Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
661. hozzászólás - 2008.10.30. 13:53:08
Jó ötlet, köszi De akkor mi van, ha kérdés nélkül azt írja hogy "jól/rosszul válaszoltál"?

A meg nem kapott LE-vel tudsz valamit kezdeni?
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
662. hozzászólás - 2008.10.30. 13:54:05 (Válasz Hydro Globus #661 hozzászólására.)
nincs ötlet
Pontszám: 5
fórumozóArianneNő
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
663. hozzászólás - 2008.10.30. 14:00:35
Lehet hogy már valaki emlegette, de bavallom: nagyon lusta vagyok ma, és nincs kedvem három oldalnál többet visszaolvasni... Háborúban nem tudjuk óránként támadni az ellenséges szövetség tagjait... Akkor ez most bug vagy a leírás van elrontva?
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
664. hozzászólás - 2008.10.30. 14:05:51 (Válasz Arianne #663 hozzászólására.)
De tudod támadni. Csak a karakterlapján nincs kint a támadás gomb. De ha belépsz a portyázásba, és ott bepötyögöd a nevét az ellenfélnek, majd a támadásra nyomsz, akkor sikerülni fog.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
népszerűstev97cFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
665. hozzászólás - 2008.10.30. 15:59:44 (Válasz Ricardo #664 hozzászólására.)
Mintha azt olvastam volna a hírek rovatban, hogy ez a hiba javításra került a napokban
Pontszám: 5
fórumozóSakkmesterFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
666. hozzászólás - 2008.10.30. 17:07:37
Hogy lehet az, hogy 10 csatából jó ha 1x eltalálom az ellenfelemet a csiszolt vérfarkas agyarral?
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
667. hozzászólás - 2008.10.30. 17:20:18 (Válasz Sakkmester #666 hozzászólására.)
növelned kellene a támadás tulajdonságodon (vagy az ellenfél védekezését csökkenteni )

Támadás: Ettől függ, mennyire vagy jó harcos, mekkora eséllyel találod el ellenfeledet.
Védekezés: Ahogy a támadás a találat esélyét növeli, úgy a védekezés az ellenfél találatának esélyét csökkenti.
A hozzászólást cirip módosította 2008.10.30. 17:20:35-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
668. hozzászólás - 2008.10.30. 20:06:36
Paypalon fizettem, de nem kaptam meg az ősköveket... Persze most fontos lenne, mert ez a küldetés. Egyébként mindig azonnal megkapom, most mivel fontos nem. Valaki segítsen legyen szives!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
fórumozóCsillagfiFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
669. hozzászólás - 2008.10.30. 22:17:58
halihó!

a törléseknél a közös kijelölő az oszlopok tetején nem müxik egy ideje, jó lenne pedig, vagy csak valamit bénázok?
Pontszám: 5
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
670. hozzászólás - 2008.10.30. 23:56:19
Nem tudom ezt hova kelleni írni, a kvíz topicba inkább a kvíz kiértékelések vannak.
Tartalékoltam több, mint 30 kvízkérdés feltételét, hogy néhány szintet lépve többet érjenek. Most megváltoztatták a kérdés feltétel szabályait: lett helyettük 10. Gondoltam akkor ugyanígy növekedni fog az értük járó LE is. De 12. szinten feltettem előtte egy kérdést és 180 LE-t kaptam, most feltettem 13-on a többit, és mindért 390-et. Ez így kb duplára növekedés miközben kevesebb mint a harmada kérdést tehetem fel. Több ezer LE veszteség, egy - bocsánat ha én voltam figyelmetlen - előre semmi módon nem jelzett változtatásért. Számíthatok valami LE kompenzációra ezzel kapcsolatban?
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
671. hozzászólás - 2008.10.31. 00:04:05 (Válasz nasdfil #670 hozzászólására.)
Mindenki szívott, nemcsak te, szóval nincs értelme kompenzálásnak.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 2.67
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
672. hozzászólás - 2008.10.31. 05:51:48
Nem ért nagy kár, de a 10% szerintem nem ennyi:

Vadászni indulsz, és hamarosan felkelti a figyelmedet egy kábán tántorgó izmos manó. Könnyedén végzel vele, de legnagyobb megdöbbenésedre, egy csepp lélekenergiát sem tudsz kinyerni belőle! A dombok közül felbukkan egy kajánul vigyorgó nekromanta. - Heh, az a lény már csak egy zombi volt, a lélekenergiáját elvettem. - közli veled. A köztetek levő távolságot egyetlen hatalmas ugrással szeled át. A nekromantának csak egy döbbent kiáltásra futja, mielőtt lesújtasz rá, és lélekenergiáját veszed (+100). - Az a lélekenergia az enyém volt már amúgy is, te csak átmenetileg vigyáztál rá. - mondod a mozdulatlan mágusnak, aztán otthagyod. +7 TP A szerzett lélekenergiából 5 az értékelésért kapott LE.
V1
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
673. hozzászólás - 2008.10.31. 05:56:06
Bocs megkövetem magam, még korán van. Itt rossz volt a válaszom, és roszra értékeltem a kérdést is.
V1
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
674. hozzászólás - 2008.10.31. 07:15:36
Nektek volt már olyanotok hogy nem kaptátok meg a vadászatért járó LE-t, holott a vadászatnál kiírta hogy mennyit kapna a kari elvileg?

Mordraneth tegnapi 15:23:22-es vadászatán pl. ez történt, 480 Lebe voltam mielőtt elkezdtem vadászni és utána is annyi maradt (nem fogtam be állatot). Ez előtt is volt már néhány ilyen eset de most jutottam el odáig hogy kiírom ide.
A hozzászólást tramenes módosította 2008.10.31. 07:16:49-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
675. hozzászólás - 2008.10.31. 07:16:31 (Válasz tramenes #674 hozzászólására.)
Már féltucat esetben láttam ilyen beírást a fórumban, több embertől, szóval annyira nem ritka eset.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
676. hozzászólás - 2008.10.31. 07:23:29
Mint mindenkit, engem is megszivatott a kvíz.

A problémám a következő: összejött volna már a 100 helyes kvízválaszom, de 99 után nem akarja beadni, hogy írhatok kvízkérdést, hanem továbbra is az van kiírva, még 1 helyes választ kell adnod! Tegnap este óta már legalább 5 jó kérdést adtam, mégsem megy tovább...
Mi ilyenkor a teendő?
Valakinek ugyan ilyen probléma?

Tárgytalan a 6. ra jó lett...
A hozzászólást Cofee módosította 2008.10.31. 09:10:39-kor
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
677. hozzászólás - 2008.10.31. 07:59:11
Egyre rosszabb vagyok matematikából:

"Eddigi kérdéseid értékelései: 26 jó, 2 rossz, 0 törölni.
Eddig 1011 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 29 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass."

1011/30=33,7
33,7-(26+2)=5,7

Változott a rendszer, vagy 5,7 kérdésemnek lőttek???
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
678. hozzászólás - 2008.10.31. 08:01:18 (Válasz Seligen #677 hozzászólására.)
Aham, látom másnak is van hasonló problémája...
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
irritálóChromecatFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
679. hozzászólás - 2008.10.31. 08:23:26
Rossz kérdés:

Melyik nem hangszer:

viola
brácsa
fuvola

meg még volt egy hangszer. Kérdésfeltevő a violát jelölte meg jó válaszként. Lehet, hogy nem olyan közismert, de a viola di gamba egy hangszer, ezért ez nem túl szerencsés kérdés. Vagy töröljétek a kérdést, vagy cseréljétek ki valami másra a rossz választ.
Pontszám: 2
népszerűDame AleanaNő
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
680. hozzászólás - 2008.10.31. 09:26:19 (Válasz tramenes #674 hozzászólására.)
Idézet: tramenes - 2008.10.31. 07:15:36
Nektek volt már olyanotok hogy nem kaptátok meg a vadászatért járó LE-t, holott a vadászatnál kiírta hogy mennyit kapna a kari elvileg?

Mordraneth tegnapi 15:23:22-es vadászatán pl. ez történt, 480 Lebe voltam mielőtt elkezdtem vadászni és utána is annyi maradt (nem fogtam be állatot). Ez előtt is volt már néhány ilyen eset de most jutottam el odáig hogy kiírom ide.


Ugyanez tortént velem is, én sem kaptam meg a vadaszatért jato LE-t
23 LE-vel indultam egy vadaszatra.
Amikor ranéztem, meg 48 masodperc volt hatra a kovetkezo zsakmanyig.
Egy perc mulva visszamegyek, a vadaszat eredmenye ott van:

Legutóbbi vadászatod eredménye
Ma, 09:18:32
A közelben van néhány kisebb hegy, a barlangokban gyakran húzódnak meg különböző teremtmények. Több barlangot is átkutatsz, míg az egyikben lakóra találsz. Egy dühödt szánalmas fatty jelzi, hogy nemkívánatos látogató vagy. Dühe alábbhagy, amikor lélekenergiáját veszed (+126). +8 TP

Viszont meg mindig csak 23 Le-m van!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője