Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Xenó háborúk
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
101. hozzászólás - 2011.01.08. 16:45:25 (Válasz Shutruk Nahhunte #94 hozzászólására.)
Üdv!

Csak mielőtt valaki a hozzászólásod alapján nem olvasna vissza:

Idézet: Miklós - 2011.01.06. 16:29:56
Jutalmazás: A jutalom listából lehet választani 1 tételt a győzelmektől függően, és 1 tételt az építéstől függően. (de összesen csak egy fókuszkristály tételt)


Tehát igaz amit írtál, az eredeti felvetést módosította Miklós és csak egy nyakláncba vagy egy gyűrűbe illeszthető lélekszívó kristályt lehet kérni. Amíg nem szóltál nem vettem észre hogy az adott rész módosításra került. Így az első (kettővel ezelőtti) hozzászólásomban levők kerültek megerősítésre.


Szerintem egyébként innovatív lenne ha lenne egy külön jutalom az EH illetve a VF használói számára, így egyrészt ki lehet olyat találni ami miatt az adott csoportnak még tetszetősebb az esemény illetve elősegítené a további differenciálódást. Már amennyiben ez cél.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2011.01.08. 16:48:03-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 7.06
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
102. hozzászólás - 2011.01.08. 17:08:52 (Válasz Miklós #61 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.01.07. 17:11:03
3. Az esemény korlátozott időtartama, vereség esetén mi történik, epikus regenerációja... Ezen gondolkodtunk kicsit, senki sem örülne, ha letelik a 3 hét, és az egész kudarc.


Igy van. Pont ezert lenne tetje az esemenynek. Lenne kis izgalom. Ez a legjobb ebben az esemenyben, hogy nem babra megy. Ez talan a legkomolyabb hibaja volt Landragornak, hogy nem lehetett vele veszteni.

Épp ezért inkább az eseményt határozatlan idejűre kötjük, amikor kész lesz, akkor lesz jutalom (de hogy ne lehessen végtelenségig tápolni az epikusokból, nem fognak regenerálni, csak ha az elején túl gyorsan verik őket).


Pont ezert nem szabad ezt meglepni. Eppen ellenkezoleg. Csak a harcot akartatok cellal ellatni, az epitest is el kene. Errol lejjebb majd meg irok.

Persze azért fenntartjuk a jogot, hogyha érdeklődés hiányában a királynők hónapok múlva se pusztulnak el, akkor lelőjük az eventet.


Hat ez bizony izgalomnak, kihivasnak edeskeves.

Egyéb kérdések:
"Az építés növeli-e az építési statisztikát, szerencsét stb."
Érdekes felvetés, szerintem meg tudjuk csinálni, hogy az így elköltött LE növelje a szerencsét, de a szövetségi építésbe nem látom értelmét, hogy számítson, mivel ezt nem a szövetségbe építed. Ettől függetlenül, a karakter össz-építéséhez hozzá lehet adni (bár az építés szakértelem nem növeli!)


Szeretnem kerni, hogy adodjon az ossz statisztikahoz - szovetsegihez KP miatt nyilvan nem - mert a tobbsegnek gyakorlatilag ez halal mind1, annak az egy kezen megszamlalhato embernek, aki olyan karival jatszik mint en gyakorlatilag eletbevago.
Szinten fontos lenne, hogy szamitson az eiptes szakertelem. Termeszetesen az ELKOLTENDO LE lenne meghatarozva, es a statisztikaban csak az epitesek szama jelenne meg, tehat ez az ossz epites statisztikan kivul maximum azt befolyasolhatja, ha van vegcel, akkor azt mikor erjuk el. Ha nincs vegcel, akkor marad az ossz epites statisztika.

"Itt mindenkepp javasolnam azt, hogy a toplistak ne 10, hanem tobb nevet tartalmazzanak, hogy lehessen latni a listan vegen alloknak, hogy mennyire kell hajrazni."
Ez inkább erőforrás kérdés, minél többet generálunk le, annál jobban terheli a szervert (és van egy limit). Azért azt igy is látod, hogy neked mennyi van, és a 10.-nek mennyi van...


Nem hiszem el, hogy 15 vagy 20 nevet kirakni szamottevoen tobb eroforrasba kerulne, mint 10-et. Mond, hogy becsszo, a 15 nevet nem birja el a szerver. Naugye.
Masik: aki nincs a 10-ben az valoban latja, hogy a 10. hogy all, de aki a 10. az nem latja, hogy a 11. hogy all. Nagyon fontos taktikai elem lenne ez, es senkinek se fajna. (A lista vegen allokat ugy ertettem, hogy a mostani szukebb lista vegen.)
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.18
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
103. hozzászólás - 2011.01.08. 18:37:46
Egy olyan hangulati elemet be lehetne tenni az eventbe, hogy vadászatkor sokkal gyakrabban jöhetnének Xenok.
Pontszám: 7.17
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
104. hozzászólás - 2011.01.08. 18:42:13 (Válasz Buttgereit #103 hozzászólására.)
Ha Xenozni viszed a csp-t, mindig Xenok jönnek.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.74
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
105. hozzászólás - 2011.01.08. 18:45:22 (Válasz Darah #104 hozzászólására.)
Igaz, térkapunál viszont jöhetne akkor több xeno.
Pontszám: 7.17
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
106. hozzászólás - 2011.01.08. 18:47:55 (Válasz Buttgereit #105 hozzászólására.)
Na mostmár csak azt nem tudom mit definiálsz Xenonak.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.74
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
107. hozzászólás - 2011.01.08. 18:48:56 (Válasz Birka #99 hozzászólására.)
Mivel a pp-vel xenózók bevételi lehetőségeivel nem tud számolni Miklós, annyit tehetne, hogy az EH-s xenózók csp-ből gyilkolása úgy számítana mintha VF-es lenne.
Így akinek a pp érték és a csp-s vadászat az átok, nem kellene drága pp-it xenókra elcsesznie, hogy el is érjen valamit ezen esemény alatt.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 6.45
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
108. hozzászólás - 2011.01.08. 19:01:20 (Válasz Darah #106 hozzászólására.)
Azokat a lényeket amik pl a HKK-ban xeno altípusúak és a végzetúrban is szerepelnek konkrétan ezek:xenó atka, xenó fészekőr, xenomorf harcos, iszonykeltő, xenó matriárka, xenomorf királynő, xenó démon, xenomorf árny, xenó ragadozó.
Pontszám: 5.63
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
109. hozzászólás - 2011.01.08. 20:20:14 (Válasz Miklós #61 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.01.07. 17:11:03
"LESZ-E PLECSNI? Plecsni nélkül nem ér semmit!"
Persze hogy lesz, a top 10-ek kapnak.


Miklós, azthiszem félreértesz!

NEM a top10-ek medáljáról beszélek, hanem a részvételi medálról, arról a névleges pluszt adó kis plecsniről, amit megkapott mindenki a Zarknod vagy Landragór event után ha teljesítette a minimumot, és örök mementóként ott fityeg a karakterlapján. Ha nincs ilyen, csak a top 10-ek kapnak, eccerüen sokan nem fognak benne részt venni, mert számottevő eredményt nem tudnak felmutatni, mivel a top 10-be csak 30 karakter fér be, így a legjobb optimalizátorok kapják a medálokat, míg akik csak "jáccanak a fílingért" - azaz a többség - bizton kimaradnak belőle.
Nem hiszem, hogy a vadászat -1mp akkora táp, hogy belátható időn belül felborítaná a játékegyensúlyt, mert akkor a találkozókon sem osztanátok a medálokat.
Pontszám: 9.50
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
110. hozzászólás - 2011.01.08. 20:25:09 (Válasz Gloria #109 hozzászólására.)
Ömm... Mi volt a minimum a Landragórnál? Mert én 11.-ik lettem a leölt manók számában, és nem kaptam.
трамвай-инженер
Pontszám: 4.43
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
111. hozzászólás - 2011.01.08. 20:29:51
plecsnit, zarknodnál és landragórnál is csak a top és a győztes horda kapott.........
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.99
fórumozóEdjskizóFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
112. hozzászólás - 2011.01.08. 23:27:12
Shutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
334 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

* Válasz erre
* Idézet

Re: Xenó háborúk
72. hozzászólás - Ma, 00:27:58 (Válasz Edjskizó #71 hozzászólására.)
Vagy csak beállította, hogy ne lássa a közellenség státuszú trollok hozzászólásait.

DE te nagyokos,nem tiltottál le,és nem a kérdésremre válaszoltál.Troll? az meg te lehetsz mert te tudod mi az.Én a beképzelt majmokat ismerem az meg azokra illik nálam akik mellé beszélnek mint te te nagy végzetúr tehetséges egoista főemlős.Na azt mit ugatsz ha nem tudsz vagy nem akarsz segíteni.Ha meg ezek így mennek itt ahogy írtad akkor hamar koldusbotra jut a nagyszerűsétől megvakult bandaátok.Mert bazdmeg azért akárminek is bélyegeztek itt tejelek ám azoknak akik itt lefikáznak rendesen 5 fucking szervern aszt ez már nem játék ám hanem kajak meló,és még én fizetek:azt mit veszek a pénzemért,a játék dílertől.Úgyhogy ha segíteni nem akarsz vagy nem tudsz akkor ne okoskodj,mert oda nem osztottam
M.A.G.A.M
Pontszám: 2.85
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
113. hozzászólás - 2011.01.08. 23:47:05 (Válasz Edjskizó #112 hozzászólására.)
...Te... fogyatékos...
Pontszám: 4.87
fórumozóEdjskizóFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
114. hozzászólás - 2011.01.08. 23:56:28
Ez bemart mi?na mivan felébredtél
M.A.G.A.M
Pontszám: 2.81
fórumozóEdjskizóFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
115. hozzászólás - 2011.01.09. 00:14:01
Vau-Vau,ugatni én is tudok,csak ezt szerettem volna kifejezni.De basszus,nem ezért jöttem ide,csak egy nyomorult kérdést tettem fel.De szarom le most már.Majd rájövök.Goodbye,csak nehogy az orrotokba essen az eső.
M.A.G.A.M
Pontszám: 2.91
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
116. hozzászólás - 2011.01.09. 00:31:48 (Válasz Edjskizó #112 hozzászólására.)
Én szeretek értelmi fogyatékosokkal beszélgetni. Te is csak oldalazva közlekedsz a folyosón a nagy arcod miatt.
A hozzászólást Shutruk Nahhunte módosította 2011.01.09. 00:34:25-kor
трамвай-инженер
Pontszám: 4.73
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
117. hozzászólás - 2011.01.09. 00:43:39 (Válasz Edjskizó #112 hozzászólására.)
Te gyerek, te hány éves vagy?
Uramisten, hogy ide kik írogatnak....
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.60
fórumozóSuperadminFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
118. hozzászólás - 2011.01.09. 04:36:19
Csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy az erre fordított építést NE írjátok hozzá a karakter összépítéséhez.
Sok szöviben ez az adat az alapja a kötelező építés elszámolásának, és akkor ez a lehetőség erősen megborulna, hiszen olyan adat is szerepelne a karakternél, amit nem a szövibe épített.
Pontszám: 5.30
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
119. hozzászólás - 2011.01.09. 04:42:18
Listázáshoz talán annyit, hogy elég 10, plusz lenne egy kis nyíl vagy hasonló, amivel kiegészíti 15-re.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.01
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
120. hozzászólás - 2011.01.09. 08:04:54 (Válasz Superadmin #118 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy 3-4 heti + építés ojan jelentősen befolyásolja, de ebben az időben használjátok a szövetségi taglistán belüli értékeke és ha vége az eventnek, akkor a különbségekkel újraszámoljátok.
Pontszám: 5.19
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője