Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Xenó háborúk
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2521. hozzászólás - 2012.06.29. 15:01:41 (Válasz Lora #2517 hozzászólására.)
Én is! Aztán majd lesz valami
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.21
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2522. hozzászólás - 2012.06.29. 15:08:39 (Válasz Craslorg #2518 hozzászólására.)
Kissé ellentmondásosra sikerült ez a hozzászólásod.
Utólag mindenképpen sz@r dolog berakni bármilyen jutalmat is.
Egyáltalán nem azt mondom, hogy "dögöljön meg a szomszéd tehene is", de nem fórumbejegyzések alapján kellene eldőlnie, hogy beszopta-e vki a jutalmazást avagy nem!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.62
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2523. hozzászólás - 2012.06.29. 16:24:02
Amikor azt olvastam,hogy talán sikerül az event végére megoldani,örültem neki.Vége lett az eventnek, nem volt ott a választható dolgok között,nem örültem, de találtam helyette mást.Jobb lett volna ,ha sikerül megoldani,de nem sikerült,elfogadom, mert velem is előfordult már, nem egyszer,hogy minden igyekezetem ellenére sem végeztem egy munkával akkorra,amikorra terveztem.Ők is csak emberek,velük is megeshet.Nem kellene ezért a torkuknak ugrani, főleg mert utólag is megpróbálják megoldani.

Azzal viszont egyetértek, hogy van néhány dolog,köztük ez is,aminek a hírek között lenne a helye, nem csak az újabb kavicsvásárlásra ösztönző fejlesztéseknek.
Báró Samedi
Pontszám: 7.56
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2524. hozzászólás - 2012.06.29. 17:16:26 (Válasz Azazel #2523 hozzászólására.)
Aki nem tudott róla, hogy esetleg bekerülnek, mert nem olvas fórumot, az arról se tud, hogy bekerültek, mert már kivette, és továbbra se olvas fórumot...

Ergó az tud most "rinyálni" aki egyáltalán tudott a dologról, azaz olvas fórumot. De aki olvas fórumot az miért is nem várt, ha már az event lezárta napjával jeleztem, hogy találkozón szó volt róla, majd másnap Miklós kért hivatalos türelmet?

Én igen is kitenném az IJ táblát azoknak, akik mind a 2 dijjukat NEM Miklós bejelentése előtt vették ki...
Pontszám: 6.62
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2525. hozzászólás - 2012.06.29. 17:44:20 (Válasz Birka #2524 hozzászólására.)
10 pont. Az "IJ" tábláért
A hozzászólást Azazel módosította 2012.06.29. 17:45:04-kor
Báró Samedi
Pontszám: 5.90
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2526. hozzászólás - 2012.06.29. 18:16:35 (Válasz Birka #2524 hozzászólására.)
1. Hazajöttem 1 hét netmentes táborozás után.
2. Rádöbbentem, hogy véget ért az event.
3. NEM, ismétlem NEM olvastam végig párszáz fórumoldalt.
4. Megnéztem a jutalmakat, nem volt köztük a LE-szívást adó xenó kristály nyakláncba.
5. Semmi nem utalt arra, hogy változás lesz még a jutalmaknál (se hír, se akármi más). Választottam a maradékból.

Tudtommal nincs benne az ÁSZF-ben (vagy mit fogadtunk el), hogy a fórum napi szintű olvasása kötelező, mert nélküle jól be lehet szopni esetleg dolgokat.
Ez így nem fair, akármit is írt "bárki piros betűs" a fórumba!

mod: Konkrétan azért a kristályért neveztem be az eventre. Egyébként nem éri meg eltolnom 400 CSP-t rá, mert a 60-70 LE/TP (a potyogó cuccokat és állatfejlődést nem számolva) egyszerűen ocsmány!
A hozzászólást Alendaar módosította 2012.06.29. 18:32:15-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.15
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2527. hozzászólás - 2012.06.29. 18:21:31
Igazán jóleső érzéssel tölt el, hogy x nappal a Xenó háborúk után, miután szinte mindenki kivette a cuccokat, amit az eventért kapott berakjátok a xenó kristályokat! Ez nem igazságos így egyáltalán!!!! Tutira ezt választottam volna, ha tudom, van ilyen majd napokkal később!!!!
Pontszám: 7.55
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2528. hozzászólás - 2012.06.29. 18:23:17 (Válasz Azazel #2525 hozzászólására.)
Birka, vannak emberek, akik nem itt töltik fél életüket. (Viszont havonta esetleg nem keveset fizetnek is a játékért...) Én ezt nem tartom igazságosnak.
Pontszám: 7.75
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2529. hozzászólás - 2012.06.29. 18:24:14 (Válasz Chana #2528 hozzászólására.)
Jó hogy említed, most b@sztam be 20k-t Thalia-nak...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.66
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2530. hozzászólás - 2012.06.29. 19:31:26 (Válasz Lora #2517 hozzászólására.)
Tisztelt JV!

Az, hogy "lehetséges" ez nem válasz, ez valamilyen csekély remény csepegtetése.
Mivel utólag lett az érvényes játékszabályzat módosítva kutya kötelessége a JV-nek megoldani, hogy minden játékos megkapja ugyanazt a választási lehetőséget!

Amennyiben már az event vége előtt tudta a JV hogy lesz ilyen akkor elég baj hogy a beillesztése előtt engedték egyáltalán felvenni a jutalmakat illetve, hogy ezt a játékosokkal semmmirféle hivatalos helyen nem közölték. Olyan nehéz beismerni, hogy sorry ezt benéztük és mihamarabb korrigáljuk a hibánkat?

Melleseleg a fórum hírei között még most sem szerepel csak ebben az egy topicban Lara egyetlen hozzászólásában. A belépő oldalon pedig még most sincs fennt hogy választahtó a két kristály és állítom még mindig van olyan játékos akinek gőze sincs az egészről.
A hozzászólást Barbey módosította 2012.06.29. 19:43:31-kor
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 8.11
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2531. hozzászólás - 2012.06.29. 20:17:24 (Válasz Barbey #2530 hozzászólására.)
Én saját szememmel láttam ma valakinél (a Párom), hogy megjelent ez a kristály és ki is választotta...
Pontszám: 6.75
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2532. hozzászólás - 2012.06.29. 21:07:21
Egynél többször is elhangzott az info, hogy lehet megcsinálják. A JV részére max azt lehet felróni hogy nem írták ki mondjuk a xenó jutalmak közé a figyelmeztetést csak itt jelezték és így valóban sok mindenkinek probléma lehetett hogy nem tudott arról, hogy esetleg át lehet majd utólag venni. A tárgynyereményeket szvsz elég egyszerű lecserélni és valószínűleg meg is lehet tenni, ugyanígy fertő csökkentést is. Mondjuk az LGY nyeremény már problémásabb lehet pláne, ha el is költötték.
Egyébként amikor szóltak, rögtön átvehető lett a kristály. Nekem sikerült.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.06.29. 21:09:03-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.71
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2533. hozzászólás - 2012.06.29. 21:54:51
,hogy szaporítsam a szót én is.

Olvasom a fórumot és nekem spec az jött át, hogy később bekerülhetnek ezek a tárgyak. Többször is feltettem az event végén a kérdést és még levelet is írtam az illetékeseknek, hogy lesz e választható másik kristály. Persze választ nem kaptam és sehol nem közölték azt, hogy lesz erre opció, DE VÁRTAM: Nem vettem át a jutalmat, mert már ismerem a "játék szabályokat". Szöges ellentéte annak amit én tennék adott szituációkban, így jelen esetben nem vettem át a jutalmat. Ezért most jól jöttem ki ebből a kavalkádból, mert meglett a másik lészívós kristályom is.

Nem mondom, hogy ez hű de jó most nekem, mert elég csalfa úton kaptam meg, de van valami varázs benne , hogy még ezzel is taktikázni kell.

Összevetve magam is rossznak vélem ezt a megoldást, sokkal egyszerűbb lett volna közben egy levélkével korrigálni,hogy rajta vagyunk stb..

Ezért ugatom már ezer éve, hogy legyen vazzeg egy aktív fórum moderátor aki figyeli a játékosok akaratát és hozzászólásait amikből legalább két naponta összefoglalót ír és elküldi Mikiéknek. Cserébe kapjon prémet azt annyi.
Pontszám: 7.77
kedvelt tagPixapaFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2534. hozzászólás - 2012.06.29. 22:14:56
Úgy tűnik megérte várni a jutalom átvételével! Köszi

Másrészt abszolút egyetértek azokkal, akik már átvették mindkét jutalmat és szeretnék lecserélni az egyiket a kristályra!
Viszont azt látom a fórumon, hogy csak egymással vitatkoztok, hiszen Lora azt írta, hogy megoldják, hogy megkaphassa mindneki, aki igényt tart rá, csak esetleg egy hét csúszással, mert Baraty szabin van... Szóval... türelem...
V2- Martalócok

Pontszám: 6.76
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2535. hozzászólás - 2012.06.29. 22:32:48 (Válasz Pixapa #2534 hozzászólására.)
Ebben van igazság. Remélem jó megoldás fog születni. .. és tényleg megérte várni

Csak egy szögből kötnék bele. Akkor mi van, ha valaki erőforrást választott mindkét jutalomnak (lélekgyémánt és térkifordító) és ezeket elköltötte. Bár ebből biztosan kevés van vagy nincs is.
Pontszám: 7.21
kedvelt tagPixapaFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2536. hozzászólás - 2012.06.29. 22:41:53 (Válasz Fecsu123 #2535 hozzászólására.)
Ne kötekedj!
V2- Martalócok

Pontszám: 5.27
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2537. hozzászólás - 2012.06.29. 23:05:55 (Válasz Azazel #2523 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2012.06.29. 16:24:02
Ők is csak emberek,velük is megeshet.


Ez így nem pontos.
Emberek, akik egy szolgáltatást nyújtó céget képviselnek, amiért itt sokan fizetnek. Ha innen közelítjük meg, máris más a helyzet.
Azt pedig jegyezzük meg, hogy QA tekintetében bizonyos szegmensek borzalmasan alacsony szinten vannak.
Pontszám: 8.45
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2538. hozzászólás - 2012.06.30. 02:08:37 (Válasz Craslorg #2518 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.06.29. 14:48:58
Azzal egyetértek, hogy minden ilyen infót hírbe kéne kitenni és nem a fórumra.


Valojaban ezt az event inditasa elott el kellett volna donteni, kozben leprogramozni (huzalozott reflexek pont varhatott volna 1 hetet), es az event reszletes leirasaba kellene belerakni. Megjegyzem ilyen nem letezik. Van ugyan ott 3 toplista, de a leirasba mar az nem fert bele, hogy ezert milyen jutalom jar.
Aki ezetleg ugy veli, hogy ez csak figyelmetlenseg miatt van, azt megnyugtatom, hogy infoim szerint Miklos ugy veli, ez igy van rendjen, es a jovoben is ezt a kitaposott utat kivanja kovetni.
Elkeserito.
Pontszám: 7.24
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2539. hozzászólás - 2012.06.30. 02:13:09 (Válasz Chana #2527 hozzászólására.)
Idézet: Chana - 2012.06.29. 18:21:31
Ez nem igazságos így egyáltalán!


Az ilyen hozzaszolasok utan mindig elgondolkodom, hogy vajon ez a reakcio vajon tenyleg meglepeteskent eri a jatekvezetest?

Es az sok osztas mellett - melyek nem rosszindulatbol, hanem elsosorban melyseges felhaborodassbol szarmaznak - azert megjegyzem, hogy egy csak egy leany van talpon a videken, mert Lora tenyleg mindent megtesz a Kft. renomejanak helyreallitasaert (megorzeseert?). Gratu!
A hozzászólást Kocos módosította 2012.06.30. 08:59:09-kor
Pontszám: 7.24
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
2540. hozzászólás - 2012.06.30. 07:54:19 (Válasz Pixapa #2534 hozzászólására.)
Idézet: Pixapa - 2012.06.29. 22:14:56
Viszont azt látom a fórumon, hogy csak egymással vitatkoztok, hiszen Lora azt írta, hogy megoldják, hogy megkaphassa mindneki, aki igényt tart rá, csak esetleg egy hét csúszással, mert Baraty szabin van... Szóval... türelem...


Jól látod.
Lorának meg is köszöntük a reakciót és a segítő hozzáállást.
Nekem az "ÍJ bazzeg" szövegekkel és az ezeket dicsőítő gyökerekkel van tele a tököm, főleg mikor egy ilyen "észosztó" fordított esetben többszörösét sírja, mint most mi páran.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.71
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!