoz képest, akik ha leverik az epikjüket, akkor kapnak egy még erősebbet, amit már lehet nem tudnak leverni, és elakadnak, hiába van CSP-jük, sokat vesztenek nem kapnak semmit. Akkor itt bibi van, nem?
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.84
kedvelt tagLeveli békaFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
266. hozzászólás - 2011.01.20. 19:43:52
Én Azt kérdezném hogy a küldetésekkel fentebb olvastam hogy lesz olyan is ami nem ismételhető hogy az hanyadik küldetésnek számít hogy pl.az is megcsinálhatja aki pl a 80-ik küldetésénél tart vagy ez a legvégére jönn be vagy esetleg addig nem 3közül lehet választani hanem 4 közül és akkor 3 rendes és egy ehez tartozó és akkor bármelyik küldetésként meg lehet csinálni?
A másik ez lehet hogy benne van valahol csak még én nem olvastam hogy folyamatosan lehet őket ütni és nem kapunk 3 csta után minuszt vagy valahogy be van osztva hogy csak 10 percenként lehet támadni vagy valami ilyesmi.
És hogy ennek a támadása ingyenes LE-n értve vagy ezért is fizetni kell mint a térképnél?
Pontszám: 4.85
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
267. hozzászólás - 2011.01.20. 19:47:04 (Válasz Eardog #265 hozzászólására.)
Mivel mindig a sajtát magadhoz generált Xenó királynőt kapod, ezért csak az életponja lesz más a kisebb vagy nagyobb királynőknek az erőssége számodra azonos!

Azaz egy +40 szintes karinak semmivel se lesz könnyebb ütni a te királynődet mint a sajátját, ugyan úgy neked se lesz nehezebb a +30 szintest ütni. Viszont a királynők életpontja az aktív játékosok, és a szint sebzés potenciáljából lesz összerakva
Pontszám: 6.65
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
268. hozzászólás - 2011.01.20. 19:59:03 (Válasz Birka #267 hozzászólására.)
áháá, kapisgálom már. Tehát ha leverem az én mondjuk 100.000ÉP-s szörnyem, akkor besegítek a nagyobbakéba, amit én ugyanolyan erősségünek látok, mint az enyémet, csak ugye az ÉP-je annak nagyobb valamivel, meg elvileg az ütéseim az aktuális ÉP-jből jön le, amit már mások levertek neki? elég bonyolult voltam?
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.84
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
269. hozzászólás - 2011.01.20. 20:34:50 (Válasz Birka #267 hozzászólására.)
És a portya karakterekkel mi lesz a helyzet?

Teszem azt 10. szinten vagyok, de a rabolt LÉ miatt 25-nek is kinéznék, akkor is 10-es szintűként lesz viszonyítva a Xenó?

Nem magam ellen sztrájkolok, csak érdeklődöm...
A hozzászólást Yuurei módosította 2011.01.20. 20:35:43-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 3.70
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
270. hozzászólás - 2011.01.20. 20:36:22 (Válasz Birka #267 hozzászólására.)
Azért ez nem teljesen így van. Minél magasabb szintre ér a karakter, annál nagyobb sebzést produkál a max életpontjához képest, és annál kevesebbet érnek a gyógyitalok is. Épp ezért a Xenóktól is fajlagosan nagyobb pofonokat fognak kapni. Tehát a magas szintű kariknak jóval nagyobb fajlagos költséget fog jelenteni a Xenók ütése, mint az alacsony szintűeknek. Tehát egy alacsonyabb szintű kari kisebb költségek árán nyer a "nagy" Xenó ellen, mint a magas szintű kari.
A hozzászólást Ariel módosította 2011.01.20. 20:38:34-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.60
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
271. hozzászólás - 2011.01.20. 20:36:39 (Válasz Yuurei #269 hozzászólására.)
Manó modul lényege, hogy a manók a te erősségedhez képest vannak belőve. Ugyan olyan erős lesz a Xenó királynőd, mint a landragoros lények voltak... Éppen ezért tudja majd az építész és a pók is ütni ugyan azt a királynőt...
Pontszám: 6.21
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
272. hozzászólás - 2011.01.20. 20:39:04 (Válasz Birka #271 hozzászólására.)
Értem...akkor nem lesz ez olyan leányálom, mint gondoltam. Sebaj, majd csak lesz vmi.

Illetve: Vf-es nem kap ppből LÉ-t, TP-t EH-s igen. És mi van azokkal akinek egyik sincs? Vagy rakjak egyet a VF-re és akkor tuti nem kapok LÉ-t, TP-t?
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.05
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
273. hozzászólás - 2011.01.20. 20:39:57 (Válasz Ariel #270 hozzászólására.)
Jóval magasabb szinten jóval magasabb az egészséged is, és több a mágikus regen lehetőséged is ugye. Valszeg többet sebződsz majd, de jóval több lét is kapsz az ismételhető küldikből is mivel sokkal nagyobb a turbód és esetlegesen a szintedhez képest, valamint az AF képességed is mint az alacsonyabb szinteknek...

De hát az első event lesz a bétateszt
Pontszám: 5.90
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
274. hozzászólás - 2011.01.20. 20:40:55 (Válasz Yuurei #272 hozzászólására.)
Akinek van EH-ja az kap lét és tp-t, mivel neked NINCS (igaz vf sincs) ezért nem kapsz, szerintem ez elég egyértelmű...
Pontszám: 6
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
275. hozzászólás - 2011.01.20. 22:18:15
Epikus sebzés - szerepjátékilag végülis indokolt.

A küldetés a végére fog hozzácsapódni a küldetéssornak.
Pontszám: 7.20
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
276. hozzászólás - 2011.01.20. 22:28:59 (Válasz Miklós #275 hozzászólására.)
Azaz megint a magas szintek vannak megtápolva, mert kis szinteken még nincs epik sebző ékszer... Vagy a manók is klónozzák a + sebzést?

Sokkal egyszerűbb, és igazságosabb lenne, ha nem hat az epik sebzés bónusz szerintem.
Pontszám: 5.40
népszerűTybee00Férfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
277. hozzászólás - 2011.01.20. 23:00:31
Miklós mondta jól, szerepjáték szempontjábó úgy jogos ha érvényes a bónusz
Pontszám: 6.75
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
278. hozzászólás - 2011.01.20. 23:07:30 (Válasz Miklós #259 hozzászólására.)
A +3 CSP ital helyett miért nem lehet megcsinálni, hogy azonnal megkapjuk a +3 csp-t mikor az ital esne? így nem lehet későbbre tárolni, de még is megmarad a kis plusz jutalom.

Bevallom nekem pont ezek miatt tetszett meg az az event.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.13
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
279. hozzászólás - 2011.01.20. 23:14:50 (Válasz Leveli béka #266 hozzászólására.)
vessző? pont? mondattagolás? Basszus legalább írni tudjatok, ha már kérdeztek! Majdhogynem értelmezhetetlen amit írsz.

- Bocsi a kirohanásért, de rosszak az idegeim -
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.61
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
280. hozzászólás - 2011.01.21. 00:16:36 (Válasz Birka #276 hozzászólására.)
Egyetértek, szerintem sem kéne ebbe belevenni az extra epik sebző ékszereket. (Oh, magam ellen beszélek, egy kristály szárnygyűrű boldog tulajdonosa vagyok.)
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!