Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvelt tagBufkaNő
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
41. hozzászólás - 2008.09.24. 12:34:07
szövi - Smaragd forrás
passziv tag - Cenau Dubhan

egyszerüen nem tudjuk kiszavazni a szöviböl, mert nem jelenik meg egyikünk kirugási listáján sem, ig nem tudjuk kijelölni se.
kéretik javitani, elég bosszantó hogy 4-en kell épiteni.
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
42. hozzászólás - 2008.09.24. 13:14:47
Az itt leírt hibákat megnézzük.
A csata randomjáról most írtam 2 másik topicban.
A vadászat random LE-je hosszútávon kiegyenlítődik, így viszont van egy kis izgalom/bosszankodás a vadászatban.
Pontszám: 5
kedvelt tagBufkaNő
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
43. hozzászólás - 2008.09.24. 13:40:31 (Válasz Bufka #41 hozzászólására.)
Idézet: Bufka - 2008.09.24. 12:34:07
szövi - Smaragd forrás
passziv tag - Cenau Dubhan

egyszerüen nem tudjuk kiszavazni a szöviböl, mert nem jelenik meg egyikünk kirugási listáján sem, ig nem tudjuk kijelölni se.
kéretik javitani, elég bosszantó hogy 4-en kell épiteni.


közben felépitetük örtornyot, megjelent a szavazási listán a kirugási javaslat, de jött 3 új tag, és a kirugás megint eltünt.

megkérhetném a kedves játékvezetöket hogy szedjék ki manuálisan a fennt emlitett személyt a szövilistárol?
Pontszám: 5
kedvelt tagQpicaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
44. hozzászólás - 2008.09.24. 14:00:28
hibas kerdes: ki a 2008-09 honvédelmi miniszter jelenleg

http://old.honvedelem.hu/miniszterium
eszerint a honvedelmi miniszter jelenleg nem a kerdesnek megfelelo valasz, azaz nem Szekeres Imre hanem Juhasz Ferenc
ex GRD
Pontszám: 3.67
utáltLamingerNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
45. hozzászólás - 2008.09.24. 14:20:57
Pihenés elméletileg+10% védekezést ad...ahhoz képest pihenés közben mindig levernek, nélküle meg nem állandó jelleggel... akkor lehet nem + hanem -10%?-.-
Pontszám: 5
fórumozótrimbleFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
46. hozzászólás - 2008.09.24. 14:25:48
Üdv!

Egy kis apró hibát találtam:

Bal oldalon, közvetlenül a karakterem képe alatt, van néhány pixelnyi elcsúszás jobbra az oldal textúrájában és ugyanez lent is megtalálható a viselt tárgyaim kiiratása környékén. Nem egy nagy dolog csak gondoltam szólok.

A játék elég jó, bár nem nagyon van pénzem a prémium kategóriához.

Minden jót, üdv!
Pontszám: 5
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
47. hozzászólás - 2008.09.24. 14:26:37 (Válasz Qpica #44 hozzászólására.)
2008. 09. 16. - HM

Dr. Szekeres Imre honvédelmi miniszter
Pontszám: 5
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
48. hozzászólás - 2008.09.24. 14:29:59 (Válasz Qpica #44 hozzászólására.)
Idézet: Qpica - 2008.09.24. 14:00:28
hibas kerdes: ki a 2008-09 honvédelmi miniszter jelenleg

http://old.honvedelem.hu/miniszterium
eszerint a honvedelmi miniszter jelenleg nem a kerdesnek megfelelo valasz, azaz nem Szekeres Imre hanem Juhasz Ferenc


Ezt a hozzászólást nemigen érteni. Mármint, hogy hol, mit írnak, de elvileg minden felelős magyar állampolgár fejből nyomja, hogy Magyarország jelenlegi hadügyminisztere Szekeres Imre (születési nevén Stern Imre).
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 7.50
kedvelt tagQpicaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
49. hozzászólás - 2008.09.24. 14:36:12 (Válasz Leanthil #48 hozzászólására.)
Idézet: Leanthil - 2008.09.24. 14:29:59
Idézet: Qpica - 2008.09.24. 14:00:28
hibas kerdes: ki a 2008-09 honvédelmi miniszter jelenleg

http://old.honvedelem.hu/miniszterium
eszerint a honvedelmi miniszter jelenleg nem a kerdesnek megfelelo valasz, azaz nem Szekeres Imre hanem Juhasz Ferenc


Ezt a hozzászólást nemigen érteni. Mármint, hogy hol, mit írnak, de elvileg minden felelős magyar állampolgár fejből nyomja, hogy Magyarország jelenlegi hadügyminisztere Szekeres Imre (születési nevén Stern Imre).


Nem vagyok felelős, ezért néztem meg a kérdéshez a HM oldalát, amit kicsit többnek tartok azért mint "hogy hol, mit írnak". Már most hamut szórok a fejemre
Kinevezésének időpontja 2006. június 6., kedd. Regen frissult a fenti oldal. sorry
ex GRD
Pontszám: 7.50
kedvencTissNő
Adminisztrátor
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
50. hozzászólás - 2008.09.24. 14:49:29 (Válasz Qpica #49 hozzászólására.)
Pedig milyen szep napon neveztek ki.
Pontszám: 5
közellenségSamuraiFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
51. hozzászólás - 2008.09.24. 15:19:55
Érdekelne,hogy a 143-as értékű,egy szál buzogányos faszkalap,hogy üt le???Amikor nem pihen és nálam egy kétszer jobb fegyver van +pajzs kibaszott kővel ami a védelemre ad,nem támadtam egy óráig,nem voltam fáradt,ja és az értékem 149!!!!!!
Pontszám: 1.38
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
52. hozzászólás - 2008.09.24. 15:26:04 (Válasz Samurai #51 hozzászólására.)
Randommal. Akármit csinálsz és akármekkora értékeid lehetnek 20% esély mindig van arra hogy egy csatát elveszíts; ez azokban a játékokban is így van ahol az ilyen stílusért feljelentgetik/kitiltják az emberkéket.
Pontszám: 7
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
53. hozzászólás - 2008.09.24. 15:26:57 (Válasz Samurai #51 hozzászólására.)
Idézet: Samurai - 2008.09.24. 15:19:55
Érdekelne,hogy a 143-as értékű,egy szál buzogányos faszkalap,hogy üt le???Amikor nem pihen és nálam egy kétszer jobb fegyver van +pajzs kibaszott kővel ami a védelemre ad,nem támadtam egy óráig,nem voltam fáradt,ja és az értékem 149!!!!!!


jobb vagy balkezes volt?
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 8.60
kedvelt tagQpicaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
54. hozzászólás - 2008.09.24. 15:27:21 (Válasz Samurai #51 hozzászólására.)
Idézet: Samurai - 2008.09.24. 15:19:55
Érdekelne,hogy a 143-as értékű,egy szál buzogányos faszkalap,hogy üt le???Amikor nem pihen és nálam egy kétszer jobb fegyver van +pajzs kibaszott kővel ami a védelemre ad,nem támadtam egy óráig,nem voltam fáradt,ja és az értékem 149!!!!!!


kulturaltan megkerdezi nyakonverhet e. Ezen Te annyira meglepodsz hogy elfelejtesz vedekezni... Viselkedestan 1.szint (Lasd. Enc.)
ex GRD
Pontszám: 7.33
irritálóZamodemonFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
55. hozzászólás - 2008.09.24. 15:30:40
Nálam hibás volt a kérsdés: MEik Prím szám? és azt jelöltem 5 és nem fogadta el.
Ez van
Pontszám: 5
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
56. hozzászólás - 2008.09.24. 15:32:24
Egyik sem "hiba", de talan ide tartozik.
Harcrendszer tenyleg kicsit fura. Szerintem elveszi az emberek kedvet attol, hogy oskobol cuccot vegyenek, mert gyakorlatilag semmit sem szamit, hogy + 5-10 tulajdonsaggal jobb vagy. Raadasul a cuccok irrealisan dragak szerintem. Pl elso szinten 400 LE, harmadikon a legtobb 1250, 1350. Mikozben a fo Le forras a vadaszat gyakorlatilag ugyanannyit ad. Egy szint osszes vadaszatabol nem lehet ket cuccot venni. Raadasul a targyak eladasi ara szinte semmi, es max 2-3 szintig jok meg azok is, amiket oskobol vesz az ember. Szoval szerintem a bolt irrealisan draga.
(es kicsit irritalo, hogy 147 tul osszeggel ket oskobol vett cuccal es egy jo pazzsal sorban levernek az egy szal alap fegyverben es 140 osszeggel rendelkezo emberek. Rengeteg szabaly vedi a jatekosokat a sorozatos elverestol, talan a harcrendszer lehetne kicsit tamadobaratabb)
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
57. hozzászólás - 2008.09.24. 15:35:39 (Válasz Tündibündike #56 hozzászólására.)
A megoldás nagyon egyszerű; nem kell ősköves cuccot venni alacsony szinten. Fölösleges pénzkidobás szerintem; éppen amiatt amit leírtál.
Pontszám: 5.50
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
58. hozzászólás - 2008.09.24. 15:45:31
Az a jó, hogy 3 napja megy a játék, de mindenki elvárja, hogy az ő karaktere mindenki mást végigverjen.

Egy kis türelem kéne, hogy legalább a népek elkezdhessenek fejlődni valamilyen irányban. Na majd akkor érdemes tippelgetni egy-egy csata kimenetelére, mert most még az a pár % eltérés a tulajdonságok miatt nem befolyásolja jelentősen a győzelmi esélyeket.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 6
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
59. hozzászólás - 2008.09.24. 16:15:07 (Válasz Tündibündike #56 hozzászólására.)
Rövid távon néhány százalék nem számít, hosszú távon annál inkább. 10 csatánál mindegy, hogy 5-öt nyersz vagy 6-ot. 100 csatánál már nem mindegy, hogy 50-et nyersz, vagy 65-öt.
De visszatérve a kérdésre, így van, attól, hogy őskövet veszel, nem fogod automatikusan, tutira leverni a többieket - ez nem is lenne jó! Egyszerüen csak kapsz egy kis előnyt, ami hosszú távon jó szolgálatot tesz.
Egyébként a magas tulajdonság / jó cucc nem csak arra való, hogy nagyobb eséllyel tudj mástól LE-t lopni: hanem téged is védelmez, amikor gyűjtesz. A táposabb karaktereket ritkábban fogják támadni a többiek.
Pontszám: 3
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
60. hozzászólás - 2008.09.24. 16:20:13 (Válasz Leanthil #58 hozzászólására.)
Idézet: Leanthil - 2008.09.24. 15:45:31
Az a jó, hogy 3 napja megy a játék, de mindenki elvárja, hogy az ő karaktere mindenki mást végigverjen.

Egy kis türelem kéne, hogy legalább a népek elkezdhessenek fejlődni valamilyen irányban. Na majd akkor érdemes tippelgetni egy-egy csata kimenetelére, mert most még az a pár % eltérés a tulajdonságok miatt nem befolyásolja jelentősen a győzelmi esélyeket.


Nos, akar el is varhatnam. Miert:
- mert plusz penzt aldozok a jatekra
- mert plusz idot aldozok ra arra, hogy kikeressek olyan karaktereket, melyek ranezesre minden szempontbol gyengebbek mint en (es ez nem is olyan keves ido, mert nagyon nehez ertelmesen ellenfelet keresni - legalabbis az altalam kiprobalt osszes hasonlo jellegu jatekben jobban megy)

Ennek ellenere en szemely szerint nem varom el, hogy mindenkit leverjek. De az utobbi 13 csak 4et nyertem meg. Kb forditott arany lenne a realis, es kb 50-50% akkor ha nem aldoznek idot arra, hogy gyengebbeket keressek ki. Raadasul a gyengebb nem csak tulajdonsag osszegben + kalmbam gyemgebb, hanem olyan szempontbol is, hogy nekem kozelharci bonuszom mar el, a a legtobb altalam megtamadottnak meg nem (varazslos, de vari nelkul stb.)
Persze idovel ez biztos majd finomul. Kerdes, hogy ezt kivarja-e egy olyan fizetos jatekos,aki a penzeert mashol rogton sikeresebb lesz (ez megint nem vonatkozik ram, mert en ide egy konkret cellal jottem, amit ezek nem befolyasolnak).
Pontszám: 4
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője