Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Xenó háborúk
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1121. hozzászólás - 2011.02.03. 23:50:08
Kerdes:
Van-e a JV-nek valamire valo otlete a jutalomra a legalso szint kategoriaban kuzdok szamara? Ertem ezalatt a 10. szint alatti sot a 3-7 szintueket. Ugyanis az EGYETLEN HASZNALHATO a lelekgyemant lenne a szamukra, de azok is 8. szinttol ha az illeto karakter a maxos szintX200 gyemantot hozza el, ugyanis az jon ki 1600-ra amibe a csizmak kerulnek. Ha ennyi nincs varhatnak amig lesznek olyan szinten hogy kalandokat csinalhatnak?? Tizen akarhanyas szinttol meg talan mar lesz 1-2 terkapus cucc amibe a fokuszkristalyt bele tudjak tenni. Remek kilatasok, biztos izgatottan varjak az event veget, vert izzadva harcolnak, hogy kezbe kapjak a jutalmakat.
Teny:
Ujfent ugyanaz a tortenet sajnos. El lett kalkulalva az event varhato lefolyasi ideje, erdekes modon nemszamolva azzal, hogy igen sokan PP-vel CSP-vel betarazva varjak az eventet es nekiugranak azonnal. Persze ezek azok akiknek sok idejuk van ejjel-nappal tudnak jatszani, akar munkabol is(ez utobbi persze egy jo plussz az adott embernek:)). Masok arra szamitva, hogy 3 het az event raerosen ugy gondoljak, szepen meglesz az, tudnak ra szakitani nemi idot, munka csalad egyeb elfoglaltsag mellett. Hat megsem.
Kerdes: Miert nem lehetett a JV-nek nehany premes cuccal agyonpakolt magas szintu karit generalni es feltoltetlen es feltoltott csapdaval is szepen letesztelgetni a dolgokat?? Fentebb lehetett olvasni, hogy "O, ezt nemlehetett elore kiszamolni hogy alakul..." Persze, hogy nem, mert valszeg nemvolt alaposan letesztelve. Latom elore a reakcokat, dehat be volt igerve kezdodik januarban, nemvolt ra ido esatobbi... Talan lehett volna nem? Ha netan megis belegondol a JV, hogy "hmm, az kozel sem 100%-os, teszteljuk meg, csiszolgassuk aztan mehet a menet". Siman bejelenthettek volna, bocs mindenki,de meg 2 hetetet csuszik, teszteljuk, hogy legyen franko. De nem.
Igy most mi sokan, akik nem tudunk napi 10 orat vagy mittomen mennyit gep elott lenni, mire eszbekapunk, nemhogy a sajat, de meg kovetkezo 3 szintu Xeno mami is levan kalapalva. Jelenleg en a 64. szintemmel a 115-ossel nyuglodom. 10 csatabol atlag 7-et nyerek. Top 5 ben van a karim, premes cuccokkal, eleg eros vagyok. DE, ahhoz hogy 10 csatam meglegyen a 2X10k eleterom eltunik a magikus regeneraciommal egyetemben. Ezekutan ha erdemben haladni akarok, igen sok italt kell vennem. Ma kiprobaltam, lenyomtam 35 gyozelmet es elkoltottem alaphangon 25k LE-t italra. Most van 170 gyozelmem. Mire meglesz a 400 (amit ketlek) rohadt sokba fog nekem ez kerulni. O persze majd a lelkszivo cucc konpenzal ugye? Persze mire behozza az arat eltelik felev. Annyira orulok neki, ez az igazi jutalom!:)
V2-n ahogy most all a helyzet a 115. szintu hamarosan kinyiffan. A felsobb Xenot mar nemis probalom majd. Persze ha annak is feltoltik majd a kutjat, szepen lassan leverik azt is. Aztan mire hazaerek melobol, az alsobb xenok mar mind halottak, ha rajuk szabadul a sok magas szintu kari. Koszi.
Kerdes:
Tenyleg nem ertem, ennyi ev egyeb jatekfejlesztes es tobb mint ket ev VU utan miert lehet ilyen hibakat veteni? Felre ertes ne essek, orulok az eventnek, jonak tunt, vegre van mar valami, nemcsak az egyhangu monotonitas. De sajnos az allandoan gep elott levo aktiv jatekosokra lett optimalizalva. Jomagam es a jatekosok nagyobb reszenek pedig jut a maradek, a kinlodas.
Fentebb olvastam olyan reakciot az alacsonyabb szintuek panaszara, hogy miert foglalkoznak vele, majd ha magasabbak lesznek lesz mas event es akkor jolszerepelnek. Konyorgom, ez 3. szinttol volt meghirdetve! Akkor mirol beszelunk??! Utolag is gratulalok az elmes hozzaszolonak.
Persze a JV, tenyleg oda teszi magat, javitgat, toldozgat foldozgat, de mar kisse keson. Ha ugyanezt az energiat a tesztelesbe stb. forditotta volna, most nem lenne a nagyreszt jogos panaszaradat ujfent, es most mar talan valami ujabb mas fejlesztesre tudnanak koncentralni.
Koszontem.
Pontszám: 6.28
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1122. hozzászólás - 2011.02.04. 00:07:31
Messze a legszarabb event a játék történetében.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.01
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1123. hozzászólás - 2011.02.04. 00:21:48 (Válasz Tseby'dr akula #1122 hozzászólására.)
az alapötlet nagyon jó, csak a kivitelezés és a jutalmazás hibádzik egy kicsit

1. nem kellett volna behozni azt hogy akik kivégzik a Xenót azok üthessék a magasabbat.. helyette a szint intervallumban lévő játékosok alapján kellett volna ÉP-t kapniuk (és regenerációt is!!!) a szörnyeknek! (Ahol kevesebben vannak ott keveset, ahol többen vannak többet )
Illetve a szörnyek erősségét én a védelemre és nem a "kár okozására" lőttem volna be.. azaz a szint intervallumhoz számítva egy aránylag magas védekezés és IQ, mellé egy közepes támadás, elnyelések és kritikus szakik...
Ezzel azt lehetett volna elérni hogy sokkal kisebb sebzést kapunk, de kevesebbet is okozunk, tehát a "harci kedv" azért csak megmaradt volna...
pl: 5000 okozott és 1500 kapott helyett mondjuk 3000 okozott és 600 kapott sebzés értelmesebb lett volna szerintem...

2. Ismételhető küldetéseket lehessen rajtuk pörgetni (sok portyást is vonzott volna)

3. A taumaturgikus csapdát CSAK manából lehetne építeni (NEM MANAKONSTRUKCIÓ!) de nincs korlát...

4. Ahogy nő a taumaturgikus csapda a szörny regenerációs képessége úgy csökken

5. Aki kivégzi a Xenó királynőt, külön jutalom: Pl. fél évig +10 kivégzés

6. TOP 10 győztes harcban: 1%-kal kevesebb LE a tulajdonságot fejleszteni
7. TOP 10 építő: +5% Építés

Egyéb jutalmak:
Mivel mondhatni "epikus" csatákról van szó, nyugodtan elő lehetett volna szedni azt az epikus kincstáblát is díjnak...
Szerintem mindenki tudott volna válogatni belőle a teljesítményéhez mérten
Vagy esetleg egyedi epikus kincsek? szerintem megoldható lett volna...

...stb
A hozzászólást Dozer módosította 2011.02.04. 00:35:52-kor
V3-Alíz
Pontszám: 5.63
irritálóPHOENIXFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1124. hozzászólás - 2011.02.04. 01:57:44
Köszi Kaboka, nagyjából (sőt talán rendesen ki is vesézve) elmondtad, mire gondoltam egész pontosan.

Vannak hibák az eventben, sokan ezt már észrevehették. Viszont ami tényleg sokakat eltaszít az öldökléstől, az a jutalmazás. A kincsek 100%-át fel tudja használni egy magas szintű portyakari, a bőség zavarában azt se tudja hova bökjön, amikor majd kiválaszthatja a számára legmegfelelőbb zsákmányt. De ott vannak a kicsik, akik még cska most fejlesztik magukat, ahogy tudják, szakiznak, gyúrnak stb. Csakhogy a kapható dolgok közül egyet se tudnak rendesen felhasználni. Fél évig tartó bónuszok? Egy 40.-es szintű karakter fél év alatt nem jut el 60., 70. szintre, hogy AF pontokat gyűjthessen (a bónusz segítségével még többet), vagy ismételhető küldetésekhez kezdhessen hozzá.

Nekik lehetne olyan jutalmat kitalálni, amit ők tudnának a legjobban kihasználni, míg a magas szintűeket nem juttatná arányos előnyhöz hozzájuk képest.
Pl egy olyan relikvia, ami annál nagyobb bónuszt nyújt, minél kisebb szintű valaki, aki kiválasztja.
4-10. szintűeknek 17% szaki költség csökkentés
11-20. szintűeknek 14%
21-30. szintűeknek 11%
31-40. szintűeknek 8%
41-50. szintűeknek 5%
51-60. szintűeknek 2%
61. szint felettieknek ne lehessen választani ezt a jutalmat.

Ilyesmire gondoltam, persze meg lehet csinálni szakival és tulajdonsággal is, a számokon is lehet változtatni, a kicsik örülnének neki.
Vihart és mennydörgést fogsz zabálni és tüzes villámokat sz*rni! Ha így folytatod, veszélyes leszel!!!

Kaland: Áldozatbemutatás
Pontszám: 4.19
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1125. hozzászólás - 2011.02.04. 06:43:35
Én is teljes mértékben egyet értek veled. Én most 17-es szintű vagyok, és amit választhatók, az igazából csak ez a kettő lehet, aminek értelme is van: valamelyik lélekszívó fókuszkristály és lélekgyémánt csomag. A többit én sem tudom használni. Az ötleted teljesen jó, hogy legyen valamilyen szakicsökkentő, igazából annak örülnék a legjobban, vagy ha már lélekgyémánt, legyen a leggyengébbtől legerősebbig lélekgyémántért vásárolható csizma.

A jutalmazás tényleg nagyon nem a kicsiknek jó!
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 5.12
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1126. hozzászólás - 2011.02.04. 06:54:59 (Válasz Tseby'dr akula #1122 hozzászólására.)
Idézet: Tseby'dr akula - 2011.02.04. 00:07:31
Messze a legszarabb event a játék történetében.


Messze a legkirályabb event a játék történetében.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.38
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1127. hozzászólás - 2011.02.04. 07:00:48 (Válasz PHOENIX #1114 hozzászólására.)
Idézet: PHOENIX - 2011.02.03. 21:50:10
Lehet már kérdezte valaki, de arra gondolt valaki hogy mi lesz az alacsony szintű karikkal, akik inkább vadásznak álltak, mintsem harcosnak?

* 2 db gyűrűbe rakható fókuszkristály: +2, +4, +6, +8% lélekszívás (csak ha nincs a birtokodban az alábbi fókuszkristály!) - kilőve, vadász
* 2 db nyakláncba rakható fókuszkristály: +2, +4, +6, +8% lélekszívás (csak ha nincs a birtokodban a fenti fókuszkrristály!) - szintén
* fél évig bónusz ismételhető küldetés LE-re: 1, 2, 3, 4% - alacsony szint, fél év alatt nem érhető el
* fél évig bónusz a kapott AF pontokra: 2, 4, 6, 8% - szintén
* térkiforditó ital: 3, 6, 9, 12 darab (az 5. világon ezt a jutalmat nem lehet választani) - kilőve, vadász
* lélekgyémánt: szint x 50, szint x 100, szint x 150, szint x 200. - ez az ami tényleg használható
* fertőzés csökkenés vagy növekedés: 1, 2, 3, 4% - ha nem küzd ellene az illető, egyik végletnek sincs értelme, 0% sokba kerül, 100% meg portyakariknak jó.

Nem lehetne kitalálni valami a kicsiknek is, amit használni is tudnának?


A kuldetesbonusz jarhatna MINDEN kuldetesre batran.
Fokusz mindenkinek jo minimum terkapuban.
Fertozes tipikusan kiskarinak valo.

De emellett meg egy kifejezetten kiskariknak kedvezo jutalom is bekerulhetne. Pl. +5, +10, +15, +20 sajtolas, ami nem visz maximum fole, vagy akar ugyanez SPM-ben. +10-40 kereskedelem, ami nem visz maximum fole.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.96
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1128. hozzászólás - 2011.02.04. 07:11:10 (Válasz Morzkod #1127 hozzászólására.)
Az 5let, jó, de ezek már rég le lettek írva az esemény indulása előtt...szerinted mire vár Miklós??

Valszeg, hogy ezek a jutalmak vannak és kész.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.40
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1129. hozzászólás - 2011.02.04. 07:50:30 (Válasz Dozer #1123 hozzászólására.)
Jelen véleményem az eventről:

-A manó modul a TE szintedből generálja az ellenfelet, azaz ha +100 szintű ellenfelet ütsz, akkor is ugyan olyan "manót" generál neked. Miklósék annyit tettek, hogy ha magasabb xenót ütsz, akkor a szintednél 1 kategóriával erősebb fegvvert és varázslatot kap. Ez annyit jelent, hogy míg a játékosoknak van 17-23 szintnyi tárgyelőnyük, a xenók kaptak egy szaros 10-est... A xenó generálás teljesen korrekt! Amiben csúszás van az a szintjük, mely több helyen is szerepel a harcrendszerben, remélhetőleg ma ez is korrigációra kerül.
-Küldetések terén halál korrekt a cucc, a kisebb/kiégett ősköves helyett ott az 50 xenó, a kritikusos küldik működnek pp-ből, és bónusznak kaptunk egy egészség növelést ösztönzőt is.
-Jelen építési metódust doomlordos játékosoknak köszönhetjük. Sajnos messze nem tökéletes! Alacsony szinten használhatatlan a jelen metódus. Rengeteg lé-ért valami névleges építés pontot kapnak a játékosok. Az ösztönzés is szar benne, aki 1600 pont felé épít azt én szívem szerint kirúgnám a szövetségéből, ennyire nem lehet csapat ellenes egy játékos.
-Az EH-sok kőkeményen be vannak szivatva. Nekik a pp erőforrás, melyet -3 -4 szintre ütve tudnak optimálisan elkölteni. Ezzel szemben az event dobhat azonos szintű ellenfelet, ezzel tönkre is vágva a dolgot. Jelen formájában TP tömés az event, ha EH-s vagy

Az összes hőbörgővel nem értek egyet amúgy. Az event 4 napja alatt folyamatos supportot kaptunk, az összes teljesíthető kérés figyelembe lett véve! Aki részt vesz az eventen az alapvetően akkor is jól jön ki, ha nem sikerül lezárni az eventet!
-Nincs idő függő vadászat
-Normál játékmenethez képest csak pozitívumok vannak (Fejlődnek a blökik, bónusz egészség fejlesztésre, esély nyereményre)

Természetesen vannak speciális játékos rétegek, akiknek sajnos nem túl optimális a részvétel. (Egész V5, EH-s pókok, nagyon kis szintű katakterek stb...) VISZONT! Nem kötelező a részvétel! Aki úgy érzi, hogy neki bukta, az egyszerűen folytassa a napi rutint...

Trem azt én se vitatom, hogy a xenó2 eventhez van pár dolog, amin módosítani kéne
Pontszám: 7.87
népszerűNetiusFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1130. hozzászólás - 2011.02.04. 08:06:11
Birka tőlem kaptál egy 10est, bár a lehetséges jutalmak témáját nem érintetted. Lehet ezzel egyedül vagyok, de pl a térkép esemény jutalmainak szívem szerint jobban örültem volna
V1 Netius - Vérivók

Töltöttlóhomlok-pontot mindenkinek!!!
Pontszám: 7
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1131. hozzászólás - 2011.02.04. 08:10:43 (Válasz Birka #1129 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.02.04. 07:50:30
-Az EH-sok kőkeményen be vannak szivatva. Nekik a pp erőforrás, melyet -3 -4 szintre ütve tudnak optimálisan elkölteni. Ezzel szemben az event dobhat azonos szintű ellenfelet, ezzel tönkre is vágva a dolgot. Jelen formájában TP tömés az event, ha EH-s vagy

Az összes hőbörgővel nem értek egyet amúgy.

Természetesen vannak speciális játékos rétegek, akiknek sajnos nem túl optimális a részvétel. (Egész V5, EH-s pókok, nagyon kis szintű katakterek stb...) VISZONT! Nem kötelező a részvétel! Aki úgy érzi, hogy neki bukta, az egyszerűen folytassa a napi rutint...


Nem kötelező a részvétel, nyugodtan abbahagyhatod! Ahogy írtad...
A hozzászólást Yuurei módosította 2011.02.04. 08:11:42-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 2.39
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1132. hozzászólás - 2011.02.04. 08:23:32 (Válasz Birka #1129 hozzászólására.)
Én EH-sként nem érzem, hogy be lennék szívatva - ez szerintem bőven túlzás. Csak CSP-ből xenózok, a PP meg tökéletes küldizni másokon.
Az tény, hogy az alacsony szintűek nem tudnak a nyereményekkel mit kezdeni és az tényleg nem jó, hogy "nem kötelező eventezni". Akkor 25. szinttől kell meghírdetni. Az eventnek pont az a lényege, hogy mindenkine feldobja a játékát és + élménye legyen a napi rutin mellett számára is normális nyereményekkel.
Én úgy gondolom, hogy van még idő az alacsony szintűek számára korrigálni a nyereményt vagy betenni számukra kifejezetten nekik való nyereményeket (volt 1-2 jó ötlet).
Pontszám: 7.45
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1133. hozzászólás - 2011.02.04. 08:27:55 (Válasz Craslorg #1132 hozzászólására.)
Cras, bent van a Fókusz, az LGY, a fertő. Szerintem nincs gond a nyereménnyel. Sokkal nagyobb baj van a sebződés/max életpont és az építés extrém elvárása közt...
Pontszám: 5.30
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1134. hozzászólás - 2011.02.04. 08:30:12
Birinek nagyon igaza van! 2 necces dolog van bent:
- kiegyensúlyozatlan, de ezt folyamatosan korrigálják, olyan ütemben, mint még soha!
- karakterszám bele volt kalkulálva az adott szinthez tartozó xenók ép-jébe?

Szerintem jó event. Mondom annak ellenére, hogy sajtolások nélkül a vadászat LE átlaga 1k-val nagyobb nálam (mondjuk nem túl nagy a minta).
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.83
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1135. hozzászólás - 2011.02.04. 08:33:42 (Válasz Birka #1133 hozzászólására.)
Az LGY a 100 győzelemnél 32-es szinten értelmes, 400 győzelemnél is minimum 8. szinten. Az alacsonyabb szintűeknek pedig pont a győzelmek száma, amit nehezen tudnak összeszedni az általad is említett ÉP problémák miatt, ráadásul, ahogy írtad számukra az építés is nagyon nehéz. Nem tudnak LE-t szedni arányaiban annyit, mint fent. V2-n a 25-ös szörnybe szinte csak én csapkodtam, minden CSP-m ráköltöm, kivéve a turbóváltásokra elköltött napi 2-3 db-ot, azaz napi 27 CSP-m megy rá és még messze vagyok a 400 győzelemtől és az építéstől. Nyilván nem panaszkodom, mert lehetne emelni az elementárist csak nincs értelme, mert 8-10 csatára elég az ÉP-m, azaz valóban nincs sok lehetőség több győzelemre, hiába van még egy rakat PP-m is mellé. Utána 6-7 óra mire regenerálódok pihizve 100%-ra, tehát nem tudok közben vadászni se nagyon. (Nagyjából azon a világon letojom az eventet, de tesztelni pont tökéletes)
Pontszám: 6.60
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1136. hozzászólás - 2011.02.04. 09:15:30
Egyszerű lenne a jutalmazást megoldani: Kapjon mindenki a befektetett erőforrások arányában +tulajdonságokat mint pl Landragórnál. Akkor megérné püfölni az atkákat! Mert a jelenlegi jutalamkért aránytalanúl nagy befektetést kell eszközölni a karkaterek többségének.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 7.46
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1137. hozzászólás - 2011.02.04. 09:19:15 (Válasz LoWs #1136 hozzászólására.)
Ötlet jó lenne, de Landragornál konkrétan LE volt a befektetés, itt pedig elsősorban ÉP, amit nem igazán lehet átkonvertálni, bár azt lehetne, hogy 10(?) győztes csatánként +1 tulajdonság és hasonlóan osztaná, mint Landragornál.
Pontszám: 6.60
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1138. hozzászólás - 2011.02.04. 09:26:53
Végigolvasgattam az új hozzászólásokat.

Érdekes vélemények vannak.

- Jutalmak egyértelműen 60+ on tápok. Onnantól lefele,de inkább 40 alatt elég használhatatlan egy része.
- Birka említette,hogy az EH soknak ez TP tömés. EZ EGYÉRTELMŰ!! főleg,ha pók az illető,mert egy pók,ha ki akarja használni az EH-t -3-ra támad és itt bizony sokkal több TP-t szed be. Erre jött a megoldás nem kell részt venni rajta. Hát igen,de azért vagyunk itt,hogy játszunk.
Nem lett volna sokkal,de sokkal egyszerűbb a Xenó idejére megadni a lehetőséget Térkifordításra?? Amely csak az első 4 napban elérhető és 3 hétre szól aztán visszaugrik eredeti állapotába.
,mert megint csak a bénákat támogatják mert akinek nincs EH fejlesztve se VF e (mondjuk 40. szint alatt és térkifordító sincs) az 0 LE ért és 0 TP ért támad PP ből. ..és ha valaki már jobb az átlagnál az rongyolja le a karakterét TP töméssel,ha nem akar kimaradni egy kis mókából.
- a support jelen volt az eddigi esemény 4-5 napja alatt. Dícséretes!! ,de vazz ez a dolga azért sup. Nem kell ezt állandóan felemlegetni.
- aki meg azt mondja,hogy Ő EH-s és CSP ből Xenózik és uhh de megéri. Hát szinthuszár vagy ember vedd már észre. Nincs azzal baj csak ne éltesd, hogy megéri.

uff
Pontszám: 7.39
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1139. hozzászólás - 2011.02.04. 09:41:57 (Válasz Birka #1129 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.02.04. 07:50:30
-A manó modul a TE szintedből generálja az ellenfelet, azaz ha +100 szintű ellenfelet ütsz, akkor is ugyan olyan "manót" generál neked. Miklósék annyit tettek, hogy ha magasabb xenót ütsz, akkor a szintednél 1 kategóriával erősebb fegvvert és varázslatot kap. Ez annyit jelent, hogy míg a játékosoknak van 17-23 szintnyi tárgyelőnyük, a xenók kaptak egy szaros 10-est... A xenó generálás teljesen korrekt!


De akkor mivel magyarázod, hogy V2-n 57-es szintű - elég jó - karakterrel az 55-ös szörnyet röhögve leütöm vagy 20-szor max ÉP-ről mielőtt 15% alá kerülnék, V3-mon viszont 59-es szintű, valamivel gyengébb karakterrel (azért a szintjén belül az első 10-ben van) csak nagyon ritkán tudok nyerni a 115-ös állat ellen, ráadásul 4-5 csata elég, hogy kikészítsen, pedig a V2-es karakteremnél majdnem 2k-val több ÉP-je van? Erre nem magyarázat az egy kategóriával magasabb tárgya az ellenfélnek, ennyivel többet nem jelenthet az. Egyébként a karaktereimnek is jó tárgyaik vannak. V1-en pedig, ahol ugyancsak egész jó karakterem van, 61-esként a 115-öst kell támadnom, és bár azért nagyjából meg tudom nyerni a csatákat, elképesztő a különbség a 115-ös ellen ahhoz képest, amit a 65-ös ellen tudtam produkálni. A kicsi ellen zsinórban 20-30 csata simán ment, a 115-ös ellen legfeljebb 4-5. De V3-mon is simán tudtam nyerni amíg a szintemhez közeli szörnyet kellett ütni. Ezzel nem azt mondom, hogy az a jó, ha zsinórban sok csatát meg lehet nyerni (hiszen akkor túl gyorsan vége az eseménynek), hanem azt, hogy az én észrevételeim szerint igenis van összefüggés az ellenfél szintje és az ereje között. Sőt, nekem úgy tűnik, hogy legkevésbé a karakter szintjétől és erejétől függ a Xenó ereje.


Egyéb: a középkategóriás szörnyek gyors halálára megoldás lehetne az, hogy megosztott ÉP-t adjanak nekik (ha úgy tetszik, gyógyítják egymást a saját ÉP-jükből), így közvetve meg lenne oldva a kevésbé aktív kategóriákba való besegítés is.
Pontszám: 8.21
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1140. hozzászólás - 2011.02.04. 10:30:47 (Válasz Fecsu123 #1138 hozzászólására.)
Ha figyelmesen elolvastad, egy válasz volt arra, hogy aki EH-s, annak nem jó a portyából történő LE/TP arány a random miatt. Erre írtam, hogy csinálja CSP-ből. Az, hogy valaki EH-s ÉS mellette amúgy nem vadászik, az már az ő döntése, hogy így a szintjén bivalyerős karaktere lehessen, cserében ebből az eventből kimarad, ha nem áldoz rá 1 szintnyi CSP-t.
Ne akarjunk már 0 áldozatot hozni egy eseményen a tápért, mert akkor tényleg Baraty beírhatja mindenkinek. Aki olyan szerencsés taktikán van, hogy valóban nem kell áldoznia érte, az örüljön, de ne az legyen a norma.

Niylván az eventet a következő alkalommal lehet finomítani, hogy az áldozatok taktikáktól minél jobban függetlenedjenek, de teljesen eltüntetni soha nem lehet. Egyik eventben ez a taktika jár jobban, másikban másik.
Pontszám: 7.26
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője