Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Xenó háborúk
népszerűtlenHBK1Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
941. hozzászólás - 2011.02.02. 16:58:42
Azon akadok fenn hogy egyetlen kurva mondat nincs reagalva a vezetés részéröl.

Mintha ugy gondolnák rendben van a dolog.

Pedig hát mint irtam...

A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod.
Shawn Michaels
Pontszám: 2.73
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
942. hozzászólás - 2011.02.02. 16:58:59 (Válasz HBK1 #936 hozzászólására.)
Ez azért nem így van.

Itt voltak álló nap, Baraty felől pedig folyamatos kopácsolás neszei érkeznek, a klavijának külön vízhűtése van.
(ha már szerepjátszás)

Csinálják, ügyködnek rajta.

Úgyhogy picit mindenkinek ommmm... így tutibiztos nem marad, és szinte biztos, hogy ki fognak rá valamit ötölni, hogy ne három napos legyen.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.87
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
943. hozzászólás - 2011.02.02. 17:03:56 (Válasz Birka #927 hozzászólására.)
Most én is igazat adok neked. Megy a sírás, hogy nincs fejlesztés, amikor meg van fejlesztés azért megy a sírás. Jó lenne már inkább nézni a jó oldalát, hogy nem szarnak a fejlesztésre és örülni, hogy van mit csinálni. Durván el van kalibrálva az egész, de külön köszönet, hogy így is be merték tenni, és vállalták a kockázatot, mert ezt lemodellezni valóban nem lehetett előre. Az én fejemben is összeállt a helyes algoritmus, Baraty is nyilván tudja már legközelebb mit kell finomítani (VALÓBAN a xenó szintjétől függetlenül azonos csatáknak kell lenni, és ha többen ütik a királynőt - mert az előző elhalt -, akkor a valós ÉP%-ából az ellene harcolók számának és a tervezett létszám arányával kevesebbet vonjon le). Sokaknak meglesz a 400 csata, sokaknak nem, remélhetőleg most egy olyan áthidaló megoldáson dolgoznak, hogy aki tényleg odateszi magát, annak is legyen lehetősége megszerezni a max jutalmat.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.18
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
944. hozzászólás - 2011.02.02. 17:05:12 (Válasz HBK1 #936 hozzászólására.)
Baraty és Miklós is többször írt az event alatt, hogy módosítanak, supportot tesznek, ne várd már el, hogy minden egyes postra külön reagáljanak.
Azt elfogadom, hogy néhány játékosnak kellemetlen, hogy előttük lecsapkodták a szintjük dögjeit, de ne felejtsük el, hogy az event már 3 hete be lett jelentve. Folyamatos egyeztetések voltak a játékosokról a nyeremények és más egyebek tekintetében. Gondolom minden szövetség a saját fórumában is nyitott neki külön topicot, de legalábbis biztos beszéltek róla. Egy időszakos esemény nem arról szól, hogy kevés játékidőt foglal le (mellesleg kevesebbet, mint a normál játékmenet, mert nem kell 3 és fél perceket várni egy CSP elégetésére), hanem arról, hogy a régóta belengetett, már műlt héten jelzett hétfői indulásra fel lehetett készülni. Az, hogy valaki nem tette meg, nem az esemény hibája. Korábbi eseményeknél is mindig az első 1-2 nap volt mághúzva a játékosok részéről, illetv néha a legvége, ha időre ment.
Nyilván vannak hibák, de az elég gyenge kifogás - amit itt olvastam -, hogy mi lesz azokkal, akik csak hétvégén jutnak a játékhoz. Semmi, ők játszanak tovább simán. Valószínűleg eddig se vettek részt intenzíven az eseményekben, ezután se fognak.
Pontszám: 6.87
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
945. hozzászólás - 2011.02.02. 17:05:25 (Válasz Darah #942 hozzászólására.)
Írtad hogy alacsony szinten irreális a xenó- Javították is (nem tudom most mennyire jó neked, de láthatóan foglalkoztak vele)
Írták hogy sok sebzést kapnak az állatok- javították
írták hogy túl magas szintű felszereléseket használnak a Xenók- javították
írták hogy túl gyorsan csökken a xenók ÉP-je- javították a regenerációt

Szóval azért ebben egyetértünk, hogy foglalkoztak lehetőség szerint mindenki problémájával nemde?
V3-Alíz
Pontszám: 3.75
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
946. hozzászólás - 2011.02.02. 17:07:17 (Válasz Craslorg #944 hozzászólására.)
Bocs Cras, de azért szabadságot nem veszek ki!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.18
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
947. hozzászólás - 2011.02.02. 17:07:59 (Válasz Dozer #928 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2011.02.02. 16:43:18
Darah:
"Azt miért nem lehet megcsinálni, hogy mindenki ütlegeli tovább a saját szintjéhez kirendelt Xenyót, és a nagyobb élete fogy tőle, ami gondolom klasszisokkal több is?"

- Szerepjátékot tekintve óriási hiba lenne.. ütsz egy hullát és a mellette 100 km-re lévő sebződik? ugyanmár


Ugyan már, szerepjáték. Minden csak fantázia kérdése.
Pl:
"A királynők kapcsolatban állnak egymással, életerejük mágikusan össze van kötve. Amíg mind el nem pusztul, addig az élet szikrája egyikükben sem húny ki végleg, bár regenerálódni már nem tudnak. Emiatt a kapcsolat miatt azonban a már "kivégzett" (átfogalmazható mondjuk 'halálra sebzett'-re) vegetáló királynőknek bevitt csapások az őket fenntartó életerőt fogyasztják."
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 9.26
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
948. hozzászólás - 2011.02.02. 17:08:28 (Válasz Dozer #945 hozzászólására.)
Hát konkrétan épp ezt írtam szerintem.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.50
fórumozóKrobFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
949. hozzászólás - 2011.02.02. 17:10:08
Ha már 40 szinttel magasabb xenót kell ütni, lehetne többet is vinni tőle, főleg úgy, hogy a jutalom már biztos nem lesz meg...
Pontszám: 6.87
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
950. hozzászólás - 2011.02.02. 17:22:21 (Válasz Craslorg #944 hozzászólására.)
Cras, az érved több sebből vérzik:
Néhány játékos verte le az eddigieket a többség elöl, csak nézd meg a topot V1-en, a 3. és a 13. legtöbb nyert csatás eredménye már lineáris csökkenés, gondolom ez hasonlóan halad 13-tól lefelé. Sokkal több játékos játszik viszonylag aktívan. Az, hogy egyeseknek napközben semmi dolga és neki tudnak esni az eventnek mint döglődő borjú a macskának, inkább szomorú mint dicséretes.
Az, hogy van aki hétvégén játszik csak ugyan igaz, de szerintem nem szó szerint erre gondolt a hozzászóló. Tényleg vannak akik nem érnek rá egész nap egy online játékkal tökölni. Behírdetett eseményre felkészülés ide vagy oda? Te pl szabadságot vettél ki talán erre a hétre, vagy milyen felkészülésre gondolsz? Én első nap este mikor beléptem már 2-3 dög halálán volt pedig csak néhány óra telt el a kezdetektől.
Ne mond már, hogy nem az esemény átgondolatlansága, hogy egy 6 hét körülire tervezett akció 2., 3. napján van akinek lehetetlen beszállni, mert 5-6 kategóriát ugrik a lények szintje!
Az, hogy egy hetet késett az indítás tesztek miatt, csak ront a megítélésen, hiszen ilyen bagatell dologra nem gondolni a hosszas tervezés alatt....
Ez csak annyit jelent, hogy Miklós azt mondta januárban elindul. Tartani kell a határidőt, még ha félkész is a dolog. Biztos vagyok benne, hogy szegény Baratynak forr most emiatt a keze.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 9.35
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
951. hozzászólás - 2011.02.02. 17:23:43
Szinte fixen 2000 alatt vagyok, ez nem pálya 84. szinten...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 4.86
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
952. hozzászólás - 2011.02.02. 17:23:56
Szerintem most jelentősen gyöngültek a Xenók. Én legalábbis 800-2000-ig kaptam csak tőlük az utolsó próbálkozásaimnál, és a varázslatuk is gyengébb lett(csillagcsapás helyett halálgömb)!
V3-Szeptimusz
Pontszám: 3.69
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
953. hozzászólás - 2011.02.02. 17:25:48 (Válasz Smargd Harcos #952 hozzászólására.)
De a sebzésük is szinte fix 3k!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 3.57
népszerűtlenHBK1Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
954. hozzászólás - 2011.02.02. 17:32:19
Cras, az érved több sebből vérzik:
Néhány játékos verte le az eddigieket a többség elöl, csak nézd meg a topot V1-en, a 3. és a 13. legtöbb nyert csatás eredménye már lineáris csökkenés, gondolom ez hasonlóan halad 13-tól lefelé. Sokkal több játékos játszik viszonylag aktívan. Az, hogy egyeseknek napközben semmi dolga és neki tudnak esni az eventnek mint döglődő borjú a macskának, inkább szomorú mint dicséretes.
Az, hogy van aki hétvégén játszik csak ugyan igaz, de szerintem nem szó szerint erre gondolt a hozzászóló. Tényleg vannak akik nem érnek rá egész nap egy online játékkal tökölni. Behírdetett eseményre felkészülés ide vagy oda? Te pl szabadságot vettél ki talán erre a hétre, vagy milyen felkészülésre gondolsz? Én első nap este mikor beléptem már 2-3 dög halálán volt pedig csak néhány óra telt el a kezdetektől.
Ne mond már, hogy nem az esemény átgondolatlansága, hogy egy 6 hét körülire tervezett akció 2., 3. napján van akinek lehetetlen beszállni, mert 5-6 kategóriát ugrik a lények szintje!
Az, hogy egy hetet késett az indítás tesztek miatt, csak ront a megítélésen, hiszen ilyen bagatell dologra nem gondolni a hosszas tervezés alatt....
Ez csak annyit jelent, hogy Miklós azt mondta januárban elindul. Tartani kell a határidőt, még ha félkész is a dolog. Biztos vagyok benne, hogy szegény Baratynak forr most emiatt a keze.

És mennyire igaza van!!

De persze a majd erre is válaszolnak a bologato janosok.Hogy igy volt jo ahogy van es hogy igy jartunk és oruljunk ,hogy egyáltalán van eventCsak egy dolgot felejtesz el pajtikám:

1,ha nincs fejlesztés akkor nem játszunk tehát nincs öskő nincs pénz.

Pont ezért ne már szivességnek érezzek bármilyen fejlesztést.Az meg hogy emberek tartalékoltak az eventre sajnos azt jelzi,hogy egyre többen unják és várták,hogy történjen valami.Nyilván Miklosék érzékelik a pangást ezért jönnek elö uj dolgokkal.Ez mind szép és jo csak nehogy azt gondold hogy a 2 szép szemedért csinálják.
Shawn Michaels
Pontszám: 2.96
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
955. hozzászólás - 2011.02.02. 17:34:18
ha jól értem akkor V5 ön mindjárt kipusztul az 55 ös is én most a 35 öst ütöm 45 ös kipurcanva (35 ös se sokáig húzza) akkor utána üthetem a 65 öst mert annak még 97 % os az épje mivel kevesen vannak rá no.... és abban nekem mi örömöm lesz hogy sz.rrá ver??? esetleg amire az kinyifan jönne a jól megérdemelt kicsi addigra az is holtan lesz tehát innentől kezdve semmit nem érek el ........
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.98
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
956. hozzászólás - 2011.02.02. 17:39:54 (Válasz Dozer #928 hozzászólására.)
Valóban nem ők ütötték le, de valaki a JV közül csak meghatározta valaki a szörnyek EP-jét. Végül is nem sokat tévedtek 3 hét vagy 3 nap. Még mindig az elultervezés megoldására lennék kííváncsi, hogy másnak is elérhetővé váljon a kitűzött eredmény.

Ezen kívül semmi bajom az eventtel nagyban gyorsította a játékot a kínzóból pedig potyog a LE .
A hozzászólást Barbey módosította 2011.02.02. 17:41:02-kor
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 8.62
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
957. hozzászólás - 2011.02.02. 17:49:24
ja a melóról meg annyit ha nem dolgozok hanem vu zok napközben is akkor nincs miből fedeznem a játékot így tehát a játék is elesik az én kis befektetett lovémtól.. tiszta logika az meghogy valakinek egésznap van rá ideje na az télleg szomorú...
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 3.83
kedvencATi_20Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
958. hozzászólás - 2011.02.02. 17:50:19
A csatában összesen 2423 sebzést okoztál, és 4708 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

10 ből 9 ilyen csata. Feladtam.
Bizonyára jól mondják, hogy minden
tárgyban kimeríthetetlen jelentés van;
minden szem annyit lát benne,
amennyi látóképessége van.




Pontszám: 5
kedvencMordusFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
959. hozzászólás - 2011.02.02. 17:51:36
Engem az érdekelne,hogy az mitől van, hogy délután 1-kor még 1400 le jött fixen 32 tp (pp-s támadás) ért EH-val most meg 700?
A hozzászólást Mordus módosította 2011.02.02. 17:52:05-kor
Pontszám: 7
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
960. hozzászólás - 2011.02.02. 17:53:40 (Válasz SuperEgo23 #957 hozzászólására.)
Miért szomorú az, ha valaki napközben is hozzáfér a nethez és meló mellett tud netezni? Pláne, ha a munkája egyébként is a nethez köti. Gondolom arra gondoltál, aki otthon van és nincs melója, nem jár suliba, stb. Az valóban szomorú, ha nem talál melót vagy ilyen probléma miatt van otthon.
Pontszám: 6.96
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!