Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Xenó háborúk
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
621. hozzászólás - 2011.01.31. 19:24:12 (Válasz BKay #620 hozzászólására.)
A csapda elvileg csak lassítja a regent. Legalábbis nekem az jött át valahonnan
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 6.19
kedvelt tagBKayFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
622. hozzászólás - 2011.01.31. 19:34:46 (Válasz LoWs #621 hozzászólására.)
Hát lehet a szándék ez volt, de akkor a leírás rossz:

Az esemény során xenomorf anyakirálynőkkel harcoltok, az epikus lényekhez hasonlóan. A csatát CSP-ből vagy PP-ből aktiválhatod (és ennek megfelelően kapsz jutalmat is érte - ha több sebzést okozol, mint az anyakirálynő). A harc során állataid fejlődnek. Ha a neked rendelt, szintedhez legközelebb álló anyakirálynőt legyőztétek, akkor segíthetsz az eggyel erősebb legyőzésében. Ha már nincs erősebb, akkor a nálad gyengébb csapat királynőjének elpusztításában segithetsz, és így tovább. Fontos az is, hogy mágusaitok segítségével taumaturgikus csapdát építsetek, amely megakadályozza, hogy a xenomorf anyakirálynők legyőzésük után regenerálódjanak (a sorrend itt is a fentihez hasonló). Ha három héten belül nem sikerül az összes xenomorf királynőt elpuszítani és testüket csapdába zárni, akkor a világotok történetében sötét korszak köszönt be. Ha viszont győzedelmeskedtek, hordaparancsnokod a királynők kincseit szétosztja köztetek, mindenkinek az érdemei arányában.
Pontszám: 6.15
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
623. hozzászólás - 2011.01.31. 19:35:37
A kritikus ütés küldivel is gond van. Kiválasztottam és az első csatában minden ütés kritikus volt, majd az 5-6. csatától nem tudok kritiket ütni neki! Hozzáteszem előtte turbó nélkül is betaláltam kritikust most a +90-el meg nem sikerül!

Utána megint 5 kritikus bement.... Ez baromi érdekes
A hozzászólást Smargd Harcos módosította 2011.01.31. 19:38:19-kor
V3-Szeptimusz
Pontszám: 3.66
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
624. hozzászólás - 2011.01.31. 20:08:57
Van valami oka, hogy nem enged manakonstrukcióval építeni, vagy csak 0 Le esetén lehet?
Megvan, gondolom azért mert fel van töltve a csapda
A hozzászólást Barbey módosította 2011.01.31. 20:21:23-kor
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.94
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
625. hozzászólás - 2011.01.31. 20:14:36
V2 is kivégeztek egyet. :S

Sshhaartgh, a mészáros Kivégezte: Szívinfarktus

Nagyon jó lesz így,ha már reggelre kinyuvadnak. Nem kell túl sok jutalmat kiosztani :S
Azon gondolkozom,hogy a pók karakteremmel egyáltalán folytassam e tovább a püfölésüket. Kivégeztem eddig egy párat,de lehet el sem érek a 400 ig,mert kihalnak addigra.

Lehetett volna egy kicsit korlátozni napi 20 támadásra vagy mittudom Én. ,hogy mindenkinek legyen reális esélye.

Meg ezek a nevek Sshhaartgh ?!? valaki ráesett a billentyűzetre vagy becsukott szemmel lettek gépelve ?!?
Pontszám: 6.62
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
626. hozzászólás - 2011.01.31. 20:17:44 (Válasz Barbey #624 hozzászólására.)
Csak max manával engedi.

Fecsu, ha kinyírtok egyet jön az eggyel magasabb és így tovább, amíg az összes meg nem murdál. No para.

Szerk: Helyesírásféle.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2011.01.31. 20:20:29-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.94
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
627. hozzászólás - 2011.01.31. 20:20:49 (Válasz Smargd Harcos #623 hozzászólására.)
Nem a küldetéssel, hanem magával a kritikus ütéssel van probléma. Portyánál két karakter közül CSAK az üthet kritikusat, akinek nagyobb a vonatkozó értéke, a másik egyáltalán nem. Az igaz, hogy a xeno királynő nem karakter - az eddigi tapasztalataim alapján viszont durva értékek között MOZOG a kritikus ütése. Más magyarázatot nem látok, mert - mint Te is írtad - van olyan, hogy betalálok 6-szor, és mind kritikus, máskor meg tőle kapok kritikust. Ha így volt tervezve akkor semmi gond, ha nem, akkor viszont durva bug.
Pontszám: 5
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
628. hozzászólás - 2011.01.31. 20:23:04 (Válasz Kondor76 #627 hozzászólására.)
Szerintem minden csata előtt generálódik az ellenfél, és hol ilyen, hol olyan lesz. Nekem is volt olyan, amit leírtál, ő is ütött rám kritet, aztán én ütöttem 6/6-ot.
A hozzászólást Pietrus módosította 2011.01.31. 20:23:17-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.03
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
629. hozzászólás - 2011.01.31. 20:25:34 (Válasz Fecsu123 #625 hozzászólására.)
A POK-karakterek az EH végett kapnak LE-t és tp-t...mi VF szakisok csak a csp-ért kapunk.Ott a lehetöség hogy térkifordítót igyál,ha kell a +4-es jutalom tegyél is érte,csak hogy tudd sokkal jobban fizet a csp-böl ütni a Xenokat mintha vadászna az ember.Gondolom ha POK vagy akkor van böven tartalékban csp-d amiböl simán megszerezheted rövid idö alatt mindegyik jutalmat......persze gondolom nem akarod gyengíteni a TP/LE arányodat.Csak rajtad áll mennyire kellenek a jutalmak mi sem a varázstarisznyában talátuk a 400 gyözelmet és az 1600 pontot az építésre,elöttünk majdnem mindent PP-böl és csp-böl egyaránt.
Pontszám: 4.92
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
630. hozzászólás - 2011.01.31. 20:29:16 (Válasz Kondor76 #627 hozzászólására.)
Szerintem biztos így volt tervezve, hiszen külön kérdés, hogy mekkora legyen a kritikusa. Szerintem az adott játékost klónozza le kritikusokban, és egy random értékkel módosítja (10-20-30%?) felfelé vagy lefelé, ezzel könnyen meg lehet nehezíteni az ismételhető küldisek dolgát. Tökmindegy mennyire vagy erős, csinál egy tükörképet rólad és kész, szerintem olyan mint a KH. Ez abból a szempontból humánus, hogy a karaktere erősségétől függetlenül mindenki közel egyformán tud részt venni, viszont hogy mennyire igazságos azt nem firtatnám.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.11
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
631. hozzászólás - 2011.01.31. 20:34:20 (Válasz Offsboy #630 hozzászólására.)
Az utolsó mondattal teljesen egyetértek, kiemelve, hogy mindkét felével.
Viszont a 10-20-30% szerintem nagyon durva alulbecsült érték.
Pontszám: 5
kedvelt tagPixapaFérfi
Végzetúr tehetség
182 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
632. hozzászólás - 2011.01.31. 20:35:19
Hali,

csak egy gyors kérdés...
most értem haza és nincs időm átolvasni azt a 10 oldalt amit tegnap óta írtatok...

Ha már fel van töltve a csapdánk akkor érdemes még építeni bele?
Az okozott sebzés számít valamit?

Köszi a választ!
A hozzászólást Pixapa módosította 2011.01.31. 20:39:23-kor
V2- Martalócok

Pontszám: 3
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
633. hozzászólás - 2011.01.31. 20:51:32 (Válasz Offsboy #630 hozzászólására.)
Biztosan nem így klónoz, valamilyen szinten egy elvárt átlaghoz is közelít. Tiszta építő karakter eddig 1-szer sikerült nyernie és az is hajszálon múlt. Nem hiszem, hogy neki is a mágián kívül minden értéke 20-as
Pontszám: 6.59
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
634. hozzászólás - 2011.01.31. 20:52:42 (Válasz Pixapa #632 hozzászólására.)
Érdemes építeni: építésben kell 1600 pontot összegyűjtened a jutalomért.
Számít a sebzés: ettől csökken az ÉP-je a dögnek.

Egyébként a fórumot nem kell elolvasni hozzá, elég ez event leírását a játékban
Pontszám: 6.59
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
635. hozzászólás - 2011.01.31. 20:57:25
Írta: ADZSI76
A POK-karakterek az EH végett kapnak LE-t és tp-t...mi VF szakisok csak a csp-ért kapunk.Ott a lehetöség hogy térkifordítót igyál,ha kell a +4-es jutalom tegyél is érte,csak hogy tudd sokkal jobban fizet a csp-böl ütni a Xenokat mintha vadászna az ember.Gondolom ha POK vagy akkor van böven tartalékban csp-d amiböl simán megszerezheted rövid idö alatt mindegyik jutalmat......persze gondolom nem akarod gyengíteni a TP/LE arányodat.Csak rajtad áll mennyire kellenek a jutalmak mi sem a varázstarisznyában talátuk a 400 gyözelmet és az 1600 pontot az építésre,elöttünk majdnem mindent PP-böl és csp-böl egyaránt.


Ezt nekem szántad? Igaz nem nagyon olvastam vissza kinek meg nem is említetted..

,de van CSP-m most is 800.. 33. szinten. ,de miből vegyek térkifordítót?? Nincs még lélekgyémánt,hogy tudj venni. Eddig sem értettem miért irkálják ezt a pókoknak akik EH val mozognak,hogy vegyék meg.. !?!
Kiszámolgattam jobban megérné VF el,de nincs lehetőség fordítani. MAX EH-m van és sz*rt nem érek vele,mert borzasztó pocsék az LE/TP arány. Egyszer dob 6 TP-t egyszer meg 19TP-t ugyanarra a mennyiségű LE-re.

Egy nagyobb karakter kb egy óra alatt beépíti az 1600 pontot. kb 200 e LE és kész nem fog manázgatni,de engem tönkrevág ez.. Én manából akartam építgetni és nyugisan ütögetni őket,de ahogy halad a dolog hétvégére kicsinálják mindent. Lehet feleslegesen kínlódok vele.

Sztem aránytalan az egész. 60+on vicc lent meg nehéz. Ez 5 hétre volt tervezve és mint írtam sokan egy két óra alatt végeztek a nagyjával.

,ha nem akarok lemaradni gyorsan verjek bele 80 e LE-t az építésbe és győzzek le 400 xenót ami olyan írtózatos mennyiségű Tp,hogy belegondolni se merek. Ez itt lent nagyon eltolja a dolgokat míg magasabb szinten vicc..
Pontszám: 5.21
kedvelt tagPixapaFérfi
Végzetúr tehetség
182 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
636. hozzászólás - 2011.01.31. 21:11:35 (Válasz Craslorg #634 hozzászólására.)
Köszönöm a választ, akkor még arra sem volt időm, de már közben olvasgattam
V2- Martalócok

Pontszám: 3
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
637. hozzászólás - 2011.01.31. 21:15:11
Idézet: Finarfin - 2011.01.31. 17:03:54

további 20 pp-ből! megnyert csata a xenó ellen mind a húsz alkalommal krit varit sebeztem ...
ennek ellenére csak minden második vagy harmadikat számolta hozzá a küldetés krit. varihoz ...

Ez ki van csukva... olvasd el a csatákat alaposabban. Volt, amikor nem te kritteltél, hanem a xenó, ugyanis nem fix kritikusuk van, hanem változó. Smaragd harcos, ezt neked is mondom, a kritikus ütés szakértelem is változó, előfordulhat, hogy az egyik csatában nagyobb, mint a tied, a másikban pedig kisebb. A xenók egyéb jellemzői is változhatnak csatáról csatára, hogy érdekesebb legyen.

Idézet: Mordus - 2011.01.31. 18:50:43
Sebezz egyetlen harci körben legalább 30-at küldit nem lehet megcsinálni a xenókirálynőn, ezt ki lehetne javítani?

Sajnos ez a küldetés csak portyázás során teljesíthető.

Idézet: BKay - 2011.01.31. 19:18:41
II világon a 75. taumaturgikus csapda feltöltve. Tudom hogy be kell állítani a dolgot, de azért ilyenkor már ne emelkedjen a Sshhaartgh, a mészáros életereje százalékokat. Nem elegáns.

Szegény xenók minden órában regenerálnak, attól függően, hogy mióta tart az esemény, és mennyi ÉP-n vannak. Nem eleganciából teszik: a túlélési ösztönük diktálja A csapda arra való, hogy miután megöltétek (0%-ra csökkent az ÉP-je) ne támadjon fel újból. De egyébként ez is érdekes ötlet, hogy a csapda felépítése után egyáltalán ne tudjon regenerálni, legközelebb lehet, hogy így csináljuk, ez érdekes taktikázási elem. Jelenleg a xenó királynő és a csapda nincsenek külön hatással egymásra, egyszerűen mindkettő szükséges feltétel az event megnyeréséhez.

Idézet: Barbey - 2011.01.31. 20:08:57
Van valami oka, hogy nem enged manakonstrukcióval építeni, vagy csak 0 Le esetén lehet?

Lehet, hogy már használtad ma a manacont, vagy nem vagy max. manán.

Idézet: Pixapa - 2011.01.31. 20:35:19

Ha már fel van töltve a csapdánk akkor érdemes még építeni bele?
Az okozott sebzés számít valamit?!

Ha a tied fel van töltve, akkor utána épited a szomszédét.
Pontszám: 5
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
638. hozzászólás - 2011.01.31. 21:15:57 (Válasz Craslorg #633 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.01.31. 20:51:32
Biztosan nem így klónoz, valamilyen szinten egy elvárt átlaghoz is közelít. Tiszta építő karakter eddig 1-szer sikerült nyernie és az is hajszálon múlt. Nem hiszem, hogy neki is a mágián kívül minden értéke 20-as


Volt hogy én varázsoltam kritet, volt hogy a xenó. Ez magyarázható lehet a szórással. Szövitársam, akinek a kritvarija 130as (és ugyanazt az erősségűt üti, tehát szintben is közel van hozzám), na ő is tudott kriet varázsolni rá. Ezek szerint a xenó kritje legalább 129-420 közötti szórással működne? A szinthez "elvárt" értéket ezért nem tartom valószínűnek. Azt elképzelhetőnek tartom, hogy dob egy 0-500 közötti random értéket, azt jólvan. Alacsonyabb/magasabb szinten persze ez nyilván változik, de talán túl magas a random felső értéke. Persze lehet csak nekem furcsa, mert nem szoktam meg, hogy a 7 körből 1 kritikus, azt is én kapom
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.15
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
639. hozzászólás - 2011.01.31. 21:18:01 (Válasz PottomPanna #626 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2011.01.31. 20:17:44


Fecsu, ha kinyírtok egyet jön az eggyel magasabb és így tovább, amíg az összes meg nem murdál. No para. .


Az igaz hogy akkor eggyel magasabbat üthetsz de az nyilván sokkal nagyobbat üt rajtad mint a saját kategóriádban lévő.
Azért ezt enyhén szólva is elcseszettnek tartom hogy 10 óra alatt le tudták zúzni.
Pontszám: 7.78
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
640. hozzászólás - 2011.01.31. 21:23:54
,ahogy mondod Tezuman. Ez a gondom nekem is meg a többi

,de remélem rendeződnek ezek a problémák..
Pontszám: 6.62
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!