Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvelt tagArkAngyal75Férfi
Végzetúr mester
676 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
601. hozzászólás - 2008.10.27. 09:34:25
Köszönöm az opoknak a segítséget, különösen Zolinak. Problémám megoldva.
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
602. hozzászólás - 2008.10.27. 10:34:25
Átfutva a fórum utolsó két oldalát, azt veszem észre, hogy egyre irreálisabb a random a portyákban. Ez direkt van, hogy ne unjuk meg, esetleg direkt a gyengébbek javára és védelmében, vagy csak ennyire nemjól lett megcsinálva? Több emberrel beszéltem, aki napok óta szinte csak veszít, s nekem is az egyetlen győzelmem egy - szerintem - nálam erősebb ellen volt. ÉS megjegyzem a lélekerőm felét is simán elveszítem (bár mostanában már nem, inkább első néhány szinten).


A játék indulása óta semmi változás nem volt az LE-ben, portya győzelemben stb.

Olyan problémám van, hogy a lenti,kapott linkre próbált ismerősöm regisztrálni,de a regisztráció elfogadásánál azt a hiba üzenetet kapta, hogy: Az ajánlónak beírt karakter nem szerepel a játékban!

Megpróbált a párom is regelni, és Ő sem tudott. Hogy lehet ezt megoldani?


Ez a hiba akkor fordul elő, ha egy linkről mész fel a Végzetúrra. Egyszerűen simán írd be a Végzetúr címét a böngészőbe (www.vegzetur.hu), és akkor nem lesz ilyen gond. Ekkor is beírhatod ajánlónak az ismerősöd karakterét. A hiba okát keressük.

Küldtem sms-t ős kőért és ezt írta vissza:
"Az ön fizetése sikeres volt, de hiba történt, miközbe ezt az eladónak jeleztük. Kérjük forduljon az eladó ügyfélszolgálatához!"
és nem kaptam semmit és bevolt kapcsolva az alakits át kiégett őskövet őskővé küldi


Írd meg üzenetben, e-mailben az SMS adatait (telefonszám, idő (percre pontosan, ha lehet), név, fizetett összeg), és emgnézzük.
Pontszám: 5
fórumozóAlmiraNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
603. hozzászólás - 2008.10.27. 11:23:44
SMS-sel vettem volna őskövet és a következő üzenetet kaptam a megadott számról (06-90-642042): "Az ön fizetése sikeres volt, de hiba történt, miközben ezt az eladónak jeleztük. Kérjük forduljon az eladó ügyfélszolgálatához!"
Remélem jó helyre fordultam, tudtok segíteni?
Pontszám: 5
népszerűLilenlethNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
604. hozzászólás - 2008.10.27. 11:25:08
Elég fura dolog történt egy szövetségi háborúban. Legalábbis hasonló esetről nem olvastam eddig a játékban. Gondoltam, megosztom, mert józan ésszel belegondolva valami hibára vélek gyanakodni.
Megpróbálom dióhéjban leírni, amit tapasztaltunk:
Okt. 22-én délelőtt hadat üzentünk a Sherwood szövetségnek, ami 12 órával később kezdődött meg. Érdekes módon történt ez, ugyanis a háború kezdete előtt nem sokkal a Sherwood megszűnt (erre utaló jelek: tagjai szövetség nélküliként jelentek meg a toplistán, maga a szövetség semmiféle rendezés mellett sem volt látható a Végzetúr szöveségi listáján, csupán a háború menüpontban láttuk, de a link a saját szövetségünkre mutatott). Szombat délután azonban újra feltűnt (a 2,5 napig vélhetően és tapasztalhatóan békésen és zavartalanul fejlődő) Sherwood szövetség. Azóta megvannak, de a történteket egyrészt elég furcsának találjuk, másrészt érdekelne a dolog miértje, mikéntje.
Elnézést, hogy csak most jeleztük, de a hosszú hétvégén nem volt érkezésünk erre.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
605. hozzászólás - 2008.10.27. 12:37:44 (Válasz Almira #603 hozzászólására.)
Idézet: Almira - 2008.10.27. 11:23:44
SMS-sel vettem volna őskövet és a következő üzenetet kaptam a megadott számról (06-90-642042): "Az ön fizetése sikeres volt, de hiba történt, miközben ezt az eladónak jeleztük. Kérjük forduljon az eladó ügyfélszolgálatához!"
Remélem jó helyre fordultam, tudtok segíteni?

Write only. Csak egyetlen HSZ-szel kellett volna lejjebb olvasnod.
Pontszám: 5
kedvelt tagArchandFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
606. hozzászólás - 2008.10.27. 13:39:05
Megadta nekem, az ellenállás fizikai mértékegysége az Omega. Ez marhaság. Omega a jele, de a mértékegység az OHM!
Pontszám: 1.83
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
607. hozzászólás - 2008.10.27. 13:50:27 (Válasz Archand #606 hozzászólására.)
kvíz topic, légyszííííí!
Pontszám: 5
fórumozóSpiduolaNő
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
608. hozzászólás - 2008.10.27. 14:00:13
Ma vadászatom a kvíz során értékelnem kellett, és egy kérdést törlendőnek ítéltem. Ezután nem adott új kvízkérdést, és én elkezdtem mással foglalkozni. Mikor visszanéztem kb. 5-10 perc múlva, azt láttam, hogy helytelen választ adtam, de biztosan nem arra a kérdésre, ugyanis a helyes válasznak megadott nem szerepelt válaszként az általam törlésre ítélt kérdés válaszai között, újabb kvízkérdéseket is kaptam.
Mi történt? Hány kérdésről maradhattam le? Ha nem jelölök választ, akkor automatikusan rossz választ adok?
...és Isten megteremté a férfit. Aztán támadt egy jobb ötlete!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
609. hozzászólás - 2008.10.27. 14:02:59
A múltkor én is lemaradtam 3 kérdésről. Tudom, mert csak négy vadászatot indítottam és egy kérdést kaptam. Ebben az a legrosszabb hogy előtte szakítottam meg vadászatot, de csak két CSP-nyit, nem hármat.

Kérdések néha esnek ki sajna, remélem már javítják...
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
610. hozzászólás - 2008.10.27. 23:03:32
A szövetségünk (Mortals League) 12 tagjának összesen 25 szavazata van. Csak szólok
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.10.29. 15:32:46-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
611. hozzászólás - 2008.10.28. 03:59:58
A szövetségünk (Napkapu) 14 tagjának csak 27 szavazata van. Nagyon nem stimmel, kérem nézzetek utána. Köszönöm.
A hozzászólást Necronis módosította 2008.10.28. 06:41:45-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
612. hozzászólás - 2008.10.28. 09:14:33
Idézet: Necronis - 2008.10.28. 03:59:58
A szövetségünk (Napkapu) 14 tagjának csak 27 szavazata van. Nagyon nem stimmel, kérem nézzetek utána. Köszönöm.


Idézet: Hydro Globus - 2008.10.27. 23:03:32
A szövetségünk (Mortals League) 13 tagjának összesen 27 szavazata van. Csak szólok


Megnézzük, és javítjuk mindkét szövetség problémáját.

Idézet: Spiduola - 2008.10.27. 14:00:13
Ma vadászatom a kvíz során értékelnem kellett, és egy kérdést törlendőnek ítéltem. Ezután nem adott új kvízkérdést, és én elkezdtem mással foglalkozni. Mikor visszanéztem kb. 5-10 perc múlva, azt láttam, hogy helytelen választ adtam, de biztosan nem arra a kérdésre, ugyanis a helyes válasznak megadott nem szerepelt válaszként az általam törlésre ítélt kérdés válaszai között, újabb kvízkérdéseket is kaptam.
Mi történt? Hány kérdésről maradhattam le? Ha nem jelölök választ, akkor automatikusan rossz választ adok?


Ha lejár a kérdésre kapott 5 perc, akkor automatikusan hibás lesz a válasz. Ha lemegy a 20-as vadászatod, anélkül, hogy válaszolnál a kérdésekre, akkor ugye nem kapsz egyre se + LE-t.
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
613. hozzászólás - 2008.10.28. 09:59:09 (Válasz Lilenleth #604 hozzászólására.)
Idézet: Lilenleth - 2008.10.27. 11:25:08
Elég fura dolog történt egy szövetségi háborúban. Legalábbis hasonló esetről nem olvastam eddig a játékban. Gondoltam, megosztom, mert józan ésszel belegondolva valami hibára vélek gyanakodni.
Megpróbálom dióhéjban leírni, amit tapasztaltunk:
Okt. 22-én délelőtt hadat üzentünk a Sherwood szövetségnek, ami 12 órával később kezdődött meg. Érdekes módon történt ez, ugyanis a háború kezdete előtt nem sokkal a Sherwood megszűnt (erre utaló jelek: tagjai szövetség nélküliként jelentek meg a toplistán, maga a szövetség semmiféle rendezés mellett sem volt látható a Végzetúr szöveségi listáján, csupán a háború menüpontban láttuk, de a link a saját szövetségünkre mutatott). Szombat délután azonban újra feltűnt (a 2,5 napig vélhetően és tapasztalhatóan békésen és zavartalanul fejlődő) Sherwood szövetség. Azóta megvannak, de a történteket egyrészt elég furcsának találjuk, másrészt érdekelne a dolog miértje, mikéntje.
Elnézést, hogy csak most jeleztük, de a hosszú hétvégén nem volt érkezésünk erre.


Egy hiba miatt véletlenül törlődött a szövetség, és később visszaállítottuk.
Pontszám: 5
népszerűINf3rNo2Férfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
614. hozzászólás - 2008.10.28. 10:25:07
A "vadászatkor-néha-random-elveszik-a-kapott-LE"-problémára azóta sem sikerült választ kapni...
Thordin (Végzeturak mesterei)
Pontszám: 5
közellenségAndiaNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
615. hozzászólás - 2008.10.28. 10:27:43
A mi szerepel az új 200 Ft-os érme hátoldalán?- kérdés 2 alkalommal szerepel. Ma reggel én is kiötlöttem a kérdést, de az előbb kvízben megkaptam ugyanezt - más választási lehetőségekkel. Lehet, hogy most magam ellen beszéltem...de az egyiket törölni kellene..vagy nem?
Pontszám: 3
kedvelt tagCsagatajFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
616. hozzászólás - 2008.10.28. 11:21:13
A feltett kvíz kérdésem jó minősítést kapott, de nem tudtam átvenni a LE-t.
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
617. hozzászólás - 2008.10.28. 11:30:07
Nem sikerült és ahogy elnézem, a Vakító Fényes postokra sem reagáltak, lehet hogy elsiklottak fölötte. Emlékszem, ahogy az első játékosok elérték a kilences szintet, mindenki hogy panaszkodott hogy az mekkora ****. A teóriám Szumi postja alapján (ebben a topicban az 586-ik) az, hogy a castert gyengíti, nem a célpontot. Ennek nézzetek utána ha lehet!

Meg a "vadászat közben random nincs LE vagy nincs kérdés" problémáját is megnézhetnétek.
Köszi
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.10.28. 11:30:36-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűAislingNő
Végzetúr mester
334 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
618. hozzászólás - 2008.10.28. 15:02:50
Békekötést szavaztam volna meg, de (nem először) annyi történt, hogy megnyomtam az igen szót, kiírta "Valóban igennel akarsz szavazni?" nyomtam egy okét, frissített a lap, aztán nem történt meg a szavazás. Mármint nem számolta be a szavazatomat, és élőként jelent meg, hogy szavazhatok. Másodszorra is ez történt. Update - megjelent a szavazatom úgy 15 perc múlva (legalábbis akkor néztem rá újra).
A hozzászólást Aisling módosította 2008.10.28. 15:40:58-kor
Pontszám: 5
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
619. hozzászólás - 2008.10.28. 16:47:20
Háborut kezdtünk egy szövetséggel. Másnap kilépett a szövetségből az utolsó ember is igy a szövetség megszünt.Meddig lesz kint a klánlapon hogy háboruban állunk egy nem létezó szövetséggel? Vagy ezután most már csak 4 lehetőségünk van? Ha mi kapitulálunk akkor mi fog történni?
Pontszám: 5
fórumozóKamikaze66Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
620. hozzászólás - 2008.10.28. 20:04:28
Helló!

Vettem őskövet 1-2 napja, de még mindig nem kaptam meg itt a játékban, viszont lejárt a régi prémium tagságom, és így törlődött az összes archívum csatám...
A kérdés: mikor kapom meg?
Már vettem régebben is, és tudom, hogy még aznap / másnap megkapom...

Köszi, Kami
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője