Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Xenó háborúk
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1241. hozzászólás - 2011.02.05. 17:29:31
Lepontozó birkák előre, de tegye már fel a kezét, aki az eddigi eseményekben komolyan bukott!
Kicsi vagyok, de az eddigi eventeknél (Landragór, Térkép) folyamatos volt a visítás és a végén néhány megaharcos érthetetlen rövidítésekkel simán kimatekolta, hogy mekkorát bukott. Ha egy játék béna, akkor nem kell játszani!:D
V5 Rats
Pontszám: 7.79
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1242. hozzászólás - 2011.02.05. 17:36:40 (Válasz Lacuska #1240 hozzászólására.)
Megvan bőven az előnye a taktikádnak és megvannak a korlátai is, mint ahogy elég sok taktikával ugyanez a helyzet. Vagy bevállalod a nyeremények érdekében azt, hogy nem 100%-ban optimalizálsz, bízva benne, hogy a mostani veszteségedet kompenzálja a nyeremény vagy nem, ez csak rajtad múlik. Uganez igaz minden eventre. Vagy vállaljuk és bízunk benne, hogy meg fogja érni a díjazással hosszú távon, vagy nem vállaljuk be. Az, hogy 1-1 főnek egy adott event megéri-e nem befolyásolja globálisan a dolgot. Ha egy taktikának az egyik event hátrány, akkor egy másik majd előny lesz.
Pontszám: 5.30
fórumozóHabibu HercegFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1243. hozzászólás - 2011.02.05. 17:57:36
Az az igazság, hogy teljesen jogos, hogy a játékosok többsége nem építi a csapdát hisz fontosabb a saját épületek fejlesztése, viszont abba se gondolnak bele sokan, hogy ez nem zarknod, nem landragór ahol volt egy időkorlát és nyersz ha vége, slussz-passz... Itt elvileg el is bukhatunk...
Itt ez tényleg összefogást igényelne, mert hiába a személyenkénti 1000 fölötti csataszám, meg hajatokra kenhetitek a 100 elájult állatot is, semmi díj nem lesz belőle ha nem épülnek fel a csapdák.
Maga az event nekem tetszett, tetszik csak a díjazás... Gyenge... Végignézve a díjakat nekem személy szerint nem éri meg egyik sem, hogy még két hétig mást se csináljak csak építsek, de az is lehet, hogy az én készülékembe van a hiba.
Pontszám: 7.72
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1244. hozzászólás - 2011.02.05. 18:09:41
Az event JÓ.
Az állataim 19 szintet léptek összesen.
Az építésem 1,8 milláról 2,7-re nőtt.
Jutott szakikra és TÖ-re is.
Mégsem biztos, hogy V5 befejezi a tau csapdákat időre.
Akkor viszont nincs díjazás, bármit is tettem hiábavaló volt.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 6.60
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1245. hozzászólás - 2011.02.05. 18:15:38
Akkor lenne az igazi, ha mindkét oldalra be lehetne szállni. Lehetne építeni/rombolni a csapdát, illetve lehetne ütni a xenókat, és az ellenkezőleg - "gyógyítani". Mennyivel érdekesebb lenne...
Pontszám: 7.27
kedvelt tagMangetsuFérfi
Végzetúr tehetség
209 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1246. hozzászólás - 2011.02.05. 18:18:48 (Válasz Barbey #1230 hozzászólására.)
De jó neked! Nálunk még nem jött össze (legalábbis remélem, mert ha már kész van, akkor tényleg bajban vagyunk) V3on szintemen top4. vagyok, 20 portyából 18at megnyerek. Ergó ha a 125ös xenó ereje a szintemhez lenne igazítva, akkor 10ből hetet kéne nyernem és max 3at buknom, nem pedig fordítva. Márpedig jelenleg ez a helyzet. Ezenkívül 138+13-as IQval és 90es kritikus varázslattal lidércgömbök varázslatból szlopálok 600+os kritikus sebzéseket. Eddig én kényelmesen építgettem a csapdát, támadgattam a xenót, és nem zavart különösebben a dolog. De ahogy elnézem, nem fog már sokáig kitartani a maradék, és nekem nem lesz meg a 400 győzelem, ami igencsak irritál...
v3: Ninqueril a Suttyó - DDT
Pontszám: 6.45
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1247. hozzászólás - 2011.02.05. 18:28:08
Akkor lenne az igazi, ha mindkét oldalra be lehetne szállni. Lehetne építeni/rombolni a csapdát, illetve lehetne ütni a xenókat, és az ellenkezőleg - "gyógyítani". Mennyivel érdekesebb lenne...


Az lenne csak az igazi állóháború.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 5.95
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1248. hozzászólás - 2011.02.05. 18:28:50 (Válasz Mangetsu #1246 hozzászólására.)
Bocsi de ez biztos hogy nem igaz...
122 (+6) IQ-m van, és ilyeneket varázsol rám:
A Whrrax, a zabáló int, mire egy lidércgömbök sújt le rád. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 1 pontnyit sérültél.
Whrrax, a zabáló kezéből feléd süvít egy lidércgömbök. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 39 pontnyit sérültél. Az állataid 2 életpontot sebződtek.
Mielőtt összecsapnátok, A Whrrax, a zabáló feléd hajít egy lidércgömbök varázslatot. Félrevetődsz. Csak 1 pontnyit sérültél.
A Whrrax, a zabáló ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy lidércgömbök. 131 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -20 Erő. Az állataid 11 életpontot sebződtek.
A Whrrax, a zabáló rohanás közben megidéz egy lidércgömbök varázslatot. 238 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -20 Erő. Az állataid 22 életpontot sebződtek.
Whrrax, a zabáló feléd hajít egy lidércgömbök varázslatot. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 80 pontnyit sérültél. Az állataid 6 életpontot sebződtek.

Elég ennyi, vagy ha kel még akkor írj nyugodtan, ezeket most csináltam egyébként egymás után...
Néha néha bekapok egy 300-as varázslatot, de az még elég messze van a 600-tól...
Pontszám: 4.61
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1249. hozzászólás - 2011.02.05. 18:30:12
V2őn sem fognak kitartani. A nagyok már majdnem mind elhullottak. Az uccsó 7%-al áll a lábán. Az alsó fele is 80% körül mozog. Jövő hétvégén már tutira jutalmakat fogjuk válogatni!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 6.20
fórumozóHabibu HercegFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1250. hozzászólás - 2011.02.05. 18:44:27 (Válasz LoWs #1249 hozzászólására.)
Ha megnézed a csapdák állapotát nem a díjak közt fogsz válogatni jövő hét végén, hanem a nyugtatók közt, hogy ne kapj idegösszeomlást az építést körülvevő érdektelenség miatt... xD
Pontszám: 8.24
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1251. hozzászólás - 2011.02.05. 18:49:54
A V5-ön tegnap estétől ma estig az utolsó legnagyobb dög ÉP-je 50%-ról jelen állás szerint 22,22%-ra esett vissza - marad 3 himihumi...hétfőre vagy keddre vége.
A csapda készültsége a legnagyobbnál viszont stabilan 0.17%...semmit sem változik és a többinél se ugrálnak az indexek.
A szerencsém mindjárt szintX3, ami a V5-ön harcos karinál még nem gyakori, a Xenónak szánt csapdaépítésben most 3. helyen állok...és ugyan lehet hogy csak egy hét telt el az eventből, de garantálom hogy ilyen aktivitással nem épülnek fel a csapdák.

Mindamellett maga az event - továbbra is azt mondom és Roscóval értek egyet - JÓ!
Olyannyira hogy ez a "vadászati metódus" maradhatna fixen is
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.23
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1252. hozzászólás - 2011.02.05. 18:55:09 (Válasz Habibu Herceg #1250 hozzászólására.)
Majd húzok párat a mágián és manából felnyomom a csapdákat az utolsó héten!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 7.47
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1253. hozzászólás - 2011.02.05. 18:56:57
Istenem!

Hiába nyomjuk magunkat csehül áll a taucsapda.
Lassan feljövök a 10. helyre építésben és nincs látszatja a %-ban.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 6.96
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1254. hozzászólás - 2011.02.05. 19:09:29 (Válasz RoscoBorlo #1253 hozzászólására.)
Na ezaz...
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.23
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1255. hozzászólás - 2011.02.05. 19:29:34
Hát az rohadt ciki lenne, ha V5-ön nem épülnének fel a csapdák és senki nem kapna jutalmat.
Én ma délután tettem bele az 1600 építés pontnyi LE-t, de nem nagyon vettem észre szignifikáns változást.
Pontszám: 4.27
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1256. hozzászólás - 2011.02.05. 19:34:40
Megnéztem V3-on 9000 regizett van. Ezek közül ötvenen 90 szint felett vannak.
V5-ön 14000 ebből 7000 1-es szintű, és 70 aki 50-62 szintű.
Ha ez képezte a csapdák méretét megette a fene az egészet.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.19
kedvencBecksimFérfi
Végzetúr tehetség
202 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1257. hozzászólás - 2011.02.05. 19:37:25 (Válasz Isten Kardja #1251 hozzászólására.)
"A V5-ön tegnap estétől ma estig az utolsó legnagyobb dög ÉP-je 50%-ról jelen állás szerint 22,22%-ra esett vissza - marad 3 himihumi...hétfőre vagy keddre vége."

Szerintem holnap vége, és ez azt jelenti, hogy hiába költöttem az összes pp-met a xenora, a kétszáz győzelmet sem érem el. Csp-t nem fogok beletenni, mert gyalázatos a LE/TP aránya a portyázáshoz képest. Még a sima vadászatnál jelentkező szerecsebónusz sem érvényesül, mert itt ugye nincsen "nagyobb" és "óriás" zsákmány.
Mindegy, ez az event nem rám lett szabva, és teljesen érthető, hogy a vadász karik folyamatosan ütik a dögöket az állattáp miatt. Jövő héttől marad az építés, és a remény hogy a végére készen is leszünk a csapdákkal.
Pontszám: 3.37
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1258. hozzászólás - 2011.02.05. 19:42:41 (Válasz Craslorg #1242 hozzászólására.)
A VF-esek is felvállalhatták volna ezt mikor e topik elején arról folyt a vita, mi minden számítson bele a vadászat helyetti xenózásba. Az EH-s vélemény is vélemény, nem kell bekussoltatni még finoman sem. Ha már az egyik fél kiharcolta (sírta?) magának a taktikájához illő nyereséget ezen eseményből, illene kis figyelmet fordítani a másik taktikai rendszerre is.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5.37
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1259. hozzászólás - 2011.02.05. 19:45:27 (Válasz Seligen #1258 hozzászólására.)
És csak halkan tedd/tegyük hozzá, hogy Miklós erősen az EH használata (ergo gyorsabb/normál TP szerzés) felé taszigálta/ja a jónépet (térkifordító ital, AF képességek.. ).
Illetve azt se felejtsük el, hogy az EH 4-6 hónapja bugos (jópárszor jelentették )

Pontszám: 6.52
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
1260. hozzászólás - 2011.02.05. 19:56:53
Még a sima vadászatnál jelentkező szerecsebónusz sem érvényesül, mert itt ugye nincsen "nagyobb" és "óriás" zsákmány.
Mindegy, ez az event nem rám lett szabva, és teljesen érthető, hogy a vadász karik folyamatosan ütik a dögöket az állattáp miatt.


Akkor szépen levadászod a CSP-t és betolod a csapda építésbe.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője