Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1661. hozzászólás - 2009.04.06. 15:17:56
Az állat felszerelések árát lehet, hogy csökkenteni fogjuk a jövőben, ettől nem zárkózom el.

Az építőrabszolgákkal kapcsolatban: épp egy új algoritmuson dolgozunk, amivel nem csak azonosság esetén szűrnénk karaktereket, hanem más szempontok szerint. Nyilván nincs 100%-kos megoldás, de azért remélem, hogy segíteni fog valamit.

A tárgyak árának emelkedéséről: ezt máshol írtam már, ennek 2 oka van: egyrészt, a szintlépés lassul, ezért egyre ritkábban lépsz szintet. Másrészt, nő a szerzett kiégett őskő mennyiség, ezért egyre nő a kedvezmény. Tehát effektive arra törekszünk, hogy a játék ára ne nőjön, hanem konstans maradjon!

Ha egy kérdés helyesírási hibát kap, fogod, a kvíz oldalon block copyval visszamásolod, kijavitod a helyesírási hibákat, és újra elküldöd, nem ér semmilyen hátrány!
Pontszám: 8.75
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1662. hozzászólás - 2009.04.06. 20:36:57 (Válasz Nari77 #1660 hozzászólására.)
a két kritikát hasonlítsátok össze.Köszönöm.
Azt,hogy logikátlan,elismerem(már látom,nincs esélye a bekerülésnek,nem is érdekel.)De ezen amúgy lehetne változtatni.Pl,19.szinten jelenik meg a fertőzés,és összezavarja az elmédet.De jó,elismerem,rossz volt.továbbra sem értem elmeháborodott barátunkat.Mindegy..
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 3
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1663. hozzászólás - 2009.04.06. 20:43:20
kezd eluralkodni rajtam a fertőzés ez tény (már 64%) te viszont idióta maradsz egy életre Zokni...hihi...

megaztán az hogy te szarul fejelsztetted a karakteredet és egy iylen ötlettel probálnád kompenzálni a bénázásod szal ettöl függetlenül vannak akik nem szurták el annyira hogy nekik ilyenre igényük legyen...

megnézném a karakteredet is Zokni ha volnál oylan kedves megmondani hol található...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.83
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1664. hozzászólás - 2009.04.06. 21:36:07 (Válasz Dr_Faktor #1663 hozzászólására.)
a végzetúr nevű játékban,második világ.És nem én szorulok arra,hogy kompenzáljam a tulajdonságom.elmebeteg vagy.
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1665. hozzászólás - 2009.04.07. 08:11:16
Szervusztok!

Elnézést, de engem már nagyon zavar Dr_Faktor stílusa, ami a szándékos nickferdítéssel már tudtommal Netikettet is sért. Kérném a tisztelt játékvezetést, hogy a stílusát jutalmazza hosszabb fórumtiltással, megértetve talán vele, hogy a sértegetés ezen az oldalon nem elfogadható viselkedés.

***

A játék fejlődik, jól próbál reagálni a játékosi igényekre. A viták elkerülhetetlenek, és az is, hogy néha valakit "kár" érjen egy módosítással, ám ha ezer játékosból csak tíz fázik rá, az kimondottan jó arány, ha nem is jóleső, mikor pont te kerülsz sorra. Az előrerohanók saját választásuk alapján vállalják a tesztkarakter szerepét, mindenki, aki egy új irányba fejlődik, számolhat vele, hogy fogják hátrányosan érinteni változások, de az elsőség dicsősége elég jutalom lehet érte.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.71
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1666. hozzászólás - 2009.04.07. 09:46:54
Awenhai eme kérésed eccerűen rosszindulatú és hát nonszensz is...

engem ugyanúgy sértegttek és provokáltak...szóval kérlek fogdbe a szád...

én semmivel nem léptem még át azon határt amit userként nemszabad az hogy viselekdésem meg zavar hát az maradjon cska a te bajod...voltammár kitiltva 3 hónap alatt volt időm átnézni és megszokni hogy hogyan is viselkednek egyesek másokkal és úgyvélem én még bőven benne vagyok azon kategoriában aki el lehet fogadni...már csak azért is mert azé engem is provokálnak sértegetnek én mégse vinnyogok a vezetőknek hogy tiltsák ki őket...

Javaslom neked Drága Awenhai a felnőtt viselkedést és az érett gondolkodást...

az Úr szólitsa magához lelkedet gyermekem =)

véleményem a játékról továbbra is pozitív egyedül ezek a dolgok zavarnak ahogy az idősebb játékosok(régebb regelésűek) úgytesznek mitnha ők élet és halál urai volnának itt de ha valki visszakoppant az orrukra már egyből bannoltatni akarják...ez nevetséges...legalább tűrjétekmár ha valki a ti stiluotokban reagál vissza...a sok lepontozást már nem is említem háde az is gyerekes...

Mindazonálltal szertek forumozni metrtbár agresszívan léptek föl ellenem anynira nem vagytok kemények hogy holmi felületes felszini karcolásokon kívül mást is tudjatok csinálni =)
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.07. 10:14:25-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2.82
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1667. hozzászólás - 2009.04.07. 11:21:23
az Úr szólitsa magához lelkedet gyermekem =)


Ez kb így hangzott: "dögölj meg" ...
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1668. hozzászólás - 2009.04.07. 11:27:47
hey ez inkább csak abbéli reménykedésem kifejezése hogy remélem Awenhai jussas a mennyeknek kiráylsága és nem a pokol fenektelen bugyrai lesz...merugye ha az Úr szólitja magához akkor az sokkal jobb mintha a Patás =)

sajnálom ha mások ebben is támadó szándékot látnak de ne induljunkmárki mindig abbol hogy én enynire rosszindulatú akarok lenni mindenkivel...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.58
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1669. hozzászólás - 2009.04.07. 11:31:13
Hát rendesen elveszik az ember kedvét az olyan napok mint a mai 66-os szerencsével, 45 sm-el 15K kb. 3 óra alatt jött össze rengeteg kisebb meg apró vadászat ez alatt kb. /650 tp szereztem /, bezzeg amikor kell majd egy se jön. . Csak ennyit mennyire gáz néha a random. Mikor nekiálltam volt 170 csp-m most van 120.
A hozzászólást Darkshade módosította 2009.04.07. 11:39:18-kor
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1670. hozzászólás - 2009.04.07. 11:35:22
Vagy, hogy nekem 3 nap alatt sem sikerült még mindig az, hogy vadásszak le 5 hatalmas lényt ....
Pontszám: 5
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1671. hozzászólás - 2009.04.07. 11:36:53 (Válasz Nari77 #1670 hozzászólására.)
Ömmmm, én úgy tudom, ez nem teljesen random.
Mekkora a szerencséd?
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1672. hozzászólás - 2009.04.07. 11:42:45
66 mint írtam, ez azért kicsit dühítő, igaz ellenkezőjére is volt példa. De a random szerepe kicsit nagy, szerencse nem sokat számít, klántársam 115-ös szerencsével eljátszott közel hasonló sorozatot. 5 egymás utáni kisebb és egy apróbb vadászattal.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1673. hozzászólás - 2009.04.07. 11:48:42
amikor megmajd az apró léynekre vadásznak a népek visszaüt a nagy szerncse...legalábis nekem a hatalmasos 2 nap alatt meglett az apróssal megmár 4 napja tökölődök...sejhajj a Végzetúrak élete nem csak játék és mese...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.43
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1674. hozzászólás - 2009.04.07. 12:02:14 (Válasz Dr_Faktor #1673 hozzászólására.)
Most így belegondolva írhattak volna a készítők a küldetésekhez egy-egy történetet. Mert így el nem tudom képzelni, hogy most ki fizeti ki a sok LE-t, és azt sem, hogy minek, vagy kinek kell 5 hatalmas méretű szörny .. ha lenne valami sztory, hogy egy bizonyos erdőben kell vadásznod, ahol ezek a hatalmas lények el vannak rejtőzve, akkor kicsit megnyugtatna, hogy miért ilyen ritka XD
Pontszám: 7.50
fórumozóIanusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1675. hozzászólás - 2009.04.07. 12:02:37 (Válasz Miklós #1661 hozzászólására.)
Kedves Miklós!
A tárgyak árának emelkedéséről: ezt máshol írtam már, ennek 2 oka van: egyrészt, a szintlépés lassul, ezért egyre ritkábban lépsz szintet.
A lassulás minimális, hiába lép némiképp lassabban szinteket, a kereskedelem kimaxolásáig egyre gyakrabban vesz egy játékos tárgyakat. Így nemhogy nem állandó, vagy enyhén emelkedő a játék költsége, hanem meredeken emelkedő.
Ez pedig eleve nem egy olcsó játék. Amennyiben a legkedvezőbb befizetési forma legnagyobb tételéből indulok ki, egyetlen őskő értéke (lefelé kerekítve) 14 Ft. Így a kopopnyazúzó 140 Ft, egy kőkard már 350. Ha valakinek nem áll rendelkezésre eme őskővásárlási forma, például SMS-en keresztül kénytelen venni, akkor 300 a koponyazúzó, 750 a kőkard. Igaz, ebből a hasznotok kb. ugyanannyi. Ez jelentős költség ahhoz képest, hogy "csak" egy böngészős játékról van szó. Tudom, a fenntartási és fejlesztési költségek mellett hasznotok is kell legyen rajta, de finomabban is lehetne ezt művelni.

Másrészt, nő a szerzett kiégett őskő mennyiség, ezért egyre nő a kedvezmény.
Amennyiben valaki a kiégett őskövekhez hozzájuttató szakértelmeit felfejleszti. Ezeknek hála viszont lemarad a többi szakértelemben, vagy tulajdonságaiban.
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1676. hozzászólás - 2009.04.07. 12:06:26 (Válasz Ianus #1675 hozzászólására.)
"a kereskedelem kimaxolásáig egyre gyakrabban vesz egy játékos tárgyakat."

Főleg, hogy a kereskedelemnek nincs maximális értéke.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.25
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1677. hozzászólás - 2009.04.07. 12:09:10
nincs az árakkal semmi baj ez a 30 őskő egy egy komoylabb cuccért nagyon is felhasználóbarát ár...a fokuszkristály árfelezése nagyon jó húzás volt...egy iylet az állatok cuccainál is belehtne jáccani...majd

ami viszont lehet hogy hasznosabb volna ha pl ritkábban lennének ősköves motyók vagy ritkásítanák az új cuccok bekerülését(tehát nem szintenként) így az embernek megmarad az az érzése hogy húúú ez dejó fegyver vagy páncél....csak az a baj hogy ami msot jó az 2 szint múlva eléggé elértéktelendik...vagy oylat is lehetne hogyha mittomén ősköves tárgyat adunk vissza a lélekufárnak akkor bizonyos őskövet is kapunk az arany mellé...nem sokat de pl egy fokuszkristáylravaló visszajönne az ember máris aztmondaná hogy...huhuuu...dejóezígy =)

szeretném ha a Gigantosz karma kapna bizonyos % kritikus sebzést is(szerintem a fegyver neve és képességei igazolhatnák ezt a képességet) ráadásul eme motyó ősköves is és bár engem a 40 erő is csábít a karom után jönnek a Tridentek melyek midnegyike ad kritikus sebzést...dején karmot szertnék venni =) tehát megoldható volna aGigantisz karmának néminemű felértékelése kritikus sebzség hozzáadása álltal?
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.91
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1678. hozzászólás - 2009.04.07. 12:22:45 (Válasz Darkshade #1669 hozzászólására.)
Darkshade, csak javasolni tudom, hogy ha a 20 sajtolóst az aprós után hagytad, akkor az üres helyeiden hagyd meg az aprósban befogott lényeket.

36-os szinten fogtam hozzá az apró lényes küldihez, 77-es szerencsével, 150 csp-ből lett meg. Közben öt, azaz öt darab állatot fogtam be, abból három átment a préselős küldibe.

Most ott járok, hogy 460 csp-ből, írd és mondd 20 állatkát fogtam be (az aprólényes 5 db-jával együtt, amiből csak hármat tudtam átmenteni a préselős küldire), tehát még mindig hiányzik kettő a préselős küldihez.

Ezt 20-as csapdával, tehát elméletileg létező 7 %-os befogással.
És nagyon vígasztal, hogy maaaajd ezer vadászatra kikerekedik.

Edit:
Antioff: Engem bosszant olykor az ősköves italok abszolut random hatása. Hogy kiadok 2 őskövet egy bűvös nektárért, és akkor kiírja nekem fenn szép sárgával, hogy regenerálódtam 765 VP-t, amit egy sima goblin nektár jó formában majdhogynem szintén megcsinál. Miért kell a világon mindennek randomnak lennie?
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.07. 12:30:57-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
irritálóBlasphemyaNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1679. hozzászólás - 2009.04.07. 12:55:46
30 kavics egy komolyabb cuccért? 1 hete vettem 100 kavicsot, ahhoz jött +50 kiégett, majd egy hét alatt szépen el is ment. Varázslatra nem is maradt. Vettem egy legendás tőrt, egy királynő páncélját és egy tachiada-t. Ez kapásból 90 kavics, ugyebár. Akkor azokhoz fókuszkristályt (mert, az kell) +12, az állatnak egy új cuccot, mert már nagyon gyengélkedett szegényke +12. Meghosszabbítottam a prémemet, majd azt vettem észre, hogy a hideg tűzre nem maradt. Eddig 11.000 ft-ot öltem a játékba és most már nagyon meggondolom, hogy érdemes lenne- e bármilyen más módon befektetnem. Ha az ember jobban belegondol, látszik, hogy ezt hosszabb távon csak a kőgazdagok tudják finanszírozni, a viszonylag csóróbbak meg szépen lemaradoznak, elvesztik a kedvüket. Támogatom Ianus javaslatát, hogy legyen szabva egy fix kavicsmennyiség egy tárgyért. A szövetségünkben is egyre többen jelentik be, hogy többet nem vesznek, mert egyszerűen irrálisan sokat eszik egy tárgy, amit max. 2 hét múlva le is lehet cseréni, mert elavulttá vált és a szokásos látogatók röhögve leütnek.
Sajnálom, hogy ezzel bárkinek az üzletpolitikáját sértettem, de hát válság van és ilyen árak mellett szerintem egyre többen abbahagyják a "kavicszabáló" életmódot.
" Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, kedvesen és megbocsájtóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném."
Pontszám: 8.67
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1680. hozzászólás - 2009.04.07. 13:00:31
Blash...nem kell midnent megvenni amit elédtesznek ősköért... hidd el akkor minimális ráfordításból is kijössz...én nemrég vettem 60 követ(ebböl 30at kiégett őskö tett hozzá) ebböl vettem egy fényrobbanást vagy mit bele egy gyöngyöt meg vettem egy vortexsmaragdot és még mindig van 25 kiégettem mer vettem tesztcélból egy 2 őskőbe kerülő töltőt is...(akartam kőkardot is de végül a sima adamntium buzogány mellett döntöttem( a +4 támadása védekzése és ereje miatt)

a dolgok léynege azon van hogy aki spórolni akar az tud spórolni aki meg persze midnent megvesz az necsodálkozzon ha feltünik neki hogy huhuuuu sok pénz megy a gamera =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője