Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvelt tagWolfyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1241. hozzászólás - 2008.12.07. 10:48:20
Bugos a pusztitas citadellajanak felulete. "Csapasmereskor" sem mukodik az a gomb, ami a mar valaki altal tamadott szovetsegek nevei mellett van, csak a felso textbox melletti es visszavonni sem lehet a csapast. Mindjet esetben egy ures oldal jon fel a felugro ablakban nyomott OK gomb utan, a visszavonasnal az url: http://images.vegzetur.hu/? m=szovetseg&sub=pusztitas_citadellaja&tev=csapasmeres_visszavonas.
Pontszám: 5
népszerűThyrlyNő
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Panasz, Kvizzel kapcsolatban.
1242. hozzászólás - 2008.12.07. 12:49:00
Üdv!

Találtam egy kérdést, ami azt tudakolja, jgy a Zoltán név milyen eredetü is. Helyes válasznak az arabot fogadja el, holott az egy ősi magyar rang volt. Tudni illik, hogy futárt jelent, akik a csatában hozták, vitték a híreket és a parancsokat a seregtestek között. Ennek annyi köze van az arabokhoz, mint hajdúnak a harangöntéshez.

Tisztelettel:

Thyrly
"Örökké nem eshet"
Pontszám: 3.75
kedvelt tagArrakysFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Érdeklődés!
1243. hozzászólás - 2008.12.07. 12:56:03
Üdv!

A minap kaptam 10 öskövet. Köszönöm szépen. A program szerint, SMS-en fizettem érte. Én ilyen tartalmú SMS-t nem adtam fel. Viszont csak karakterszám és név alapján lehet ilyen SMS-t kezdeményezni. Most kaptam e köveket, s akkor Köszönöm a kedves ajándékozónak. Vagy programhibából kifolyólag érkeztek hozzám a kövek. Akkor viszont kérem a jogos tulajdonosának átírni.

Tisztelettel:

Arrakys
Ki vrill-kristályt majszol, bajba jut,
Szegény kölyök már fél tejut

Pontszám: 9.50
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Panasz, Kvizzel kapcsolatban.
1244. hozzászólás - 2008.12.07. 13:04:01 (Válasz Thyrly #1242 hozzászólására.)
Attól még hogy az ősmagyarok használták a szót, nem lesz autómatikusan magyar eredetű. Tudod, nekik is volt esélyük átvenni.

Viszont a kérdés akkor is elég szutyok, mert szóeredetet (főleg egy ilyen szónak amit már az ősmagyarok is használtak) simán lehet vitatni...
Pontszám: 5
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Panasz, Kvizzel kapcsolatban.
1245. hozzászólás - 2008.12.07. 13:37:26 (Válasz Thyrly #1242 hozzászólására.)
Van ám egy topic külön a kvízkérdéseknek.
Pontszám: 6
fórumozóSzlayerFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1246. hozzászólás - 2008.12.07. 14:27:42
Hello! Lehet én vagyo a nagyon muja, de valahogy nem megy a tulajdonságom fejlesztése. Ugyebár 300LE, hogy növeljem. 1x működött ez eddig nekem ... Most is szeretném növelni a képességeket, de nincs ott a kis plusz jel. Ennek a megjelenése nem csak a LE mennyiségétől függ? Kell még valami más is? Próbáltam kitalálni, hogy lehet, mert vadászom, azért nem lehet növelni ,de nem. Egyszerűen nem jelenik meg a gomb. Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm.
Pontszám: 5
fórumozóSzlayerFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1247. hozzászólás - 2008.12.07. 15:16:54
Közben észrevettem,hogy ha felveszek egy új fegyvert, vagy pajzsot, vagy vértet, akkor megjelenik, de ha a eladom a régit, akkor eltűnnek a plusz jelek..Ez mitől van?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1248. hozzászólás - 2008.12.07. 15:17:09 (Válasz Szlayer #1246 hozzászólására.)
Csak az első növelés 300 LE minden tulajdonságnál. Ahhoz hogy megnöveld eggyel valamelyik tulajdonságodat, szint^2-100 LE szükséges ha jól tudom. tehát 20-ról 21-re növelni 20^2-100=300 LE, 21-ről 22-re már 21^2-100=341, és így tovább.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóSzlayerFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1249. hozzászólás - 2008.12.07. 15:41:00
Ez tiszta sor; de ha van 600LE, akkor sem tudom, amikor volt 1200LE, akkor sem tudtam, mert egyszerűen nincs ott a gomb! Amikor veszek fel egy új fegyvert vagy akármit, akkor megjelennek a szürke + ok, de amikor a régit, amit lecserélek eladom, akkor egyszerűen eltűnnek. Nem az a baj, hogy nincs elég lélekpont, mert akkor is ott kéne lennie a gombnak, csak inaktívan. Itt a gomb sincs ott. Nem zölden, de szürkén sem meg sehogy...ez direkt van így, vagy valami bug?
Pontszám: 5
kedvelt tagArrakysFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1250. hozzászólás - 2008.12.07. 15:51:52 (Válasz Szlayer #1249 hozzászólására.)
Üdv!

Én ugyan nem vagyok céges programozó, de első körben, a helyedben megnézném az internet beállításaimat, mert ha magas a reklámok szürése, akkor bizony a plussz jeleidet is kiszüri a program. Ja, nem tudom, milyen böngészőt használsz, de ha maxtont (maxtort?) akkor nem is fogja, mert ez a felület azt nem támogatja. Javaslom térj át az explórerre, vagy a firefoxra.
Remélem tudtam segíteni.

Tisztelettel:

Arrakys
Ki vrill-kristályt majszol, bajba jut,
Szegény kölyök már fél tejut

Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1251. hozzászólás - 2008.12.07. 16:19:16
Feltettem ma egy kvíz kérdést, ami jó értékelést kapott. A jutalom mégsem jelent meg a kvíz ablakban. Kérem a hiba javítását!

A karakter neve: Dutch Schefer
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
fórumozóSzlayerFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1252. hozzászólás - 2008.12.07. 16:43:36 (Válasz Arrakys #1250 hozzászólására.)
Hello!

Köszi az ötletet; explorert használok, nincs magasra állítva semmilyen szűrő, próbáltam a cookie-k törlését is, de ez sem segített. Az a fura,hogy amikor felveszek egy új fegyvert,vértet,pajzsot, akkor látszik, ha eladom a régieket, akkor eltűnik. Ezért gondolom,h nem a böngésző hibája, mert már sikerült tápolnom 1x a karit, de annyi.
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1253. hozzászólás - 2008.12.07. 17:01:42
Furcsa a hibád, soha senkitől nem hallottam még ilyesmit. Ráadásul ott kéne lennie a pluszjelnek szürkén akkor is ha nincs elég LEd.

A többi képet megjeleníti a böngésződ?
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
fórumozóSzlayerFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1254. hozzászólás - 2008.12.07. 17:11:49 (Válasz Hydro Globus #1253 hozzászólására.)
Minden más megy, hibátlanul és igen; szürkén meg kéne jelennie, ahogy azt meg is teszi amint veszek új páncélt pl. és felveszem. akkor megjelenik és működik is egész addig, amíg el nem adok a lélekkufárnál. Utána nincs ott. Minden képet megjelenít egyébként. De ha kép nem lenne a funkció akkor is működnie kellene, csak mondjuk négyzetben egy piros x jelezné,h nem nagyon tudja megjeleníteni a képet.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1255. hozzászólás - 2008.12.07. 17:25:43
az utolsó 2 vadászatomért kapott LE-t nem kaptam meg! tessék szépen megnézni és felírni!
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 2.33
fórumozóSzlayerFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1256. hozzászólás - 2008.12.07. 21:33:59
Kezd nagyon idegesítővé válni,hogy nem tudom fejleszteni magam!!!
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1257. hozzászólás - 2008.12.07. 22:07:04 (Válasz Szlayer #1256 hozzászólására.)
Jelezd a hibát Miklósnak pm-ben, mindenképpen hatékonyabb, mint arra várni, hogy itt megtalálja valaki, akinek van is hatásköre utánanézni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóSzlayerFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1258. hozzászólás - 2008.12.07. 22:12:14 (Válasz Lanmandragoran #1257 hozzászólására.)
OK, köszönöm.
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1259. hozzászólás - 2008.12.07. 23:27:29
Meg különben is, mit vársz hétvégén?
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 3
kedvelt tagRáksiFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1260. hozzászólás - 2008.12.08. 14:57:55
Lehet, hogy erről volt már szó, de nem volt kedvem végigrágni 65 oldalnyi hibabejelentést. A problémán az, hogy harcban állunk egy szövetséggel. Szinte soha senkit nem tudok megtámadni, mert állítólag kevés az ÉP-jük. Egy idő után gyanús lett a dolog, és miután nem sikerült megtámadnom, kikémleltem mindig egyet. Gyakran 22-25%-on volt az ÉP-jük. Ez azért jócskán több, mint 15%. Akkor miért nem tudom mégis támadni őket? Vagy van valami szabály, amiről lemaradtam?
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője