Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Xenó háborúk
irritálóProbapetjaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
861. hozzászólás - 2011.02.02. 11:52:39 (Válasz Cormac #846 hozzászólására.)
Barátom, ha valamit nem csinálnak meg rendesen és közben változtatnak Szó szerint szinte mindenen, egyszer elfogy a türelmem. Amióta játszom szinte mindig kivétel nélkül becumiztam a változtatásokat menet közben. Most elég volt. Miért kel hitegetni,h hétfőn kezdünk és tesztelve vannak a dolgok!? Összecsaptak valamit mert már írták ,h kezdődik. Ez idáig okés is lenne viszont ha menet közben rájönnek ,h ez sem jó evvel előnyt adnak sok karakternek akik a gép előtt élnek de akik "csak" játszanának azokat torokra vágják. Ez így szerinted okés???Gondolom neked nincs hátrányod belőle ezért is érzed jónak így ahogy van. Ennyit az egészről!
V3 AFejedetBeleveremAFalba
Pontszám: 2.62
népszerűNathaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
862. hozzászólás - 2011.02.02. 11:55:11
bedaráltam egyhuzamban 300 csatát fárasztó ennyit kattintgatni
Pontszám: 7.26
kedvelt tagHellraiser84Férfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
863. hozzászólás - 2011.02.02. 11:58:10
Javítson ki valaki ha tévedek, de eddig a minden szörny a szintjének megfelelő varázslatot (105-ös lény megarobbanás, stb...) használt. Akkor most hogy kerül a 105-ös döghöz a 101-es kozmikus csillagcsapás, ami egy baromi szépen szivató varázslat (- támadás, meg kritik)????

Mod: bocs, visszaolvastam, csak meló közben ez nem egyszerű.
De attól még mindig sokkal inkább a megarobbanás...
A hozzászólást Hellraiser84 módosította 2011.02.02. 12:01:37-kor
Oscar-díjat Johnny Deppnek!
Aranylabdát Xavinak!
Pontszám: 6.21
népszerűFushiFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
864. hozzászólás - 2011.02.02. 12:02:15
én úgy látom kellően vissza lettek gyengítve a dögök szerencsére
Pontszám: 7.71
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
865. hozzászólás - 2011.02.02. 12:04:32 (Válasz Probapetja #861 hozzászólására.)
Ezzel a hozzáállással sehova nem jutsz, sőt, ha nem tudsz kritikát emberi hangon megfogalmazni, ignorálni fogják az írásaidat.

Ez a világesemény most formálódik, igen, mi vagyunk a béta teszterek. A JV összeszedi a tapasztalatokat a mostani eventből és csiszolni fogja a következő eventre. Örüljünk, hogy foglalkoznak a játékkal, akkor is, ha néha szopatnak minket a változtatások.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 9.13
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
866. hozzászólás - 2011.02.02. 12:10:53 (Válasz S0laris #865 hozzászólására.)
Hagyj ki 5 napot, addigra egy csiszolt eventen nyomulhatsz...

Ha meg szeretnél felfedező lenni, ne morogj
Pontszám: 6.08
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
867. hozzászólás - 2011.02.02. 12:11:20
jaja tényleg nem kell azé a ló túloldalára se esni...

volt egy kis probléma de láthatóan érezhetően dolgoznak rajta hogy kiküszöböljék...egész szépen tudom msot megint öldösni a Xenyókat...igaz 15 cspm elemnt potyára meg egy rakat italba került ami nemtúl jó...viszont az mégrosszabb lett volna ha estig senki sem csinál semmit...

csak aztbánom hogy reggel nem maradtam a seggemen és nemvártam ki amig korrigálják a dolgokat hanem fejjel a falnak üzzemódba kapcsoaltam és már csak dacból is hüyléreverettem magam a királynővel...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.50
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
868. hozzászólás - 2011.02.02. 12:14:43 (Válasz Probapetja #861 hozzászólására.)
Hali

Idézet a hozzászólásodból:

"Miért nem mentek oda ahova gondolom??? Sajnálom ,h nem tudom kiélni magamat rajtatok mert a halottas házban meg sem ismernétek titeket!!!!!! Frankón sorozatlövővel irtanálak ki titeket!!!!'

Ez a rész elég meredek volt, valljuk be. Megértem a csalódásodat, de most gondolj bele azért abba is, hogy nem csak hozzánk hasonló komoly felnőttek játsszák a játékot, hanem 12 éves "eröss vok, vegyetek be, mertkülömben a bátyám megver" gyerekek is.

Ezen kis emberkéknek már alapból van egyfajta lelkivilága, ha most ilyet olvasnak netalántán fórumon, hogy a hozzád hasonló tapasztalt játékosok sorozatlövővel akarják kiírtani ellenszenvük tárgyát, vagy ki akarja rajtuk élni mindenféle csúnya perverzióját, hogy aztán a halottasházban is csak a beholder tetkójuk alapján ismerjék fel őket, az igencsak destruktív lehet és méginkább elkanászodhatnak.

Ezt te sem akarhatod.

üdv
maci
Pontszám: 9.28
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
869. hozzászólás - 2011.02.02. 12:17:30
Na akkor itt is leírom, hogy ez az esemény kísértetiesen emlékeztet a TF egykori fagy-bulijára, ahol szintén időre kellett meghatározott mennyiségű dolgot elvégezni. Ott pont az történt, mint itt; az intravénás játékosok két nap alatt hazavágták a projektet, mire a többség észbe kapott már vége is lett.
Tehát én nem gondolom(@SOlaris) , hogy "de jó, fejlesztenek nekünk és ide tessenek hamuzni a szám sarkába, instállom", hiszen hatalmas tapasztalatuk van ilyen téren és ezt a helyzetet pontosan láthatták előre a jelenlegi feltételek mellett.
Egy erős karakternek a saját xenója semmilyen khívást nem jelent, tehát bedarálja egy nap alatt a 400 csatát (meg neadj' isten a másik 800-at ráadásnak), a dög megfekszik, csókolom.
Kicsit lassabb (és nem hipertáper) tagoknak marad a felsőbb szintű szörny, ami irtja rendesen az állatot, legyőzni nehéz és üt is nagyokat.
Gratulálok.
Igazán nagyon nincs rendben ez így és hiába lesz esetleg módosítás legközelebb, aki most szerencsés helyzetben 48 órán át tudott kattintgatni, az nagyot szakított szimpán egy fejlesztési kiegyensúlyozatlanság miatt. Nekem van erős, meg közepes karakterem is és mindenhol szívok csak azért, mert más dolgom is van a VU-n kívül. Nem fair.
A hozzászólást Kölök módosította 2011.02.02. 12:22:55-kor
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 9.24
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
870. hozzászólás - 2011.02.02. 12:22:14 (Válasz Birka #866 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.02.02. 12:10:53
Hagyj ki 5 napot, addigra egy csiszolt eventen nyomulhatsz...


Ja, nullára lesz csiszolva.
"Kicsit" be lett nézve a lények ÉP-je. Aki első 3 nap nem teljesíti a 400 győzelmet,az harcolhat a 30-60 szinttel erősebbel. Én is nyomom, ahogy csak lehet, különben lemaradok (már most 3 kategóriával feljebb kell ütnöm, és még csak 2nap telt el.
Pontszám: 6.91
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
871. hozzászólás - 2011.02.02. 12:22:42 (Válasz Dr_Faktor #867 hozzászólására.)
Pont ebbe estem én is.

Támadások száma: 33
Győztes támadások: 13

Úgy kb 3-4 csata után ájultam mindig. De a fejem elég kemény lett a végére.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.70
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
872. hozzászólás - 2011.02.02. 12:26:55 (Válasz Birka #866 hozzászólására.)
De ezt miért nekem írod?

Igen, most kivárásra játszom Halál nyugodtan végignézem, hogy a felsőbb xenókat kinyírják a többiek, párat azért ürök bele én is, aztán amint a felső rész megpusztult, begyújtom a rakétákat az alsóbb xenókon
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.69
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
873. hozzászólás - 2011.02.02. 12:31:31
Már tudom támadni a magasabbat, köszönet a javításért

A csatában összesen 4395 sebzést okoztál, és 1335 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 7512 lélekenergia és 64 TP!

A portyázás során egy kalandra bukkantál: Álom volt csak?
A szerzett lélekenergiából 1354 a helyes válaszért kapott LE.
Pontszám: 8.21
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
874. hozzászólás - 2011.02.02. 12:37:01
hello minden végzetúr bajtársnak!

előszőr is köszönjük hogy létrejött az event
mindenkit hibásnak érzek egy kicsit a fejlesztők bejelenteték hogy lesz event egy kicsit megcsúsztak vele és lehet hogy kissé kapkodtak de szerintem nagyon jól sikerült és a következőre ez jó tapasztalat lesz nekik és jobbra fog sikerülni a küvetkező lásd térkép vagy zargon
ez nekik és nekünk is a premier mert ilyen még nem volt és a mostani dolgokba nyugodjon szerintem mindenki bele.

mi játékosok is hibássak vagyunk mert mi meg sürgettük a fejlesztőket hogy mikor lesz mikor lesz és persze ők nem akartak csalodást okozni nekünk ezért bedobták a mélyvizbe mi meg fürdünk benne:)

szerintem mindenkinek tanuságos lesz ez az event és mindenkit arra kérek neszidja a fejlesztőket mert őkse tudták hogy mire számitsannak.
én egy simma játékos vagyok és 95.szintüt sokkal nehezzebb volt ütnöm mint a 105.-et és sokszor kipunnyattam mégse acsargok állandoan ez van ezt kell szeretni ha nem tetszik nem kell részt venni az eventben ( pl. nem szeretem a kocsonyát akkor nem eszem meg még ha 1 láda sört is fizetnének)
Pontszám: 3.77
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
875. hozzászólás - 2011.02.02. 12:42:38 (Válasz Kölök #869 hozzászólására.)
Idézet: Kölök - 2011.02.02. 12:17:30
Egy erős karakternek a saját xenója semmilyen khívást nem jelent, tehát bedarálja egy nap alatt a 400 csatát (meg neadj' isten a másik 800-at ráadásnak), a dög megfekszik, csókolom.
Kicsit lassabb (és nem hipertáper) tagoknak marad a felsőbb szintű szörny, ami irtja rendesen az állatot, legyőzni nehéz és üt is nagyokat.

Honnan tudod? Nekem erős karakterem van, és 4 pihenéssel, 3 mág regennel 97 csatát tudtam letolni 1 nap alatt, többet nem is igen bírtak volna az állatok sem (sebgyógy: 186). Bölcs mondás, hogy kész munkában a hülye is talál hibát, értékelnéd inkább, hogy javítanak az állapoton. Ez most így alakult, a következő majd máshogy lesz; biztosan nem fogják hagyni, hogy aki akarja az ne tudja megcsinálni a 400 csatát (reális nehézséggel).
A hozzászólást Offsboy módosította 2011.02.02. 12:43:54-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.30
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
876. hozzászólás - 2011.02.02. 12:47:35 (Válasz Redboybeach #874 hozzászólására.)
*könnycsepp elmorzsol*

Nana, azért ennyire ne kíméljük őket, de valóban kell némi tolerancia

A mostani királynő erőssége megfelelő a karakteremnek (bár eléggé sokat üt rajtam, de állat nélkül mentem). Ha jól látom a variját cserélték le, talán némi statcsökkenés is volt, de IQ-ra öltözve eléggé sűrűn talál be és menti a varimat is (szerencsére alacsony varival nem olyan nagy probléma).
A hozzászólást S0laris módosította 2011.02.02. 13:07:34-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.39
fórumozóNagycapaFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
877. hozzászólás - 2011.02.02. 13:10:33 (Válasz Offsboy #875 hozzászólására.)
akkor most kicsit pihenek, mert V3-on már annyira elöl vannak, hogy az én 55ös szintemmel (szintemen 7. vagyok) 6 csatából 1x nyertem, az állataim sebződtek 1800at:(. Amíg a szintemen megvolt a szörny, addig 250 csatából 250 nyertes. Most már a 115ös van soron, de ha így folytatjuk, hétvégére nem marad semmi. Esélyem se lesz megcsinálni:(
Pontszám: 5.87
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
878. hozzászólás - 2011.02.02. 13:14:52
V1 105. Ozayuni, az éjszülött megfeküdt, de ha jól értelmeztem Miklóst fel kéne támadnia, mivel nincs feltöltve a csapdája.
Hiba vagy időbe telik mire magához tér?
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 7.14
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
879. hozzászólás - 2011.02.02. 13:23:56 (Válasz Kölök #869 hozzászólására.)
Idézet: Kölök - 2011.02.02. 12:17:30

Egy erős karakternek a saját xenója semmilyen khívást nem jelent, tehát bedarálja egy nap alatt a 400 csatát (meg neadj' isten a másik 800-at ráadásnak), a dög megfekszik, csókolom.


Csak egy megjegyzés. Saját, nem innen-onnan szedett!
Én a saját szintemen meglehetőst erősnek vagyok mondható, és ezekből a dögökböl hat-nyolc csatát bírok ki mindösszesen. A mostani simán belémrak 3000-et ami max 4 csatára elegendő.
Nálam gyengébbeknek bőven 400 feletti győzelme van ugyanott, nekem mindösszesen 153. Nem panaszképpen mondom (de ), csak jelzésértékkel, h nem döccmentesen megy a szekér.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 7.97
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
880. hozzászólás - 2011.02.02. 13:27:52 (Válasz Offsboy #875 hozzászólására.)
Mijaz, hogy honnan tudom?
Hát ütöm őket, onnan.
V3 Bükkönyvári Izidor (lvl 70) pl.: gyakorlatilag nem találta el az állataimat a szintemnek megfelelő xenó. Ráment persze pár ital azért, de egyhelyemben beleütöttem 90-et. Aztán elmentem aludni, ma 8reggel már a 115. szintűt kellene ütni. Nem éri meg a strapát, 9 csatából nullán lennének az állataim.
De van egy ismerősöm V1 Rheia, nem prémium(!) , csak jó kis kari. Saját xenója van még, havert néztem, 10 perc se kellett a száz nyert csatához, állatai sértetlenek, kellett hozzá pár ital.
Ez szerintem elég beszédes.

**Annyit módosítanék, hogy most ütöttem Izidorral a 115-ösön 11-et, ebből kétszer vert el és az állataim se nyiffantak ki, sőt. Vagy én lettem sokkal erősebb tegnap óta, vagy piszkáltak valamit a behónál a javamra. Ebből látszik, hogy rohadék csókos vagyok . De ehhez a 11 csatához azért két db ital kellett.
A hozzászólást Kölök módosította 2011.02.02. 13:45:00-kor
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 6.34
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője