Re: Xenó háborúk
3041. hozzászólás - 2014.02.19. 16:18:29
3041. hozzászólás - 2014.02.19. 16:18:29
Lehet csak 16.00 után adja.... 

V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.17


Mondjuk ez v1. A többin nem tudom mi a helyzet
Immáron nem csak vadászat útján lehet állatot befogni,elejteni hanem itt is. Az megint más kérdés,hogy megy a sajtolóba avagy a prés alá,mert idomításra nincs LE....csatlósra meg pláne.
Amennyi állat van az meg bőven elég! A jóból is megárt a sok ugyebár avagy telítettség,full house.


